Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Xyz

Ktoś pojechał do magazynu w Heerlen? (Nowa oferta) i może sie podzielić swoimi opiniami??

MC
@Xyz

Narazie nie za wiele się dzieje. Próbują wdrożyć system i ogarnąć pracowników. Ludzie w większości ściągnięci z innych magazynów, z pojęciem o pracy. Tutaj narazie umierają z nudów, braku pracy zdecydowanie poniżej kwalifikacji. Duża część już uciekła a dopiero się zaczęło.

@MC

No, ale za tą nudę to płacą dobre pieniądze i na czas przede wszystkim? Jak długo ma trwać wdrożenie?

Kinga
@MC

Witam niedlugo tam wyjezdzamy, sa godziny? Jak zakwaterowanie? Czy w ogole warto?

MC
@Kinga

Zakwaterowanie ok, godzin brak. Przerzucają ludzi między działami a i tak nie bardzo jest do czego. Jedna wielka dezorganizacja ???? ja już byłam na miejscu, ale jak na wyjazd od podstaw to nie polecam.

Obiektywny użytkownik

Witam, Pracowałem w gxo nieuwegein przez pół roku, także mogę się podzielić śmiało moim opinią na temat pracy, zarobków i zakwaterowania. 1. Lokacja na Ede, początki na lokacji są na początku pracy zazwyczaj zle gdyż nowych często kwaterują do pokoi bez otwieranych okien, w sezonie letnim jest to mega problem gdyż temperatura w pokoju sięga 30 stopni i trzeba biec po wiatrak który i tak nic nie daje, natomiast jeśli jest się normalną osoba to hausmajster Rafał bez problemu zmieni pokój, natomiast wszystko z czasem, choć niedawno oddani do użytku nową cześć hotelu wiec warunki też się poprawiły. Na lokacji różnie bywa, dużo rotacja ludzi nie mniej i tak jest dużo spokojniej niż na venendalu. Nie każdy polubi hausmaistra ale trzeba mu przyznać że potrafi tam trzymać porządek i z patologią szybko działa i kończy współpracę, na początku przyjazdu zawsze mówi jakie zasady panują i jeśli ktoś ich nie przestrzega to niech się nie dziwi że wylatuje z lokacji. Wystarczy towar trzymać w szafce, natomiast niektórym ciężko i to ogarnąć, na pewno dużym minusem lokacji jest dojazd autokarem gdyż wyjedza się 1.15 min przed pracą a po pracy nie raz się czeka 2h na wyjazd. Nie mniej Ede oceniam w skali od 1-10 na mocne 6/7. Jeśli jesteś normalna osobą, ogarniętą to bedzie Ci się tu dobrze żyło. 2. Praca Jeśli chodzi o pracę jest ona bardzo łatwa jeśli chodzi o pick, idziesz i zbierasz, praktycznie same lekkie rzeczy, czasem się tylko zdąży że musisz wziąć skrzynki z kurczakami albo małżami ale to czasem i każdy i tak daje sobie rade. Co do normy nigdy nie miałem z nią problemu, przez pierwsze 4 tygodnie masz parasol ochronny, potem na prawdę wystarczy się skupić i płynnie mówić, ciężko mi było mniej wyrobić niż 115% normy chyba że akurat miałem gorszy dzień to czasem zrobiłem około 100%. Na prawdę jedyna filozofia tej pracy to być skupionym na picku i płynnie przechodzić z lokacji na lokacje. Wiadomo są problemy ze sprzętem, brakami ale to ja prawdę sporadyczne. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Ludzie na hali to zwykle idioci z IQ mniejszym niż dżdżownica, no ale jak jedzie się do pracy bez języka i bez wymaganego doświadczenia to czego się spodziewać. Jeśli chodzi o kordynatorow to bywa różnie, jeśli chodzi o mnie to są to ludzie z bardzo wysokim ego, którzy myślą że są Panami zycia i śmierci, aczkolwiek jeśli ja bym się musiał też mierzyć z debilami jak oni to i pewnie sam taki bym był. Jeśli jesteś ogarnięty, w porządku, dobrze pracujesz i nie robisz problemów to nawet nie masz problemów z kordynatorami i z niczym tak na prawdę, nawet Cie nie zauważa a czasem i docenią. 3 Kasa. jesli chodzi o wypłatę nigdy nie dostałem mniej niz 330e, to głównie mowa o rankach za nocki zazwyczaj było to powyżej 400e, uśredniając zarobki kształtują się na poziomie 350-480e wszystko zależy od godzin i premi, 2 razy udało mi się dostać powyżej 500e bez dopisywania godzin, i raz dostałem 290e ale wtedy cały tydzień byłem na chorobowym. na pewno na co trzeba zwrócić uwagę to na pracę biura, mają tam duży burdel i najlepiej od razu jest iść sprawdzać czy na pewno Ci zika wpisali bo często wpisywali wolne i pracownik nic nie dostał. Większość komentarzy że zarabia się 200e to fikcja, chyba że chodzi o osoby które pracują 3dni w tygodniu a resztę siedzą na ziku, albo się odwołują. Podsumowując, praca jest ok dla ludzi pracowitych, sumiennych i odpowiedzialnych. Idealna praca na zeznajomienie się z Holandią i życiem tutaj, jeśli masz jakieś pytania z chęcią Ci na nie odpowiem.

