Carrefour Poznań Posnania

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Carrefour Poznań Posnania

Klient

kierowniczką kas - pałęta się po sklepie, nic nie robi!!!!!! Mam nadzieję, że najdziie się odważny pracownik, który podają ją o mobing i dyskryminację

@dd

Kierowniczka kas nie stosuje mobbingu ani też nikogo nie dyskryminuje. Wprowadza jedynie podziały na grupy- ona i jej prawa ręka, oraz zagęszcza atmosfere co może być omylnie odbierane. Nie koniecznie nic nie robi, siedzisz u niej pod biurkiem że to wiesz? Rozżalony gej czy może PION? :-)

@Abcdefg

JESTEŚ ZAŁOSNY I NIC NIE WIESZ. JEŻELI TWOJA KIEROWNICZKA OSKARŻA PRACOWNIKÓW BEZ PODSTAW - TO TYLKO O NIEJ ŚWIADCZY. A SKORO JEJ BRONISZ - TO MOŻE COŚ WAS ŁĄCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CHYBA TRZEBA TO SPRAWDZIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Abcdefg

GEJEM TO MOŻE TY JESTEŚ, A......... NIE, PRZECIEŻ BYŚ JEJ TAK NIE BRONIŁ!!!!!!!!!!!!!!! MOŻE JESTEŚ JEJ KOCHASIEM I GRA CI TO ŻE PONIŻA INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jddjdhs
@Abcdefg

Polecam dwa razy zastanowić się nad odpowiedziami, bo tą odpowiedzią tylko się pogrążacie pokazując jawną dyskryminację w stosunku do orientacji seksualnej i pracowników PIONU. Wysoki poziom i stosunek do pracownika pokazany w najlepszym odzwierciedleniu. BRAWO :)

Ona
@dd

Absolutnie nie zgadzam się z taką opinią, pracuję z tą Kierowniczką i naprawdę robi bardzo dużo, a jak komuś nie pasuje to zawsze może zmienić pracę, nikt na siłę nie trzyma, może krótko z nią pracuje ale nie powiem złego słowa

Abcdefg Nowy wpis
@dd

Haha... sprawdzaj sobie co chcesz i kogo chcesz. Że kierownik ma wymagania wobec wpracowników to żadna nowość . Ale mobbingiem to nie jest. Zamiast kozaczyć i oczerniać idź do sądu pracy... jeśli Cię na to stać i masz odwagę.

Morela Nowy wpis
@jddjdhs

Zapytanie jest dyskryminacją? Gratuluję umiejętności analizowania. A insynuacje że coś łączy kierowniczkę z jej pracownikiem to czym jest wobec Ciebie?

Sebastian

Dlaczego kasjerzy z kaszlem siedzą na kasach?? Nie daje to wam do myślenia że może coś przechodzi i zaraza dalej??

Abcdefg Nowy wpis
@Sebastian

A dlaczegonklienci z kaszlem przychodzą na zakupy? Nie powinni zostać w domach by czasem kogoś nie zarazić?

Roksana
Klient

Podeszłam do kasy samoobsługowej mam 20 lat i miałam ochotę na piwo 0% zostałam spytana o dowód i bez niego nie chcieli mi sprzedać to jest skandal tyle mam do powiedzenia na ten temat nie pozdrawiam oraz nie mam zamiaru więcej wchodzić do tego gownianego sklepu :)

ON
@Roksana

A skąd kasjerka miała wiedzieć że masz 20 lat. Zastanów się dziewczyno z czym masz problem to jest jej praca i jeżeli kasjerka ma obowiązek sprawdzać dowód to to robi

Wiktoria
@ON

Ale napisała że kupuje piwo 0% więc logiczne że wtedy nie potrzeba sprawdzać dowodu.

@Wiktoria

Jesli pojawia się informacja kontroli wieku to kasjerzy nic do tego nie mają. (usunięte przez administratora) Poza tym nie każde 0% jest bezalkoholowe

Ja
@ON

On. człowieku bez mozgu po to jest piwo bez alkoholu żeby go nawet dziedzi mogły pic to jest jak sok. Więc po cholerne (usunięte przez administratora) pyta się o dowód.

