Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Katarakta

Firma pomyłka. Gonitwa za normą, ściemniają Ci na początku że masz miesiąc na wyrobienie normy , a po dwóch tygodniach biega babochłop za tobą aby cię pogonić bo nie robisz normy i być może nie chce ci się pracować . Przyjdzie drugi raz, to wywali cię na kantynę i musisz 8h czekać aż reszta skończy pracę by wrócić na lokacje .oczywiście wynagrodzenia za ten dzień brak. Pijani i naćpani ludzie to standard w tym miejscu , zielone kurtki to tak naprawdę pomylone osoby , chore z zawiści i myślące że są panami życia i śmierci . Mówię tu oczywiście o koordynatoraCH e&a bo tych z Addeco nie kojarzę . Siedzi tam np taki ciepły misio , który wywali dobrego pracownika z ponad 100 normą tylko dlatego, że ktoś mu coś doniósł z lokacji na jego temat , ale utrzyma w pracy homosiów , którzy nie robią normy ale jednym z podstawowych plusów ich tam bytności jest fakt że tak jak on są P....łami. kasa? tu akurat nie było problemów .Lokacje - zależy jak trafisz . Ja słyszałem że w Ede koledzy musieli mieszkać po 2 w pokoiku 1 osobowym bez okien ! Tak proszę państwa. Na innych lokacjach też niewiele lepiej ale to zależy przede wszystkim od kompetencji i poczynań housemajstrow. Także jeżeli chcemy zmierzyć się z niesprawiedliwością, być poganiania przez niekompetentnych baranów których jedyna zaleta jest znajomość języka ang i coś tam bełkoczą po niderlandzki, wkurzać się na fatalny sprzęt i wydzierać mordę do tej śmiesznej słuchawki , który to sprzet pamięta jeszcze czasy paręnaście lat wstecz, jeśli chcemy się dusić z kimś w dwóch na jedynce bez okna , albo inne około lokacyjne tematy ... To ja polecam .

@Katarakta

Nie rozumiem pretensji??? Zgodzę się że e&a to jedna z najgorszych agencji pracy ale............ Nikt tam przeciesz na siłę nie trzyma?????? Przeciesz możesz zatrudnić się w Holandii bez agencji. Jeśli chodzi o lokację to też nie rozumiem twojego bełkotu???? Nikt na siłę cie nie trzyma na lokacjach agencji....... Co za problem wynająć mieszkanie na własną rękę. Po trzecie to nikt cię na siłę w Holandii nie trzyma....... jak się nie podoba to do Polski.

Januszek

Ale te wszystkie negatywne komentarze pisza nasi rodacy po powrocie do Pl , ostrzegajac w ten sposób innych przed tym co ich spodkało. Widzę że ostatnio duzo pozytywnych opinii jest na stronie z 8.08 , pracownicy E7A w natarciu, a wystarczy zapewnić ludziom godne warunki, ja miałam zarwane łózko pod materacem. Zanim mi zmienili pokój męczyłam sie 2miesiące. Więcej przez nich nie pojadę . (usunięte przez administratora) tyle że głowa boli mnie do dzić.

Świt
@Katarakta

Elo widzę ze ekipa z Alberta w Tilburgu teraz tam robi czyli babochlop Alicja W oraz ciepły Marek ze swoim kluskiem to współczuje bo jak ja bym tam rządził to bym ta trójce ściemniaczy dawno wywalił na zbity (usunięte przez administratora)i deportował do Polszy…

Polaczek
@Katarakta

Ok masz prawo krytykować ich warunki mieszkaniowe itp ale wyzywać ludzi bo są gejami??? Ty myślisz że oni tak są bo im się chcę tacy się urodzili nie mając na to wpływu tak to jest jak polaczek przyjedzie na zachód ale mental polski został

Anitka

Najgorsza agencja pracy. Nie polecam!!!

