Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Kara

Uważajcie w GXO Nieuwegein na koordynatora Huberta Sz. i jego partnerke Natalie T( zwaną na hali (usunięte przez administratora) Najgorszi koordynatorzy ktorzy myślą że jak zalozyli zielone kurtki to moga pomiatać człowiekiem. Karma kiedyś do Was wroci, szybciej niż myślicie. Mieszkają na lokacji z pracownikami i wszystko co na lokacji biuro wie. Zero szacunku do drugiego człowieka, glupie komentarze a potem unikanie wzroku i uciekanie. Ludzie Ci nie dorośli do pełnienia żadnej funkcji, na orderpickerow tez sie nie nadawali bo nie potrafili normy wyrobić, a teraz ganiaja innych za normę. Wstydziłabym sie być takim człowiekiem.

Nil102
@Kara

Mi kolega opowiadal ze w innym oddziale firmy z pracowitego goscia grupa zadaniowa obecna na hali zrobila "super donosiciela" zeby podniec Produktywnosc na swoich grupach. W ten sposob koordynaorzy wychodza na tych super bo przeciez oni nic nie moga to on jest tym zlym taka prosta technika manipulacji Kazdy kto sobie zdawal z tego sprawe byl zwalniany. Wiele tego typu praktyk manipulacyjnych jest stosowanych jak np odtwarzanie sytuacji po ktorych pracujesz wydajniej, 30 godzinny tydzien pracy zebys robil wieksze normy Czy np jezeli mamy kogos zwolnic zaluzmy ze dwie osoby sie poklocilo i wypada jedna zwolnic dostaja podobne zamowienia i kto bedzis mial gorszy wynik zostaje zwolniony. Te zamowienia mozna przypisac do konkretych osob i czy nie jest tak ze bonus mamy np od 200 produktow/h. A ty dostajesz pozniej zamowienia na ktorych nie idzie utrzymac takiej normy ? Ps jak przyjezdzacie do (nl )biura dalej czekacie kilka godzin na koordynator zeby podpisac umowy ? pokoje i lokacje pozniej sie bardziej podobaja czyz nie? :) agencje pracy jest wyplacalna pieniazki zawsze na czas, zwracam jedynie uwage na techniki manipulacji jakie sie stosuje. Powyzsza opinia nie ma na celu nikogo obrazic.

Po jakim czasie wypłacają godziny urlopowe po zakończeniu współpracy i ile % zabierają?

fdsf

7 tygodni od ostatniej wypłaty.. nie pamiętam ile dokładnie miałem tych urlopowych uzbieranych ale na polskie mi z 600 zł wpadło a pokazywało mi ponad 300 euro w tych urlopowych więc.. no kwoty które raczej w moim wypadku wpadają i wypadają bez większej historii

Ochrona praw obywatelskich

Poszukuję osób chętnych do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko pracodawcy który łamie prawo w każdy możliwy sposób

Wiktoria

Dodam,że nowy magazyn ( Heerlen ),a nadal nie hula,czyli kadra zarządzająca nie wiem co ma wspolnego w ogole z zarzadzaniem,zerowa organizacja,ludzi garstka i to leserow,zostaja Ci naprawde,ktorym gdzies powinela sie noga i pracowac tu musza albo cwaniacy,ktorzy chca sie wybic przy garstce glabow co nie jest trudne,rotacja pracownikow ogromna co nie jest dziwne,bo kto normalny by tu mogl wytrzymac,kilometry do stołówki,szatni, juz nie wspominajac o toalecie,ktorej na magazynie brak ( jak to w ogole jest mozliwe nie wiem ),dojazdy do firmy ponad godzinne,czyli tracisz 2 h z dnia za ktore Ci nikt nie zapłaci,gra nie warta swieczki,omijac szerokim łukiem

Kamil
@Wiktoria

Tego magazynem nie da sie nazwac, juz nie wspomne o niskich zarobkach co to jest 320€ w dzisiejszych czasach, smiech na sali

@Kamil

A da się w ogóle wynagocjować wyższą stawkę, albo może po czasie przyznają podwyżkę? Czy tyle ile na początku tyle już przez cały okres jest? Piszesz, że "magazynem tego nie da się nazwać", powinienem wiedzieć coś więcej o warunkach przed wyjazdem? Brzmi jak coś co warto wiedzieć, będę wdzięczny za rozwinięcie.

wwiki
@Wiktoria

A jak wygląda zakwaterowanie? Jest okej?