Narodowiec
@Obiektywny użytkownik

Ha ha ha ha Jesteś pracownikiem biura i napisałeś co Ci kazali. Pracowałem w Gxo Nieuwegein. Zarobki na rankach 240-270 euro. Zarobki na nockach 310-340 euro. I to jak pracujesz 5 dni w tygodniu. Jak nie było pracy to pracowaliśmy po 4 dni i zarobki były w granicach....... 170-200 euro ranki i 240-270 euro na nockach. Nie napisałeś też że pokoje na Ede i Veenendaal mają 2,5 metra na 3 metry. Są to pokoje jednoosobowe do których wstawiono 2 łóżka. Odstęp łóżka od łóżka jest 30 cm. To tak jakby dwóch facetów spało razem w łóżku podwójnym.

Megafon
@Narodowiec

Co się dziwisz jak to pisał na 1000% ten lizus i imbecyl agostino opleiderek co stracił prawko i ma sprawę w sądzie za jazde jak bezmózg. Do tego dupcy ta idio,tke co występuje u niego na tiktoku. Influencer za 2 grosze haHaa

Jongmen
@Obiektywny użytkownik

Mógłbyś odezwać się na priv ?

Obiektywny użytkownik
@Jongmen

podaj mail to się odezwę

...
@Obiektywny użytkownik

Jak normy łatwe do zrobienia to czemu taka rotacja? :)

Ktoś 1239
@Obiektywny użytkownik

Mam pytanie mbo 20 mam przyjechać do pracy gxo jak tam jest jakie lokacje i czy daleko do sklepu jak dojazd do pracy będę wdzięczny

Nowa

350 po odjęciu za zakwaterowanie i ubezpiecznie? I

Asia

Hej, mam zacząć w środę prace w ID Logistycs w Etten-Leur jakieś oponie? Ogl i pytanie jeszcze o lokacje dostałam na Rotterdamie i jest tragedia w ofercie była jeszcze opcja Breda czy ktoś się orientuje jakie są warunki albo jakieś adresy ich żeby spojrzeć?? Niestety w Google nic nie mogę znaleść. Będę wdzięczna za jakiekolwiek info!

@Asia

Cześć Asia czy możesz dokładnie opisać warunki mieszkaniowe i samą pracę? Planujesz zostać na dłużej?

@Asia

Długo czekałaś, aż się do Ciebie odezwali od momentu aplikowania? Ustalaliście już jakieś warunki, chociażby zarobki u czas trwania umowy?

No jak na chwilę obecną to przez pierwsze 2 tygodnie pracy wałki lecą na godziny bo się niezgadzaja i kase , trzeba się dzwonić prosić o wszystko. Lokacje nie ciekawe Ogólnie nie polecam.

@E&A
@Nowy

Ogólnie pracuję 2 tydzień w E&A organizacją ciągnie dostałem dzień wolnego wtedy kiedy go nie potrzebowałem potem z jęzorem na brodzie w piątek żeby wyrobić się do 19 bo o tej zmiana bo już nikogo rezerwowego nie mają a była mowa że po notce w piątek rano jak zadzwonimy to dostaniemy wolne , musieliśmy wyrobić bsn nikt z nami nie pojechał gdyby nie to że ogarniam jako tako angielski z mają partnerką nic byśmy nie załatwili masakra nie polecam , w umowie i słownie babka z rekrutacji jak sie przyjmowaliśmy nic nam nie powiedziała że przerwy nie są płatne w 2 dzień nam powiedzieli dopiero oplajdeży , a i na umowie masz stawkę godz a oni gadają od samego początku że normę masz robić śmieszna firma nie polecam

