Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

tatuażyk

XPO Nieuwegei - Rzetelna opinia 20 letniej osoby, na początku macie szkolenie dwu dniowe gdzie będą was za rączkę prowadzić, ogólnie wszystko spoko, porozmawiać można z op leiderami jedyne chyba osoby wyżej położone które nie mają ambicji do strzelania z tyłka aczkolwiek za wszystkich nie ręczę, spokojnie możecie zwrócić się do Martyny, jej chłopaka, Werki czy takiej Pani między 30-40 z chustką na włosach. Przez pierwszy miesiąc nikt was nie kontroluje więc śmiało można odpiąć puch z kurtki, spacerować i uczyć się rozkładu magazynu, w razie pomyłki czy wywrotki wózka z pewnością pracownicy podbiegną do was i pomogą, sam zaraziłem się tą życzliwością i potrafiłem przebiec parę Alejek by zagubionym dziewczynom i chłopakom podrzucić jakieś skrzynki bo serce mi pękało xD Uważać należy tylko na tych w zielonych kurtkach którzy psują całokształt tej dobrej pracy przez po miesiącu już nie macie znajomych na kantynie a pozyskujecie nowych jak wytrzymacie, norma do wyrobienia jak lubicie się upocić w lodówce i strzelać z nosa przy każdym zaciągnięciu się papierosem czy jointem, lokacja na Lith bardzo wporządku jak na emigranckie warunki, rowerki pod chatą i 10km do miasta gdzie jedzie się ciągle prosto co pozwala tam dotrzeć w równowartości czasowej paru piosenek na słuchawkach [Oss] sklepy spożywcze holenderskie, polskie, coffe shop, salon tatuażu, fryzjerzy, kina, restauracje... no powiedzmy taki holenderski Wałbrzych bądź Opole, zarobki rzędu 300-400 tygodniowo na czysto, może wyjść z hakiem ponad 400 pare euro, godziny pracy to średnio od 38-46 stąd te widełki, dużo zależy od tego czy pozwolimy sobie na dodatkowe papierosy bo nas przyciśnie czy będziemy rzetelnie odbijać się minute przed końcem przerwy. Jeśli ktoś jest młody i potrzebuje kasy na nową kolekcje nike, telefon, apartament nad morzem czy żeby wrócić do domu i nie musieć ciągle pracować to w miesiąc odłoży 1200-1500 euro jak wydłuży sobie o dodatkowy tydzień, potem to już tylko przypudrować nosek, zapalić gibona czy wypić napój wyskokowy i czekać jak jakiś zielony cie sprowokuje żeby rzucić tą lodówke z przytupem xD Fajnie się też godzinki odkładają, powinno wam spłynąć po półtora miesiąca jeszcze 300 euro z wakacyjnych i urlopowych, REZERWUJCIE SAMI PRZEJAZD CHYBA, ŻE CHCECIE JECHAĆ PRAWIE DOBE AUTOKAREM Z GTV Pozdrawiam dwóch bliźniaków co mnie przycieli jak za ''szybko pracowałem'', Kamila od szybkiego espresso ;) Kasie co mnie przycieła jak (usunięte przez administratora) testując norme i ziomeczka w kapturze co wygląda jak Xayoo, z imienia się nie znaliśmy ale co chwile piątke biliśmy haha, powodzenia dla nowych.

sdsd
@tatuażyk

Tomas

Hessing Zwaagdijk coś na temat tej pracy?

Józek789

Omijajcie GXO Hoogeveen szerokim łukiem, nie ma godzin ludzie robią po 20 godzin tygodniowo Dramat

Marian
@Józek789

Pracuje tutaj 3 lat i nie mam mniej jak 35h. Z doswiadczenia wiem, ze mniej niz 20h maja Ci, ktorym sie zwyczajnie nie chce pracowac.

Marzena
@Marian

a wyjaśnisz wobec tego zasady przydzielania tych godzin? co to znaczy, że ktoś nie chce pracować skoro tu po opinii ewidentnie się ich domaga? na jakiej zasadzie to przydzielają?