Anka
@Ja

Ma w nazwie piwo i nieszkodzi że bezalkoholowe, takie prawo, kasa z automatu pyta nawet jak kupujesz Piccolo

Xxx Nowy wpis
@Ja

Jak sama nazwa wskazuje jest to "piwo" i nie jest przeznaczone dla dzieci i osób poniżej 18 roku życia i kasjer ma prawo odmówić sprzedaży. Po pierwsze dlatego, że sprzedaż wzbudza w nieletnich nawyk picia alkoholu (PARPA) i jest ogólne zalecenie aby tego nie robić, po drugie dlatego że Uwaga w każdym piwie bezalkoholowym jest alkohol - z punktu widzenia technologicznego jest to nie możliwe żeby w procesie fermentacji wyprodukować coś w 100% bezalkoholowego. Na nalepkach celowo jest oznaczenie 0% lub 0,0% - przeważnie stężenie alkoholu wynosi 0,02%. Dałabyś/dałbyś to swojemu dziecku? Poza tym skoro nie widzisz różnicy między piwem a sokiem to jest jeszcze dział z napojami, skoro wszystko jedno to kup oranżadę i po problemie.

Klient

Witam Byłem na zakupach w tym tygodniu i Pani która wykłada ceny na dziale z jogurtami ( taka tęższa) jest bardzo nie miła, ponieważ gdy powiedziałem jej że brakuje ceny na produkcie, odpowiedziała mi że tam jest czytnik i mam sobie sprawdzić, bo ona jest sama i nie zdążyła rozłożyć wszystkich cen. Podeszłem do młodej Pani która chyba też pracuje na tym dziale( taka w białym polo) i dopiero ona mi pomogła. Zachowanie skandaliczne

Kasjer
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa rozpoczęła się rzuceniem stawki i pytaniem czy rozmawiamy dalej. Później kilka słów o sobie i monolog rekruterki.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Bożena
Klient

Dzisiaj w carefour posnania robiłam zakupy. Kupiłam m.in. kiełbasę śląską pakowaną marki carrefour na której naklejona była cena 5,53. W domu na paragonie zauważyłam, że cena to 8.87. Różnica na 0,371 dag kiełbasy wynosiła 3.34. Wynika z teego,że trzeba wszystkie ceny sprawdzać w sklepie

In
@Bożena

Proszę podejść z paragonem i etykietą na Punkt Obsługi Klienta, zwrócą różnice

Klient

skoro wywaliliście moją opinię - tp w takim razie trzeba zrobić orządek z KIEROWNCZKĄ KAS M.R i podać ją za wszystkie krzywdy, które wyrządza pracownikom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@dd

A podziel się tymi krzywdami, które niby wyrządza? Piszesz farmazony z zemsty. To ewidentnie widac.

@Abcdefg

kim jesteś, jej przydupasem???????????? Może i z zemsty, ALE BARDZIEJ Z DOŚWIADCZENIA I Z TEGO CO DOŚWIADCZYŁAM I WIDZIAŁAM!!!!!!!!!!!!!! A TO CO WYPRAWIA TO TYLKO DO SĄDU, BO NAGRANIA TEŻ SĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ona
@dd

A przepraszam jakie krzywdy wyrządziła Tobie, zwolniła Cię z Pracy, sory ma do tego prawo, jeśli nie pasowała jej Twoja praca, a nie pomyślałeś/aś że zwyczajnie musiała zwolnić kogoś no i padło na Ciebie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Carrefour Poznań Posnania?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Carrefour Poznań Posnania?

@Pytanie

nie idz do tego (usunięte przez administratora) sklepu

Michał

Macie skrócone w sklepie godziny pracy?