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pracuje ktoś na magazynie w miejscowości Haps?

Człowiek
@Gość

O, tez jestem zainteresowana i chętnie dowiem się detali. Ktoś pracował? I co do samej pracy, czy na tym magazynie trzeba mieć na sobie jakis firmowy uniform, czy można pracować, w czym się chce? A jak firma daje ubrania robocze, to ile kompletów? Da radę uprać i mieć drugi zestaw do pracy?

Moniaa

Hej:) jest jakaś chętna na wyjazd do pracy przez tą agencje? Ja planuje jechać sama i tak myślałam,że może też byłaby jakas chętna dziewczyna która jedzie sama a chciałaby z kimś żeby było raźniej ") Planuje jechać od zaraz jeśli dałoby radę a jak nie to po świętach. W sumie termin i praca do uzgodnienia:) Zostawiam e-mail moniaa110892@gmail.com ;)

Ana
@Moniaa

Hej pytanie czy może już wyjechałaś ????

Ana
@Moniaa

Pytam bo właśnie wybieram się Sama a wydaje mi się że Agencja coś kręci nie umie mi odpowiedzieć na zadawane pytania mam wyjechać do Venlo... Jeżeli zadaję im pytania związana z waszymi opiniami to odpowiedź Ona na tą chwilę nie jest mi w stanie powiedzieć ...dowiem się na miejscu ???? Więc chyba nie normalne

Wojtek

Odradzam przede wszystkim pracę przez biuro w Rotterdamie. Nie masz ubezpieczenia, za które płacisz. Dostajesz zdezelowany rower, za który płacisz prawie 6€ tygodniowo. Koordynatorzy mają Ciebie w nosie na każdym kroku. Brak kompetencji przeraża, na każdym kroku. Osoby bez wykształcenia mówią tobie, za każdym razem, kiedy czegoś się domagasz, co Ci się należy, mówią " jak się nie podoba, to wracaj do Polski ". Żenada. Odradzam zdecydowanie, chyba że ktoś lubi być traktowany jak (usunięte przez administratora)

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w firmie Stichd w tilburgu ?

Jak się pracuje w miejscowości Haps?

Im
@Gość

Chłopie nie jedź tam. Proszę cię. Jeśli masz tam w dodatku mieszkać to jest tam tylko najdroższy sklep w Holandii. Nie pamiętam jak się nazywa ale uwierz mi że się nie wypalcisz. Do Jumbo czyli zwykłego marketu było 5 km. Tragedia. Jest tam pewien pensjonat. Omijaj to pole kukurydzy człowieku bo tam zginiesz :D ja wytrzymałem tydzień czy półtora. Codziennie dzwoniłem o przeprowadzkę. CODZIENNNIE

dannnsss

Witam. Ktoś pracuje w GXO Lelystad? Jakieś opinie o zakwaterowaniu i pracy?

@e&a

Gxo Nieuwegein NIE POLECAM! Wypłaty marne pracowałam przez cały grudzień i w żadnym tygodniu nie zobaczyłam 400e. Koordynatorzy porażka większość z nich wyżej (usunięte przez administratora) Zakwaterowanie w Veenendaal też pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza, że pokój dzielisz z robakami.

@@e&a

Siema, a ile było obiecane na wstępie, właśnie te 400euro? Dlaczego tyle nie udało się zarobić, było za mało pracy? Sam zastanawiam się nad wyjazdem niedługo. I co dokładnie z koordynatorami było nie tak?

