Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Mogę się wypowiedzieć na temat zatrudnienia w Tillburg. Ogólnie praca nie jest jakaś skompilowana i nie wymaga żadnego doświadczenia. Zajmuje się etykietowaniem, metkowanie ubrań z H&M i obsługa linii. Z możliwością robienia dodatkowo płatnych nadgodzin i pracy w weekendy można fajnie zarobić. W moim przypadku w grę wchodzą nadgodziny i wyrabiam około 550€ brutto. Polecam

Wiki

A jak długo tam pracujesz? Jakieś specjalne wymagania podczas rekrutacji? I jeszcze jak wygląda kwestia znajomosci języka?

@Wiki

Pracuje już od 4 msc. Nie wymagają jakiś specjalnie ukończonych kursów, specjalizacji. Do wszystkiego cię przyuczą poza tym nie jest to jakieś skompilowane. Co do języka to tak jak już wspominałam, praca nie jest wymagająca i polecenia/zadania są raczej zrozumiałe. Wiadomo, ze trzeba cokolwiek ogarniać, chociażby zacząć a później to jest już tylko łatwiej. Złapiesz wprawę i będzie dobrze

Witek

Dzięki za polecenie. Znalazłem dzięki temu dobrze płatna pracę, nie robią problemów jak coś jest potrzebne, to samo tyczy się w czasie choroby. Także mogę szczerze polecić

Jak wygląda klasztor w Tillburgu? Łazienki są w pokojach czy na korytarzach?

@Monika

Łazienki i ubikacje na korytarzach.

Mirek
@Monika

Na cala lokacje

Opinia

Witam czy agencja będzie robila jakis problem jak będę chciał się zwolnić w połowie grudnia :)?

Mirek
@Opinia

Pewnie tak .Oni tam ze wszystkim problem robią

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

gosc

Skladam SKARGE na zachowanie pracownicy Nistelrode poniewaz ta pracownica wyzywa innych pracownikow agencji. Kogos tak nienormalnego powinni od razu zwolnic dyscyplinarnie.

Kor

Hej, czy ktoś zaczyna teraz pracę w Tilburgu? Czy ktoś ma opinię o lokacji Breda?

Iza

Praca w Arvato- dramat. Rekrutacja w Polsce mówi coś innego niż się okazuje na miejscu, nie dajcie się zwieźć. Rekrutują nowych ludzi a jak przychodzi co do czego to pracy brak. Masakra

Zachar

Mi pasuje, dobre warunki i dobra kasa

Nowi”””

Ja i moi znajomi polecamy. Kto jest zainteresowany podpowiadamy, że warto rozejrzeć się wśród ofert agencji. Praca się znajdzie dla każdego. Szczególnie fajna jest tutaj dbałość o szczegóły. Żeby pracownicy po przyjedzie na miejsce nie martwili się jakimiś niepotrzebnymi problemami z praca lub zakwaterowaniem.

Kuuuba
@Nowi”””

Praca przede wszystkim z normalnymi ludźmi, nikt cię nie mobbinguje i nie psuje ci dnia swoim humorem. Pracownicy E&A wiedzą jak dobierać nowych pracowników. Robią wszystko co mogą żeby się każdemu lepiej pracowało no i oczywiście mieszkało.

MarcinL

Witam.Mam ofertę pracy na mroźni w Hoogeveen w Holandii.Czy mógłby ktoś uczciwie i rzeczowo napisać kilka słów o warunkach w pracy i miejscu zamieszkania?Z góry dziękuję.

