Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

kalinka

Szukam koleżanki do pracy w Holandii w magazynie razem raźniej i bezpieczniej. Jade przez agencje E&A . Chodzi mi o dzielenie pokoju i wzajemne wsparcie przez okres pobytu , mam 32l i zależy mi na tym żeby to był ktoś normalny w sensie bez większych nałogów , akceptuje palenie . Planuje wyjechać busem na przełomie wrzesnia/pazdziernika na 3miesiące . Pasowałoby się wczesniej poznać i spotkać . Chetne dziewczyny zapraszam na priv. Wczesniej juz wyjeżdżałam do Holandii do pracy więc dokładnie wiem co trzeba zabrać i jak to wszystko wygląda , na pewno nie pojedziemy w ciemno. Mozna zarobić jesli się oszczędza i pracuje. kalinka20112interia.pl

@kalinka

Szkoda że wyjeżdżasz dopiero we Wrześniu, ja wyjeżdżam 10. 06. Mam nadzieję że na lokacji trafię na kogoś takiego jak ty. Pozdrawiam

Zbigniew 54
@Kasia

Może Kasiu trafisz na mnie . Zamieszkamy razem w pokoju . Ja Zbigniew 54 lata 165 cm , lekka nadwaga i łysina ale poza tym bardzo jestem kulturalny i zadbany . Pracuję w e&a już wiele lat . Zaopiekuję się Tobą . Wprowadzę Cię w świat seksu . Mam passata B5 więc w wolnych chwilach będziemy zwiedzać Holandię .

@Zbigniew 54

Bardzo chętnie Zbysiu. Lubię starszych i doświadczonych mężczyzn . Jestem sama bez chłopaka więc z chęcią skorzystam z oferty zamieszkania razem i wprowadzenia w świat seksu . Wyjeżdżam 10 . 06 więc do zobaczenia Zbysiu na lokacji . Pozdrawiam Buziaczki . Pa.

kalina
@Kasia

Teraz nie ma pracy studenci wyjechali i tam gdzie na jesieni jest 6 dni pracujących teraz są 3dni na tydzien. Teraz każdy kto moze jedzie z małolatów , ciężko zarobić do tego upaly które sprawiają że człowiek jest jeszcze bardziej wykończony po pracy w dusznym magazynie. Kazdy kto może bierze urlop i spada na okres wakacji z stamtąd.

kalina
@Kasia

Ja w zeszłym roku musiałam dzielić pokój z patuską która rwala sie do bicia , powodzenia ale ciezko trafic na kogos ok do pokoju.

kalinka
@kalinka

W dalszym ciągu szukam ludzi z którymi pojadę wrzesień/październik na 3 m-ce . Piszcie , serio nie jedzcie sami , ja pojechałam i to był koszmar. Zarobić można ale można sobie tez oszczędzić zmartwień i stresu jadąc z kimś. Tam wam nikt nie pomoże gdyby coś się stało . Wszystko jest ok jak jest dobrze ale różnie może być , 3miesiace spedzone w samotności w Holandii , wiele mnie nauczyły nigdy więcej tam sama nie pojadę bo psychika siada.

Dzony

A kolega moze byc? :D

Jovi
@Dzony

Tak, ale musiałbyś sobie kogos załatwic do pokoju, chce dzielic pokój z dziewczyna sorry nie chce sie krepować przy przebieraniu nawet jesli masz dobre intencje to jesteś mężczyzna.

Aktualne?

@Diana

Tak , może FB??

Napisałam na tego maila kalinka20112interia.pl

@Diana

Kalinka2011@interia.pl wysłałaś na zły adres napisałam wcześniej ze zły podałam i poprawiłam.

Pisz 880446744 smsy albo whatapp

Anitha
@kalinka

Szkoda ze nie na początku września. Ja się waham czy jechać sama do pracy.

Polaczek

Witam zastanawiam sie nad praca w Barendecht. Moglby sie ktos wypowiedziec jesli tam byl, bo nie chcialbym pojechac w ciemno i zostac bez pracy.

Nati
@Polaczek

Spoko lokacja w Rotterdamie, w pracy bardzo życzliwi ludzie. Trzeba naginać ( nie tłumaczą dobrze, jak pracować, żeby nie mieć kontuzji, uszkodzilam sobie bark - rehabilitacja), chodzą i pilnują norm, a jak ktoś nie daje rady, to i tak w końcu proszą, żeby się nie zwalniać.

