Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

nakork 2016-05-16 08:36
fizjo, nie mam pewności czy te warunki socjalne i lokalowe które oni proponują nieco polepszają warunki pracowników. Słyszłałem, że można przynajmniej oczekkiwać awansuw szzybkim czasie. Ktoś tego doświadczył?
Swistowicz 2017-04-20 16:18
Agencja jak najbardziej ok. Złego słowa na nich nie mogę powiedzieć.Polecam Mirek Świstowicz
Janusz 2017-04-23 19:02
Może ktoś napisać kilka słów o Trummer Personalservice Opole, od dawna nie było żadnych wpisów? Widziałem sporo nowych ofert ale trudno podjąć decyzję w oparciu o jeden aktualny wpis. Myślę, że powinno być dobrze?
Nino 2017-05-04 17:28
Co chcesz wiedzieć pytaj śmiało.
Janusz 2017-05-16 10:41
Trummer Personalservice w Opolu ma bardzo dużo fajnych ofert pracy, super.
ROKEN 2017-07-11 12:08
BARDZO POLECAM , TRUMMER to bardzo dobra profesjonalna firma , zarobki dobre wysokie , praca bardzo dobra , warunki mieszkaniowe bardzo dobre , firma dba o pracowników - GORĄCO POLECAM
Jasieńko 2017-07-13 21:27
Również polecam tą firmę. To profesjonalna agencja, potrafią robić to co robią i po wyjeździe za granicę nikt nie ma problemów a to przecież chodzi.!!
Iza 2017-08-18 09:09
@ROKEN i @Jasieńko powiecie więcej na temat waszych doświadczeń z Trummer Personalservice Opole? Jak wyglądał Wasz przyjazd za granicę? Co mieliście zapewnione? Dużo ofert pracy jest z tej agencji, na kórym stanowisku Wy pracowaliście http://www.gowork.pl/praca/trummer-personalservice-opole-sp.-z-o.o.;pr? Wszystkie informacje będą pomocne.
Zostaw swoją opinię o Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.