Klient

Nie ma to jak usunąć moja opinie nie pozdrawiam tego sklepu niedługo zwykła wode będzie trzeba kupić z dowodem :)

Twój kolega

Edek z krainy kredek. Najpierw sięgnij wiedzy głębiej jakie stanowisko ma ta Pani. Po wypowiedzi widać że Twoja wiedza w tej kwestii jest zerowa. Co? W końcu trzeba było zacząć pracować a nie się (usunięte przez administratora) Zabolało co? To nie jest wolna amerykanka tylko praca którą trzeba wykonać. Ale widzę że ty wolisz stękać na kogoś a za robotę się wziąć nie koniecznie. Znajdź sobie taką pracę w której nie będziesz mógł robić nic, to może wtedy będziesz zadowolony. Tylko obawiam się że takiej nie ma. Zong. Pozdrawiam Cie Edku i stan się w końcu mężczyzną.

Edek

Wspomniana przez niektórych pani A. z działu napoje to jedno, wielkie nieporozumienie. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że ona nie jest żadnym kierownikiem (i mam nadzieję, że nigdy nie będzie bo nie ma do tego kompetencji), jest zwykłym pracownikiem, ale jak widać niektórym księga priorytetów i elektryk wystarczą, żeby się tytułować kierownikiem. Porażka! Kobieta totalnie nie potrafi współpracować z ludźmi, uważa siebie za nie wiadomo kogo. Ciągle tylko narzeka jaka jest zmęczona. Wszystko jest zawsze źle, ona wszystko zawsze robi najlepiej. Nie pamięta wół jak cielęciem był, bo z tego co mi wiadomo była kiedyś zwykłym pracownikiem zatrudnionym przez agencję i z jej pracy też specjalnie nikt nie był zadowolony. Może nowa pani menadżer coś z tym zrobi, bo wszyscy wiedzą, jak A. wchodziła w cztery litery poprzedniej szefowej.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Carrefour Poznań Posnania?

on
@Pytanie

to zalerzy ja pracuje tu jakiś czas i uważam ze atmoswera nie jest dobra jest kiepska dużo zależy od kierownika i liderów a umie na dziale no są fałszywi ludzie oj trzeba uważać ,różnie zbiorowisko ludzi o różnym intelekcie .

Janusz
@on

Rozumiem, że brak atmosfery nie wpływa zbyt motywująco. Czy są jakieś inne czynniki, które wpływają na wydajność takie jak premie czy dobry pakiet socjalny? Napisz o tym proszę.

on
@Janusz

premii nie ma jest tylko goła pensja najniższa krajowa, plus bony rozdawane na święta ,premie otrzymują tylko kierownicy działu szału nie ma praca traktowana na jakiś okres nie na cale życie

On2
@on

Jak nie pasuje zawsze można zmienić. Polska kraj w którym się tylko narzeka nie pracuje

On3
@on

Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Jak byś pracował tak jak narzekasz to było by dobrze.

Jeżeli pracownik nie wyrabia się z poleconym zadaniem to się popędza. Przychodza tacy jak wy do pracy do marketu i czekacie jak minie wasze 8 h a najlepiej nic nie robić. Ktoś wymaga a wam się nie podoba. To zmieńcie pracę. Pozdrawiam tanią siłę roboczą ????

ABC

Zgadzam się z opinią kolegi na temat pracy na dziale napoje/ alkohole w carrefour Posnania. Osoba która tam przeszła p. A. jest nie do zniesienia. Udaje wielka kierowniczkę, nie dogaduje się nawet z MZ działu. Pracowników traktuje jak zwykła tanią siłę robocze, co chwilę popędza, tylko jej bat dać. Jeżeli chodzi o inne kierownictwo p. L. Która przeszła z innego marketu, jest bardzo miła i sympatyczna, koordynator jest wymagający ale mega sympatyczny, tylko ta jedna osoba psuje całą atmosferę na dziale.

NN

Nie polecam nikomu pracy w Carrefour Posnania na dziale napoje / alkohole / piwa. Od czasu jak przeszła na ten dział p. Aneta to nie da się tam pracować. Kobieta myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Wiedza o asortymencie żadna. Ponadto niemiła i źle traktuje pracowników. Uważa, że to ona robi wszystko najlepiej, a każda inna osoba nic nie potrafi. Na zmianach popołudniowych i nocnych nigdy nie można jej znaleźć. Jedyne w czym jest dobra to donoszenie na innych pracowników i chyba za to kierownictwo ją tak ceni...

