Profbud

Poznań

Opinie o Profbud

Agnieszka

Profbud zainwestował w reklamę z Agnieszką Radwańską - czy patrząc na firmę z tej perspektywy można wnioskować, że firma się rozwija? Wskazuje się, że tylko te firmy, które radzą sobie na rynku, mogą pozwolić sobie na kampanie reklamowe. Jak oceniają jej aktualną sytucje pracownicy firmy?

Agnieszka

@das czy zastanawiasz się nad aplikowaniem do Profbud na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta? Kto może pomóc użytkownikowi @das i napisać więcej na temat pracy na tym stanowisku? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy?

das

a jak u ncih z pracą jako Specjalisty ds. obsługi klienta? bo chyba można na premii sporo u nich zarobić wydaje mi się.

tenktos

powiedzialem zeciedopodne maszktrolenikutoja pamietaminie zapomne

beton

Pozdzielam waszą ocenę dotyczącą firm profbud od jak najgorszej strony, sam mialem z tą firmą wiele lat temu do czynienia i jezeli mogę wam wskazać drogę do sukcesu z tą firmą to na pewno i jak najszybciej droga sądowa. Ja sądziłęm sie kilka lat z nimi i inwestorem i zapłacili co do grosza z odsetkami. W sumie chętnie kupię wierzytelności profbudu :)

Wojtek

A już chciałem nazwać swoją firmę PROF-BUD. A tu lipa.

kinga

mieli odać hale w Rokietnicy styczeń luty marzec a tu klops jak wytumaczy sie gmina

nik

odcieli im prad nabudowie zaleglosci 42000 w rokietnicy budowa bez panska brak ochrony

nik

to co sie dzieje w rokietnicy to kpina nabudowie 5 ludzi to sapanstwowe pieniadze

KUBA

DLACZEGO USUWACIE INFORMACJE - PRAWDY MACIE UKŁADY ZWYKONAWCA POKAZCIE CO INI PISZĄ NIE LIKWIDUJCIE ICH BEDZIE TO PRZESTROGA DLA INYCH CZY WY NIE ROZUMIECIE ŻLUDZIE I RODZINA CIERPI BĄDZIE LUDZMI

kuba

tak warto odpisac ( usunięte przez administratora ) zycze mu najgozej jak mozna

kara

tak buduja jak hale - balon zawalil wiatr ksawery gdzie odbiory

kuba

firma ktora wygrywa przetargi dzieki niskej cenie apotem wykanczamale firmy

kuba

czy wy ludzie nie widzicie tego co w rokietnicy przeciez on tego nie zrobi na czas

ibis
@kuba 13.11.2013 17:29

a jaki jest czas?

tak_tylko
@ibis 13.11.2013 20:15
a jaki jest czas?

Ładne mamy prawo w Polsce. Firma przewala podwykonawców a sama dostaje w sierpniu następny kontrakt na budowę tym razem lodowiska krytego w Lesznie WLKP który ma zakończyć z początkiem grudnia 2013. Żeby było jasne, firma ta była tańsza o prawie 1 600 000 zł od drugiej oferty. Robotę dostał oczywiście najtańszy, a to że zapomniał zgłosić podwykonawców to tylko drobny szczegół. Znowu utopią kilka małych firm na tej inwestycji a miasto z Prezydentem Panem (usunięte przez administratora) i resztą świty z miasta i mosiru będą rozkładać ręce mówiąc że oni o niczym złym niewiedzą i ogólnie jest OK. Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!

FIRMA TYLKO Z NAZWY NIE DAJ SIE NABRAC(usunięte przez administratora) OLEJ ICH

?

mam firme 18 lat ale czegos takiego nie widzialem riobili cerfur nie zaplacili instalatorowi 500000 maja spraewe sadowa nakleznosci widykacji za ubiegly rok 4000000 opamietaj sie nie pracuj dla nich

?

nigdy nie pracuj dlanich maja widykacje nikt im towaru nie sprzeda na przelw

totalne dno

iiiiiii

Takie firmy powinny wyginąć.(usunięte przez administratora)w białych rękawiczkach a nasz rząd i urzędnicy (chociażby gminy które dają im robotę) patrzą i nic nie widzą twierdząc że jeśli w papierach brak zgłoszonych podwykonawców to jest OK. I tu mogą się srodze pomylić.

xxx

Informacja dla wierzycieli. Profbud obecnie buduje Centrum Sportu i Rekreacji z Galerią Handlową w Rokietnicy oraz dla Kaliskiego Przedsiębiorstwa Transportowego sp. z o.o.

oszukany

Uwaaaaaga na tą firmę. Zgadzam się z opiniami przedmówców. Firma totalne dno. W organizacji (usunięte przez administratora). Kierownictwo bezczelne, na temat prezesa można ogólnie napisać pisać: (usunięte przez administratora) ma wysokie mniemanie o sobie. Ogólnie biorąc nie polecam. Chyba że możesz czekać miesiącami za własnymi pieniędzmi i lubisz pracować za ochłapy.

Firma rozbójnicza. Niepłacą podwykonawcą. Zwodzą z podpisaniem umowy. (usunięte przez administratora). Kierownictwo to uczące się budować. Na każdej budowie topią firmy podwykonawcze niepłacąc im. Uwaga na firmę. Uwaga wierzyciele, PROBUD buduje teraz dla miasta w Rikietnicy koło Poznania

Jeśli jesteś podwykonawcą uważaj(usunięte przez administratora). Kierownictwo jedno wielkie dno. (usunięte przez administratora) jest typowym cwaniakiem. Ogólnie mówiąc stawki chyba najniższe na rynku a faktury potrafi niepłacić miesiącami.

animo

Jakiej inwestycji to dotyczy

anon i m

nic ciekawego organizacja w kierowaniu budowa totalne dno a kierownictwo nie placi podwykonawca

- uwaga na tą firme,tacy budowlańcy muszą wyginąć

hwd

muł, dno... ...Profbud.

Zostaw opinię o Profbud - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profbud