Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

lolita

hej, mam pytanko, jeśli po prostu po jakims czasie mi sie nie spodoba i złoże wypowiedzenie, muszę przepracować te 30 dni bo dostane karę. Jednak czy za te dni dostane wynagrodzenie? I JESZCZE JEDNO pytanko , jeżeli nie złoże wypowiedzenia a po prostu zrezygnuje z pracy tak aby mnie wyrzucili i wrócę do polski, to czy dostane za to jakąś karę?

To
@lolita

Nie dostaniesz kary. Nigdy. Umowa jest na tydzień i sami ją tak skonstruowali. Nawet czasem nie ogarną, czy nadal pracujesz

alicja

Witam, mam pytanie odnośnie pracy w GXO Eindhoven przy pakowaniu ubrań. Pracował ktoś ? Jakie macie doświadczenia ? Jak zakwaterowanie?

tez szukam

Maialam to samo wiec poszlam do nich osobiscie bo tez nie szlo sie dodzwonic, sporo studentow i maturzystow, kazdy szuka teraz cos dla siebie i znajomych na wakacje - kazdemu mowia ze maja tylko oferty na stale a jak sie pojawi cos na wakajki to od razu znika

Praca

Witam, jakie macie opinie o pracy w GXO Eindhoven? Razem z dziewczyną chcemy wyjechać do Holi w przeciągu 2 tygodni. Wie ktoś może jak wygląda praca, zakwaterowanie i dojazdy?

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Oferta pracy przy markowej odzieży - Tilburg. Czy ktoś może się wypowiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie agencja zapewnia warunki zakwaterowania i jak daleko do pracy? Z góry dzieje ;)

Employee

Lokacja klasycznie zależy gdzie trafisz.. co za tym idzie odległość też.. w moim wypadku 10 km rowerkiem.. jak więcej to muszą ci załatwić busa/auto/cokolwiek a praca sama w sobie zależy na jaki dział cię dadzą.. świeżaków przeważnie dają na tzw inbound który odradzam bo najwyżej można sobie rozwalić kręgosłup na kontenerze i w dodatku nie ma tam weekendów/nocek czyli totalna strata czasu biorąc pod uwagę co trzeba robić a co za to masz.. ze zmianą działu akurat w moim wypadku nie było problemu.. lepiej zrobić tak żeby z jednego cię wywalili bo jak pójdziesz do biura i powiesz że coś chcesz to pokażą ci że nie ma ale jak już cię wywalą to znajduje sie miejsce w przeciągu 5 sekund. A czy dział będzie dla ciebie i przejdziesz trening podczas którego w sumie nic nie musisz to już druga sprawa.. jak powiesz że nie dla ciebie to okok i dadzą cię gdzieś indziej bo działów tutaj jest pierdyliard

K99

Hej pracował ktoś może na magazynie GXO w Nieuewgein? Jak zarobki tygodniowo i jak z praca? Mógłby ktoś mi to opisać i powiedzieć czy się opłaca?

Szczera

Nie polecam pracy na magazynie w Haps.Niedługo ten magazyn ma przestać istnieć a kłamią że chcą dłuższą współpracę...chyba że na innym magazynie.Chcą nauczyć człowieka pikować w 30 min.Osoby które uważają że są odpowiedzialne za ten magazyn nie potrafią nawet dobrze palety odstawić a o pikowaniu to już szkoda mówić.(usunięte przez administratora)

Olga
@Szczera

Wiesz coś o tym dlaczego magazyn się zamyka? Te inne magazyny są w dużo większej odległości? Pytam, bo jak ktoś ma daleko na inny magazyn to czasem pojawia się też problem z dojazdem. W takim przypadku oddają za transport jeśli przeniosą kogoś na inny magazyn?

XXx

GXO to największe k*restwo.Tam urwa urwe pogania a co najgorsze że przenoszą te urwy po innych magazynach i rozprzestrzeniaja to urestwo.Tam tylko konfidentem jak będziesz to będzie się mieć lżej a Ci co normalnie pracują nie mają prawa bytu.

