Opinie o Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Też widziałam w sieci kilka ogłoszeń od nich dla opiekunek do wyjazdów za granicę. Są dość szerokie widełki 7000 - 18000 zł brutto miesięcznie w tej ofercie. Czy to jest kasa, którą dostaje do kieszeni pracownik, a kwaterę, wyżywienie czy transport ma za darmo i pracodawca to opłaca?

Madzia

Chce zdecydować się na opiekunkę osób starszych w Niemczech. Szukam dobrej agencji a najbardziej zależy mi na dopasowaniu mi osoby która będę się opiekować tak, żeby obie strony były zadowolone. Do tego, jak wyglada sprawa z zakwaterowaniem i jakiego stopnia znajomosci języka wymagają ?

Annaaa Nowy wpis
@Madzia

Byle NIE SENTIUM, mało płacą, kordynatorką Kaśka milutka do czasu.

Annaaa Nowy wpis

Pracowałam u nich, mało płacą, kordynatorką manipuluje strasznie pracownikiem namawia do czegoś łącząc się, gdy pracownik odmówi czegoś, bywa chamowata, mało wypłaca 'kordynatorka' KATARZYNKA.

Kandydat Nowy wpis

Od dawna dla nich robisz i czy nowi pracownicy też od razu robią na niemieckiej umowie o pracę? Napisz też proszę, jaki jest najkrótszy czas na który można za ich pośrednictwem wyjechać do opieki? Chcę najpierw sprawdzić, jak się będzie współpraca układać.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko praca dla Opiekunki w Niemczech- wysokie zarobki? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.?

Dominika

Chyba jedna z nielicznych firm, które płacą ZUS przy takich wyjazdach, zdecydowanie wszystkim polecam.

Ani
@Dominika

Jaki ZUS płacą, co ty kłamiesz

@Ani

Każdy zleceniobiorca może zweryfikować swoje odprowadzane przez firmę składki na swoim koncie w ZUS.

liliana

bardzo polecam firmę, wszystko jest ok, wypłata na czas

Renata
@liliana

Terminowość jest bardzo ważna, więc super. Ile wynosi wypłata?

Edyta

A czy praca w opiece z j.francuskim jest możliwa z ta agencja ?

Honorata
@Edyta

dobre pytanko! szkoda tylko że przez tyle miesięcy nikt nie odpowiedział... ja też lepiej się posługuje francuskim niż angielskim.

Grażyna65

Firma Ok, miła obsługa, zlecenie zgodne z prawdą

Honorata
@Grażyna65

jaką prawdą? bo nie rozumiem.

dorqa

polecam współpracę z firmą

Laura

Super, profesjonalna organizacja wyjazdów, widać duże doświadczenie po ich stronie, warto to wykorzystać.

Beata
@Laura

Właśnie, jak wygląda obecnie organizacja wyjazdów? Chodzi mi o obostrzenia, pandemię i formalności z tym związane. Czy samemu trzeba coś załatwiać czy robi to Pro Sentium? Co jest wymagane?

Angelikka

Doskonała oferta, praca na umowę, wszystko uczciwie i bezpiecznie więc bez obaw można się decydować na taką propozycję.

Beata
@Angelikka

A na jaką umowę? Chodzi mi o jej rodzaj i czas, na który jest zawierana z nowym pracownikiem w Pro Sentium. Czy można generalnie liczyć na stałą współpracę z firmą? Jak stabilność tutaj wygląda?

Polecam, profesjonalna oferta, zdecydowanie jeśli ktoś chce wyjechać do Niemiec to z nimi warto bo wszystko jest legalnie zorganizowane.

Jolka

Miejsca przed wyjazdem sprawdzone więc rzeczywiście bez obaw można się decydować na wyjazd w tym kierunku.

Kazimierz
@Jolka

Dziękuję za komentarz. Rozumiem, że pracowałaś (pracujesz) jako opiekunka i oceniasz Pro Sentium na duży plus. Jak dokładnie wygląda kwestia wyjazdów - miesiąc spędza się za granicą, a miesiąc w Polsce, czy jakoś inaczej? Nie ma żadnych problemów z zakwaterowaniem?

Juli
@Kazimierz

Wyjeżdża się na 6 tyg lub 8 tyg .W zależności jak kto woli .W Polsce tyle samo 6 i 8 tyg ..jeśli jest zmienniczka /zamiennik ,polecam firmę Pro Sentium

Jola

Polecam, bardzo dobra firma, organizacja wyjazdów na wysokim poziomie, polecam wszystkim.

Sonia

Miałam okazję pracować w Niemczech jako opiekunka, wyjazd sprawnie zorganizowany, kompleksowo firma wszystkimi sprawami się zajmuje więc warto.

Dorota

Polecam, jak szukacie pracy jako opiekunki w Niemczech to warto z ich wsparciem wyjeżdżać. Wszystko naprawdę dobrze zorganizowane.

Mario

Czy zatrudniają panów?

@Mario

Zatrudniamy. Zapraszamy serdecznie!

Michalina

Zastanawiam się czy w tej sytuacji z pandemią firma będzie organizować jakieś wyjazdy, pewnie wstrzymają wszystko.

@Michalina

Pani Michalino, nadal organizujemy wyjazdy do opieki. Jeżeli jest Pani zainteresowana, zapraszamy do kontaktu.

Justyna

Jeśli ktoś nie zna niemieckiego to agencja jest w stanie pomóc?

@Justyna

Posiadamy oferty pracy również bez znajomości języka niemieckiego. Zapraszamy do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. - Opole

• Jak się pracuje w Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.
4.6/5 Na podstawie 21 ocen.

Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.