Cześć, chciałbym wyjechać od marca lub kwietnia do Holandii,ale nie chce jechać sam więc szukam jakiejś pozytywnej osoby w wieku 19-25 lat do wspólnego wyjazdu, najlepiej z małopolskiego lub podkarpackiego żeby można było jeszcze przed wyjazdem spotkać się i pogadać:D

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

Robert&Gosia

Witamy,dostaliśmy z partnerem ofertę pracy przy produkcji klimatyzatorów w firmie Dankin w Belgii Oostende.Mamy pytanie czy może ktoś tam ktoś tam pracował,czy wypłacane są tygodniówki i w jakiej kwocie netto ,wiemy,że zakwaterowanie ma być w hotelu.Bardzo prosimy o opinie i podpowiedzi.Pozdrawiamy

K.....

Hej. Planuję przyjąć ofertę tej Agencji. Czy możecie mi opisać doświadczenia ile można zarobić tygodniowo po opłatach? Jak z pracą czy jest gwarant co najmniej 40h? Ja jestem osobą bez nałogów interesuje mnie wyjazd zarobkowy z pełnym skupieniem na przydzielonej pracy bez kombinowania także jak możecie się podzielić doświadczeniami?

@K.....

Też mam zamiar jechać niedługo, więc jestem ciekaw czy normalni ludzie czy (usunięte przez administratora) I czy nie będzie problemu z godzinami i praca nie na wyzysk

Peelheideweg 14, w Miasteczku Haps ktoś mieszkał i się wypowie?

Mateusz

Ktoś coś wiem na temat lokacji w Sterksel?

Bartek
@Mateusz

Pokoje są dobrze zadbane. Mieszkam z dziewczyna i jeszcze jedną parą znajomych. Łazienka jest na korytarzu. Warunki są wystarczające. Meble nie są zniszczone. Sporo miejsca. Mi i reszcie się podoba.

@Mateusz

Łazienki na korytarzach . Ubikacje też . Pokoje 4 osobowe . W pokoju albo mieszkają 2 pary , albo 4 mężczyzn albo 4 kobiety . Jest sporo miejsca w pokojach bo pokoje są duże a łóżka są piętrowe . Jestem z chłopakiem i mieszkamy w pokoju z inną parą . Niby jest spoko ale te łóżka są piętrowe i śpimy na górze a na dole inna para i ten chłopak tak w nocy chrapie , że spać nie można .

Krzych
@Karolina

4 osobowe toż to masakra... zero prywatności, przespać się, iść do pracy, umyć się , ugotować coś i tak w kółko co to za życie ... Dlaczego nasz Rząd pozwala na to by nasi rodacy się tak tułali za granicą w takich warunkach z powodu braku pracy w Polsce bo Polak w Polsce nie musi pracować i mieć pracy ale za to (usunięte przez administratora) to owszem pracę mieć muszą i od razu są zatrudniani płacąc im mniej niekiedy niż najniższa polska krajowa po odtrąceniu opłat za mieszkanie , tak to nigdy nie będzie dobrze ...

Zuzz
@Karolina

Dzięki za pomoc. Właśnie jestem w trakcie przygotowań do wyjazdu. Jak oceniasz warunki pracy?

OLA
@Zuzz

Hej do jakieś pracy jedziesz ?

