logo Covebo Work Office Sp. z o.o.

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Covebo Work Office Sp. z o.o.

Ortografia 2017-08-26 19:19
Ortografia
Polecam Ale co? 2017-08-27 09:51
Jaką pracę masz w jakiej firmie ? Co robisz ?
W jakim mieście ? Polecam może coś więcej NATALIA?
oszukany2 2017-08-28 09:37
ja za 24 dni wszystkie soboty i niedziele dostałem 1000 euro i tyle w temacie
Marcin 2017-08-28 18:28
Witam, pracuje ktoś w Burgersgroup w Aalsmeer? Jak tam praca, jak z godzinami?
Krzysiek 2017-08-29 13:49
Ja dostałem umowę w Polsce przed wyjazdem . 8 godzin dziennie po 9,04 euro za godzinę brutto, przy myciu skrzynek. Ale widzę, że chyba to lipa, bo w poniedziałek noc 8 godzin i dopiero w środę 2 zmiana /od 15/ . Ile to wyjdzie tygodniowo? Te godziny to chyba jakaś ściema. Mam umowę na 10 tygodni, może wytrzymam . Później do widzenia . Pozdrawiam wszystkich pracujących w Holandii przy myciu skrzynek.
Kristofferrek 2017-08-30 11:46
Widzisz to jest taktyka agencji żebyś miał więcej wolnego a coraz tym idzie więcej wydawał pieniędzy i wrócił do Polski z niczym bez pieniedzy.
Rolnik turysta. 2017-08-31 08:57
W Otto to samo.
Maniek 2017-08-31 09:57
Covebo Work Office jak widzę ma spora listę ofert pracy. Jak tak dalej będzie to będą podnosić stawki żeby mieć ludzi.
Przemas 2017-08-31 16:17
Czy ktoś jedzie z ta firma z okolic Mazur na
początku września?
Qwerty 2017-08-31 18:20
Omijajcie Covebo z daleka.Interesuje ich tylko kasa za Ciebie.O wszystko trzeba prosić po kilkanaście razy a niejednokrotnie skutek i tak jest mizerny.Oszukują na pieniądzach trzeba ich sprawdzać na bierzaco,bo pracowników w biurach i koordynatorów maja niekompetentynych na Maxa.Jak sie upomnisz o swoje to czekasz potem przy dobrych wiatrach miesiąc aż Ci oddadza.Stawki najnizsze,trzeba mieć po 60 h w tyg. żebyś cos zarobić inaczej nie liczcie na dobry zarobek.Za auto zabiorą wam 80 euro i jeszcze na paliwo musicie sami sie zrzucić :-D żenada...mieszkania tez szkoda gadać ale to akurat w większości biur tak jest.Ogólnie jak chcecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak woły i prosić sie i pieniądze to jedzcie.Inaczej omijać szerokim łukiem...
Marzena 2017-09-02 20:28
Ej a najkerk przy kurczakacj robile? Mam tam isc z chlopakiem fajnie jest? Praca latwa?
Barti 2017-09-03 10:46
Gdzie robiłeś dokładnie?
Barti 2017-09-03 10:49
A gdzie dokładnie robisz?
Mary Blue 2017-09-03 13:45
Banda idiotów, którzy traktują swoich pracowników jak zwierzęta. Mieszkaliśmy w fajnym domku przez miesiąc, ale w piątek wieczorem dostajemy nagle informację, że następnego dnia do godziny 12 mamy się przeprowadzić do domu znajdującego się 100m od wysypiska śmieci, po którym biegają myszy a much jest tyle, że nie da się spokojnie przyrządzić jedzenia. W dodatku w owym domu nie było wolnego pokoju dla pary (jesteśmy we dwójkę), musieliśmy mieszkać przez tydzień w pokoju chłopaka, który pojechał na urlop, ale wszystkie jego rzeczy zostały. Gdyby nie fakt, że mamy swój materac, nie mielibyśmy gdzie spać, a o rozpakowaniu rzeczy mogliśmy tylko pomarzyć. Tydzień (!) zajęło koordynatorce Laurze Hooijer znalezienie nam innego miejsca zamieszkania i miała gdzieś fakt, że w tym domu nie ma dla nas miejsca i że nie spełnia on podstawowych standardów do zamieszkania.