El Diablo

Witajcie. Ktoś pracował przy myjce cisnieniowej w Hessing? Jak atmosfera oraz jak zarobki wyglądają? Pozdrawiam

Andrzej Ant

Zwykli (usunięte przez administratora) ...przesłali mi umowe o prace wiedząc że bez tabletu jej nie podpisze wyłudzili 511zlotych za przejazd oddali 450

bolek4

Witam.Dostałem ofertę pracy jako order picker metoda voice-picking w Hollander w miejscowości Barendrecht koło Rotterdamu.Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was tam pracował albo pracuje jak to wyglada i czy warto tam wogóle jechać.

Xd

Odradzam pracować na GXO w Hapsie.Chcą zatrudniać tam osoby nie mówiąc im że ten magazyn niedługo zamykają gdyż za jego prowadzenie są odpowiedzialne osoby które się nadają do czyszczenia toalet.Nowego pracownika chcą nauczyć pikowania w 30 min.Konfidenci na każdym kroku.Myśleli że się ustawili na lata a przez takich zamykają magazyn chociaż są godziny.

@Xd

To są potwierdzone informacje z tym zamknieciem magazynu? Ile osób straci przez to pracę? W ogóle to ciekawa jestem czy będą wypłacone jakieś odprawy przy takim zamknięciu. Możesz dać znać

Piotrek

Witam 14.06 mam wyjechać do magazynu XPO w Tilburgu. Ktoś planuje wyjazd na ten termin. Ktoś był i moze coś napisać o warunkach zakwaterowania i zatrudnienia?

Rafał
@Piotrek

Hej ja jadę to jest Tilburg 2, 14-tego w piątek z Rzeszowa, jadę pierwszy raz przez tą agencje wcześniej prawie trzy lata robiłem przez FHS.

Damian
@Piotrek

Też jadę 14.06 do Tillburga . Z kąt jedziesz ?

Majk

ok

Aga
@Rafał

Jak praca? Jak mieszkanie?

alesss
@Rafał

hej i jak tam ?:) nwszystko graa?

@alesss

Taak wszystko miodzio za ostatni tydzien 500€+

Duży
@Rafal

Za ile godzin te 500e ? Nie chce mi się wierzyć chyba że brutto :)

Matador
@Duży

potiwerdzam, są tygodnie że mam nawet troszkę więcej, pzdr!

@Duży

Za normalny tydzień w piątek dostałem 550 eur

Domi

chyba za 60 godzin na mrożni

Thel
@Rafal

Zechce kolega przestać fantazjować i robić plonne nadzieje świeżemu mięsku...

@Thel

Świeże mięsko fajnie się nadziewa na super kwaterach :) Zapraszamy

@Rafal

To dobra stawka nie uważasz? Napisz więcej o warunkach zakwaterowania. Agencja zapewnia pomoc koordynatora i ubezpieczenie? Dla osób szykujących się do wyjazdu to ważne pytania, więc jeśli możesz to na nie odpowiedz.

Konrad

wow

Konrad

dobre pieniądze

Tormis
@Rafal

Hej, mozesz cos wiecej powiedziec, czym sie zajmujesz

Pati
@Piotrek

Mam pytanie ile wychodziło na tydzień ?

Dzony Tilburg
@Rafal

gdzie to niby dajo 550 tygodniowo? napisz chetnie sie przeniose bo mie w albercie na zimnej hali bida z nendzom....

aaa
@Rafał

a jak oceniasz prace przez FHS ? bo ja się zastanawiam przez nich jechać . jak możesz to napisz lukasz2451@op.pl

Ktoś
@Rafal

Warto zawrzeć ile godzin robiłeś czy płacisz zakwaterowanie itd

Gary
@Rafal

Podstawione osoba z biura... Na pewno dostałeś za normalny tydzień 500 hahaha się usmialem

@Gary

Tak dostawalem tyle, czemu zazdroscisz ? Juz tam nie pracuje (komentarz z zeszlego roku ) dzisiaj mam wlasny biznes i 2x/3x tyle na tydzien. Kupilem tez sobie mieszkanie i fajny samochod jest git

Tilburg

gdzie tak dobrze placa?