E&A
@@E&A

Do tego wszystkiego płacę za pokój 2osobowy tyle samo co za dobry markowy hotel za miesiąc a warunki niesą zachęcające ale płace jak za domek wolno stojący pod wynajem . Pzyjechałem robić te mieszkanie to pal go sześć ale płacę jak za dom a maksymalnie dał bym 200euro za te pokoje i nawet nie , więcej mnie nie ma niż jestem a za 1 osobe 580euro na mieś a kroją jak żyd za mydło , pomijając to że nawet nie można mieś czajnika elektrycznego w pokoju i z każdą pierdół musze schodzić po schodach z 3 piętra bo winda nie działa

Ciekawy
@E&A

Gdzie ty kolego wynajmiesz hotel za 580 euro miesiecznie? Wiesz ile srednio kosztuje doba w hotelu w holandii? Od 120 euro w góre, za dobe zaznaczam! Nikt nie kaze ci mieszkac na lokacji służbowej, zawsze możesz sobie wynając domek (wolnostojący) za 2 i pół tysiąca euro miesięcznie i sobie tam mieszkać i samemu dojeżdząc do pracy :) W jakim wy swiecie (usunięte przez administratora)żyjecie że myslicie że wynamiecie mieszkanie za 600 euro? Te czasy skonczyły sie w 2014 teraz średni czynsz kawalerki wynosi ponad 1200 euro (sam czynsz)

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Rafal

Hej Pracował ktoś przy produkcji Pizzy w Amstelveen ? Często widzę to ogłoszenie i jestem ciekaw opini kogoś kto tam pracował

biuro w venray/venlo

Nie wiem jak z biurami w innych miastach ale w tych dwóch odradzam z całego serca. Najgorsze biuro jakie może być, szczególnie babsztyle co tam pracują czyli jagódka, patrysia i goska - traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) stwarzanie najgorszych warunków z możliwych, nie wspominając o kradzieżach z wypłat gdzie co kilka dni trzeba się stawiać żeby wlasjw pieniądze odzyskać. Nie wypłacanie kierowcom za przejazd, a jak pójdziesz się upomnieć to pytanie czy ty w ogóle byles kierowca. Problem z wzięciem wolnego w sytuacji zagrożenia zdrowia - o tym że się zemdleje w dany dzień trzeba ich informować tydzień wcześniej. Robienie wszystkiego żeby każdego pracownika dać na lokacje na kompletnym zadupiu gdzie nie ma możliwości dojazdu samochodem, tylko (usunięte przez administratora) rowerem po 12h pracy w śnieżyce:))) lokacje w okolicach tego biura są porównywalne do stajni, zwłaszcza belfeld które nigdy nie powinno być lokacja pracownicza. Plus rzucanie "rezerw" osobom pracującym z osobistych powodów bo ktoś sie upomni o swoje. Odradzam to (usunięte przez administratora) biuro każdemu kto planuje sie tam zatrudniac

Picijanka

Hej czy pracował ktoś w tholen jako order-piker jak warunki pracy i zakwaterowanie. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz

Witam czy Agencja E&a sprawdza zaświadczenia o niekaralności?wiem ze wymagają

Anonimowy

Musiałaś im wysłać e-mail czy pokazać w biurze ?

Musiałeś* przepraszam

@Anonimowy

Nie sprawdzają , pracowałam przez nich na 3 różnych magazynach nigdzie nie wymagają

Tomasz

Jedyna z firm(usunięte przez administratora) pracy. Zakaz posiadania samochodu czy przymuszanie do wyboru busów, a nawet hamscy hausmajstrowie którzy wchodzą ci do pokoju kiedy tylko chcą żeby powiedzieć ci ze juz nie masz wolnego, to początek. Problemy są nawet z kobietami w ciazy które są zostawiane bez pracy, umowy i na dodatek do końca trwania tej poprzedniej, (usunięte przez administratora) zmuszane są do dźwigania ponad 20kg paczek na dużą wysokość. Do tego praca tylko w nocy, a gdy tylko żona zgłosiła że nie może przyjść do pracy (w 5 miesiacu) dostała wezwanie do lekarza bhp.

@Tomasz

Zakaz posiadania samochodu? A na jakiej podstawie? Czy taki warunek jest w umowie?