Raven

Doświadczenia z GXO 2/3 Tilburg Praca: Atmosfera jak w (usunięte przez administratora) nic się nie liczy tylko target, zakład ma przydomek "holenderskie (usunięte przez administratora) teraz wiem, skąd się wziął Kontakt z biurem: Zerowy, zwłaszcza jak masz planning na sobotę a się czymś zatrujesz albo coś niespodziewanego ci wypadnie, wtedy się nie dodzwonisz, bo oni w sobotę nie pracują i tyle Planiści: Planiści nie rozumieją holenderskiego prawa pracy, nie rozumieją też, że jesteś człowiekiem, jesteś numerkiem w systemie (tutaj znowu wracam do przydomku wczesniej) Koordynatorzy: Mają cię w (usunięte przez administratora) Nie wyrabiasz normy bo masz gorszy dzień? Przygotuj się na smarta i tyle. Odczłowieczenie, bezduszność i normy wyśrubowane (usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam

zrezygnuj zanim wdupisz

Witam, Jedna wielka porażka z praca dla Enna dla firmy AAA lux w Eindhoven zajmująca się produkcją lamp ledowych... Więc tak zaczynamy: salaries wynosi 280€ za 40 godzin pracy tygodniowo to trochę mało. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to nie można się doczepić ponieważ na dintersweg jest ok. Jednak praca oraz płatność za nią jest śmieszna i nie wiem kto jedzie do Holandii po 280€ tygodniowo... naprawdę nie polecam tej agencji uważam że (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze i wmawiają ci że taka była stawka od początku... porażka nie polecam naprawdę nie polecam...

Nicram
@zrezygnuj zanim wdupisz

"pomylki" sa na porzadku dziennym. Co chwile sie nie zgadza pasek z godzinami. Ksiegowe sa bystre, potrafia nie doliczyc calych dni.

Anka

Wyplaty male max 380 euro i to co ktorys salaris, zakwaterowanie ujdzie, ale tez bez szału, dojazdy do pracy to absurd w tej agencji do 70 km w jedna strone, jak przerzuca Cie do innej pracy trafiasz na lokacje oddalona od miejsca pracy

Kej

Witam wszystkich, jako były pracownik E&A, odradzam wszystkim którzy chcą wyjechać do pracy bez zakwaterowania. Ja trafiłem na fajną firmę, ale warunki zakwaterowania (znalezienie prywatnego pokoju w okolicy Eindhoven w okresie w którym byłem, było prawie nie możliwe – jedynie mieszkania pow. 1000 EUR/m-c) były jak więzieniu - cela 3x3, dwie prycze, szafka i lodówka. Mieszkając w Tilburgu, można zapoznać się ze śmietanką polskiej (usunięte przez administratora)Ponadto, małżeństwo zajmujące się hotelem w Tilburgu, nie zrobiło nic jak został okradziony (kamery są na korytarzach), i zostałem poinformowany, że jak ktoś przyniesie przedmioty które zostały ukradzione to mi oddadzą. Natomiast, Pani koordynator poinformowała mnie, że tak jest i jak mi się nie podoba to do widzenia – miałem być odpowiedzialny za powierzony samochód i kartę paliwową. Nie można było nic zostawić w pokoju tylko trzeba było wszystko nosić ze sobą, nawet do toalety. Na tle innych agencji pracy tymczasowym, oddział w Tilburgu zostaje daleko w tyle.

Normalna dziewczyna

Przyszli pracownicy nie są w żaden sposób sprawdzani (a podobno wymagają niekaralności). Mieszkania tragiczne (kosztują ponad 100€ za tydz) a trafienie na narkomana jako współlokatora to jakieś 85% szans. Agresywni narkomani biegają po terenie ośrodka i straszą normalnych ludzi. Częste przyjazdy policji i życie w ciągłym strachu w tej agencji. Pracownicy agencji mają to gdzieś i nie reagują mimo że wiedzą kto bierze narkotyki. Lokalizacja domków oddalona ponad godzinę od pracy wiec dziennie tracisz jakieś 2-2,5 godziny i jeszcze Ty za płacisz za swój zmarnowany czas, bo dojazd oczywiście płatny. To nie jest agencja dla normalnych ludzi, którzy po prostu chcą zarobić. Jeśli jesteś narkomanem/alkoholikiem, lubisz żyć w brudzie, (usunięte przez administratora) i być sobą pomiatany to polecam tę agencję.