Właśnie dotarliśmy do nowego domu. Od wyżej wspomnianej Laury dowiedzieliśmy się, że mamy się przeprowadzić do innego domu w Kootwijkerbroek, a dziś kierowca mówi nam, że on dostał informację, że ma nas przeprowadzić do Barneveldu. Za 2 tygodnie dom będzie sprzedany, więc znów czeka nas przeprowadzka. Obie nasze przeprowadzki wspaniała koordynatorka Laura zaplanowała na weekend, kiedy to nie raczy nawet odebrać telefonu, więc nie możemy nic z tym zrobić ani wyjaśnić sytuacji.
Do pracy każą dojeżdżać codziennie 9 km na rowerach w jedną stronę. Nie płacą za wszystkie dni. Nie odpowiadają na skargi dotyczące usterek w domkach.
Bardzo nie polecam! Nie pakujcie się w to gówno.
Ja 2017-09-03 14:02
Nie prawda zapisują a weekendy do pracy, a że 2 soboty wolne mieliśmy to teraz nawet na niedzielę chętnych zapisywano....???? Polecam
Ja 2017-09-03 14:05
Storteboom....
Ja 2017-09-03 14:08
Nie, to już na konto dostałam po odliczeniu Wszystkiego.
mijola7 2017-09-04 18:18
hej mam oferte pracy najkerk napisz cos wiecej chce jechac jako wózkowy tak rozmawialem na rozmowie wtepnej , czy warto tam pojechac ? prosze odpisz
oolaf 2017-09-04 22:57
z tego co wiem to chwalom sobie tom robote w Najkerku. dobry pieniądz i sporo godzin. ja jestem na kurach w storte. tez nie nazekam bo chociarz godziny są stałe
Marek 2017-09-05 12:43
Wszędzie zaczyna brakować ludzi do pracy i pewnie dlatego agencje mają tak dużo ofert. Niesprawiedliwie ktoś pisze, że Covebo Work tylko czeka na pieniądze za każdego pracownika. Przecież to ich praca
Don_mes 2017-09-06 06:47
Podpowiedzcie czy ktoś pracował w miejscowości Walwik (nie wiem jak to się pisze i tylko tak to się wymawia )? Dostałem tam propozycje wyjazdu i zamieszkania w przy granicy w Belgi w miejscowości Mol. A może ktoś tam jedzie ?
karlDrogo 2017-09-07 08:32
W Nijkerk jest ok, jak masz ofertę na boni lub bouw to dobrze trafiłeś. Wszyscy raczej chwalą.
SSSSS 2017-09-08 17:51
Hej Marzena jesteś?? Być może jedziemy w to samo miejsce do pracy. Kiedy wyjeżdżacie???
nieznajomy 2017-09-10 20:18
Witam nie polecam wyjazdu z tą firmą do Holandi na produkcje pizzy , nie dość że firma tyle obiecuje a mało robi , podpisje się umowe o darmowego busa a okazuje się ze bus gtv dowozi tylko do świebodzina a pozniej firma podstawia 1 autokar na tyle osob że wszyscy się nie pomieścili i kazali czekać na następny autokar ktory mial przyjechać do godziny i wogule się nie pojawił czekajac 2,5 godz na autokar ktory nie przyjechał wkoncu dodzwonilismy sie do firmy ktora powiedziała ,że nic z tym nie mogą zrobic bo autokary oplaca firma holenderska . Tak wyszlo że mielismy fajne wspomnienie czekajac na stacji CPN Orlen na świebodzinie probowalismy dostać się do dworca pkp ale okazało się że jest to odległość 2 km od dworca jest on czynny od 7 i nie ma żadnego zdaszenia żeby się schować, wiec wrociliśmy spowrotem na CpN i koczowaliśmy 6 godzin az jakis transport z rana sobie ogarnelismy bo na firme nie moglismy liczyc .Pozostalo 5 osob na lodzie ktorzy musieli na wlasna reke wrocic do swoich domow .Nie polecam Firmy oszuści obiecuja dojazdem do holandi 1 busem.
