Opinie o Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Kandydat

Nie jestem zainteresowany współpracą z tą firmą ze względu na złe warunki zatrudnienia i bardzo niskie zarobki, ale postanowiłem tu zostawić swoją opinię by nikt nie musiał tracić czasu na dojazd i na samą rozmowę (ja w takiej wziąłem niestety udział). Szczególnie z Panią Paulą. Mimo zapewnień, że otrzymam informację o wyniku rekrutacji, niestety takiej nie otrzymałem, choćby w formie mailowej.

Gosia

Firma bardzo dobra pod względem nauki, natomiast jest ogromna fluktuacja, w zasadzie nigdy nie wiesz kiedy przychodzisz ostatni raz do pracy.

haerówa Nowy wpis

Dziewczyny, chyba co niektóre są trochę niesprawiedliwe. Jeżeli dla kogoś problemem jest to, że firma chce, żeby co drugi tydzień pojawiać się w biurze i nazywa to "nieliczeniem się z pracownikiem", to chyba nie najlepiej świadczy o tej osobie. Ja pracowałam w tej firmie przez rok i odeszłam nie dlatego, że mi się tam nie podobało, ale dlatego, że chciałam znaleźć pracę w hr wewnętrznym i dostałam taką propozycję. W iView miałam najlepszy zespół ever. Super dogadywałyśmy się z dziewczynami. Managerkę też miałam w porządku. Dużo się tam nauczyłam i sporo wykorzystuje tej wiedzy w aktualnej pracy. Na pewno nie jest to firma dla kogoś, kto przez 8 godzin chce dłubać w nosie, bo pracy jest sporo. Bardzo dobre premie. Nigdzie nie dostawałam większych. Problem może polegać na tym, że są tam różne managerki i zależy na którą się trafi.

Kandydatka Nowy wpis
@haerówa

Trochę się boję tych opinii, idę tam na rozmowę niedługo. Pod kątem menedżerów o czym wspomniałaś chciałabym zapytać kogo powinnam się obawiać i czemu?

Lidia
@Gosia

Jak myślisz co może być powodem tego co napisałaś, że nigdy nie wiesz kiedy przychodzisz ostatni raz do pracy? Czy w tej firmie nie dają stałych umów?

Mimoza
@Lidia

Stałe umowy dają, ale jak masz słabe wyniki to Cię zwalniają

@Lidia

Pozyskiwane projekty są nierealistyczne. Firma wchodzi w branże gdzie na całą Polskę jest garstka ludzi.

Kasia
@Gosia

To chyba naturalne, firma jest agencją rekrutacyjną, w jej działalność jest wpisane docieranie do kandydatów do których pracodawca nie może dotrzeć samodzielnie. W tym konkretnie podanym przykładzie agencja zajmuje się dotarciem do garstki osób z odpowiednimi kwalifikacjami. Nie rozumiem co tym złego.

Gosia Nowy wpis
@Kasia

Przeczytaj wczesniejsze posty. Dotarcie do garstki osób jest banalne, ale jak nie zatrudnisz i nie wyrobisz targetu wylatujesz z pracy. To jest chore! target target target i nara

Marzena

Firma fajna dla osób do nauki, które chcą poznać świat rekrutacji. Niestety mimo to, od samego początku jest bardzo dużo pracy i dla osoby początkującej jest to bardzo stresujące. Projekty są prowadzone ilościowo, a nie jakościowo, są robione zazwyczaj „na szybko” i mało dokładnie. Dodatkowo, jest bardzo duże ciśnienie na targety, co nie sprzyja atmosferze w miejscu pracy.

Była pracowniczka Nowy wpis
@Marzena

To prawda, że dużo osób dostaje ilość rekrutacji ponad swoje siły żeby "nauczyć się pracować z dużą ilością projektów", ale w rzeczywistości to ściema. Często osoby zniechęcają się tym i przerasta je nierealna do zrealizowania w 8 a nawet 10 godzin ilość pracy i odchodzą. Co do jakości to na jakość jest ogromny nacisk i na dokładne docieranie do jak największej ilości kandydatów w profil, a ciśnienie na targety jest standardowe - w każdej firmie są jakieś cele do realizacji.

Kandydatka
@Kandydat

Skąd wiesz jakie firma oferuje zarobki? Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i firma nie informowała o tym ile płaci. Co do samej rozmowy - zwyczajna, typowo rekrutacyjna. Nie rozumiem co wywarło na Tobie takie negatywne wrażenie

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Starszy Audytor Wewnętrzny ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lolka

Jestem zatrudniona w tej firmie aktualnie i przyznam, że nieco jestem zaskoczona tym, co tutaj czytam. Pewnie, każdy ma sytuacje indywidualne, z którymi akurat ja się nie spotkałam, ale mogę powiedzieć, że osobiście mam bardzo dobry kontakt z przełożoną, nie zdarzyło się, żeby jakakolwiek moja prośba została zignorowana, albo nie zrealizowana. Nie ma problemu ze zmianami w grafiku w razie potrzeby. Dziewczyny w moim zespole są bardzo pomocne. Dużym plusem są moim zdaniem wysokie premie (choć to pewnie również sprawa indywidualna, ale mam porównanie z innymi agencjami), wypłacane od razu i skonstruowane tak, że wiadomo dokładnie ile się zarobi przy danym projekcie. Jedyny mankament, jaki przychodzi mi do głowy, to spore obciążenie projektami, ale ja akurat nie mam z tym problemu, bo nie lubię się nudzić. Osobiście - polecam.

