Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Maja

Hej:) Pracuje ktoś w firmie DSV w Roosendaal? Jakieś opinie, warto jechać?

@Maja

Warto . Tygodniówki w granicach 480-550 euro już na czysto po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia.

Klakson
@Kasia

Poważnie można tam takie tygodniówki już na czysto zarobić ? Pozdrawiam

Marzena
@Kasia

A ile za samo mieszkanie i ubezpieczenie wychodzi?

@Marzena

97 e + 25-27euro ubezpieczenie

Ov

Ktoś chętny pojechać razem przez tą agencje?

Krystian
@Ov

Ja jestem chętny razem zawsze inaczej A kiedy chcesz jechać

Oliwia
@Ov

Jestem chętna, koleżanka mnie wystawiła a z kimś raźniej

Anett
@Oliwia

Jadę 3.06

Zdzisław 53
@Anett

Jak jesteś ładna, młoda, masz duże piersi to możemy pojechać razem i zamieszkać w jednym pokoju. Ja Zdzisław 53 lata. Bogaty z lekką nadwagą. Szukam jakiejś młodej laski 18 - 23 lata do wspólnego zamieszkania w pokoju na lokacji. Wprowadzę Cię w świat seksu i wszystkiego nauczę.

Ha ha ha
@Zdzisław 53

Marek to Ty????

@Krystian

Daj jakiś email do siebie.

@Ov

Jeśli ktoś chciałby ze mną pojechać w niedługim czasie to piszcie na email: pracanl61@gmail.com

Piwko
@Ov

Ja ale na początku czerwca

@Oliwia

hej, wyjechałaś już? ja również bardzo chętnie zabrałabym się z kimś :)

Cześć, czy znajdzie się osoba, która jest w stanie wypowiedzieć się na temat pracy jako order picker w magazynie z farbami w Amsterdamie. Chodzi mi o to jak wygląda zakwaterowanie? czy jest daleko od pracy? czy jeśli dojeżdża się samochodem to są odliczane jakieś koszta? Jak jest z godzinami pracy w tygodniu? Czy można liczyć na 40h?

Ada

Nie polecam agencji E&A!!! Pierwsze co to mieszkanie nadające się nie wiem do czego, ale napewno nie do mieszkania.. w pokojach brak jakiegokolwiek okna i ogromny zaduch. Brak łazienki przy pokoju. Łazienka była tylko jedna na kilkanaście pokoi dwuosobowych!! W dodatku w środku ściany z grzybem oraz zardzewiałe prysznice. Masakra po prostu. Żadnego wyposażenia typu chociażby papier toaletowy. Brak klimy lub jakiegokolwiek wiatraka. Następna kwestia to praca w firmie E&A : warunki zupełnie inne niż na umowie. Odciąganie pieniędzy za szkolenie pracownicze oraz okres wypowiedzenia max. 24h!! Wymagany ciągły kontakt z nimi a jak chciałam zadzwonić o rezygnację z pracy to udawali że coś im przerywa i nie oddzwaniał i potem, musiałam osobiście pójść do biura, po czym niemiły pan łaskawie dał mi formularz wypowiedzenia i mogłam opuścić tę pracę. Nie polecam z całego serca. (usunięte przez administratora) i strasznie owijają w bawełnę informacje które przedstawiają. Strzeżcie się przed nimi.!

Koleżka
@Ada

Papier toaletowy masz sobie kupić , podobnie jak mydło, podpaski , kołdre ,garnki , nie wiem jak mozesz mieć o to pretensje.

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rolex

Witam, krótkie info do wszystkich nowych wybierających się do pracy za granicę: tygodniówki 300-400e zarabiało się 4 lata temu. Inflacja w Europie spowodowała, że wszystko poszło w górę, paliwa, jedzenie, towary i usługi, ubezpieczenia, zakwaterowanie, transport itd. Więc zastanówcie się czy warto, bo już 4 lata temu to były śmieszne pieniądze za tydzień pracy, a jak ktoś zamierza odłożyć niewiaile to się rozczaruje. Życie kosztuje w dzisiejszych czasach, więc trzeba się cenić. Powodzenia.

@Rolex

Tylko kto z tych ludzi którzy się tu zgłaszają zarobi w Polsce te 400 euro w tydzień? Rozumiem że te 4 stówki to nie szczyt marzeń ale wielu osobom niejednokrotnie ratuje życie ich i ich rodzin.

wyjezdza ktos 03.06 ? oss

Olanka46
@Jan

Hejka, ja jadę na GXO w Eindhoven :)

Robert
@Jan

Ja mialem jechać ale zrezygnowałem. Dzwoniłem do biura i słabo z zarobkami tam. Podobno zarabia się teraz 250 euro z hakiem. Za tyle to nie będę pracował. Szukam czegoś w Niemczech

Patrycja

Ja :)

Helena
@Robert

Robert, ta kwota to tygodniówka czy miesięcznie?

hej

hej pracował ktoś z was w firmie mosadex(lekarstwa) w Leiden? jak wrażenia? i czy ktoś był może na lokacji leidendorp i może powiedziec coś więcej ?

