Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

caymanus

siemka. szukam opinii na temat gxo wessem/roermond ktoś może tam pracuje?

Ali

Jakieś opinie o lokacji Oude lind 33A Tilburg?

Nowa

Wypowiedzcie sie prosze o GXO Roermond? Jak praca?

Yyyy

Jeżeli ktoś dostal ofertę na HM tilburg to odradzam przyjeżdżać bo pracy nie ma

Kali
@Yyyy

H&M tilburg GXO nie polecam brak godzin praca 21h tygodniowo, z biura mówią ze tylko taki miesiąc i za tydzień będzie lepiej, od półtora miesiąca tak samo. Wypłaty średnio 117-260e na tydzień. Przez 3 miesiące jeden tydzień był 6 dni pracy za który dostałem 490e ale odradzam dział returns. Ciągła gonitwa i pomiatanie bo norma norma i jeszcze raz norma, dawanie smartów za byle. Wyzysk ludzi szkoda nerwów a przede wszystkim czasu. Zakwatarowanie Oude lind niby wszystko okej gdyby nie pokoje bez okien, a najlepsza hausmajsterka blondyna ciagle pruje się o byle (usunięte przez administratora) naprawdę królowa dramatyzowania. Pozdrawiam ????

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

Wika

Czy pracuje ktoś aktualnie dla magazynu H&M gxo i może coś więcej napisać o zakwaterowaniach w Tilburg oraz czy oferta pracy jak i zarobki są w miarę normalne?

pracujący
@Wika

Tak, w mailu prawdopodobnie ci wysłali możliwe lokacje gdzie możesz trafić, ja aktualnie jestem na Budlu i zakwaterowanie jest okej, nie narzekam, łazienki i prysznice zazwyczaj nie w pokojach (zdarzają się wyjątki), opłata za zakwaterowanie jest odciągana od zarobków brutto. Zarobki to różnie bywa, zależy ile ci dni dadzą i jakie zmiany, tygodniówka może się wahać 170(3 dni na rano) - 400+ (5 dni w tygodniu i różne zmiany) euro na czysto

pracujący
@Wika

najgorsze są dojazdy do pracy, 75km w jedną stronę ale chociaż tyle że prawie cały czas autostradą, a jak masz mniej niż 10km to rowerkiem musisz

TeyEy
@Wika

Jeśli chodzi o zakwaterowanie to jest nawet spoko, łazienka i kuchnia przeważnie jest na 6 osób czyli 3 pokoje, jeśli współlokatorów trafisz jakis ogarniętych to nie ma się do czego doczepić, co tydzień kontrola czystości. Jeśli chodzi o prace to po 3 miesiącach właśnie się zwolniliśmy, E&A biuro tragiczne ???? dział ‚return’ odradzam monotonia stoisz cały dzień chodzą 3 razy z norma jak nie będziesz wyrabiać po czasie to lecą smarty już za wszystko ???? polecam tam jedynie picking, fakt tez jest norma ale nie chodzą aż tak i nie kontrolują, magazyn pełen kamer . Ogólnie to odradzam ten lepiej szukaj coś innego

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Hessing w Venlo przy sałatkach? Czy są godziny, jak warunki itp. pozdrawiam

Nie wiem o co chodzi

Pracowałem przez tą agencje wraz z dziewczyną dopóki pracowaliśmy było okej, gdy wróciliśmy i chcieliśmy wrócić z powrotem to nagle dziewczyna dostała "bana" na agencje z powodu nieobecności. Nie było jej 3 dni raptem bo 2 dni źle się czuła a 3 dzień rower się popsuł. To już nie można być chorym ? Jak siedziały te (usunięte przez administratora) na lokacji tydzień bo nie chciało się robić to było dobrze a ludzie pracujący są niewygodni. Jedynie na plus że wypłata się zgadzała.

@Nie wiem o co chodzi

Wróciliście do kraju na 3 dni i po powrocie, dziewczyna nie mogła już iść do pracy? A czy pracownicy agencji zostali wcześniej poinformowani o absencji? I jak wyglądała komunikacja z nimi, bo może jest tam jakiś koordynator na miejscy, który takie rzeczy ogarnia?

Nie wiem o co chodzi
@Piotr

Pracowaliśmy do końca umowy w NL i postanowiliśmy że jej nie przedłużamy i wracamy do kraju. Po tym dzwoniliśmy 2 miesiące z pytaniem o ofertę pracy, pracy nie było, potem praca tylko dla mnie a potem jednak Pani powiedziała przez telefon że moja dziewczyna jest zawieszona w agencji z powodu nieobecności. 2 dni była na ziku bo się źle czuła a 3 dzień dostała nieobecność z powodu niewstawienia się do pracy bo rower się zepsuł w trakcie. Z jakiej racji ja się pytam? Przecież nie sprawialiśmy żadnych problemów, nie piliśmy, nie (usunięte przez administratora)w porównaniu do tego małolactwa co przyjeżdżało z innych agencji i sobie zikowali bo ważniejsze było (usunięte przez administratora). Co do warunków nie były najgorsze, ale jeśli ktoś lubi cisze i spokój to nie będzie dla niego, wypłaty też na czas. Kontakt z biurem był całkiem okej ale dalej nie wiem o co im chodzi, pewnie jakaś celowa zagrywka żeby nas rozdzielić.

Cezaar

Cześć wszystkim czy jedzie ktoś do Holandi na PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ układanie skrzynek i sałatek w Zwaagdijk i drugie pytanie czy ktoś już pracował na tym i może. Się wypowiedzieć. pisać kontakty zaznaczam jestem około 30, bez jakich kolwiek nałogów. Jeśli ktoś jest chętny na wyjazd niech napisze odezwę się.