Kafel
@Tilburg

W tilburgu

obserwowator_nibylandii
@Adam

o czym ty mazysz... żadna agencja czy firma nie daje ubezpieczenia dla osób które przyjeżdżają oni mają to w 4 literach warunki zakwaterowanie zazwyczaj hotel pracowniczy czasem zdarza, się studio 6 osobowe dużo jest na fb trza czytać. ubezpieczenia podróży można sobie wykupić w swoim banku za 20-70,zl za 48h pomoc koordynatora... nie ma czegoś takiego jak koordynator w xpo. tzn na magazynie są a na lokacji są haus - majstrowie i jak coś Ci nie halo to im to zgłaszasz ale oni do magazynu nic nie mają od tego jest eena ewentualne plannista. jak coś chcesz wiedzieć czytaj posty na fb dane e.a. pracuje w xpo pół roku wiem o nich wszystko

Qwertys

Order picker na HM?

Wodka3
@Piotrek

Zakwaterowania porazka chyba ze jestes z policji, co do pracy to to samo !!

Sylwester
@Piotrek

Nie polecam kłamią nie ma godzin zarobki jak w Polsce a na lokacjach brud (usunięte przez administratora) malaria grzyb zaszczane brudne wykładziny 20letnie materace brudne i wytluczone (usunięte przez administratora) z e&a nie na godzin pracy i choroby można się nabawić w tych ich lokacjach mogę zdjęciaa przesłać nie polecam tego bagna zwanego e&a

Mariusz
@Sylwester

Chciałbyś coś więcej powiedzieć albo podesłać zdjęcia? Na wakacje planowałem tam jechać

Czerwien
@Piotrek

Czesc Wyjechałeś moze tego 14-go? jeśli tak, napisz prosze jak wrażenia po kilku dniach ;)

gg
@Piotrek

Roboty nie ma , ludzie pracują po 4-6h i modlą się żeby wpadły 2 zmiany, nocki albo niedziele bo lepiej płatne, w umowie masz zagwarantowaną minimalną ilość godzin przeważnie koło 20h tygodniowo żebyś opłacił lokum i miał co do ust włożyć...

bezimka04@wp.pl

Praca przez tą agencja to jedna wielka porażka. Wraz ze znajomymi robiliśmy w helmond hessing na sałatkach. Lokacje zmieniali co chwile. my mieliśmy np mrówki w pokoju, myszy za ścianą na początku z nas robili (usunięte przez administratora) że nic nie ma. Dopiero później sami sie do tego przyznali. Praca była całkiem inna niz nam mówili rekruterzy. Człowiek człowiekowi nie był tam równy. Koordynatorzy to naprawdę pomyłka. Nikt z nich nie interesował sie pracownikiem. Trafiłam do szpitala i w umowie było jasne ze koordyntor bedzie z nami w kazdej sytuacji czy u lekarza czy w innej sytuacji. Ale sam powiedział ze mamy tłumacz google i mamy sobie radzic. Codziennie był z czyms problem. Póki robiles to co kazali i byles mily to bylo dobrze ale jesli zwrociłes uwage lub powiedziales ze cos nie pasuje to odrazu mieli problem i robili pod gorke. Tymi koordynatorami naprawde powinni sie zajac odpowiednie osoby i przeszkolic ich jak nalezy rozmawiac z pracownikami bo chyba zapomnieli. Mają wyzsze stanowisko to zachowuja sie jakby pozjadali mózgi. Grafiki byly z dnia na dzien nigdy nie wiedziales czy idziesz do pracy czy nie. Dopiero poznym wieczorem dawali grafik a czasami i tak sie nie zgadzało z tym w magazynie. Pozdrawiam środkowym palcem Gosie, Daniela i Amadeusza . Do niezobaczenia !!!!!

Olga
@bezimka04@wp.pl

A to co obiecali Wam przy rekrutacji było mocno rozbieżne z rzeczywistością? może podasz jakiś konkretny przykład? A grafik mieliście na konkretną ilość godzin czy każdy miesiąc różnie, bo jestem ciekawa czy ktoś wyrabiał nadgodziny czy tylko etat?

bezimka04@wp.pl
@Olga

było mówione sortowanie warzyw, duzo nizsza temperatura, z grafikiem bylo roznie miales na 6 do 14.30 i to czasami sie zgadzalo gorzej bylo na popołudniowe zmiany na 14;15/30 czasami do 4 rano a rzadziej do 6 nie wyjdziesz wczesniej poki nie zrobicie wszystkiego jak inna linka nie nadąza operator bierze na siebie i robimy a zostawanie na godzinach wcale sie pozniej nie oplaca