Kaka

Nie polecam nikomu. Gdy umawiasz się z nimi w Polsce nie ma gwarancji że oferta będzie zgodna z tą która dostajesz przy podpisaniu jej w Holandii. Tzn tak jak w moim przypadku stawka godzinowa brutto będzie o 3euro mniejsza, trafisz na inny magazyn, może być też tak że okaże się po przyjeździe że nie ma dla was pracy i będą wam czegos szukać podczas gdy wy będziecie siedziec na lokacji pełnej w mrówki które nie dają ci spać

Miki

Ludzie nie pracujcie przez żadne agencje a szczególnie z zakwaterowaniem ! Pierwsze co to musisz mieć odłożona kasę jakieś 2000€ na początek . Musisz znać język , angielski wystarczy . Ogarnąć pokój i szukać pracy na własna rękę . Bez żadnych pośredników znajdziesz bez problemu . Chyba ze chcesz zarabiać 240€ tygodniowo co jest żenada i mieszkać z psychopatami w 2-3 osobowych pokojach. Otoczony Polakami nigdy nie nauczysz się języka i zawsze będziesz niewolnikiem agencji które ciągną z ciebie duże pieniądze . Powodzenia dla wszystkich z odrobina chęci !

Ameryka w konserwie
@Miki

Normalnie szok i niedowierzanie wystarczy nawijać po angielsku . I tylko to . Wyobraź sobie że gdybym znała angielski na poziomie chociaż B1 siedziałabym pracowała w Pl w biurze a nie w Nl jako robotnica na produkcji. Niestety znam bardzo słabo angielski nie znam tam nikogo i jedyne co moge to pracować przez agencje która wszystko mi ogarnie. A ja zarobie te 350-400e tygodniowo bo tyle sie zarabia jesli sie chce. To i tak lepiej jak w Pl , niestety trzeba sie meczyć na kwaterze. Wszyscy którzy tam siedza nie znają jezyka albo znają ale to studenci na max 3miesiące.

Marzena
@Ameryka w konserwie

Serio język aż tak pomaga? Agencja organizuje może jakieś kursy z niego czy coś?

Ameryka w konserwie
@Marzena

Znasz komunikatywnie angielski i przebierasz w pracy i zarobkach ale tam 80% Polaków nie zna albo podstawy ledwo.

Miki
@Ameryka w konserwie

O Ty biedna . Angielskiego nie zna , nikogo nie zna. Z takim podejściem to dziekuje za uwagę . Zamiast płakać polecam nauczyć się języka . Dokładnie , jedyne co możesz to pracować przez agencje . Pozdrawiam

Tak

Tak

Mazepa
@Miki

Dajcie sobie spokój z e&a . No chyba że chcecie grosze zarabiać .

km
@Miki

Angielski podstawy, chęć do pracy i do rozwoju 1000% wiadomo język muszę podreperować ale uważam dla chcącego nic trudnego. Proszę o kontakt koci3@onet.pl

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Trapo

Moim zdaniem jest dobrze. Ludzie spoko, kasa też. Wyjeżdżałem z różnymi agencjami ale ta wspominam najlepiej.

@Trapo

A gdzie pracujesz?

Potrzebuje informacji

Witam! Potrzebuje informacji na temat firm: 1.Magazyn typu chłodnia GXO Logistics Tilburg 2. GXO Nieuwegein Mam zamiar wyjechac do Holandii i potzebuje informacji na temat tych firm czy godziny gwarantowane jaka płaca jak to wszystko wyglada atmosfera w pracy itp. wszystko co wiecie :D Pozdrawiam

Rybnik Pany
@Potrzebuje informacji

Napiszę o Nieuwegein. Z godzinami różnie raz praca jest i pracujesz 6 dni a raz nie ma i pracujesz 4 dni i zarabiasz tylko na lokacje i jedzenie. Teraz w tym okresie bardzo mało godzin ale od kwietnia do października jest lepiej. Teraz zimą zarobki w granicach 250 euro tydzień już na czysto. Od kwietnia więcej pracy i zarobki w granicach 340 euro tydzień. Stawka godzinowa to chyba 10,80 brutto więc szału nie ma. Agencja wypłacalna. Duży minus to lokacje. Veenendaal i Ede. Pokoje jednoosobowe ale śpią dwie osoby. Pokoje 2 metry na 3 metry tak, że śpi się praktycznie obok siebie. Ściany cienkie, słyszysz jak sąsiad chrapie za ścianą. Dojazd z tych lokacji autobusem. Czekasz po nocnej zmianie nawet 2,5 godziny na autobus. Z innych lokacji dojazd autami ale lokacje daleko około 65 km trzeba dojeżdżać. Duży przemiał ludzi gdyż kasa nie za duża. Jest wiele agencji, które lepiej płacą. Ja nie polecam ale też nie odradzam.