Justyna
@NN

A jak w tym Carrefourze z atmosferą na dziale wędliny/sery? Jak tam wygląda praca? Napiszesz?

Maciej

Witam !! Na wstepie pragne przeprosic pana z dzialu wendliny za wczorajsze 30.09.2019r.ok.godziny 17 Zachowanie bylo one nie dopuszczalne w pana kierunku bylo nie na miejscu mial pan prawo nie uslyszec gdyz pani ze stanowiska mieso mysli ze jest na jakims targowisku nie dosc ze brak u niej pelnego umundurowania pracowniczego to egoistka . Zastanawiam sie co pani ta jeszcze ta robi ?? Z obsugi zadowolona tylko moje zachowanie nie dalo mi spokoju bardzo pana przepraszam nie moge osobiscie mam nadzieje ze osoby na wyszym stanowisku stana na wysokosci zadania i to zrobia a Pani Bladyneczka caly czas telefon i stragan tylko krzyk i to jak odnosi sie do klijetow nie dopuszczalne... Pozdrawiam

Anna
@Maciej

Jak dobrze by ale to chodzi o tą grubsza panią na mięsie. Często robię tam zakupy i brak jakiego kolwiek stroju. Nie dość że sobie chodzi w swoich prywatnych ciuchach i ma tylko fartuch to jeszcze brak czapka. Włosy roztargane na prawo i lewo. Druga Pani jakąś nową z krótkimi błąd włosami też bez czapka. Co na to kierownik?

Zainteresowany

Czy firma zatrudnia tylko przez agencje? Słyszałem, że można bezpośrednio

dorabiacz z FW

Spędziłem trochę czasu kilka miesięcy temu dorabiając na różnych działach przez pośrednika. Pracy na wędlinach nie polecam. Piekarnia jest spoko(głównie krojenie/pakowanie). Tekstylia też w normie. Smacznie (bar przy wejściu) ma nawał pracy rano (zwłaszcza gdy trafisz na pracownika carrefura który leci sobie w kulki i cały czas jest na papierosie), ale po ~10-11 jest spoko. Aha, chyba każdy pracownik ma swoje własne zasady jak należy kroić, co wsadzać w np.tortille i gdzie wsadzać jakie kanapki, warto o tym pamiętać jak się idzie na dłużej. Wykładanie towarów na napojach wymaga trochę więcej niż jestem przyzwyczajony (nie jestem wysportowany, przyznaję), ale ktoś kto często przenosi towat z A do B nie powinien mieć problemów. Nocne towatowanie walczy z wędlinami o miano najgorszej pracy, ale byłem tylko raz i opinia wynika głównie z zachowania pracowników, więc może to był zwykły pech trafienia na **** przełożonego. Co do zakupów, mogę powiedzieć, że z pieczywa polecam drożdzówki, które często mają rzadko spotykane nadzienia i nie branie nic na więcej niz 1 dzień, bo czerstwieje od razu, wędliny które brałem były OK, nie narzekam. Z warzywami i owocami różnie bywało. Ceny wydają mi się nieco wyższe niż innych sklepów w okolicy, ale Karta klięta i inne zniżki (które owej karty wymagają), niwelują różnicę. Jeśli ktoś planuje częste zakupy, polecam wyrobienie.

Klient

Dla mnie karygodne jest wpuszczenie z psami gdzie są inni ludzie i dzieci. Jeszcze żaden chyba nie zaatakował ale wszystko do czasu. Druga sprawa to dzieci w wózkach sklepowych. Powinno być to tępione przez ochronę. Nie raz na zakupach widzę jak dzieci jadą wózkiem a następny wkłada w nie jedzenie. Jest to niehigieniczne. Drogą dyrekcjo weź się za porządek

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Poznań Posnania - Poznań

Carrefour Poznań Posnania