Witam czy pracuje ktoś może na XP Logistick w Oss i może mi ktoś powiedzieć jak wygląda tam praca ( widziałem film instruktażowy) ale chciałbym się dowiedzieć coś od pracownika lub byłego pracownika jak tam jest. Chodzi głównie mi o to czy są narzucane jakieś normy i jakie jest mniej więcej wynagrodzenie tygodniowe. ?Rozważam zmianę zakładu pracy i wstępnie mi akurat ta oferta wpadła w oko . Więc liczę że ktoś mi coś poradzi żebym nie nie popełnił błędu Liczę na jakąś konkretną pomoc pracowałeś tam (może jakiś twój znajomy) i coś wiesz . Będę wdzięczny za każdą informacje na temat tego magazynu Pozdrawiam . Z góry dziękuję.

Korpo3

jak jest teraz biarac pod uwage ze mamy inflacje i minimalna krajowa w chwili obecnej w NL wynosi 1995 euro brutto praca jest na 2 zmiany w tym nocna (podatek dochodowy 37% nie sluchaj historii typu kilkanascie stawek podatku, urlopowy i wakacyjny tez ta stawka podatku sa odliczane ).   Ile obecnie firma placi swoim pracownikom za 40 godzin nie wiem, na pikingu pracujesz na 2 zmiany druga nocna byla od 24 do konca zamowien, Pracowalem tam w 2018 wtedy za 40 godzin zarabialo sie ok 350 euro na reke przez ea i mieszkajac na ich lokacji nie wazne zmiana popka czy nocka. Duzo osob pisze o pokoju, zwracaj uwage czy macie 10m2 na osobe. ( jesli mieszkasz w 2 osoby pokoj minim 20m2. CAO ) za lozko w pokoju 2 osobowym placisz nie malo. Praca sama w sobie dobra zeby doswiadczenia nabrac i szukac lepiej płatnej :) Jak zaczniesz prace tam czy na innym magazynie musisz byc swiadomy ze na hali i loakacji  sa osoby ktore beda na ciebie donosic, sprawdzac czy kradniesz itp, wybadac jaki jestes i jaka jest twoja sytuacja osobista. Takie osoby beda ci odradzac uczenia sie jezyka, szukania innej pracy czy prywatnego mieszkania. Najlepiej nie opowiadaj o sobie ludziom  z pracy a jak juz to nieprawdziwe historie, obowiazkowo mow wszystkim ze praca jest super ze nigdy lepszej nie miales,ze planujesz tam dlugo zostac, ze zbierasz na wynajem  mieszkanie i splacasz jeszcze  kredyt. (Zeby dac do zrozumienia ze nie zmienisz pracy, jak powiesz ze przyjechales na 2 miesiace to twoja praca w wekendy jest pod znakiem zapytania, zastanow sie sam komu dasz prace w wekend komus kto przyjechal na rok czy 2 miesiace. Poza tym musiszbyc swiadomy ze zamowienia ( duze, male) mozna przypisac do konkretnej osoby i jak bedzie ktos chcial cie zwolnic to powod sie znajdzie, koordynatorzy beda mowic o normie, a ich "koledzy " na hali wywierac na tobie presje np mowiac o zwolnieniach duzej rotacji ludzi itp. Ignoruj to pracuj sobie spokojnie, mow ze dajesz z siebie 100% i to winna zamowienia  nie ulegaj presji i pamietaj ze masz placone za godzine. Podsumowujac jesli za tydzien nocek zarabiasz mniej niz 350 euro rozgladaj sie za lepiej platna praca wysylaj cv ale to zostaw tylko dla siebie :) Ile jest obecnie godzin na nockach nie powiem Ci Powodzenia :)

Ogrodnik

Polecam, pracuję przez nich od lat na cebulkach, wszystko zawsze było i jest bez problemu

Szalony

Wyjerzdrzałem z nimi na wakacje do cebulek, wszystko ok, polecam!

TakiJaki00

Ktoś jedzie do Hoogeveen w najbliższym terminie ?

