Opinie o Agencja Ochrony Zubrzycki w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Zubrzycki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Ochrony Zubrzycki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Zubrzycki w Poznań

Magda Nowy wpis

Czy firma zapewnia ubiór pracowniczy?

Tragicznie traktowany Nowy wpis

Jako pracownik nie mialem problemów z firmą, płacą na czas, wszystko ok. Wielkim problemem jest kordynator Pan Leszek oddziału Poznańskiego. Zapomina powiadomić o pracy, czasami nie potrafi rozliczyć dobrze godzin, co gorsza zwala wine na pracowników i za postawienie się wydziera się, przeklina, rozłącza bez słowa rozmowe. Niedopuszczalne jest to i nie rozumiem czemu ten człowiek nadal jest na swoim stanowisku. Dlatego ocena jest jaka jest. Ten człowiek powinien w średniowiecznej karczmie pracować.

Benek Nowy wpis

Jakieś zmiany wprowadzono w firmie od chwili kiedy pandemia nas dopadła?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Agencja Ochrony Zubrzycki jako pracodawcy.

Sachar@wp.pl Nowy wpis

Jak mam zachwalac, prace u (usunięte przez administratora),w tym miesiacu mnie zwolnili bo nie pije. Pracowalem na bocznicy w Bialymstoku, od 21 pracownicy ochrony sa pijani, biora po 280 godz, jest ich czterech spia po calych nocach.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja Ochrony Zubrzycki? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kozak26

Ludzie czy ktoś pracował na pociągach w zubrzyckim i czy dają umowę o pracę bo ja mam grupę plus kwalifikowanego

Jaki jest system pracy w Agencja Ochrony Zubrzycki? Na stronie internetowej firmy znalazłam kilka ogłoszeń o pracę z województwa mazowieckiego. Czy ktoś już aplikował na któreś z nich i może powiedzieć coś więcej na temat wymagań pracodawcy?

nick

H.M. z Gdyni to najlepsza wizytówka firmy Zubrzycki na terenie Trójmiasta. Wulgarny ,stary cham i nierób . tak trzymać.

Wolf

H.M. dalej tam pracuje? No nie wierzę!! To życzę powodzenia firmie.

Toto

Teraz jeden z największych nierobów w firmie Zubrzycki , który jeździ w pociągach z Gdyni dostał miano "inspektor" !!! Hahaha to żart? Największy cham , wulgator i nierobów. Stary ledwo poruszający się dziad, który oszukuje i kradnie pieniądze ,mało tego, notowany na policji za zastraszanie kobiety i przebijanie opon u w/ kobiety. Wy tam w Warszawie to chyba nic nie wiecie co się tu dzieje. Starucha trzymacie bo niby kary jakieś załatwia. Gdyby on nie pracował to by i kar nie było. Żałośni jesteście. Wszystkie drużyny konduktorskie się śmieją a i szacunku żadnego u nikogo nie ma. Staruch jeden.

Sylwek

Witam jeżdżę do pracy do gdyni z Tczewa pociągiem pospiesznym pogoria i często widać w tym pociągu ochronę zubrzycki chłodzących po wagonach i stojących na na peronie przy pociągu jednakże kolejny raz zauważyłem jak jeden z ochroniarzy (dość starszy mezczyzna)spuchnieta w przedziale a drugi gtou przy pociągu na prężnie i co gorsze ten starszy z ochrony śpiący po raz kolejny w przedziale nawet nie zasłoni firanek na co dowodem jest zdjęcie które zrobiłem na stacji Gdańsk główny o godz 7.50. 5maja zdjęcia zrobiłem gdyż często widzę tego pana jak śpi w tym pociągu nie przejmając sie pracą za którą bierze pieniądze oraz kolego który sam wychodzi na peron wykonując swoją pracę

ogródek

to prawda że odnowego roku przejeli dworce pkp z konsalnetem na spole oraz rossmanny i douglasy w wielkopolsce? wszedzie podobno umowy o prace?

Żuldworcowy
@ogródek

Gówno prawda. Złe masz informacje

ogródek
@Żuldworcowy

a kto przejął dworce i resztę?? wiesz???

dante5

Witam. Opinia o firmie średnia. A teraz konkrety. Nie licznie na umowę o pracę przynajmniej w Poznaniu(nie wiem jak w innych miastach). Pracuję już ponad rok i mimo zapewnień pracodawcy i nawet jednej osoby z zarządu firmy nic się nie zmieniło! Chociaż jest umowa zlecenie z ZUS-em itd... ale kolejny kłopot to doproszenie się o kwitek ZUS RMUA. Jak pisałem pracuję ponad rok i od początku w adresie jest błąd(niezbyt znaczący ale zawsze) i też nie można doprosić się o poprawę! W Poznaniu Zubrzycki ochrania tylko niektóre sklepy Rossmanna(żadnego przetargu nie jest w stanie wygrać ze względu na zbyt duże stawki w porównaniu do konkurencji) trzeba przyznać że Rossmann daje niezłą stawkę ale za to systematycznie tną godziny... Podsumowując: Jeśli lubisz pracować w odmóżdżającym miejscu(wyzwań i zadań za wiele w niej nie znajdziesz o jakimkolwiek awansie możesz też zapomnieć) to może być.Sama firma poza tym co napisałem też nie najgorsza. Jeśli ktoś by pytał czemu w niej jeszcze pracuje to dlatego że jak pisałem stawka niezła i tyle. Już czekam na zmianę.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Zubrzycki - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Zubrzycki?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Zubrzycki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja Ochrony Zubrzycki