Miki

O Ty biedna . Angielskiego nie zna nikogo nie zna i musi być robotnica . Kiedy ludzie się w końcu naucza ,ze sami są odpowiedzialni za swój los . A nie tylko płacz i niedowierzanie . (usunięte przez administratora) cebu laki za (usunięte przez administratora) i narzekać zamiast ruszyć (usunięte przez administratora) ee i sie uczyć choćby angielskiego na początek ! i agencie już zacierają ręce na kolejna partie niew olnikow .

Były pracownik wakacje

Witam, serdecznie nie polecam. (usunięte przez administratora)w pracy. Gonitwa za normą. Jak nie wyrabiasz normy przez to że jest brak towaru to ich to nie obchodzi wyganiają z magazynu i siedzisz resztę dnia na stołówce za darmo. Wypłaty to jakiś żart 190 euro tygodniowo. Trzeba dojeżdżać 1,5 godziny po czym powiedzą ci że mają za dużo ludzi i musisz wracać do mieszkania. Nie polecam

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

Aśka

Z koleżankami przyjechałyśmy na okres wakacyjny. Praca w Bovenkarspel przy Bovenkarspel ogrodnictwie, pakowaniu cebulek na hali. Niby praca przy niższych temperaturach (ok. 7 stopni), ale po kilku dniach jest już spoko. Można bez problemu przywyknąć. Nam warunki w mieszkaniu odpowiadają standardowe, ale wszystko jest zadbane. W przyszłym roku z pewnością tutaj wrócimy!

Olga

Całe przygotowanie do wyjazdu jest moim zdaniem wzorowo zorganizowane. Bezpieczny transport, zakwaterowanie z normalnymi warunkami i odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem do pracy. Jeżeli ktoś się martwi (podobnie jak ja) zrozumieniem poleceń w języku angielskim to nie ma potrzeby. Mówią bardzo zrozumiale i powoli, a w razie potrzeby można poprosić żeby powtórzyli ???? wśród tylu ofert pracy każdy na pewno coś dla siebie znajdzie za odpowiednią kasę.

Gabrysia

Witam , czy ktoś może szczerze wypowiedzieć się na temat pracy , zakwaterowania i dojazdu do pracy w Rotterdamie holander? Pozdrawiam

holander
@Gabrysia

praca ciezka na chlodni do pracy rower okolo 8km w jedna strone mieszkanie hotel w centrum pokoje z lazienka kuchnia wspolna

@holander

A jak z ludźmi w tym hotelu? Jest w miarę spokojnie?

Dawaj Gabi
@Gabrysia

Gabrysiu jest super. Kasa jest to są codziennie imprezy . Dzień w dzień jaramy z ziomkami zioło i pijemy wódkę i piwo . Libacje , imprezy i melanże non stop . Palenie zioła , chlanie wódki , piwa to podstawa bo kasa jest . Są też fajne laski , które dają po-dupcyć . Dawaj Gabi do nas będziemy zioło palić codziennie , wódkę pić , piwo . Są też tacy co lubią klej wąchać . Super atmosfera na lokacji . Muzyka i balety od rana do rana . Często niewyspani do pracy chodzimy bo jak tu pracować jak impreza , chlanie i palenie non stop .

@Dawaj Gabi

Chyba dają po-dupcyć jak są porobione albo nie mają kasy na zioło

@Gabrysia

Hej, mam 28lat planuję wyjazd na początku sierpnia, swoim autem. Mogę zabrać 2 osoby. Jeśli jesteś zainteresowana zapraszam do kontaktu: ewaimarchewa@gmail.com

@Gabrysia

Zamieszkamy razem w pokoju. Będziemy się kochać co noc i będziemy zwiedzać Holandię bo nam Passata w Dieslu rocznik 1998.

Januszek
@Dawaj Gabi

Nie licz że zamkniesz się na klucz , tam pokoje bez klucza , Janusz juz po ciebie idzie ha ha

Paulina

Szukałam pracy na okres wakacyjny. Internecie natrafiłam na agencje E&A. Po krótkim rozeznaniu zaaplikowałam na jedna z ofert. Byłam miłe zaskoczona kiedy dość szybko się odezwali i umówiliśmy się na rekrutacje w formie zdalnej. Trochę formalności i zanim się obejrzałam byłam już w Andijk. Musze przyznać, ze poszło to naprawdę szybko, bez zbędnych problemów. Wyjazd zorganizowany i tak jestem tu od 1,5 miesiąca i udało się uzbierać zadowalająca sumę. Polecam

Jeśli ktoś podobnie do mnie ma doświadczenie jako operator wózka widłowego polecam wybrać ofertę w Oosterhout. Praca zmianowa, ale nie jest jakiś strasznie ciężko, a pieniądze musze przyznać ze dla mnie są okey. 13 euro na godzinę to wychodzi całkiem nieźle. Warto jest wybrać e&a, prywatna opieka medyczna to jest to na co trzeba zwrócić uwagę. Ze swojej strony zachęcam.