....
@Krzych

dlaczego rząd holandii na to pozwala

Anims

Dostałem się na magazyn. Praca okazała się być cięższa niż zakładałem. Jest coś takiego jak "cudowna" norma 150 sztuk, w skrócie (usunięte przez administratora) ostry, nowy pracownik musi się nieźle namachać by to zrobić i to o ile masz dobre zamówienie. Bo jak trafią ci się resty albo wielkie pudła (na kontyner wejdzie ich 6 więc pozdro bo masz tylko stracone miejsce norma w dół plus czas jazdy po magazynie i streczowanie w skrócie przywali się do ciebie kordynator że norma słaba). Dostałem grat-rower czyli jade na złomie i na pusto pedałuje (fajne pary ok. 90 lat mnie wymijają). Agencja załatwiła mi busa (poruszam się nim po Polsce), potem dostałem przesiadke do autokaru o którym nie miałem pojęcia bo agencja nie zechciała o tym wspomnieć. Najgorsza podróż w życiu... jechałem 19h bo kierowca robił co 2h przerwy, grubiańskie zachowanie nie chciał o 2.00 w nocy gasić światła... pełen profesjonalizm. Szkolenie polega na oglądaniu 5 minut prezentacji, testowa jazda ept, oprowadzenie po magazynie, dostanie worków, kamizelki i butów (mega nie wygodne, więc radze kupić albo wkładki albo buty S3) za 2 wypłate musiałem zainwestować bo nogi a zwłaszcza stopy wysiadały. Ogólnie praca jest ciężka, przeróżne kartony i kartoniki (o różnej wadze) trzeba upychać na 5 kontynery. Normalna sprawa jak jedziesz i na zakręcie gupisz 3 paczki, jak ci się wszystko wywali albo wózek skrzypi bo mu zaciężko. Praca nie jest skomplikowana, nie ma tam nic trudnego. Język angielski na poziomie take 5 okey, 12 okey, 7 okey.... więc znikoma. Praca prawie z samymi polakami, ogólnie trafiłem na mega pomocnych i miłych ludzi, ale normy i kordynatorzy co mają się za nie wiadomo co psują to wszystko. Jeśli ktoś chce mieć lepiej i wygodniejszą prace, radze robić papiery na richa tylko minus jest taki, że Holandia toleruje tylko swoje papiery więc ten co zrobicie sobie w Polsce (europejski) Holandie nie obejmuje. Trzeba około 200€ zapłacić by mieć. Minusem jest też to, że codziennie widziałem jak szkolą nowe osoby, pewnego razu pracowałem z kuplem i 4 osobami "stałymi" a reszta to nowe osoby co jeszcze niezbyt jażą o co chodzi. Przemiał ludzi był ogromny. Każdy musi zastanowić się czy da rade w tej pracy. Piszę opinie bo sam bym chciał wiedzieć takie coś przed jej podjęciem myśle, że moja decyzja była by inna. Cieszę się, że już nie musze w małym (usunięte przez administratora) zapiepszać za 10. Bo cudowna firma połączyła prace na akord z pracą godzinową czyli napiepszaj jak najszybciej umiesz, w jak najmniejszym czasie by ci jak najmniej zapłacić od 1h. Liczysz na dodatek nocny? Zapomnij 111% czy od 13 do 23 czy od 23 do 7-10.30. W niedziele pracujesz max. 1h za 200% bo zmiana jest od 23.00. Lokacja domu była taka, że ludzie w hotelu mają malutkie pokoiki w którym jest łazienka. Tam ledwo jest miejsce na szafe. Mieszkałem w przebudówce, łazienka na korytarzu, na górze była kuchnia, na parterze pralka z suszarką. Ogólnie pokoje są równie ciasne co w hotelu, ledwo mogłem balkon otworzyć. Do pracy było blisko około 10min rowerem, do lidla z 15min coś takiego. Jest bliższy sklep Jumbo z 5 min rowerem. Holandia wydała mi się drogim i nie przyjaznym krajem, może ta praca popsuła całokształt. Może przez te zmiane (przychodze z pracy, myje się, ide spać, wstaje, robie jedzenie do pracy i na teraz, ubieram się, wychodze, przychodze, myje się, ide spqć (...) nie miałem siły na nic i ochoty. Nocki odsypiałem w dzień wolny. Ogólnie tragedia. 0 czasu wolnego przez tak ułożony plan. 0 sił przez normy. Tam jadą osoby co chcą pozapiepszać za 5, a zarobić jak za 1 osobę. Nie polecam małego (usunięte przez administratora), cieszę się że moja męczarnia nie trwała tam długo i wyzyskali ze mnie minimum. Dodatkowo by pojechać trzeba z 1000zł mieć. Około 520zł przejazd oraz coś trzeba tam jeść przez 2-3tyg. do 1 wypłaty. Jak coś bankomat jest koło Jumbo lub Lidla, ale mega drogie są kursy przewalutowania więc radze wypłacić kilka € w kantorze