Nadin 2017-09-11 12:11
Może to dobrze, że maja tak duże potrzeby osób do pracy?
Katarzyna 2017-09-11 14:27
Ja też jechałam transportem gratis i normalnie jechaliśmy busem do samej holandii bez przesiadek, dziś byliśmy oglondac prace na zakładzie i podpisywalismy umowy. jak na razie wszystko ok, zobaczymy jak będzie . jestem w Najkerk w Stortebumie
Katarzyna 2017-09-11 14:28
rado2 2017-09-11 19:10
chyba do placenia za zakwaterowanie
mlody 2017-09-12 08:58
dno i pol metra mulu..
mloda 2017-09-12 14:23
Hejka, Pracuje ktoś przy ciastkach/eklerkach Bakkerij van Diermen w miejscowości Bunschoten? ktos coś wie na temat tej pracy? Mam propozycje wyjazdu a nie wiem, czy skorzystać?
samotna 2017-09-13 05:14
Ja tez tu jestem i pracuje w stoortebumie
Aaaaa 2017-09-13 22:45
Witam a jak jest na pakowaniu ulotek??Okolice Zwolde?
Biurkot 2017-09-14 23:21
Ależ mają dużo fajnych ofert pracy ! Widać, że starają się mieć dużą ofertę. Jak się z agencją pracuje? Czy mają fajne mieszkania dla pracujacych za granicą?
pedro29 2017-09-15 10:36
mieszkania maja akurat spoko, mieszkalem 2lata na róznych domkach i chyba tylko raz trafilem na gorsze warunki
Roman 2017-09-15 13:46
Hej , czy Ktoś z Was odpowiedział na ofertę COVEBO w Coventry w Holandii JAKO orderc picker ? macie jakieś doświdczenia ?., czy wiecie jak się tam pracuje ?., czy są zapewnione godziny ?
Ssss 2017-09-15 14:50
Prosze napiszcie,cos o pracy w Covebo w Zwolle??Jakie warunki mieszkaniowe??
ministrant 2017-09-15 16:29
ja tydzień jestem w Nijkerk i jest okej, paca w magazynie z alkoholem
ala 2017-09-16 15:44
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] blokuja wyplate bo... sie zwolniles.
Layla 2017-09-16 18:34
Naprawdę nie polecam pracy przez tą agencję!!! Pracowalam jako order picker w Walwijk i o ile praca bardzo fajna, o tyle agencja to jakas porazka! Brak kontaktu z kordynatorami, do wyplaty naliczane są jakies koszta ET ktora zjadają 1/4 wypłaty, placisz za transport, gdzie normalnie powinni Ci placic za to, ze dojzezdzasz z daleka, dalej kwestia godzin, kordynatorzy maja wybrane osoby, ktorym przydzielają po te 6,5 dni w tygodniu, innym potrafią przydzielic 3 a nawet 2 i to nie jest kwestia tego czy się starasz czy nie, bo na to wcale nie patrzą, w moim przypadku trzeba bylo nieraz chodzic i szukać po domkach transportu do pracy bo kordynatorzy, ktorzy mieli akurat dużur, zupelnie olewali sobie telefony i czesto tez bylo tak, ze tego transportu nie bylo. Ludzie z innych agencji mieli wyplaty wieksze nawet o 500 euro, naprawde nie polecam, szkoda Waszej pracy i czasu na ta agencję.
