Opinie o Carrefour Poznań Posnania w Poznań Pleszewska 1

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Poznań Posnania. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Poznań Posnania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Poznań Posnania w Poznań Pleszewska 1

Na jakie benefity można liczyć w Carrefour Poznań Posnania?

NoName Nowy wpis

Dobra szczerze odnoszę wrażenie, że współpracownicy nie potrafią sobie postawić priorytetów. Z jednej strony chcą mieć pracownika na stałe, zwłaszcza że są braki w kadrach, z drugiej całe ich zachowanie to czyste zniechęcanie nowych osób. Obsesyjne wręcz wytykanie ludziom którzy dobrze pracują że na pewno robią coś celowo albo zamiast wysłuchać obu stron posłuchają jednej i zarzucają drugiej że tamto to tylko prawda i oni już wiedzą jak było chociaż ich nawet obok nie było. Super że żyją dla fabuły, ale serio, dorosłym ludziom nie będzie się chciało tam pracować, zwłaszcza że nie ma żadnego dodatku za pracę w dosłownie każdą sobotę. Nie zapominajmy że nikt nie musi się nikomu tłumaczyć z życia osobistego, ale każdy się zachowuje jakby ono nie istniało poza pracą. Z deczka jedzie podstawówką, nie chce mi się w nadmiarze starać tylko by zostać wysłuchanym. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim poza miejscami edukacji, serio, nie wierzę nawet że ktokolwiek tam z takim zachowaniem ma dziecko bo to nie do pojęcia, chociaż rzekomo mają już dorosłe dzieci. Nie chce mi się pracować w takim miejscu.

Poznań Nowy wpis
@NoName

Tak to jest prawda nie kompetentni ludzie na tych stanowiskach i potem tak jest tylko gdyby ktoś z góry dostrzegł że tak się dzieje to może by było inaczej ale tu takiego czegoś nie ma i nie będzie bo ci co tu robią tylko potrafią niszczyć ludzi i im wszystko wytykać zamiast czegoś nauczyć

Co wchodzi w socjal Carrefour Poznań Posnania?

Roksana

ON
@Roksana

A skąd kasjerka miała wiedzieć że masz 20 lat. Zastanów się dziewczyno z czym masz problem to jest jej praca i jeżeli kasjerka ma obowiązek sprawdzać dowód to to robi

Wiktoria
@ON

Ale napisała że kupuje piwo 0% więc logiczne że wtedy nie potrzeba sprawdzać dowodu.

@Wiktoria

Jesli pojawia się informacja kontroli wieku to kasjerzy nic do tego nie mają. (usunięte przez administratora) Poza tym nie każde 0% jest bezalkoholowe

@ON

On. człowieku bez mozgu po to jest piwo bez alkoholu żeby go nawet dziedzi mogły pic to jest jak sok. Więc po cholerne (usunięte przez administratora) pyta się o dowód.

Anka

Ma w nazwie piwo i nieszkodzi że bezalkoholowe, takie prawo, kasa z automatu pyta nawet jak kupujesz Piccolo

Xxx

Jak sama nazwa wskazuje jest to "piwo" i nie jest przeznaczone dla dzieci i osób poniżej 18 roku życia i kasjer ma prawo odmówić sprzedaży. Po pierwsze dlatego, że sprzedaż wzbudza w nieletnich nawyk picia alkoholu (PARPA) i jest ogólne zalecenie aby tego nie robić, po drugie dlatego że Uwaga w każdym piwie bezalkoholowym jest alkohol - z punktu widzenia technologicznego jest to nie możliwe żeby w procesie fermentacji wyprodukować coś w 100% bezalkoholowego. Na nalepkach celowo jest oznaczenie 0% lub 0,0% - przeważnie stężenie alkoholu wynosi 0,02%. Dałabyś/dałbyś to swojemu dziecku? Poza tym skoro nie widzisz różnicy między piwem a sokiem to jest jeszcze dział z napojami, skoro wszystko jedno to kup oranżadę i po problemie.

papa
@Roksana

zamiast się cieszyć ze tak młodo się wygląda to wielka (usunięte przez administratora) burza o to ze nie chcieli sprzedać

ona
@Roksana

Zgodnie z Ustawą o wychowaniu w trzeźwości, każdy wyrób wyglądający jak alkohol, nawet jeśli jest 0%, może być zakupiony przez osobę pełnoletnią.