P.P

Stanowczo odradzam współpracę z tą mini-korpo. Presja na wyniki i olewanie pracownika to standard. Przychodzą do tej firmy bardzo łatwo zrazić się do tego zawodu.

Bel
@P.P

Co masz na myśli pisząc olewanie pracownika? Jakieś przykłady?

P.P.
@Bel

Liczą się tylko wyniki. Firma podczas covid zwolniła kilka osób, chociaż oficjalnie awanse i zwolnienia były wstrzymane ze względu na wyjątkowa sytuacje panująca w Polsce. Jako ostatnia firma poszła na prace zdalna i jako pierwsza wróciła. Bo firma musi mieć kontrole nad pracownikiem.

Karolina
Kandydat

Nie polecam podejmowania współpracy. Po wstępnych rozmowach mogę napisać, że atmosfera, sposób działania firmy a przede wszystkim podejście do kandydatów jest poniżej moich standardów. Miałem wrażenie, że liczy się sztuka a nie człowiek. Może to wynika z wewnętrznej atmosfery i ciśnienia tylko na wynik. Natomiast to jest najszybsza droga do upadku. Paniusie które myślą że są rekruterkami w moim odczuciu nie mają pojęcia, że to praca z ludźmi i budowanie relacji. Nie polecam z mojego doświadczenia.

Kandydatka
Kandydat

Brak informacji zwrotnej mimo, że proces był w fazie zaawansowanej. Słabo...

Mama

Nieuczciwa firma, nie płaci pracownikom prcukącyjm dla firm zewnętrznych. Polecam weryfikację w KRD

Figa
@Mama

iView Recruitment prowadzi jedynie rekrutacje stałe - wspiera klientów w poszukiwaniu kandydatów, a pracownik jest zatrudniany bezpośrednio przez firmę, dla której Agencja rekrutuje.

Hubal
@Mama

To chyba nie o iView Recruitment. Oni nie delegują pracowników do firm zewnętrznych...

Pracodawca
Klient

Jako pracodawca, korzystający z usług iView Recruitment w zakresie poszukiwania osoby na stanowisko managera, muszę wystawić ocenę zdecydowanie negatywną. Firma w żaden sposób nie weryfikuje kandydatów rekomendowanych do pracy, w najmniejszym stopniu nie odpowiada za rzekome kompetencje i dane kandydata zawarte w cv. W naszym przypadku okazały się nieprawdziwe i jesteśmy zawiedzeni rekomendacją agencji. Nie polecam.

Kandydat123

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że firma nie ma pojęcia o Candidate Experience. Firma zapewnia, że kandydat w ciągu 2 tygodni otrzyma informację zwrotną, ale potem i tak się z tego nie wywiązuje.

Daria

Może jeszcze nie zakończyli rekrutacji? Po drugie warto zadzwonić bo komu zależy na pracy w dobrej firmie to musi walczyć o nią!

@Daria

minęło 1,5 miesiąca i nic. Pracę znalazłam inną, więc mi nie zależy, ale uważam to za nieprofesjonalne

Kandydat

Na rozmowie o pracę usłyszałam, że informację zwrotną dostanę w ciągu 2 tygodni. Minął ponad miesiąc, a kontaktu brak.

Kandydat

Bardzo słaby proces rekrutacyjny. Brak komunikacji przez kilka tygodni, potem nagle już już II etap (i musisz się dostosować), a potem znowu brak kontaktu. Nikt w tej firmie nie słyszał o Candidate Experience :). Na miejscu pracodawców mocno bym się zastanowił czy chce być reprezentowany przez tak nieudolną firmę.

Popieram Rozczarowanego

Rozczarowany 14.08.2018 09:44 A ja nie mam dobrej opinii. Po pierwsze Pani Arletta nie była przygotowana do rozmowy (nie była w stanie odpowiedzieć mi na podstawowe pytania dotyczące stanowiska mówiąc, ze dowiem się na spotkaniu z Menadzerem ?! To skąd mam wiedzieć czy jest w kręgu moich zainteresowań ?) po drugie zero informacji zwrotnej. Nawet prostego maila.

Co wiecie o firmie iView Recruitment w mieście Warszawa? Nadal czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Wyścigowa 4 lok. C-84
    02-681 Warszawa
  • NIP: 5213684232 REGON: 360301139 KRS: 0000621522
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.