Ossssss
@Anims

Oczywiście byłeś w Oss , wszystko to prawda aż mnie bolało jak to czytałam, ponieważ wszystko to przeżyłam , jakie są teraz zarobki tygodniowe??? Co chwile wycieczki z nowymi pracownikami , a dla nas max 4 dni były bo niby pracy nie ma aha. Praca w GXO w Oss przez E&A to trochę obóz pracy za pieniądze które można spokojnie zarobić na wielu magazynach bez normy. Tam nie ma stałych pracowników są tylko ludzie po znajomości na kontraktach i ich rodziny czekające na kontrakt . Tam było też tak że byłeś z rodzinki koordynatora to dostawałeś lepsze zamówienia , tzn lżejsze. Człowiek z ulicy ma tam przerąbane ludzie którzy serio sie starają po miesiącu uciekają tam się nie da pracować . Dowalą ci na nocce 3 zamówienia z ciężkimi kartonami pod rząd i potem dogorywasz cały tydzień a robić trzeba nie ma zmiłuj , czułam się tam jak zombie serio. Na każdym kroku ci dają w kość wyrobisz normę to ci powiedzą z arogancją że zawsze możesz lepiej i więcej. Biuro traktuje cie jak rzecz , właściwie wszyscy którzy są nad tobą , dla nich jesteś jakimś robotem zero ludzkich zachowań . Niektórzy koordynatorzy nie odpowiadają na cześć , dzień dobry , dając tym samym wyraz swojego lekceważenia twojej osoby. Mój rower też był fatalny tylko że miałam 10km do pracy , lampki dokupiłam bo nawet tego nie dali . Skanery nadpsute , wózki to samo , rowery złomy bez oświetlenia . Ale wymagania z kosmosu.

Elison
@Anims

Podasz e-mail? mam pare pytań

@Anims

Teraz ja zaczynam tam robotę i nie wiem jak oni niby liczą tą wypłatę, że za niepełny wymiar pracy ze szkoleniami zarobiłem więcej niż za normalny tydzień gdzie przepracowałem więcej dni. Ogólnie przełożeni bardzo uprzejmi jedynie denerwują niektórzy na widłaku. Myślą chyba że jak są na widłaku to już awansowali na menadżerów i mogą rozstawać pikerów po kontach. Z lekceważącym podejściem jakby mieli doczynienia z gowniarzami. Parę przykładów: Blokuje mi przejazd i głupio się pyta czy jadę gdy on sobie rozmawia z koleżanką. Stoję 2m od wózka i uwaga żeby mu się teraz nie kręcić. Przyjeżdżam przez przejazd z prawej nadjezdza wózkowy i chyba liczy, że mu cofne bo chce sobie przejechać blokując mi przejazd. Stoję, widzę że jedzie i uwaga, że mam teraz nie jechać i pod nosem, że pikerzy w ogóle nie myślą. Oczywiście cała masa innych uwag odnośnie parkowania, pakowania, naszej jazdy tak jakby nigdy nie zaczynali od EPT. Mamy wszyscy jeździć prawą stroną i pilnować żeby czasem nie blokować przejazdu to nie róbcie normy na 150. Nie ma takiego pikera który nie jeździ lewą stroną jak z prawej go blokują. Na szczęście są też normalni operatorzy widłaka w dodatku uprzejmi.

Bajubaj
@Nowy

Na początku jest miło , nie wyrobisz normy raz czy dwa to zobaczysz oblicze przełożonych , a stan tylko i zamień z kimś słowo w trakcie 8h pracy i niech to zobaczy twój przełożony.

Rurku
@Nowy

Przyzwyczajaj się że będziesz zarabiał 250e , masz wszystko w opiniach jak na tacy a mimo to pojechałeś tam gratuluje strzału w kolano.