XYzzz 2017-09-18 23:49
nie wiem jak to wyglada w rzeczywistosci ale tam w holandii pytalem ludzi z ktorymi pracowąłem w AB czy znaja jakiesdobre agencje,ktore polecaja a które odradzaja i co mnie zdziwiło polecali mi wlasnie covebo a odradzali np otto.Pytalem ludzi w 2 roznych ,odleglych miejscach Holandii. zadzwonilem donich jakis czas temu i odebralmlody facet -oddzial opole- i bylw miare kompetentny, jakies tam oferty mi przedstawił i dalszy tok działania. W porownaniu z tymi wszystkimi mlodymi "pipami" z piszczacymi głosikami, kóre robią łaske ze w ogóle odebrały telefon (i mam wrazenie,ze jest dla nich uwłaczające godnosci,ze wogole wstały z łózka) to wydawal sie konkretny ALE....nie wiem jak to jest gdy juz sie zdecydowac na dana oferte bo w innych biurach tez pieknie mowia i obiecują w Polsce ana miejscu to jest jakas alternatywna rzeczywistosc i toduzo gorsza.
Znacie koszty tam na miejscu?
- mieszkanie
- dojazd do pracy rowerem/samochodem
- uzywanie pralki
- jak z dojazdami do holandii,bo s abiura ktore wymagają korzystania z "ich" przewoznika za duze pieniadze
Naty 2017-09-20 20:28
Zapraszamy, ana pewno nie pozalujecie....
Ja 2017-09-20 22:14
Oooo co do mieszkania to Covebo ma luksusy....ludzie ktore narzekają chyba naprawde nie wiedzą co piszą,
pedro29 2017-09-21 10:38
luksusy nie luksusy, normalne domki dla pracowników . bylem w pracy a nie w hotelu 5*
Pracownik 2017-09-21 17:24
Nie polecam firmy, mało godzin pracy w miesiącu, a za domek płaci się dużo,jesteś na telefon 24h nie ważne że jest weekend i masz wolne dzwonią i natychmiast do pracy, godziny trzeba sprawdzać bo często sie nie zgadzaja z wypłatą. Na miejscu okazuje sie, ze praca jest w innym zakładzie i to fizyczna i ciezka. Juz nigdy nie wyjade z ta firma do Holandii.
Pan desek 2017-09-22 10:07
A mi nie wypłacili wakacyjnego. Moim 2 kolegom tak a mi nie i teraz jeszcze próbują wcisnąć mi kit że wypłacili.. Ktoś miał podobną sytuację?
pietrek 2017-09-22 11:29
ja mialem ale sie okazalo ze bylo wyplacone przy ostatniej wyplacie, na solarisie masz napisane
Pan desek 2017-09-22 11:37
Noo właśnie niee.. Normalna wypłata taka jaka powinna być była.. A kumple ostatnio dostali hajs a ja nie..
pietrek 2017-09-22 13:58
to zadzwoń sobie do administracji w nl albo do tych co cie wysylali i pytaj
pimpek 2017-09-25 08:47
Praca na telefon ??? a co ty pizze rozwoziłeś ??? ja pracuje na zbieraniu zamówień alkoholi w Nijkerk i jest zajebiście. co dziennie 8h, a jak chcę mogę walnąć 5-10 nadgodzin tygodniowo. Pracuję od końca sierpnia, stawka nie za wysoka ale za 2 miechy podwyżka podobno do 10,60. Jak znasz trochę języka angielskiego lub holenderskiego to dawaj na zbieranie zamówień. jak na razie to mogę polecić Covebo.
Bob budowniczy 2017-09-25 10:55
Witam chcę wraz z kolegąw przyszly weekend jechac z tą agencja do pracy. Mozecie mi w kilku slowach opowiedziec czy warto czy nie ? Kabat153@wp.pl
Zostaw swoją opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.