Mon

Witam, jak wyglądają pokoje w Berghem czy są pokoje dwuosobowe z łazienką czy łazienki są na korytarzach wspólne?

Mieszkaniec hotelu
@Mon

Na hotelu są pokoje z łazienką jedynie jedynie w przybudówce hotelu są łazienki oddzielnie ale o dobrym standardzie, pokoje są 1-2 osobowe. Ogólnie mieszkam tutaj już kilka miesięcy i polecam

Szak
@Mieszkaniec hotelu

A kuchnie wspólne? Czy jest moze mały aneks kuchenny w pokoju?

Nina

Cześć, może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w GXO Nieuwegein jako order picking ? Jak wygląda praca, zakwaterowanie, atmosfera w pracy ? :D

Ola

Hej. Pracował ktoś może jako komisjoner, order picker w Zwaagdijk ? Jakie są wasze opinie na temat tej pracy, zakwaterowania ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Witam, czy na kwaterach E&A można mieć psa?

Witam jakieś opinie na temat pracy/ kwatery?

klient4

EENA w ogole nie zapewnia rzadnej pracy.

nieznana

ja rozumiem jeżeli pracy w danym miejscu nie ma bo się skończyła, nie mogą nam zapewnić godzin. ja wszystko rozumiem, ale żeby pracownika zostawić samemu sobie a tym bardziej że to jest mój pierwszy wyjazd za granicę do pracy. dzwoniłam do biura i pracy nie ma a kilku moich znajomych dzwoniło tego samego dnia i dostali inną pracę. bardzo nie polecam tej firmy, mają gdzieś co się stanie z osobą zwolnioną

Ala

Dzień dobry, w najbliższym czasie rozpoczynam pracę w GXO Nieuwegein na chłodni, lokacje zas mam w Veenendaal. Czy macie może jakieś opinie odnośnie i pracy, i lokacji, jak warunki?

@Ala

będziesz pracować na chłodni czy na zimnej hali? pracowałem kiedyś tam na zimnej hali,towary w większości lekkie,normy do wyrobienia dość wysokie,ale po wprawieniu,da się wyrobić.Na Veenendalu nie mieszkałem,ale z tego co znajomi opowiadali to pokoje małe 2 osobowe,wspólna kuchnia.

Ala
@były pracownik

Powiedzieli mi, że będę pracować na chłodni. Dzięki bardzo za info ????

Damian

Nigdy wiecej najgorsza agencja. Mieszkanie w blaszaku z (usunięte przez administratora). dojazd do pracy 1h. Normy nie do wyrobienia. Placa jedynie 300 euro. praca na zimnej hali xpo niuwegein.

Xxx

Jakieś opinie na temat hotelu w Veenedaal? Jak tam jest? Jakie warunki? Czy są pokoje 3 osobowe?

Super miejsce
@Xxx

Hotel Veenendaal to bardzo w porządku miejsce, pokoje 2 osobowe z łazienka w pokoju, w nowej części hotelu klimatyzacja, drzwi otwierane na karty, winda, kuchnia dzielona na parterze, na dole automaty z piciem/przekąskami, wspólny „salon” na parterze. Za moich czasów opiekun lokacji Pan Robert-bardzo sympatyczny człowiek, ze wszystkim idzie się dogadać i jak nie robisz pod górkę to masz luz ze wszystkim ???? ogólnie polecam i z chęcią bym wróciła ????

szukającyy

Hejka, dostałem ze znajomymi ofertę pracy w GXO Tilburg II, możecie napisać coś więcej o tym jak tam jest?

Zuz
@szukającyy

Ja z chłopakiem także, mamy wyjechac w piątek. Czy wiecie coś o zakwaterowaniu? Podobno nie ma godzin, chociaż agencja zapewnia ze będzie ok.40

A.
@Zuz

Pracowałam w Tilburgu w GXO pół roku. Jak jest praca to super ale są momenty gdzie tej pracy nie ma i wtedy przychodzisz do pracy a oni Cię z niej wyrzucają po prostu. Były momenty gdzie zarabialiśmy po 100e tygodniowo a były też takie gdzie mielismy 390e. Mimo iż teraz szukam pracy nie wróciłabym tam. Co godzinę na paku czy returach sprawdzają norme. Gdy jej nie wyrobisz mogę wyrzucić z pracy. Powiem jeszcze o samej agencji. Pracowałam przez e&a cały rok. Najgorsi pracownicy biurowi tej agencji są w Tilburgu. Gdy nie było godzin i prosiliśmy o przeniesienie na inny dział pani potraktowała nas jak (usunięte przez administratora) Strach iść do nich i o cokolwiek prosić. Niestety...

Yogi
@szukającyy

Pracowałem przez inna agencje wszystko git ale kordynator paweł nie polecam serdecznie i unikać jak najdalej masz problem ze słuchawkami bierzesz inne dzialaja zaraz znowu nie i sie drze ze nic nie robisz .... Inni daja prywatny swój sprzęt i robisz norme na spokojnie

Lidkq

Zwalnianie ludzi na urlopie

Ilona
@Lidkq

Jak to? A przed urlopem były jakieś rozmowy na temat redukcji etatów? I co? Człowiek wraca do pracy i dostaje wypowiedzenie? Czy dzwonią do niego i informują? No i najważniejsze - to jednorazowa sytuacja?

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 797.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A