Kasjer

Rozmowa rozpoczęła się rzuceniem stawki i pytaniem czy rozmawiamy dalej. Później kilka słów o sobie i monolog rekruterki.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Marzena

Piszę do tych co tak bardzo narzekają na Carrefour Posnania byliście kiedyś w Carrefour Pestka jedzcie tam i wtedy odpowiedzcie gdzie jest lepiej bo ja pracowałam i w Posnania i Pestce nigdy w źyciu nie poszła bym do pracy do Pestki Carrefour drugi raz atmosfera nie miła arogancka i tak czysto że zakupów odechciewa się robić kierownictwo tam tresuje pracowników mobing straszny .A Carrefour Posnani jest czysto dyrektor bardzo dba o pracowników na stołówce zawsze były różne dodatki którymi można było się poczęstować mało tego Pan Dyrektor umie z człowiekiem porozmawiać nawet jak palił papierosy nie trzeba było uciekać z palarni jak wszedł zapalić znam wszystkich kierowników z Posnani i żaden nie tresuje pracowników, kierowniczka z ryb dziewczyna pracowita że brak słów a pracuje kawał czasu od samego Jumbo dla niej praca to jest wszystko jest kierownikiem a pracuje więcej niż pracownik ,Aneta to samo też pracowita sympatyczna i dobrą kobieta ,Sylwia z Smaczne była moją kierowniczką super kobieta jej jedzenie jak zrobi do sprzedaży w parę minut znika z półek kanapki to aż wołają Kup mnie wszyscy żyją tam jak w rodzinie nikt nikomu nie ubliża a w Pestce pracownik nawet nie ma gdzie zjeść bo na stołówce kilka krzesełek jak się nie mylę to 6 a jak wejdziesz z firmy zewnętrznej to zaraz wychodzisz i idziesz zjeść w szatni bo by cię wzrokiem zjedli (usunięte przez administratora)i jeszcze raz (usunięte przez administratora)pozdrawiam cały Carrefour Posnania była pracownica

NN

Nie polecam nikomu pracy w Carrefour Posnania na dziale napoje / alkohole / piwa. Od czasu jak przeszła na ten dział p. Aneta to nie da się tam pracować. Kobieta myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Wiedza o asortymencie żadna. Ponadto niemiła i źle traktuje pracowników. Uważa, że to ona robi wszystko najlepiej, a każda inna osoba nic nie potrafi. Na zmianach popołudniowych i nocnych nigdy nie można jej znaleźć. Jedyne w czym jest dobra to donoszenie na innych pracowników i chyba za to kierownictwo ją tak ceni...

Justyna
@NN

A jak w tym Carrefourze z atmosferą na dziale wędliny/sery? Jak tam wygląda praca? Napiszesz?

Xoxx

To prawda poznałam panią Anetę

@NN

Aneta to jest bardzo ciepła i dobrą osoba nigdy ale to nigdy nie słyszałam żeby donośiła na innego pracownika super kobieta ,pracowita,sympatyczna a nie wiem czy się zna na alkoholach czy nie ale całe swoje serce poświęciła i lata pracy na spożywce i nabiale i pracowałam pod jej kierownictwem i nie mogę na nią złego słowa powiedzieć

Czy w Carrefour Poznań Posnania możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tak tygodniówki

Carrefour

Tak o ile bd przez agencje. Nie polecam! Nigdy nie wiesz ile zarobisz

@Carrefour

Wcale to jest nie prawda przez agencję fallwork zawsze wiesz ile zarobisz kordynatorem jest Pan Jacek bardzo mądry i czciwy kordynator pracowałam u niego kilka razy i nigdy nie zostałam (usunięte przez administratora) zawsze pieniądze rano już miałam na koncie i zawsze mi się zgadzały więc proszę przestać pisać bzdury

Ciekawy

Hej o co chodzi z tą kartą płatniczą kredytowa w Carrefour?

