Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Hanness

A wołają zaświadczenie o niekaralności

Narodowiec
@Hanness

Nie potrzeba świadectwa niekaralności. Przyjmują kryminalistów. Karanych śmie-ci, dege-neratow. Kryminalistów, którzy siedzieli i wkładali głowę pod kołderkę kolegom pod celą. Patologię co miała zawiasy i inne karane szumowiny co nie mają zaświadczenia o niekaralności. Przyjmują mo-tloch kriminogenny.

Ksiądz Antoni
@Narodowiec

Potwierdzam e&a przyjmuje (usunięte przez administratora) karane po więzieniu i zawiasach. Zamiast patologię z zawiasami i po kryminale zagazować oni tych pastuchów do pracy przyjmują. A później siedzą na ziku, palą zioło, śmierdzą, myją się raz na dwa tygodnie. (usunięte przez administratora) bez świadectwa niekaralności

Ola
@Hanness

Ja pracuję od lipca tamtego roku i musiałam mieć zaświadczenie o niekaralności.

Karcia

Cxy agencja E&A robi zjazdy do pracy tylko w weekendy, czy mozna tez w środku tygodnia przyjechac i rozpoczac prace ?

Koordynator

W Gxo Nieuwegein tygodniówki 650--750 już po wszystkich kosztach. Praca bardzo lekka i przyjemna. Zapraszam.

@Koordynator

Tak praca koordynatora zawsze jest lekka łatwa i przyjemna... Taka prace chętnie podejmę...

Lukasz
@Koordynator

Co trzeba zrobic aby dostac sie do tego Gxo?

Ruski
@Lukasz

Włożyć głowę pod kołderkę koordynatorowi, obrobić pęto koordynatorowi. I będziesz pracował i zarabiał 260 euro na rankach i 320 na nockach w założeniu że godziny będą bo jak nie to zarobisz tylko na mieszkanie, ubezpieczenie i jedzenie.

Sylwester
@Koordynator

Haha co za dureń to pisał wypłata 700 chyba rubli nie wierzcie w te brednie nie ma godzin pracy non stop wolne na lokacjach malaria nie polecam tego bagna wypłaty po 200euro

Marian

Chyba 200 euro max 300 tragedia agencja nie polecam tego brudu

@Sylwester

Koordynator napisał ile sam zarabia a te 200 na tydzień to maja ci co pracuja na koordynatora...

Co za bajki

Wiktoria

Hej, czy jest ktoś w stanie wypowiedzieć się na temat pracy jako order picker sprzętu elektronicznego w Amsterdamie? Jak jest z zakwaterowaniem, wypłatami, dojazdem do pracy ? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Magdalena
@Wiktoria

Hej. Praca jest bardzo fajna, lekka i przyjemna. Zakwaterowanie to Hotel. Pokoje 4 osobowe ale jest bardzo dużo miejsca bo te pokoje są duże a łóżka są piętrowe. Łazienki na korytarzu wspólne. Zarobki w granicach 240-320 euro już na czysto po wszystkich odliczeniach. Pracuję już 6 miesięcy i w takich granicach mam solarisy. Dojazd do pracy rowerem 8.5 kilometra w jedną stronę. Doradzam mieć płaszcz przeciwdeszczowy aby w czasie deszczu nie zmoknąć. Kaucja za rower 200 euro, pobierana z czterech pierwszych wypłat po 50 euro. Na koniec umowy lub jak się zwalniasz to kaucję oddają. Ogólnie jest spoko.

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

Witam jak wygląda zakwaterowania w eena w tilburgu w pracy h&M? Orientuję się ktoś

podpinam się pod pytanie

Kolezka

Poproszę o opinie jak jest na pickingu w Oosterhout przez E&A ile mozna tygodniowo zarobić ?

Cielak
@Kolezka

Jakieś 290-310 euro. Pracowałem 7 miesięcy i prawie zawsze solarisy były w tych granicach.

koleżka
@Cielak

Wojtek czy Szymon?? ;0

@koleżka

Siostry Kołotki

Sylwester
@Kolezka

150 200 to jest koszmar nie polecam banda (usunięte przez administratora) e&a smrud brud malaria na lokacjach i Aklamany personel praca w Albercie to koszmar nie na godzin i whuj Polaków poganyajacych w pracy norma norma banda idiotów nie polecam bagna zwanego e&a bagnooo

@Sylwester

W którym Albercie? Który jeszcze został e&a? Ja pracowałem w ah Tilburg i często e&a robiło ludzi w konia ze ścigali więcej niż potrzebowali żeby zarobić na norach na które ludzi dawali...

Helena
@Sylwester

Coś się różnią te wasze tygodniówki. Czemu każdy zarabia inaczej?

Alkomat

Czy w biurze e&a w Gxo Nieuwegein mają alkomat na stanie i czy sprawdzają trzeźwości pracowników? Za tydzień 23 maja mam tam podjąć pracę. Piję praktycznie codziennie od paru lat i nie przestanę.

Nwg
@Alkomat

Możesz pić codziennie nikt tego nie sprawdza, obyś pracował.