@MarcinL

Hej mogę ci opowiedzieć ze swojej perspektywy. Rzecz oczywista, ale o niej też powiem. Jest to praca w niskich temperaturach, ale to kwietnia tygodnia dwóch i ja przywykłam. Praca jest o tyle dogodna, że nie wymaga znajomosci języka =) Wszystko co masz robić mówią po polsku. Praca dość oczywista, pakujesz mrożonki typu paluszki rybne, pizze itp do kartonów (nie jest to strasznie męczące katon waży przeważnie w granicach 10 kg). Kwestia mieszkania. Należy mieć na uwadze, że jedziemy tutaj do pracy, a nie wakacje do hotelu. Biorąc to pod uwagę warunki są w porządku, całe wyposażenie jest sprawne i niewadliwe. Spokojna okolica

@Hejka

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jeśli mógłbym jeszcze dopytać odnośnie ilości godzin tygodniowo? Bo różnie to wygląda w opiniach a jak jest w tej pracy? Pytam bo w ogłoszeniu jest podane 40 godzin tygodniowo a jak poruszyłem tę kwestię na rozmowie z osobą z biura to uzyskałem odpowiedź że nie są w stanie zagwarantować tych godzin. A to akurat dla mnie ważne.

@MarcinL

To zależy od ilości pracy. Przeważnie jest to te 40 godzin czyli normalnie po 8. Mi w przeciągu paru miesięcy zaledwie kilka razy się tak zdarzyło, że ta norma różniła się o 2-3 godzinki tygodniowo. Chociaż przyznam, że podobnie mi powiedzieli. W praktyce to wiadomo. Możesz spróbować skontaktować się jeszcze raz być może jakaś inna osoba powie co innego co cię tylko upewni ;) Ja polecam

@Hejka

Dziękuję za odpowiedź:)Rozumiem że aktualnie tam pracujesz?Czy jest szansa by wymienić się adresem e-mail i w razie czego spokojnie jeszcze porozmawiać?pozdrawiam.

Rychu
@Hejka

Siema ile masz tygodniówki na czysto? Jak ta robota gonitwa czy da się ogarnąć?

@Rychu

Tygodniówki to tak po 40 h za około 12€/h (bo są tu różne dodatki np za prace w niższych temperaturach) wychodzi 480 brutto. Wiadomo po odliczeniu wszystkiego to tak trochę mniej, ale ja jestem bardzo zadowolona bo za taką ilość pracy to na prawdę dobre pieniądze. Tak od siebie mogę powiedzieć - pracuj w swoim tempie a będzie dobrze. Nie czepiają się za bardzo ;)

Rychu
@Hejka

Rozumiem w takim razie widzimy się za niedługo .Do zobaczenia ????

@Rychu

Jasne. Cieszę się, że udało mi się tutaj dostać pracę. Agencja E&A to same korzyści dla pracownika. Także myśle, że również będziesz zadowolony z wyboru. Pozdrawiam

@MarcinL

Tak tak, dzięki E&A udało mi się zacząć pracę w Hoogeveen i do teraz tutaj pracuje. Raczej nie podaje na forum publicznym swoich danych kontaktowych, także może na miejscu ;) Jeśli ktoś chciałby jeszcze dowiedzieć się coś o pracy na mroźni, mogę oczywiście pomóc.

@Hejka

A możesz powiedzieć w jakiej temperaturze pakujesz te swoje paluszki rybne?

@Hejka

Pani konsultantko pozdrawiamy , oby duża prowizja była za wpychanie rodaków do super kwater z ludźmi po wyrokach.

Ziomek
@MarcinL

Siema i jak robisz tam na tej mroźni jak tam jest ?

@Ziomek

Warunki pracy są spoko. Tak jak już wcześniej wspominałam do temperatury idzie się przyzwyczaić. Przede wszystkim praca z fajnymi ludźmi. Nie ma jakiejś nagonki i przełożony się za bardzo nie czepia.

Bialykiel

Siema pracował ktoś w logwise amsterdam jako order picker miejscowość hotel leiderdorp jakieś opinie?