Rurku
@Nowy

Wszędzie tak jest że masz czekać az Ricz zdejmie palete i odjedzie bo moze ci spaśc na głowe , jesli będziesz sie pchał dostaniesz (usunięte przez administratora).... To prawda ludzie na wózkach bocznych zadzierają nosa i mają sie za lepszych bo zarabiaja 1e wiecej do godziny , niestety słoma z butów u dziadów którzy cos wiecej maja szybko wychodzi. Podskoczysz to będą ci specjalnie blokować przejazd. Tam maja dosyć nowych pickerów co drugi dzien sa nowi i zaraz odchodzą ale zanim to zrobia robia duzo bałaganu i chaosu na magazynie ponieważ sie ucza , stali pracownicy maja tego dosyć dlatego sa niemili bo ile można znosić pałętających sie pod nogami nowych.

Kaja
@Bajubaj

W XPO Oss to samo !

Mateusz
@Anims

oczywiście wszystko się zgadza. Magazyn XPO w Oss polecam tylko masochistom z silną psychika, jak wytrzymają tam miesiąc to są twardzi. Wszystko psują koordynatorzy, przychodzą po kilka razy dziennie z normą a jak nie masz to idziesz do domu... Nie ma roboty Ale co tydzień zatrudniają 15 nowych. XPO Oss to (usunięte przez administratora)

Karola
@Rurku

Fajnie typie ale też kiedyś byłeś nowy. A później złe opinie o agencji? Tak, przez takich jak Ty. Nie pozdrawiam

...
@Anims

Norma 150 czyli 3 lokacje na minute:)

Ass

Jakies opinie o lokacji w Belfeld?

Blondynka

Jeśli chodzi o agencję wypowiem się o oddziale w Venray. Zatrudniłam się w agencji we wrześniu 2020 roku. Nie będę ukrywać wtedy było ciężko się dogadać. Uważam, że w tamtym okresie od września 2020 roku do maja 2021 roku pracowały w biurze mało kompetentne osoby, które kompletnie nie znały się na swojej pracy i nie miały podejścia do pracowników. Zwłaszcza tych nowych. Później to się zmieniło. Pojawiła się Pani Agnieszka, która zawsze służyła pomocą. Pomogła załatwić każdą sprawę, zawsze wysłuchała człowieka, a przede wszystkim nie miała problemu z dogadaniem się z człowiekiem. Niestety na początku stycznia 2022 roku została ona zwolniona za to, że za bardzo szła pracownikom na rękę, pomagała im i przede wszystkim reagowała na skargi ludzi na temat miejsca pracy (GXO Venray 6). W agencji została Pani Jagoda oraz Pani Izabela. Te kobiety to też złote babki. Pani Jagoda zawsze pomocna, chociaż czasami nie była dobrze doinformowana w niektórych kwestiach, jednak mimo to złego słowa nie mogę na nią powiedzieć. To samo tyczy się Pani Izabeli. Pomocna kobieta z którą ze wszystkim dało się dogadać. Jedyna zasada - bądź miłym człowiekiem, a załatwisz wszystko. Jedyne, co mam do zarzucenia agencji to to, że w momencie, kiedy zwalnia Cię klient (dostałam tylko taką informacje, że klient sobie tak życzył) i w okresie zwolnienia kończy Ci się umowa (miałam fazę B) nie proponują innej oferty pracy w okolicy, czy w innym mieście. Uważam, że jeśli nie zwalnia Cię bezpośrednio agencja to powinni zaproponować inną ofertę (pracowałam 2,5 roku w jednej firmie, nie było ze mną żadnych problemow), a niestety nic takiego nie proponują. Zobaczymy, jak będzie z wypłaceniem odprawy na co mają 6 tygodni od dnia zakończenia umowy oraz z wypłaceniem pieniędzy wakacyjnych.