Ajeee

Witam jak wyglada z godzinami w gxo tillburg oraz na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Pozdro

Ajee

Ciagle tam jest czy teraz taki przestój bo z tego co gadałem z rekruterka mówiła ze Ok 36godz

Zagad

Hej, mam propozycje wyjazdu do GXO Nieuwegein. Czy ktos z was jedzie może sam jak ja i chciałby pojechać wspólnie? Razem zawsze raźniej. Zostawcie kontakt;)

pracujący

zależy jak trafisz, czasem dojezdzasz 10 km rowerem a czasem 75km musisz się tłuc, na niektórych lokacjach podobno są pokoje bez okien, różnie bywa

Przyszły Pracownik

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Hessing w Venlo przy sałatkach? Czy są godziny, jak warunki itp. pozdrawiam Szykuje się z dziewczyną do wyjazdu

Barbara

Mieli ogłoszenie na produkcje sałatek warzywnych w przeszłości, ktoś coś wie o tej pracy, jak to wygląda? No i przede wszystkim, czy trzeba mieć książeczkę sanepidu do takiej pracy. Wymagają czy nie?

Klaudia
@Barbara

Hej!Kiedyś pracowałam na produkcji spożywczej w Holandii i nie było takiego wymogu.Prosze zadzwonić do biura e&a i zapytać.

Zmęczony

Witam, Chciałbym podzielić się moją opinią na temat tej agencji i jako, że mam trochę doświadczenia z EENA, może pomorze to komuś kto chcę wyjechać pierwszy raz jak i weteranom Holandii w podjęciu decyzji. Na wstępnie chciałbym zaznaczyć, że E&A wypada lepiej na tle innych tragicznych agencji, ale nie oznacza to, że jest dobrze ;) Od razu powiem, że wszystkie "startowe" agencje na pracach typu magazyn/logistyka/rolnictwo itp. są bardziej złem koniecznym niż dobrą okazją, ogólnie "dobre" agencje to te które zajmują się rekrutacją specjalistów budowlańców/monterów/spawaczy itp (chociaż wiadomo, wszędzie może być źle). Plusy: - E&A jest wypłacalna, strasznie rzadko zdarza się pomyłka, szczególnie taka której nie da się odkręcić, - Warunki są przejrzyste, umowy na tyle na ile mogą być też. - Posiadają flotę aut jeśli jest to wymagane i nie są to stare rzęchy(o rowerach się nie wypowiem bo nie korzystałem), - Tu zależy od człowieka, ale można uznać, że ludzie w biurach raczej ogarnięci i pomocni, No i to chyba na tyle ;) Minusy: - To jest jedna z tych agencji, która woli skupić się na zatrudnianiu nowego (usunięte przez administratora) społecznego co tydzień, niż zadbaniu o tych paru dobrych pracownikach, których mają na każdą firmę. Ludzie uciekają bo mają dość (usunięte przez administratora) i innego typu nieodpowiednich zachowań na hotelach jak i w pracy. - nie ma 24h kontaktu z biurem jak w innych agencjach, czyli jeśli masz nocki, swoje problemy rozwiążesz raz na tydzień. - ZAKWATEROWANIA to największa bolączka, zero jakiegokolwiek zainteresowania, żeby mieć własny standard powyżej tego narzuconego minimum, które też nie ma pewności, że jest faktycznie zachowane. Każdy rozumie, że w Holandii ciężko z wynajmem itp. Nie oszukujmy się agencje mają pieniądze, żeby budować lub odrestaurować hotele, ale tego nie robią (albo bardzo rzadko), wiadomo liczy się pieniądz tu i teraz niż inwestycję i okazanie chociaż trochę człowieczeństwa, na niektórych lokacjach będziecie się czuć jak ludzie niższej kategorii co prowadzi do stanów depresyjnych (usunięte przez administratora) Wspólne łazienki na 3-5 pokoi, (brak osobnych dla kobiet i mężczyzn), dzielenie pokoi z obcymi osobami nie musi być złe, ale jest duża szansa na dostanie pokoju z (usunięte przez administratora) lub gorzej ;), pokoje 2x3m na dwie osoby i bez okna(pozdrawiam Tilburg). - ten punkt bardziej dotyczy ogółu niż tej konkretnej agencji, ale rodacy są bardzo często gorzej traktowani niż ludzie z innych krajów, częściej dostają to co chcą i są otaczani prawie, że opieką. Każdy kraj sobie pomaga tylko nie my ;) (uznajcie ten punkt bardziej jako ciekawostkę, która nie jest regułą). Podsumowując, te punkty można przystawić do każdej agencji i mogą być prawdziwe, takie to już realia. Mogę też powiedzieć dla wszystkich tych którzy chcą wyjechać pierwszy raz, jeśli nie jesteście wstanie oszczędzać minimum 200 euro tygodniowo to albo macie problemy z wydatkami albo zarabiacie za mało ;) Jeśli macie możliwość jazdy własnym lub czyimś prywatnym samochodem, nawet się nie zastanawiajcie, GTV BUS to jest katorga i jedno z gorszych doświadczeń. Jeśli lubicie sobie zapalić to nie dajcie się ponieść "legalności" w Holandii ;)