Kambin

Heh co ja mogę powiedzieć nigdzie nie zaznałem takiego (usunięte przez administratora)jak na XPO Nieuwegein Kordynatorzy katastrofa od pierwszego dnia się czułem mobbingowany w Tej pracy sami Polacy a już pracowałem w kilku agencjach w Holandii I nigdy czegoś Takiego nie przeżyłem, i nie polecam Tej agencji jedyny plus że są wypłacalni Salarisy się zgadzają i zakwaterowanie w miarę hotel w Veenendaal

Darek

Nie polecam obiecują wiele nijak ma się to do tego co jest na miejscu. Ciężko doprosić się o wakacyjne nawet po 7tyg.Ewidentnie przetrzymują pieniądze adze

Anim

Jakie zadawali wam pytania po angielsku na rozmowie kwalifikacyjnej?

Interview
@Anim

What is your name i how old are you? :D

Rozmowa
@Anim

Podstawowe zwroty po angielsku. Pytali o wiek, wykształcenie i doświadczenie zdobyte w poprzednim miejscu pracy. Ale rozmawiają bardzo zrozumiale i prostym językiem także nie powinieneś mieć trudności.

@Anim

O twoja odporność psychiczna i cierpliwość a także ile miesięcy jesteś w stanie się nie odzywać w pracy.

Pracownica
@Anim

Rozmowa kwalifikacyjna to jedynie krótki wstęp. Nie ma się czego obawiać, wystarczy opanować postawowe zwroty. Poczytaj w internecie. Później będzie tylko łatwiej, ja w zasadzie większość nauczyłam się na miejscu w praktyce. Pani na rozmowie uspokoiła, że sporo osób było w takiej sytuacji co ja. Także wystarczy troszkę czasu. Śmiało! Możesz tez zapytać pracowników E&A. Udzielą na pewno przydatnych rad.

Tenshi

Żałosne traktowanie kierowców. Do pracy ponad 70 km w jedną stronę to są conajmniej 2 dodatkowe godziny pracy bo uwaga przewóz osób czy pracowników agencji to też jest praca a wynagrodzenie dla kierowcy za jazdę w 2 strony mniejsze niż stawka za godzinę w Polsce... Róbcie tak dalej to będziecie wydawać na prawdziwych kierowców i ich normalne ceny bo tu nikt nie będzie chciał jeździć

xyz

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć szczerze o warunkach lokacji pracując w Nieuwegein przez e&a jako order picker przy produktach spożywczych lub drukarkach w Venray?

Ruski
@xyz

Lokacje Veenendaal lub Ede. Pokoje jednoosobowe ale agencja wstawiła 2 łóżka i ludzie mieszkają w dwie osoby w klatkach 2,5 metra na 3 metry. Łóżko od łóżka jest 30 cm to tak jakbyście spali razem. Dojazd do pracy autobusem. Po nocnej zmianie jak skończysz wcześniej to czekasz na autobus nawet 2.5 godziny. Lokacja Waalwijk trochę lepsza bo dojeżdżasz autami ale wyjazd bardzo wcześnie bo oddalony jest od pracy 65 km. Zarobki marne na rankach przy 5 dniach wypłaty w granicach 250 - 270 euro tygodniówki. Na nockach za 5 nocek 320-330 euro tygodniowo. A może być mniej pracy i pracuję się po 4 dni lub 4 nocki. Wtedy to tylko na jedzenie, ubezpieczenie i mieszkanie zarobisz. Temperatura na hali 2 stopnie Celsjusza. Jedna z najgorszych agencji w NL a Gxo Nieuwegein to chyba najgorszy magazyn, najmniej płatny. Stawka podstawowa to chyba teraz 11 euro i godzin mało.

Sylwester
@xyz

Nie polecam tej agencji kłamią nie dają godzin zarobki 150 max 250 tygodniowo na lokacjach koszmar miNa się choroby nabawić grzyb na ścianach śmierdzące wykładziny 30letbie materace z połamanymi łuzkami tragedia jeśli ktoś nie wierzy nam zdjęcia mogę udostępnić nie polecam tego bagna zwanego e&a

E&a
@Ruski

Potwierdzam ciasno i brudno na lokacji E&a

Wódka jest suoper
@Ruski

Co z tego , że E& A ma słabe lokacje , co z tego że E&A mało płaci ??? Ale za to można do pracy przychodzić (usunięte przez administratora) i wypitym . Można też pić w pracy wódkę i piwo bo nie sprawdzają z Alkomatem .