Xbukaxx

Agencja E&A porażka a szczególnie praca w Zara. Bułgarzy są świetnie traktowani chodź stoją i patrzą ty masz wyrabiać normy za siebie i za nich. nie ma pracy po 2 godziny i masz stać. Czasem się zdarza że wylicza ci ile byłeś w toalecie. Gdy jesteście parą radzę nie liczyć na pracę razem, planningi inne, I oczywiście w pracy rozdziela was więc nawet przerwy nie spędzicie razem. Jeśli pracujesz tyle samo co druga osoba i tak wypłata będzie inna jednym odejma 100€ drugiemu 30€ . Praca ta to istny wyzysk, a i oczywiscie team liderzy polacy większość wporzatku (usunięte przez administratora) Wszędzie patrzą na cyferki nie na ludzi. Jeśli liczycie na super kasę to dacie radę się utrzymać w holanii ale jeśli jedziesz z myślą żeby przywieść do polski to odradzam tę pracę. Atmosfera jak w zakładzie (usunięte przez administratora) stoją nad tobą i liczą ci 1,2,3.. tempo w którym masz pracować jeśli jesteś kobietą uważaj na siebie obelgi oraz różnego rodzaju komentarze ale i także czyny będą w twoja stronę kierowane a szczególnie gdy jesteś Polką. Menage'rowie są bardzo nie sprawiedliwi kiedy ty jako " flex" rozmawiasz z kimś odrazu daje ci upomnienie ale osoba z teamu może siedziec (dosłownie) i używać telefonu. Podobnie jak Ukraińcy i Bułgarzy. A kiedy zgłaszasz ze coś jest nie tak np. Bułgar jest w damskiej toalecie od 15 min nie reagują. Trudności z dojazdem do pracy. Jedna przerwa 30 min odliczana, spóźnisz się minute a odejma ci od wypłaty 15 min albo godzinę. Najgorsza robota gdzie stosowany jest (usunięte przez administratora) kobiety w ciazy dawane na ekspedycje do cyganow i rumunow gdzie musza nosić rzeczy brak życzliwosci. Konfekcja slynie z bulgarow siedzacych w toalecie po 2 godziny ty masz robic za nich, kradna ubrania w toalecie pelno foli po nich. Biora cie do pracy gdzie trzeba miec uprawnienia ty ich nie masz i masz tam pracowac. Daja cie na maszyny bez przeszkolenia. Przygotuj sie psychicznie i fizycznie ze cie wykoncza a jak zobacza ze jestes slaby to cie dadza na najgorsza i najcięższa robote .Ogólnie podsumowując unikajcie tej pracy obiecują godziny których nie ma, w pracy mają was za (usunięte przez administratora)

@Xbukaxx

Widzę wzmiankę o kasie, a co z dodatkami? Czy poza pensją za pracę pracownicy dostają benefity?? Ciekawa jestem, czy wgl jest jakiś element, dla których warto tu jednak popracować? Te warunki brzmią zniechęcająco, ale z jakiegoś powodu ludzie nadal tu pracują. Dlaczego tak jest i może jak ludzie odchodziliby hurtowo, to firma, by jakoś na te nieprawidłowości zareagować?

merry christmass

hej jak obecnie wygląda praca dla świeżaków w Gxo TilburgII...i gdzie opcjonalnie najlepiej na lokacji?>>.dzięki

YYYYY

Chcę wyjechać do pracy z nimi na order pickera. Już mam spore doświadczenie w polskich firmach, chciałem tylko spytać, czy właśnie duże te magazyny, jaka jest powierzchnia mniej więcej ? Bo jak pracowałam takim największym to to nie dla mnie, odpadłem po pół roku. ile wam się zdarza wychodzić i po ile godzin?

najgorsza agencja

lokacja z początku była ok, później nie dało się żyć, wiecznie alarmy przeciwpożarowe, nawet o 5 w nocy, nawet pod prysznicem ktoś załatwił swoją potrzebe. Ogółem mówiąc bałagan i (usunięte przez administratora) wielki. agencja po tym jak ci zabierze za nic pieniądze mówi że nie wie czemu, nawet gdy dział finansowy o to spytasz.

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A