""""Wódka """"

Dostałem propozycje pracy w GXO Nieuwegein jako order picker . Napiszcie coś o tej pracy i lokacjach ? Słyszałem , że w pracy wcale nie sprawdzają trzeźwości na alkomatach i spokojnie można do pracy pijany przychodzić lub pić w pracy . Znajomi , którzy tam pracowali mówili, że ochrona sprawdza tylko plecaki więc na sobie można spokojnie wódkę wnieść ? Słyszałem , że ludzie piją wódkę po ubikacjach i szatniach . Jestem alkoholikiem i mam zaświadczenie od lekarza psychiatry , że jestem uzależniony od alkoholu . Jeżeli mam zaświadczenie od lekarza psychiatry , że jestem alkoholikiem to chyba mogę legalnie pić wódkę w pracy . Mam 52 lata i piję od 27 lat codziennie . Ja sobie nie wypiję to się cały trzęsę i dostaję padaczki alkoholowej . Nie piję tak aby się przewracać . W poprzedniej pracy wnosiłem wódkę na sobie , butelkę 0.7 i tak co dwie godziny chodziłem do szatni do szafi i łykałem sobie . Przez 8 godzin pracy całą 0,7 wydoiłem. Gdzie w GXO Nieuwegein można schować butelkę i później chodzić sobie popijać w czasie pracy ? Kiedyś też dolewałem wódki do Pepsi i wnosiłem wódkę zabarwioną Pepsi i tak to nawet legalnie na kantynie piłem . A jak jest na lokacjach ? Czy są pokoje jednoosobowe ? Bo jak ja się napiję to gadam przez sen , krzyczę , wymiotuję , kilka razy nawet się posikałem w łóżko i nie wiem czy ktoś będzie chciał ze mną być w pokoju . A jak solarisy da się 400 euro już na czysto wyciągnąć ?

Pijący codziennie
@""""Wódka """"

Pracowałem przez E&A w Nieuwegein ponad rok . Nigdy nikt nie sprawdzał alkomatem . Nawet nie mają na stanie . W poniedziałek po weekendzie to się wtaczało na zakład a nie wchodziło . Ledwo patrzyłem na oczy . Moi koledzy podobnie albo na ostrym kacu przychodzili do pracy albo pijani . Ochrona na bramie tylko torby ma prawo sprawdzić , nie ma prawa cię obmacywać więc pod kurtką wnosiło się wódkę lub piwo . Trzymałem w szafce wódkę i co pół godziny chodziło się i pociągało z gwinta . Koledzy podobnie . Prawie codziennie piłem w pracy , koledzy też . Taki jeden mój znajomy to przed wyjściem do pracy szklane wódki wypijał i nikt nigdy go nie złapał . Jak lubisz lub musisz pić codziennie to polecam pracę przez E&A w Nieuwegein . Nikt alkomatem cię nie sprawdzi . Ale musisz pić z głową i się nie przewracać . Zimno tam na hali to się grzało wódeczką . Co tu robić jak nie pić ????

Janusz Ś
@""""Wódka """"

Witaj bracie w wierze. Rozumiem Twoje rozterki i wątpliwości bo dzielimy ten sam los a łączy nas zamiłowanie do substancji. Pracowałem 10 lat w Albercie w Tilburgu na zimnej hali.Ile to razy człowiek był pod wpływem - tyle miłych wspomnień mam z tym związanych... To mi dodawało skrzydeł a twarz miałem czerwona jak dojrzała papryka i ten humor tak świetny miałem ze gadałem sam do siebie a nawet szczekalem robiąc zamówienia :-) Po wódce potrafię nawet zagadać do młodzików z wiekowki którzy mi się podobają :-) Wódka daje pewność siebie bo jak nie piłem to znowu byłem smutnym niepewnym siebie i małomównym facetem a tego nie lubię w sobie. Pozdrawiam Januszek

Łachmyta

Można chlać w Gxo Nieuwegein? Mają w biurze e&a alkomat? Jak nie mają to chyba złożę podanie bo piję na okrągło i wiecznie pijany jestem. Podobno w E&a nie sprawdzają trzeźwości i można pić wódkę, piwo, wino, whisky. W innych agencjach sprawdzają trzeźwości a w E&a Nieuwegein podobno nie. To się przyjmuję i będę pił i pracował. Mogę też być kierowcą bo podobno po pijanemu jeżdżę lepiej niż po trzeźwemu.