Brygadier
@Potrzebuje informacji

Gxo Nieuwegein. Pracowałem pół roku. Szkoda życia. Praca może i nie ciężka, norma spokojnie do wyrobienia ale...... pieniądze marne. Za 5 ranek miałem solarisy w granicach 240-260 euro. Natomiast za 5 nocek coś w granicach 310-330 euro. Kasa na czas ale co to za pieniądze. Jak większość agencji za 5 dni 40 godz. płaci 400-430 euro już na rękę. Dlatego z Gxo Nieuwegein ludzie uciekają jak szczury z płonącego okrętu i co tydzień prowadzają nowych do przyuczenia, którzy i tak po miesiącu uciekną jak zobaczą solarisy w granicach 250 euro za ranki czy 320 za nocki. A możesz być planowany na same ranki i co tydzień zarobisz 250 euro.

250 EURO
@Rybnik Pany

Najgorsza agencja w jakiej pracowałem. Masz rację też za 5 ranek dostałem 240 euro

mariusz

Ja zarobiłem 230 euro za 5 ranek . E&a szkoda życia na tą agencję

mutronik
@Brygadier

Gxo Nieuwegein przez e&a stawka ciutkę ponad 11 euro . Godzin brak . Wypłaty po 250 euro .

Słabo.

Dokładnie . Stawki w E&a Nieuwegein są stawkami jednymi z najniższych w Holandii. Max co dają to 11 euro brutto nawet starym pracownikom. To jest śmiech na sali . Dlatego mają taką rotację ludzi i co tydzień prowadzają po zakładzie GXO min. 10 osób nowych z żółtych kamizelkach . Tak , że przemyślcie przyjazd . Jest 95 % agencji które lepiej płacą i mają lepsze warunki mieszkalne .

Rolnik

Jakie 11 ???? Masz na początek chyba 10,20 . I nacisk na normę .

E&a NAJLEPSZA AGENCJA
@Rolnik

Głupoty wypisujesz . W e&a nieuwegeim mam 16 euro netto na godzinę to jest podstawa . A w niedzielę 200% i zarabiam 32 euro netto na godzinę .

Aleta
@E&a NAJLEPSZA AGENCJA

Gdzie taka praca, właśnie za tydzień wybieram się do pracy do Holandii i szukam czegoś dla siebie i siostry. Proszę o jakieś inf na arleti1@wp.pl

@E&a NAJLEPSZA AGENCJA

Powiedzmi a jak z zakwaterowaniem jakie warunki i na jakim dziale można się tyle dorobić z góry dziękuję

Tak To prawda .

Nie masz racji . Ja mam stawkę w gxo Nieuwegein 23 e/h . Za nocki 35 e/h. Za sobotę 38 e/h . Za niedzielę 46 e/h . I to są kwoty netto. Ktoś kto pisze , żę w e&a zarabia się jakieś 11 , 12 czy 13 euro /h che postawić firmę w złym świetle . W e&a Nieuwegein stawka podstawowa netto to 23 e/h. I bardzo trudno jest tu się dostać . Jest ponad 25 osób na jedno miejsce.

Janusz Świt
@Tak To prawda .

Dobrze się czujesz? Jakie stawki są w e&a to widać przy ofertach pracy a kasa jaka piszesz nikt tyle na godzinę nie zarabia przez żadna agencje - może takie stawki będą w Holandii za 20 lat...Ps taka zwyczajna stawka w e&a to 10 euro brutto na godzinę...

Hehe jedno słowo było pomocne tylu osobom. Dziękuję. Rozwinąłbym swoją wypowiedź "słabo" o kilka zdań, ale szkoda czasu. Jak chcesz to jedź i się przekonaj. Dużo niedociągnięć, wypłata nieraz jak dla (usunięte przez administratora) (raz wpadło 500 euro za tydzień pracy, a raz 180 euro za tydzień pracy, więc coś tu jest nie halo). Dodatkowo o wszystko musisz się upominać, niejednokrotnie jako kierowca jesteś naliczany za transport, a miałeś mieć za darmo. Nie doliczają godzin kierowcom dopóki sam się o to nie upomnisz i nie wyślesz emaila odpowiedniego - ale oczywiście nie poinformują Cię o tym wcześniej, dowiedziałem się po pół roku od innego pracownika, że muszę sam upominać się o moje pieniądze. Jak idziesz na chorobowe/zwolnienie/lub masz wypadek w pracy to pilnuj czy nie robią Ci postojowego. Miałem wypadek w pracy, nie zapłacono mi za trzy dni tak jakbym w ogóle nie przyszedł do pracy i nie miał wypadku, nie zostało zgłoszone ani wypłacone za te dni. Wszystkiego musisz pilnować sam, bo będą Cię (usunięte przez administratora) nawet na lokacji 6osobowy pokój przejściowy z dyktą zamiast szyby w oknie. Ogólnie słabo, ale trafiłem raz gorzej. Zastanawiam się czy kontynuować współpracę i wrócić do tej agencji. Grubo się na was wielokrotnie przejechałem.