Gabriela
@hej

Podpinam sie do pytania , mamy oferte na wyjazd w ten weekend

Polaczek

Witam dostałem pracę w GXO Eindhoven czy ktoś był? Polecacie czy raczej nie?

@Polaczek

Aktualnie jestem i powiem Ci ze jestem zadowolony. Lokacja spoko kasa się zgadza z biurem jest dobry kontakt i sama praca bardzo lekka. Wypłaty zależnie od zmiany 1 ok 290, 2 ok 350 za 40h , nie wiem jak jak nocki bo nie mam. Kwestia tego na jakiś magazyn się dostaniesz bo są 4, ale chyba nie ma większej różnicy między nimi.

Gosc

A jak wygląda zakwaterowanie 2 osobowe pokoje?

@Gosc

Pokoje 3 i 4 osobowe. Zazwyczaj 4 osobowe ale duże. Pary mieszkają w 2 osobowych.

Morada
@Gosc

Pokoje 2 osobowe są tylko dla par. Reszta śpi w 4 osobowych. Ale jest dużo miejsca bo pokoje są duże i łóżka są piętrowe. Jest też duży balkon gdzie można palić papierosy. A w nocy jak wszyscy śpią to też tam się zioło jara i pije piwo i wódkę.

OLANKA46

WYPŁATY TE SĄ JUŻ POD ODCIĄGNIĘCIU OPŁAT ZA MIESZKANIE I UBEZPOIECZENIA ?

OLANKA46

Jest dużo opini różnych, jedni są zadowoleni inni nie są. Zobaczymy jak będzie

Aroa

Zablokowała mnie cała agencja pracy, bo panie z zakładu produkującego plastik taką mi opinie wystawiły, że heja. Mam własne zakwaterowanie więc zbytnio nie płakałem z tego powodu, ale agencja opierająca się, na "zeznaniach" pracowników jest śmieszna. Dodam tylko, że pracowałem sumiennie lecz bez wyzysku a panie z fabryki pogaduszki wyłącznie. Podejrzewam, że od tamtego czasu trochę chłopaków się przewinęło. Ostatnio na fb było ogłoszenie pracownika, że szukają do pracy chłopaka ha ha. Współczuję, nie wiedzą na co się piszą potencjalni kandydaci.

Cieśla
@Aroa

Zgadzam się z przedmówcą. Pracowałem w Zwagdijk , firma Honing Metal , przepracowałem tam ponad rok stawka przyzwoita , pieniążki na czas. Co do ludzi z biura ciężko się z nimi dogadać , ty masz ogarniać wszystko oni nie muszą . Zakwaterowanie hotel pracowniczy pokoje dwu osobowe , zależy na kogo trafisz . Na samym hotelu dantejskie sceny... Pracowałem już wcześniej z tą firmą i jeśli chodzi o wynagrodzenie i godziny to nie było problemu. Wypowiedzenie z poprzedniej pracy zgłosiłem dwa tygodnie przed tak jak prosili (musiałem wracać do Polski problemy rodzinne) . Myślałem że tym razem znów pojadę przez tą agencję , nie do tej samej pracy tylko na inną lokację . Próbowałem złożyć aplikację , zaczeły wyskakiwać błędy , więc uprzejmie zadzwoniłem do biura w Polsce , i tu bardzo nie miłe zaskoczenie. Otóż dowiedziałem się że poprzednia firma wystawiła mi bardzo nieprzychylną opinię (kompletnie tego nie rozumiem , bo jak się zwalniałem to szef proponował stały kontrakt , niestety problemy rodzinne zmusiły mnie do powrotu do Polski- przypominam przepracowałem ponad rok , i nie słyszałem narzekań) więc pani z Polskiego biura poinformowała mnie że nie dostanę u nich pracy, co było dla mnie nie lada zdziwieniem.

Jan

ma ktos jakies informacje na temat pracy voice pickera czy praca jest latwa i jak z ogarnieciem jej czy to dlugo zajmuje ? z gory dziekuje za odpowiedz

Jan

mam pytania odnosnie magazynu w oss jak wygladaja warunki mieszkalne, dojazd do pracy i płace ? z gory dzieki za odpowiedz

Van Van Van
@Jan

Lokacje to Hotele. Pokoje dwu osobowe. Dojazd do 20 kilometrów rowerem elektrykiem, powyżej 20 km samochodem. Solarisy to zależy od zmiany. 1 zmiana to około 270 e /tydz. 2 zmiana to okolo 310 e /tydz.

