brak logo

Agencja Ochrony Zubrzycki

Poznań

Opinie o Agencja Ochrony Zubrzycki

dante5 2011-02-14 23:37
Witam.
Opinia o firmie średnia. A teraz konkrety.
Nie licznie na umowę o pracę przynajmniej w Poznaniu(nie wiem jak w innych miastach). Pracuję już ponad rok i mimo zapewnień pracodawcy i nawet jednej osoby z zarządu firmy nic się nie zmieniło!
Chociaż jest umowa zlecenie z ZUS-em itd... ale kolejny kłopot to doproszenie się o kwitek ZUS RMUA.
Jak pisałem pracuję ponad rok i od początku w adresie jest błąd(niezbyt znaczący ale zawsze) i też nie można doprosić się o poprawę!
W Poznaniu Zubrzycki ochrania tylko niektóre sklepy Rossmanna(żadnego przetargu nie jest w stanie wygrać ze względu na zbyt duże stawki w porównaniu do konkurencji) trzeba przyznać że Rossmann daje niezłą stawkę ale za to systematycznie tną godziny...
Podsumowując:
Jeśli lubisz pracować w odmóżdżającym miejscu(wyzwań i zadań za wiele w niej nie znajdziesz o jakimkolwiek awansie możesz też zapomnieć) to może być.Sama firma poza tym co napisałem też nie najgorsza.
Jeśli ktoś by pytał czemu w niej jeszcze pracuje to dlatego że jak pisałem stawka niezła i tyle.
Już czekam na zmianę.
ogródek 2017-03-05 04:23
to prawda że odnowego roku przejeli dworce pkp z konsalnetem na spole oraz rossmanny i douglasy w wielkopolsce? wszedzie podobno umowy o prace?
Żuldworcowy 2017-03-18 01:55
Gówno prawda. Złe masz informacje
1
ogródek 2017-03-18 03:01
a kto przejął dworce i resztę?? wiesz???
Sylwek 2017-05-11 19:00
Witam jeżdżę do pracy do gdyni z Tczewa pociągiem pospiesznym pogoria i często widać w tym pociągu ochronę zubrzycki chłodzących po wagonach i stojących na na peronie przy pociągu jednakże kolejny raz zauważyłem jak jeden z ochroniarzy (dość starszy mezczyzna)spuchnieta w przedziale a drugi gtou przy pociągu na prężnie i co gorsze ten starszy z ochrony śpiący po raz kolejny w przedziale nawet nie zasłoni firanek na co dowodem jest zdjęcie które zrobiłem na stacji Gdańsk główny o godz 7.50.
5maja zdjęcia zrobiłem gdyż często widzę tego pana jak śpi w tym pociągu nie przejmając sie pracą za którą bierze pieniądze oraz kolego który sam wychodzi na peron wykonując swoją pracę
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Zubrzycki - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Zubrzycki