Pannaes.
@Tak To prawda .

Jak to? Wczoraj dostałam ofertę pracy właśnie w tej firmie przez agencję E&A stawka - 11.04 euro Chyba coś oszukujesz, agencję tyle nie płacą co piszesz.

Brygadier
@Pannaes.

Ja też dostałem ofertę Gxo Nieuwegein stawka głodowa. Inne agencje dużo więcej płacą. Nikt nie chce pracować.

grosze płacą

Grosze się zarabia

Mariola
@Brygadier

Ha ha ha ha . To wy jeszcze pracujecie w E&a . Toż to jedna z najgorszych agencji pracy .

Zico

Dzięki za pomoc i szybką reakcję. Ofertę pracy znalazłem właśnie od nich i się zdecydowałem. Nie żałuję bo było warto i pewnie w przyszłym miesiącu będę jechał po raz kolejny razem z nimi.

Dawid

Na jakie zarobki można liczyć w E&A? Czy normy są bardzo ciężkie do wyrobienia?

paweł

Jak oceniacie współpracę z E&A?

@paweł

jest ok, dobra kasa, na miejscu to co w ofercie, więc nie ma zaskoczeń

Nico
@paweł

Jest jak najbardziej ok. Polecam wyjazd z nimi.

Łukasz

spoko, wyjazd opłacalny

Michu
@paweł

Jest dobrze i można śmiało jechać. Ludzie konkretni i przede wszystkim nie bajerują i nie kręcą i to mi się podoba. A sama robota normalna. Nic trudnego, chociaż czasem ciężko jest.

@paweł

Dobrze. 5 miechów na dobrych warunkach.

@Trapo

A gdzie pracowałeś?

Rafał

Cześć długo czekaliście na telefon w sprawie pracy przez tą agencje?

@Rafał

Polecam! Dobre zarobki i pewna robota.

@Tomek

A gdzie pracowałeś albo pracujesz:)?

@Rafał

U mnie na drugi dzień się odezwali

W tym roku spróbowałem pracy Tilburg na stanowisku order picekra. Praca polega na kompletowaniu zamówień do sieci sklepów MAKRO. Pensje wypłacają co tydzień, 13,80€/h z możliwością zdobycia dodatków wakacyjnych. Agencja zapewnia przyjemne kwatery. Warunki są przyzwoite, mieszkam w cichej okolicy, do pracy jest blisko. Koordynatorzy wyjazdu są do mojej ciągłej dyspozycji co już kilkukrotnie miałem okazje doświadczyć.

Sylwek
@Andrzej

Ja też pracuje w Tilburg. Warunki pracy są na prawdę fajne, wypłaca co tydzień. Tutaj muszę się zgodzić, agencja pomaga w razie jakiś problemów. Także nie trzeba się wahać i po prostu się kontaktować. Sam po sobie mogę powiedzieć, że już pare razy z tego skorzystałem. Też polecam agencje :)

mehh
@Andrzej

To fajnie, że wy takie stawki dostajecie na magazynie ja na stronie znalazłem tylko ochłapy za 11€/h za prace w chłodzie gdzie są same negatywne opinie. No chyba, że ty sobie wyliczyłeś dodatki do postawy.