Helena
@Piotr

Nieźle to brzmi, a co powiesz o zakwaterowaniu? Jest ok? Płacisz z własnej kieszeni za mieszkanie czy firma to opłaca?

@Helena

Zakwaterowanie jest odpłatne także to jak dla wielki plus, a warunki są na prawdę przyjemne, czysto, dostosowane do podstawowych potrzeb. Krótko mówiąc z dobrym standardem mieszkaniowym. Jeśli się zastawiasz to ja z ci to serdecznie polecam :)

Mazur524

Ogólnie znajomi zachęcili mnie do wyjazdu z nimi za granice. Przez internet dotarliśmy do firmy e&a. Mieliśmy w czym wybierać. Ostatecznie we trójkę chcieliśmy rekrutować do Belgi, miejscowości Pittem jako ogrodnicy. W agencji bez problemu pomogli ogarnąć wszystkie papiery, język znamy dobrze wiec nie musieliśmy się niczym martwić. Praca fajna, mamy wolne niedziele. Jak ktoś chce na prawdę sobie dorobić to można wyciągnąć 11 h dziennie pracy. Kasę wypłacają do tydzień 69 € brutto, co daje od 450-600 € netto w tym czasie. Agencja jest do ciągłej dyspozycji taksę w razi jakichkowiek problemów dzwonimy.

Kornelia
@Mazur524

warto przeczytać. Mam podobne doświadczenia. Agencja dba o pracowników. Nie zauważyłam żadnych kwestii do których się można przyczepić. Przyjemna szybka rekrutacja i sprawne ogarnięcie niezbędnych dokumentów.

Szymon

Przez agencje E&A zatrudniłem się jaki pakowacz/etykieciarz w Venray przy zabawkach. Rekrutacja odbyła się szybko w formie zdalnej, pan rekruter zapytał o wykształcenie, doświadczenie, znajomość języka i kilka podstawowych informacji. Nic skomplikowanego, nie zostałem z niczym sam. Miejscówka ogólnie fajna, spokojna okolica także nie narzekam na jakieś hałasy lub tym podobne. Jeżeli chodzi o zarobki to na konto dostaje co tydzień 12 euro za przepracowaną godzinę. Mi się bardzo podoba.

Sebastian
@Szymon

ja się dołączam do tego. Razem ze znajomym jesteśmy tu od 4 tygodni. Ja niestety od tygodnia jestem niedysponowany, problemy zdrowotne. I tutaj chciałbym podkreślić, że agencja E&A zadbała o odpowiednie ubezpieczenie podczas pobytu. Otrzymałem należytą pomoc lekarską. Fajnie, że z takim problemem nie zostałem sam. Polecam serdecznie

Szkoda

Może zamiast kasować opinie ludzi to zadbajcie o to, żeby wasi pozal się boże koordynatorzy serio pomagali ludziom na miejscu, gdy mają jakiś problem. Na napisane przez waszych pracowników hurtowo. Tilburg gxo - hajs fajny, praca fajna póki nie masz żadnego problemu, bo absolutnie nikt nie pomoże ci go rozwiązać. Musiałam wrócić do Polski, bo 'opieka polskojęzycznego koordynatora' istnieje tylko w ogłoszeniach na stronie - na miejscu radź sobie sam! Mega szkoda, bo zapowiadało się fajnie a nie z mojej winy wyszło jak zwykle.

Karina

Ja baaardzo polecam. W E&A do woli można wybierać w miejscach pracy, mają sporo ofert. Wybrałam prace magazyniera. Pakuje tu paczki, sprawdzam jakiś artykułów kosmetycznych. Wszystkie popiera zostały złożone na czas dzięki pomocy miłej Pani koordynatorki, która ma ogromne doświadczenie w tym zakresie i prowadziła mnie od samego początku.

Kuba

Agencj bardzoooo profesjonalna,koordynatorzy również,plus bardzo ludzkie i empatyczne podejście do ludzi można ma nich zawsze liczyć,uwaga tylko na 2braci Dawida Irka (on już w polsce) bo będziecie ubożsi o sporo € I nie dajcie się omamić,że są tacy biedni ze ich szkoda bo ja się dałem i oszukali na duzo kwotę pieniędzy i w tym nie widzą problemu!@@

XD

Polecam pracę w gxo Tilburg, na małą ilość godzin narzekać nie będziecie a jak traficie na odpowiedni dział to nadgodziny znajdą was same, wbrew waszej woli xD

XVX5
@XD

Czy można dowiedzieć się coś więcej o warunkach pracy? Z danego postu mogę wywnioskować, że jest mowa o pracy w HMie w Tilburgu, gdzie wraz ze znajomą mamy w planach jechać we wrześniu. Czy praca ogólnie ok? Jaki jest przedział zarobków na tydzień?