Błażej 777
@Jan

Pierwsza zmiana słabo płatna około 270 e. Druga zmiana około 320 e. Na trzecią zmianę chodzą tylko starzy pracownicy min. 6 mięsiecy pracy muszą mieć. Ale rzadko są nocki. Zakwaterowanie to hotel. Dojazd zazwyczaj elektrycznym rowerem.

Kamil

Wyjeżdżam pod koniec przyszłego tygodnia do Eindhoven, jest ktoś chętny się zabrać? 500842602

PKM

Pracowałem poprzez agencję E&A w Holander w Barendrecht (hurtownia sieci sklepów "Plus). Praca na ekspedycji Plusy: -wypłata zawsze na czas -dużo godzin -dobre tygodniówki -mieszkanie w dobrej lokalizacji (duże miasto, Rotterdam, a nie jakieś tam zadupie gdzie do sklepu spożywczego nawet daleko), -rower jako środek transportu (dla wielu leniuchów to może być wada ale dla mnie to zaleta bo dawała mi niezależność i nie musiałem czekać niewiadomo ile na transport na hotel) Wady -niektórzy ze starszych stażem pracowników przemądrzalo i niepomocni, -panie z biura w Hollader bardzo nieuprzejme i ordynarne (nie mam na myśli pracowniczek z biura E&A, tylko biura Hollandera) -pokoje dwuosobowe na hotelu (mieszkałem za drugim razem z typem który kokainował się dość często, tłukł się po pokoju i nie dawał się wyspać po nocnych zmianach), -przewaga nocnych zmian (chociaż to coś za coś bo większe pieniądze za nocki) Ogólnie na plus

Marian

Szukam informacji na temat xpo w oss dział gdzie są tylko drugie i trzecie zmiany. Jak tam wypłaty wyglądają?

Karolina 34
@Marian

Za pierwszą zmianę 240-260 euro. Za drugą zmianę 290 - 310 euro. Za trzecią zmianę 340 - 360 euro. Ale nie możesz chodzić tylko na te zmiany. Plan jest taki że chodzisz na pierwszą i drugą zmianę. Zazwyczaj są tylko pierwsza i druga zmiana. Trzecie zmiany trafiają się raz na dwa miesiące.

Hipnotajz

Czy wyjeżdża ktoś w tą sobotę, lub następna na magazyn guess?

pomoc

Witam poszukuje osob ktore pracowaly w De Aviateur Banketbakkeijen BV przy pakowaniu ciastek?. Prosze o szczera opinie i ile faktycznie bierze sie na reke przy tych kosmicznych oplatach. Bardzo potrzebuje pomocy to wazne.

Magdalena
@pomoc

Gdzieś tak 250 - 310 euro tydzień. Zależy od liczby godzin. Pracowałam 7 miesięcy i zawsze tygodniówki były w tych granicach.

Szymon

Witam planuje wyjazd z E&a do Holandi na początku czerwca ktoś zainteresowany jestem z warszawy

@Szymon

Na co konkretnie planujesz wyjechać?

Hipnotajz

Hejj, jestem zainteresowana wyjazdem do Venlo na magazyn guess. Czy, wyjeżdża może ktoś z was w ten weekend, lub pracuje już tam?

Przyszly pracownik

Witam jak wyglądaja praca i zarobki w gxo Nieuwegen przez E&A Za pierwsze zmiany i drugie oraz weekendy Mam propozycje pracy tam :)

@Przyszly pracownik

Byłem w ah nieuwegen. Nie polecam. Chyba, że jesteś bez ambicji

I tak się opłaca...

Jeśli nie znasz języka obcego i nie masz żadnych uprawnień to na co liczyłeś?W innych agencjach są lepsze stawki ale trzeba znać język angielski lub holenderski, mieć własne zakwaterowanie a nawet auto. Ta agencja przyjmuje wszystkich i płaci w terminie.

Hanness

A wołają zaświadczenie o niekaralności

Narodowiec
@Hanness

Nie potrzeba świadectwa niekaralności. Przyjmują kryminalistów. Karanych śmie-ci, dege-neratow. Kryminalistów, którzy siedzieli i wkładali głowę pod kołderkę kolegom pod celą. Patologię co miała zawiasy i inne karane szumowiny co nie mają zaświadczenia o niekaralności. Przyjmują mo-tloch kriminogenny.

Ksiądz Antoni
@Narodowiec

Potwierdzam e&a przyjmuje (usunięte przez administratora) karane po więzieniu i zawiasach. Zamiast patologię z zawiasami i po kryminale zagazować oni tych pastuchów do pracy przyjmują. A później siedzą na ziku, palą zioło, śmierdzą, myją się raz na dwa tygodnie. (usunięte przez administratora) bez świadectwa niekaralności

Ola
@Hanness

Ja pracuję od lipca tamtego roku i musiałam mieć zaświadczenie o niekaralności.

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 799.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 411, z czego 146 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A