Zmęczony
@Zmęczony

Przepraszam za błędy, autokorekta ;)

Józek
@Zmęczony

To prawda, ja przyjechałem już z 2 lata temu do pracy na order pickera do Rotterdam i w pracy opleiderzy byli niby mili niby wszystko ok ale jednak się okazało , że nie nie dość,że nie przeszkolili i nie pokazali indywidualnie co i jak należy konkretnie robić to jeszcze po 1 dniu od razu otrzymałem negatywną opinię od opleidera, że się nie nadaje etc. ja też wystawiłem szkolącemu w biurze wtedy osobna opinie i powiedziałem jak przeszkolili , mnie przerzucili wtedy na inny dział po prostu , generalnie nie wszyscy ale większość osób na stołkach to osoby z przekonaniem bycia kimś lepszym od innych choć nie mam pojęcia na podstawie czego się za takich uważają xD

Mirek
@Józek

Bo trzeba wziąć poprawkę na ludzi, z którymi będziesz współpracował, ludzie z biura w PL nie mają zielonego pojęcia o pracy w Holandii bo nigdy tam nie byli, a ludzie w Holandii na stanowiskach menagerów i trenerów nie posiadają wcześniejszego doświadczenia np. w Polsce tylko ich pierwsza styczność z tego typu pracą to była właśnie praca w Holandii i gdzieś po roku pickerki dostali stanowisku trenera czy coś , tylko dlatego że tyle wytrzymali. Więc jak jedziesz z doświadczeniem np. na reachu, a na miejscu masz te ich pseudo szkolenia BHP i supervisorów, którzy dostali robote bo ładnie pakowali paczki przez pół roku to ręce opadaja.

@Mirek

Jeżeli chodzi o te hotele pracownicze to ile one kosztują? Trzeba to opłacić z góry czy można z wypłaty zaznaczyć żeby odciągali? Będę wdzięczna za odpowiedź

Mirek
@Izabela

Zabierają autmatycznie max chyba teraz jest 105/110 Euro na tydzien, ty dostajesz wyplate juz po odciagnieciach, wlasnie za kwaterunek, ubezpieczenie i za dojazd do pracy.

@Mirek

Ok, dzięki. A czy jeśli współlokatorzy nie będą mi odpowiadać, albo ja im, to czy jest możliwość zmiany kwaterunku? Były takie sytuacje?

Szak
@Izabela

Tak, jeżeli zgosisz to opiekunom lokacji i uzasadnisz to albo ciebie albo współlokatorkę przeniosą

MNM
@Zmęczony

No niestety tak dokładnie jest, pracowałem z nimi dwa lata na różnych magazynach. Nie mogę o nich ani jednego słowa dobrego powiedzieć, cały czas tylko (usunięte przez administratora) i norma bogiem. I nie powiem ale mnie oszukiwali właśnie na wypłatach, praktycznie co tydzień szedł meil że nie zgadza mi się wypłata ale panie z biur szły w zaparte że wszystko się zgadza, proszę się kontaktować z księgową.. która nigdy mi nie odpisała na żadnego meila. Później już w ogóle nie odbierali ode mnie telefonów, nawet jak prosiłem o dopisanie godzin urlopowych to mieli to gdzieś i zero odzewu i dopisanych godzin. Tydzień w tydzień po dwie rezerwy i wypłata 120€. Panie z biur są nie kompetentne, maja ludzi za (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A