Ikea

Witam. Ma ktoś może jakieś informacje na temat pracy w IKEA Oosterhout ? czy sa godziny i jak z zakwaterowaniem

Skosny

Ktos moze sie wypowiedziec na temat lokacji Budel-Dorplein?

Moja rekrutacja do pracy w miejscowości Zeeland odbyła się zdalnie. I z tego miejsca mogę zapewnić o terminowo wypłacanych wynagrodzeniach. Od samego początku miałem zapewnione zakwaterowanie, które jest na prawdę przyzwoite i pomoc w ogarnięciu wszystkich formalności. Zajmuję się tu między innymi recyklingiem materacy. Uważam że moja wyplata jest bez dwóch zdań wysoka.

KOORDYNATOR

Za dwa tygodnie kończę pracę jako koordynator...... I obejmuję stanowisko SITEMANAGER czyli zarządca lokacji. Nie napiszę jakiej lokacji e&a. Ostrzegam, że jak tylko zobaczę że ktoś pali zioło na terenie lokacji i w obrębie lokacji....... Od razu wyrzucam z lokacji. Taka osoba będzie miała godzinę na spakowanie majdanu i do widzenia. Dodam że jako koordynator wyrzuciłem z pracy wiele osób za posiadanie zioła przy sobie na terenie pracy i za palenie na parkingu pod miejscem pracy. Nie na widzę zioła i patologi, która to pali. Wywalenie takich degeneratow z pracy czy lokacji to dla mnie wielka frajda. Pozdrawiam i do zobaczenia.

He he he he he he

A ty Ce-pie Pas-tuchu z tych śmierdzących jaraczy? Z tych smrodów co to się nie umyją po pracy tylko biegną jak nawiedzeni zjarać się. Bardzo dobrze napisał Koordynator. Jazda z Fra-jer ami co buchają zioło. Śr-am na jaraczy brudasów. Sam będę takich palaczy zgłaszał do biura, koordynatorów i Huismaistrow.

Rolex
@KOORDYNATOR

Do zobaczenia w pracy, Twój szef.

@KOORDYNATOR

Za kilka dni wyjeżdżam z e&a. Mam nadzieję że ma pan podobny stosunek do alkoholu i że będę na pana lokacj. Pozdrawiam

BobMarley
@KOORDYNATOR

Jest Pan Ograniczony .... Współczuję tej Trywialnosci , a Mowią że ludzie co Palą mają problem z Rozwojem

Świt Dzony
@KOORDYNATOR

A pić chociaż można na twojej lokacji? Stary jestem i nie jestem wielbłądem wiec pytam....

Jurek
@KOORDYNATOR

Jawna dyskryminacja balasie kręcony,gdybyś tylko spróbował naruszyć moja prywatność w jakikolwiek sposób ,zakończył byś marnie swoją egzystencję jako samozwańczy szeryf lokacji.Gardze takimi śmieciami jak ty.Tfu

Narodowiec
@Jurek

Pa-stuszku może i koordynator że względu na swoją funkcję nie mógłby naruszyć Twojej prywatności. Ale jakbym był w pokoju z takim ce-pem jak ty i tylko wyczolbym w pokoju zapach zioła to byś razem ze swoim majdanem leciał przez okno. Na lokacji, na której jestem już trzech takich zawszonych jaraczy zioła zbierało graty wyzucone przez okno. Zapoconych jaraczy tępimy ile się da. Jeden był taki cwaniak,kozaczył że będzie jarał na parking pod Hotelem to mu tak w nocy auto zdewastowali że pojechało do Polski na lawecie. Chcesz jarac to jaraj ale w cofe shopie tam gdzie jest do tego miejsce. Dawaj na naszą lokację. Będziesz zbierał klamoty wyrzucone przez okno lub pilnuj auta całą noc na parkingu.