Tt
@Janusz Ś

Czy ty masz w zyciu jakieś inne zajęcie oprócz wstawiania tu W KOLKO tych samych komentarzy, które powtarzasz już dziesiątki razy?? Są tak zenujace, tak prymitywne i tak obleśne, że nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakim zjebem musisz być. Ciągle podszywasz się pod Świta, udzielasz się we wszystkich komentarzach, człowieku jak (usunięte przez administratora) smutne i zenujace musi być twoje życie skoro spędzasz je (usunięte przez administratora) na goworku, obrażając jakąś agencje pracy:)) jesteś (usunięte przez administratora) idź na jakieś leczenie , swoją drogą ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że namierzyć takiego (usunięte przez administratora)trolla jak ty w dzisiejszych czasach nie jest już wcale tak trudno:) obyś się nie naciął w końcu na kogoś kto nie popusci tego (usunięte przez administratora) jakie tu robisz na forum

Zimna hala ah Tilburg
@Tt

Pamiętamy Januszka i jego dziwne zachowanie chociaż tu już nie pracuje odkąd jest otto. Pozdro

muuu
@Zimna hala ah Tilburg

opowiedz cos wiecej

Zimna hala ah Tilburg
@muuu

Facet 50 na karku a biegał między regałami jak by miał ADHD lub autyzm,głupie teksty a nawet szczekanie - nie było to typowe i normalne zachowanie wiec się pamięta takich ludzi zreszta pracował na zimnej 10 lat przez agencje.

Lilka
@""""Wódka """"

Serio pracowalam tam i nie widzialam zeby mozna bylo cos pic czy brac co jakis czas sa przeszukania z pieskami i to co piszesz to pierdoly,tak pikujesz i pijesz?Serio?

Namarin.
@""""Wódka """"

Kolego pomyliłeś strony. To nie jest agencja marnych komediantów tylko agencja pracy dla poważnych, pracowitych ludzi. Jak masz problem z alkoholem to się lecz a nie szukaj pracodawcy który zaakceptuje twój nałóg.

Tak

Tak

wypitka
@Lilka

wypitka to podstawa i jaranie zioła

Ogun
@""""Wódka """"

I to mi się podoba. krótko i zwięźle bez owijania. Szanuję.

Obcy
@""""Wódka """"

Ty wez skierowanie na leczenie glowy od psychiatry i zostań w Polsce tu takich (usunięte przez administratora) pisowskich potrzebują i nierób wiochy normalnym Polaka!

Witam czy był ktoś na cebulkach Lili w Bovenkarspel i mógłby przybliżyć tą ofertę. Jak z godzinami, czy daleko trzeba dojeżdżać? Jak wygląda zakwaterowanie no i ile można zarobić przy pełnym tygodniu. Czy są nadgodziny..itp z góry dzięki :)

Paczka znajomych

Nie mieliśmy problemów dotyczących zatrudnienia w Tillburg przy pośrednictwie z biurem E&A. Dobrze zorganizowana firma. Brak zbędnego przedłużania w czasie procesu rekrutacji i samego zatrudnienia. Pracujemy na magazynie, praca nie jest zbyt ciężka, przełożeni są w porządku i ogólnie jesteśmy zadowoleni. Polecamy

Kamil

W mojej opinii agencja się sprawdziła. Na miejscu zastałem taki stan rzeczy jaki obiecywali. Lokacja jest okey, pomieszczenia są zadbane i po opiniach spodziewałem się czegoś gorszego. Nic bardziej mylnego! Stan pokoi jest dla mnie bardzo dobry, żadnych uszkodzonych mebli czy grzyba na ścianach. Także nie ma co się sugerować.

YYY
@Kamil

Chętnie się z Panem zgodzę, jeśli ktoś ma wątpliwości to chciałbym je z pewnością rozwiać. E&A to firma, której naprawdę warto zaufać. Gwarantują dobrą pracę, łącznie z organizacją wyjazdu i zdecydowanie cenię ich za to, że można zwrócić się do nich z każdą sprawą. Odbiorą doradzą w razie czego zainterweniują. Gorąco polecam!