Popek

Ostrzegam przed agencją pracy E&A w Tilburgu, lokacja przy ulicy Oude Lind w Holandii. Początkowo atmosfera była przyjazna, a pracownicy agencji sprawiali wrażenie serdecznych i pomocnych. Niestety, okazało się, że to jedynie maska, która opadła natychmiast po podpisaniu umowy. Oczekując stabilnej pracy w magazynie odzieżowym, zostałem wrzucony w chaos, który bardziej przypominał (usunięte przez administratora) niż profesjonalne środowisko. Moje zakwaterowanie, pokój bez okna, był niczym cela – ciasny, duszny i pozbawiony dostępu do naturalnego światła. Moja wypłata była śmiesznie niska, biorąc pod uwagę ilość i charakter wykonywanej pracy. Do tego wszystkiego, organizacja pracy była kompletnym chaosem. Zamiast jasno zdefiniowanych obowiązków, byłem ciągle zaskakiwany nowymi, niezwiązanymi z moją umową zadaniami. Chociaż warto docenić uczciwe intencje niektórych pracowników, generalnie cała struktura i podejście agencji do swoich pracowników jest co najmniej nieprofesjonalne. Radziłbym każdemu zastanowienie się trzykrotnie zanim zdecyduje się podjąć współpracę z E&A. Nie pozwólcie, aby słodkie obietnice i uśmiechy na początku was zmyliły. Za nimi kryje się rzeczywistość, której życzę uniknąć każdemu

Popek

Mmmmm

Cześć, Mam pytanie odnośnie pracy w GXO Eindhoven, czy ktoś tam z was był? jakie mieliście wrażenia

Czesc. Czy pracuje/pracowal ktos moze w magazynie odziezowym w Venray i moglby cos wiecej powiedziec o pracy i godzinach?

Marcelina Doroż

Najgorsza agencja w jakiej byłam. Zero organizacji. Obiecują niewiadomo co a po przyjeździe okazuje całkiem co innego. Po 3 tygodniach pracy źle się poczułam i chciałam zwolnić się do domu z czym nie było problemu. Po zwolnieniu okazało się ze muszę czekać 6 godzin na kierowcę, czyli do końca zmiany. Pieniądze śmiechu warte godzin nie ma praktycznie wcale, 4 dni w tygodniu praca chyba ze dostaniesz się do teamu nie polecam!! Zara gxo lokacja (usunięte przez administratora)!!!

Proc
@Marcelina Doroż

Nie wspominając o wszechobecnym(usunięte przez administratora) w pokojach, który trzeba samemu sprzątać. Najgorsza agencja i umowy na msc a informację o przedłużeniu lub nie dostajesz albo tego samego dnia co koniec umowy albo łaskawie tydzień wcześniej.

JuMi

Chciałem wszystkich przestrzec przed tą agencĵą, na chłodno jestem już w stanie cokolwiek napisać. Pracowaliśmy w GXO Tilburg przez ponad pół roku, na początku nie było większych problemów. Niestety zachowanie biura zaczęło się zmieniać, być może przez nowe osoby tam pracujące. Notoryczne problemy z grafikiem, każdy kontakt z biurem był ogromnie negatywny, osoby tam pracujące ewidentnie gardziły swoimi podopiecznymi. Następnie zostaliśmy okradzeni, lokacja na której mieszkaliśmy nie posiada kamer a generalnie dostęp do lokacji jest otwarty. Nie otrzymaliśmy żadnej pomocy ze strony agencji ani policji. Wychodzi na to że w Holandii można kraść legalnie. Poza tym agencja nie jest na takie sytuacje ubezpieczona. Mimo że mamy namiary na osobę która to zrobiła, to agencja nie chce udostępnić jej danych. Zamki w pokoju nie zostały wymienione a okno nie naprawione na czas. Jedyne o co pytała agencja to czy już możemy przyjść do pracy. Straty na ok 10 tys złotych i to nie jest jedyny przypadek bo 2 tyg wcześniej inna lokacja została również okradziona, rylko na wyższa kwotę. Także każdemu kto planuje jakąkolwiek współpracę z tymi ludźmi, stanowczo odradzam. Gdy coś się wydarzy to będziecie zostawieni sami sobie a nawet możecie zostać bezdomni bo i to nas spotkało , ich strony. Serdecznie pozdrawiam środkowym palcem osoby pracujące w biurze GXO w Tilburgu i oby karma do was wróciła.

@Tilburg Ewa

Tilburg gxo nie polecam ciężka praca normy duże na order picker , ciągłe zmiany planingu i rotacja ludzi .Z biurem słaby kontakt nie ogarniają ludzi pomyłki .Obietnice przez biuro jak im ludzi potrzeba a mieszkania to hotele (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A