Opinie o Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. w Opole

Malina

Tutaj to się chyba sami pracownicy wpisali, bo ja byłam z nimi raz i to była najgorsza firma z jaką kiedykolwiek wyjechałam.

aga131977
@Malina

A może Pani coś więcej napisać. Jutro miałam właśnie do nich dzwonić o pracę. Byłby to mój pierwszy wyjazd i troszkę się boję że trafię na drugą promedice 24

Terenia
@aga131977

Musi się Pani sama przekonać. Ja jeżdżę już 2 lata, mam stała rodzine i nigdy nie miałam żadnych problemów. Mam koordynatorke Magdę. Bardzo miła Pani

jadzia

Na prawdę warto współpracować z tą agencją. Nie jest duża, liczba miejsc raczej ograniczona, więc cieszę się, że mi się udało

nicki

Porządna agencja, nie ma takich za dużo. A ile to sie razy zdarza, że naobiecują człowiekowi złotych gór, a potem sie z tego nie wywiązują, a okazuje sie jak już człowiek jest na miejscu. Z Sentium nie ma tej obawy.

Małgosia

Druga agencja przez którą pracuję i chyba wreszcie nie mam żadnego ale, jestem zadowolona. Kontakt z biurem bez żadnego problemu, a wynagrodzenie myślę, że tez uczciwe, potrafią doceniać człowieka. Nie ma chorej rywalizacji, praca czasem ciężka, ale każda opiekunka jest szanowana.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko praca dla Opiekunki w Niemczech- wysokie zarobki? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
pracowita

U mnie też nigdy nie było żadnego problemu, którego by się nie dało szybko rozwiązać, a pracuję już 4 lata. Wątpię, żeby przez ten czas zawsze sprzyjało mi szczęście, po prostu trafiłam na zaufanych ludzi. Firma nie jest duża, ale stawia na jakość, a nie ilość. Tu liczy się człowiek.

stabilnie

Frima stabilna, trochę obawiałam się wyjazdy bo do tej pory zawsze pracowałam w Polsce, ale wszystko było i jest dobrze. Kontakt naprawdę bezproblemowy. Koordynatorki faktycznie bardzo miłe i pomocne. Pieniądze też dają dobre, więc to nie ma na co narzekać, a i premie przecież są :)

Irena

Koordynatorki ok, płacą w terminie i wiem ile dostanę. Jak potrzebowałam zaświadczenia o zarobkach - bez problemu, sprawdzałam w Zuies i wpłacają odpowiednie składki.

Joanna
@Irena

A jak z ZUS ,na jak długo zawierana jest umów ,czy na każde zlecenie czy dłuższy czas?

Halinka56

Byłam już 3 razy na wyjeździe i za każdym razem było wszystko ok. Wypłata się zgadza, panie z biura dzwonią. Firma jest mała ale godna uwagi i polecenia.

@Halinka56

Jak wygląda Twoje doświadczenie w takiej pracy? Firma Pro Sentium załatwiła za Ciebie wszystkie formalności związane z wyjazdem, czy może część spraw do załatwienia spadło również na Ciebie? Odpowiedz proszę na podstawie swoich doświadczeń.

Krysia56

Szczerze polecam! Wypłata zgodna z ustaleniami i zawsze w terminie. Bardzo mili koordynatorzy.

@Krysia56

A jak ocenisz czynniki zatrudnienia za pośrednictwem firmy Pro Sentium? W ogóle chciałbym dowiedzieć się, jak to się stało, że trafiłaś do pracy za pośrednictwem tej firmy? Odpowiedziałaś na ogłoszenie dodane przez pracodawcę, czy może z polecenia znajomego? Proszę o sprecyzowanie, jak to dokładnie wyglądało.

Fifi32
@Michał

Ja też nie mogę złego słowa powiedzieć na firmę.

Marysia 70

Pracuje dla firmy od prawie roku. Byłam pełna obaw jak przechodziłam, teraz uważam, że to najlepsza decyzja. Panie w biurze dbają o pracowników, potrafią docenić a przede wszystkim szanują naszą pracę. Wynagrodzenie zawsze na czas. :) Składki do Zusu odprowadzane rzetelnie i w czasie. Moje sugestie dla Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.: Trzymajcie tak dalej :) A pracownicy będą was chwalić :) Lubię atmosferę w Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. za: Indywidualne podejście, ciepła, serdeczna atmosfera pracy

Basia1970

Polecam!! Wypłata na czas, składki od średniej krajowej, przemiłe Panie w biurze i kolejny raz dobre zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. - Opole

• Jak się pracuje w Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.
4.6/5 Na podstawie 21 ocen.

Pro Sentium Sp. z o.o. sp.k.