Adek
@YYY

Ja się zgadzam. Potrzebowałem pracy w trybie nagłym. Serio bardzo mi zależało. Znajomy słyszał o tej agencji od kogoś i to mi zasugerował. Umówili mnie na spotkanie. Jak się dało tak dałem do zrozumienia ze podejmę się czegokolwiek. Uwinęli się z tym wszystkim bardzo szybko. Tydzień i mogłem jechać (organizacją też zajęli się oni) bardzo polecam

Poszukiwacz
@Adek

Pracujesz tam nadal? Przy czym robisz? Jak tam wypłata, jest co miesiąc? Chętnie się czegoś dowiem bo sam w tym momencie potrzebuje

Patryk

Współpracę na odpowiednio wysokim poziomie. Wybieram się sezonowo do pracy do Holandii i za każdym razem wybierałem i będę wybierał do biura. Nadal jestem w stanie powiedzieć oni dobre słowo. Nie zawiedli mnie, a dzięki wsparciu i pomocy ja mogę sobie uczciwie i dobrze zarobić

E&A NIE POLECAM

Nie polecam firmy,miałem ugadana pracę razem z dziewczyną,przeszliśmy rekrutację rozmowę po angielsku i nagle na koniec rozmowy dostaliśmy informację,że nie ma tej pracy,ale jest inna za śmieciowe pieniądze,chcieliśmy poczekać na coś lepszego,miał być kontakt od razu jak była nowa oferta się zapytałem a dostałem informację,że zostało jedno miejsce,też wszystkie oferty z dobrym zarobkami to ściema,nie polecam strata czasu

hmm

Jak tak słabo płacą to po co jechac??

abcd
@hmm

To zależy jak określenie „słabo płacą” ktoś odbiera. Ja pracując w Steenbergen uważam ze moje zarobki są dobre i mi odpowiadają. Ja mając powyżej 13 €/h to przy cotygodniowej wypłacie wychodzi mi netto w granicach 560 €. To mi jak najbardziej odpowiada. Najlepiej to skontaktuj się z agencją, dokładnych informacji udzielą ci zaufani pracownicy.

Maniek
@abcd

No ja się tutaj muszę zgodzić, jak jedziesz to wiesz od początku na co i za ile jedziesz. Nikt ci tutaj złotych gór nie obiecuje, a jeśli kasa ci odpowiada to jedziesz. Proste, prawda? Ja na to nie narzekam. Wyjeżdżam sezonowo i już po raz trzeci mogę dobre słowo o biurze powiedzieć bo za każdym razem odbywa się tak samo dobrze

Grigo

Na dobrą firmę rekrutacyjną trafiłem. W trakcie pobytu jakiś czas temu miałem problemy zdrowotne, co wiązało się z dzwonieniem lekarskim i resztę formalności. Bardzo mi ulżyło kiedy Dowiedziałem się że mogę liczyć na wsparcie i pomoc pracowników agencji. Dobrze zarządzana Firma, która dba o zadowolenie swoich klientów. Bardzo dziękuje że mogłem na państwa liczyć

Kolego
@Grigo

No dobra z tego co mówisz ogranizacja jest Ok. Ale niektórzy wypowiadali się ze w przypadku gdy już jesteś za granicą to kontakt z biurem w jakiejś sprawie jest fatalny. Jak to było u ciebie? Pisałeś o problemach zdrowotnych, wiec musiałeś przejść coś z związku z tym

Kejcik

Chcę powiedzieć coś więcej czego z tego co na szybko spojrzałem nie powiedzieli moi poprzednicy. Firma w której można liczyć na szczerość. Przestawiają faktyczny stan rzeczy, co jak się ma i nie składają niestworzonych obietnic. Klient wie na co się pisze i nie będzie wielkiego zaskoczenia później. Wypłaty są w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 797.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A