Janusz Świerzb
@Wódka jest suoper

Racja brachu nieraz się latało się z czerwonym pyskiem po Albercie w Tilburgu i nikt mi uwagi nie zwrócił bo żem normę robił także tu tego nie bój sie nic ????

Spoko
@Wódka jest suoper

Wstyd mi za takich jak ty jeździcie tylko walić w ryja i psuć polska reputację za granicą do roboty normalnie i przestać chlać i (usunięte przez administratora)

Janusz Świerzb
@Spoko

Po ciężkiej pracy należy się nagrodzić wódeczka - inni ćpają i nie ma problemu…

Lambert
@Janusz Świerzb

U mnie w domku wóda się lała strumieniami , pokoje bez klucza , domek bez nadzoru , raz w miesiącu przyłaził jakiś facet odgrzybiać co się dało chyba właściciel tego domku . Przez 7miesięcy przewinęło sie ok 80osób. Ci którzy nie lubili wódeczki byli niemile widziani i po tygodniu sami odchodzili. Ja tam nic nie wciągałem ale za moich lokatorów nie ręczę.

Kinga

Lekka praca a można wyciągnąć aż 14 euro brutto za godzinkę ;) Ja zdecydowałam się dzięki Pani rekruter przedstawiła mi dużo atrakcyjnych ofert. Moja znajomość języka jest na poziomie komunikatywnym ale tak jak zapewniała Pani z agencji to w zupełności wystarcza. Praca jest w trybie zmianowym także jak dla mnie okey (7.30-16.30 i 17-24)

Gdzie…
@Kinga

A jak wyglada kwietnia mieszkaniowa? I dodatkowo płatność za to? Jak daleko od pracy? Proszę o kilka informacji

Sułtan
@Kinga

Twoja znajomość języka może być na poziomie zerowym , znasz język to pogadasz z holendrem o pogodzie nie znasz to nie pogadasz a zarówno w jednym jak i drugim przypadku zarobicie na tym samym stanowisku tyle samo. Tam gdzie pracowalem byli ludzie którzy nawijali po angielsku i tacy którzy nic a zarabiali wszyscy tyle samo.

Rafał
@Gdzie…

Ja mam 80km do pracy i 3km do spożywczego z lokacji i nawet auto na dojazd do magazynu dali ;)

gosciu

witam serdecznie czy bylby ktos mi obliczyc z tego biorąc pod uwage €98,50 tygodniowo, opłata za mieszkanie - €27,43 tygodniowo, opłata z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego , stawke netto tygodniowo przy wyrobieniu 50h? od 19:00 do 21:00 +25% (13,93 €/h brutto) od 21:00 do 00:00 +35% (15,05 €/h brutto) od 00:00 do 06:00 +45% (16,16 €/h brutto) sobota +50% (16,72 €/h brutto) niedziela +100% (22,30 €/h brutto)

Nl2022
@gosciu

Jak ci ma ktoś wyliczyć jesli nie wie na która zmianę będziesz chodził a to będzie w kratkę i czy będziesz chodził w weekendy bo czasem są a czasem nie ma , lub sa tylko dla stałych pracowników. Przykładowo masz 10euro netto za pierwszą zmianę , za niedziele to juz 20euro/h więc na każdej zmianie stawka za godzine jest inne a weekendy to juz w ogóle.

Witam,czy są tam kobiety spontaniczne które tak jak facet mają swoje potrzeby;d łatwo o to?

Eloo

Czy ktos ma zamiar jechać pod koniec Września na ouder picker magazyn Ikea w miejscowości Oosterhout?

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A