Skopcony
@Narodowiec

A ja to bym ci łeb rozwalił tak żebyś do polski na lawecie wracał zioło było jest i będzie jarane :)) takich konfidentów jak ty i ten koordynator to się eliminuje pozdrawiam jaraczy z e&a:))

Skopcony

synku jestem w budynku na innym levelu :)) wyzywac to mozesz swoja starą w polsce bekarcie:)) sie jara dziewczyno sie jara chlopaku:))

Smoker
@Skopcony

Dokładnie. Tępiony to Ty będziesz huismeester jak mnie spotkasz, a z zębami to się pożegnasz. Tot later kankere lul, huismeester. Als je willen met mijn beginnen je moet vechte met mijn ook. Ik denk je onderstand dat jij zijn nooit slimmer. Maar ik ben.

@KOORDYNATOR

Sorry gościu, ale jak w domkach owszem są pewne regulaminy, tak na zewnątrz mogę robić co chce. Jeżeli wyrzuciłbys mnie z domku za zapalenie jointa przed nim, zgłosiłbym Cię do związków zawodowych, policję i założyłbym ci betonie sprawę w sądzie. Nie myśl sobie ze ludzie są nieświadomi kolego.

Mirek
@KOORDYNATOR

I tu się zgadzam bo tez nienawidzę tego zapachu

Blablabla
@KOORDYNATOR

Okres ochronny od nowego roku wynosi ; -5 dni dla nowych osób co w ciągu dwóch tygodni nie sprawdzili się w pracy ; -do 4 tygodni dla osób z którymi rozwiązano umowę lecz pracowali dłużej. To tak w skrócie , koordynatorki zachęcam do lektury ABU CAO i NBBU CAO.

Klient
@KOORDYNATOR

Świetną reklamę robisz swojej agencji. Czy przełożony wie o tym wpisie? To, że ty czegoś nie lubisz nie oznacza, że tego nie wolno i trzeba się dostosowywać do ciebie i twoich wymagań. Na całe szczęście nad tobą są regulaminy. Takim zachowaniem i wypowiedziami aż szokujące jest to, że ktoś dał ci awans. W tym momencie jedyną osobą wykazująca zachowania patologiczne jesteś ty. Niestety cechuje cię brak szacunku jednak takie rzeczy wynosi się z domu...

Myckerm
@KOORDYNATOR

Ponieważ jestem sportowcem bez nałogów

Narodowiec

Bruncek skopcony śmie-ciu, pe-da-lski jaraczu zioła. Druga kategorio człowieka powiedz gdzie cię można znaleźć? Wsadze ci to zioło w du..ę i będziesz (usunięte przez administratora) ą jarał te gó-wno.

Zdzicha

Niestety w tej firmie ludzie którzy duża pala tzw. Zioła mają się dobrze w najlepsze i nawet później jeszcze jakby tego było mało szkolą nowe osoby ... tak znam w Nieuwegein jednego takiego z miasta Warszaawy ze stolicy już dobre 2 lata tam siedzi , ale jak mu kto powiedział , że jest uzależniony to wielka obraza była i wyzwiska ,.normalni ludzie szybko pouciekali, szkoda bo mogłoby być ok ale nie z takim towarzystwem na hotelu , a dodać trzeba, że agencje Ukraińców w Polsce lepiej traktują bo zależy im na pracownikach , tutaj to Polak Polaka sprzeda za 2 Euro , jak kto jest koordynatorem to jak będzie chciał to się może kogoś pozbyć ... Tak tam było 2 lezbijki przyjechały ( nie wnikam nie interesuje mnie to , choć bardzo urodziwe nie były ) ale koordynator powiedział , że daje im dwa dni i je wyp...e... No i tak było co prawda nie po 2 dniach ale jakiś 3 tygodniach jedna z nich a skoro jedna zwolniono to druga za nią .. nawet było żal ludzi po ludzku trochę...

Szymon

Czytając opinie tutaj zastanawiam się czy taki wylewa patologii Polskiej jest tylko w Holandii czy też w Belgii? Planuje pojechać sobie dorobić 2-3 miesiące przez agencje potem zacząć pracować na własną rękę. Czy jest wgl. sens pchać się w takie towarzystwo będąc osobą wykształconą, znającą bardzo dobrze język Angielski?

Zioło
@Szymon

Dawaj Szymon do nas. Będziemy codziennie zioło palić. Tu legalne. Pedziemy też codziennie piwo pić. Tu tanie. Popracujesz ze dwa dni, pójdziesz na zwolnienie. Posiedzisz na zwolnieniu, zapłacą ci za nic nie robienie a ty w tym czasie będziesz codziennie skopcony i pijany. Żyć nie umierać. Dawaj do E&a.

Bruncek
@Szymon

Nie!! Wykształconych nam nie potrzeba chyba że chcesz być dojeżdżany buhahaha

Helena
@Bruncek

Wy tak serio to piszecie? I agencja pozwala na takie nic nie robienie?

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A