Kk
@Andrzej

Hej jakie tam normy są w tej pracy ?i jak się wąchają wypłaty ?dzięki za informacje

Mat

Witam Wszystkich Czy ktoś z was jedzie 17.06.22 do GXO Nieuwegein, do kompletowania zamówień? Czytałem i słyszałem przeróżne opinie, stwierdziłem że sam się przekonam jak to jest. Jak jedzie ktoś "normalny" to może fajnie było by się złapać żeby nie jechać samemu w ciemno :) Pozdrawiam

Norman
@Mat

Marnie z godzinami i wypłatami. Za 5 ranek zarobisz około 250 euro, Za 5 nocek około 320 euro. A teraz jest martwy okres, pracy bardzo mało i pracuje się nawet 4 dni. Za 4 dni wychodzi gdzieś 180 euro a za 4 nocki coś około 230 euro. Wakacje to zawsze martwy okres. Od czerwca do końca września bardzo mało pracy. Praca max po 4 dni lub 4 nocki w tygodniu. Od października powinno być lepiej i praca po 5 dni lub 5 nocek. Jak trafisz na lokacje Veenendaal lub Ede to współczuję. Pokoje jednoosobowe ale E&a wstawiła 2 łóżka i koczuje się we dwie osoby w pokoju o wymiarach 2.5 na 3, 5 metra. Łóżko od łóżka jest oddzielone o 40 cm. więc tak jakby razem się spało. Jedna mała szafa na dwóch, wieszak i to wszystko w pokoju. Dojazd autokarem. Po nocnej zmianie trzeba czekać na autokar nawet 2,5 godziny aż przywiezie pierwszą zmianę i zabierze drugą. Lokacja Waalwijk trochę lepsza bo pokoje większe ale za to łazienki i WC wspólne na korytarzach. Dojazd do pracy autami ale trzeba dojeżdżać około 65 km. Przemiał ludzi. Większość ludzi ucieka po miesiącu pracy bo za tak marną kasę nikt nie chce pracować. Co tydzień prowadzają po 10 - 15 nowych osób do pracy bo tyle samo co tydzień ucieka. A w dodatku teraz w okresie wakacji pracy nie ma. Nowych pracowników to będą planować tylko na ranki i pewnie po 3 dni, czasami 4. Nie warto pracować za tą kasę. Temperatura 2 stopnie. Co jakiś czas chodzą z normą. Jak po dwóch godzinach pracy nie masz wyrobionej normy to każą Ci kończyć pracę. Idziesz na kantynę i siedzisz do końca pracy innych. Nie Zarabiasz kasy.

========
@Norman

Wypić można w pracy i to najważniejsze i (usunięte przez administratora) zapalić na parkingu też można . No i 250 euro za 5 dni pracy wpada więc jest ok . E&a daje wypić /

Magda

Wybiera się ktoś za tydzień do Tilburga?

Ziomuś Seba
@Magda

Ja jadę za Tydzień z e&a do Tilburga. Kolega tam pracuje i mówi że jest spoko. Tygodniówki bardzo dobre, mówi że prawie zawsze tygodniówki przekraczają 300 euro.. Wychodzi tak 305-315 euro już na czysto. Więc kasa bardzo dobra. Kolega też mówił że imprezy odchodzą prawie codziennie, że po pijanemu do pracy się jeździ. Wódkę o każdej porze można kupić na lokacji. Już nie mogę się doczekać, podobno większość pije i jara codziennie więc i ja jak tylko zarobię to też będę pił alkohol codziennie i palił zioło. Podobno w pracy nie mają alkomatu więc będę po pijaku pracował. Super będzie w tej Holandii.

Bombelek

Nie polecam magazynu GXO w Nieuwegein, a zawłaszcza agencji E&A , awans dostają tam tylko łatwe gówniary, które puszczają się za kurtkę i chcą rządzić ludźmi. Wybór koordynatorów to jakaś porażka, wejście tam mają tylko rodzinka i znajomi średnia wieku 20 , bez wykształcenia i doświadczenia i jeszcze będą cię pouczać i ścigać za normę.

słonko15
@Bombelek

Zgadzam się w 100%. W tej agencji nie ma znaczenia doświadczenie i kompetencje, wszystko załatwia się po znajomości. Zwykły pracownik nie ma żadnych praw i nic nie może załatwić, a znajomi koordynatorow mają wszystko załatwione od ręki. Problem wazeliniarstwa jest obecny we wszystkich pracach tego typu, jednak na tym magazynie ten problem jest już na poziomie absurdu.

Mario
@Bombelek

E&a to śmiech na sali. Najgorsza agencja w Holandii.

Kamyk

Od początku firma wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Wiadomo bywa lepiej i gorzej ale całościowo moim zdaniem jest w porządku.

Michu

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma. Wyjazd opłacalny

Firma jest ok. Pracowałem i powiem szczerze, że nie ma do czego się przyczepić.

Łukasz

Dobra opcja jeśli ktoś rozwaza pracę za granico

Nico

Bardzo dobra jakość. Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A