Alkoholik z E&a
@Alkomat

Nie mają alkomatu w E&a Gxo Nieuwegein. Możesz spokojnie pić. Tylko pij z głową. Jak się nablumasz i będziesz się zataczał czy bełkotał to się skapują i cię wywalą. Jak będziesz pił z głową to nikt cię nie złapie. Ja przed pracą wypijam dwie setki wódki i piwo. A w pracy piję wódkę rozcieńczam 0,7 wódki i 0,7 pepsi. Ten drink wnoszę w 1.5 litrowej butelce po pepsi. I legalnie sobie piję na kantynie jako pepsi. Trzymam w szafce i co 2 godziny chodzę i pociągam. Na przerwach piję legalnie na kantynie. Przez 8 godzin to wszystko wypije. Muszę pić bo jestem alkoholikiem. Jak nie będę uzupełniał poziomu alkoholu we krwi to się cały trzęsę, drżą mi ręce i dostaje padaczki alkoholowej. Pracuję już w E&a Gxo Nieuwegein ponad 2 lata, codziennie piję w pracy ale się nie przewracam i nikt mnie nie złapał. Pijcie z głową a będziecie pić w pracy i pracować.

ann

potrzebuję opinii o GXO Venray, praca na magazynie z odzieżą obuwiem i biżuterią. E&A zaproponowało mi i mojemu chłopakowi właśnie tam wyjazd. Jak godziny, zarobki lokacje

Arek
@ann

Rzuć chłopaka na lokacji dostaniesz nowego

Aga
@ann

Jedź tam śmiało, na miejscu przystojni hiszpańscy panowie Ciebie zadbają :)

Paulina

Ktoś pracował przy sortowaniu cebulek w e&a przy stawce 10,81€/h brutto przy 40h/tyg + dodatkach ? Jakie warunki ? I jak wychodzi wypłata (netto) na czysto po odjęciu wszystkiego ? Z góry dziękuje za informacje :)

Knur
@Paulina

Jakieś 280-290 euro.

nn

czytam te komentarze i jestem przerażony w sumie tez teraz jadę dam znać jak wygląda praca

Xsx
@nn

Ninja tez w ten weekend , a Ty gdzie jedziesz ?

Paulito

Witam. Szukam pracy przez tą agencje dla pary na magazynie w rejonach Rotterdamu. Chciałbym zapytać czy ktoś się orientuję czy są takie oferty i jak wyglądają warunki mieszkalne

Wiktoria

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w Lisse i o zakwaterowaniach

Daveee

W jakie dni są wysyłane paski wypłat?

Endriu
@Daveee

W piątki w E&A wysyłają paski wypłat.

Kamila

No ale dlaczego ??

e&a Banda oszutow

Prosze Pana, jak juz Pisalam Panu w poprzedniej wiadomosci, wyrownanie Panu nie przysluguje, poniewaz nie byl Pan w stanie zdobyc zadnych kompetencji na zadnym dziale na ktorym moglby Pan przepracowac godziny. Niestety, ale nie przysuguje Panu wyplata godzin gwarantowanych, poniewaz my bylismy Pana w stanie zaplanowac do pracy, tylko Pan nie mogl w niej pracowac skoro nie uzyskal Pan kompetencji. Nikt Pana nie wyrzucil z lokacji. Sam ja Pan opuscil i nawet nas o tym nie poiformowal. Poza tym, nawet jesli pracownik straci mozliwosc mieszkania na lokacji E&A, nie traci mozliwosci dalszej pracy.

No mamę

Witam właśnie dostałem ulokowany na tej o to kalizacji Onderste Horst 1 (huisje 6), 5993 NG Maasbree czy był kiedyś tkos i mógłby coś więcej się wypowiedzieć na temat tego domku ?

Klakier

Hej. Pracuje ktoś może na XPO Oss.? Coś więcej na temat samej pracy, zarobków? Zakwaterowanie ma być na hotelu w Berghem

aaron

Dzień dobry. Czy jest ktoś w stanie napisać jak wygląda praca, zakwaterowanie i dojazd do pracy w Bjoek op Langedijk (pakowanie ciastek)?

J

Witam Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w Tilburg przy pakowaniu odzieży (H&M)?

Nick nie może być pusty.
@J

Nie próbuj. Jedz do Eindhoven. Załoga w biurze e&a w tilburgu jest okropna. Zero szacunku do pracownika. Ludzie od planningu bezwstydnie mówią Ci wprost że jesteś dla nich tylko numerkiem. Mają ulubieńców więc o swoje przywileje będziesz musiała ostro walczyć. Polecam popatrzeć na inne oferty pierw.

loki
@Nick nie może być pusty.

oj, a ja właśnie jadę tam, od wtorku zaczynam D:

J
@Nick nie może być pusty.

A w Eindhoven jest w ogole cos ciekawego? I jak tam wygladaja zakwaterowania?

Lena

Wyjeżdżam do broek na ciastka ,ktoś już tam pracuje? Jak z lokalizacją

Agata
@Lena

Lokaja nie jest zła. Pokoje 4 osobowe. Ale jest dużo miejsca w pokoju bo łóżka są piętrowe.

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 800.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 412, z czego 146 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A