Staly

Hej kiedy są szkolenia BHP mam podjąć prace i jestem ciekawa kiedy teraz będzie najbliższe szkolenie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Carrefour Poznań Posnania?

dd

nie idz do tego (usunięte przez administratora) sklepu

Nie ma takich zmian

Carrefour

Na: Brak kodów Niedzialajace kasy Brak zgody na wc Brak wsparcia przy awanturujacym sie alkoholiku

Carrefour

Pracują tam same rude baby. Które nie potrafią się wyslowic. Ciezko sie w jakimkolwiek sposób dogadać. Kadra kierownicza/linia kas to osoby po szkołach podstawowych, które ledwo te szkoly ukonczyly. Atmosfera jest tragiczna. Kazdy obrabia kazdemu (usunięte przez administratora) Nie idz tam!

Tylko jaa

Hej jaki okres wypowiedzenia umowy jest przy umowie na pół roku

Isia Isia

Kupiłam całe opakowanie cukru rozsypywane przez ich dystrybutora/carrefour/ cukier musze wyrzucić, nic nie słodki ciasta sie nie udają wychodzą zakalce, mąka też ich firmowa na początku była super,.a teraz jakis dziwny pył leci z niej. Jestem oburzona zakupami w tej sieci sklepów..Wydaję pieniądze, i towar muszę wyrzucać,Chciałam, aby mi wymienili, niestety nie pomimo, że na torebkach pisze Carrefour, jestem niemile rozczarowana, Nie bedę robiła zakupów w tej sieci.

Lena
@Isia Isia

W każdej sieci są towary markowane dla nich i niektóre są dobre a niektóre nie. Ja robię zakupy w różnych sieciowych sklepach ale kupuję tylko markowe produkty. Gdybym miała patrzeć na wszystko jak Pani to w życiu bym więcej nie weszła do biedronki????

ewa

Pani na stanowisku z serami przy wędlinach okropne podejscie do klienta , ton i mina świadczy o tym że nie nadaje się za lade sklepową.Bardzo niemiła,obsługuje z łaską i jest bezczelna.Psujecie sobie reputacje.To skandal,żeby rzucaĺa zakupionym towarem klientowi na lade.Żałuje że nie zawołałam kierownika,bo to sìe nadaje nagłośnić i nadtępnym razem to zrobie.Bo jestem częstym klientem i jeszcze nie doświadczyĺam,żeby była miła i uprzejma dla klienta.Wstyd!!!

Maniek

robię często zakupy na dziale wędliny sery jestem zadowolony z obsługi oraz , towaru,,zakupiony towar świeży bez uwag.

@dd

Kierowniczka kas nie stosuje mobbingu ani też nikogo nie dyskryminuje. Wprowadza jedynie podziały na grupy- ona i jej prawa ręka, oraz zagęszcza atmosfere co może być omylnie odbierane. Nie koniecznie nic nie robi, siedzisz u niej pod biurkiem że to wiesz? Rozżalony gej czy może PION? :-)

@Abcdefg

JESTEŚ ZAŁOSNY I NIC NIE WIESZ. JEŻELI TWOJA KIEROWNICZKA OSKARŻA PRACOWNIKÓW BEZ PODSTAW - TO TYLKO O NIEJ ŚWIADCZY. A SKORO JEJ BRONISZ - TO MOŻE COŚ WAS ŁĄCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I CHYBA TRZEBA TO SPRAWDZIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Abcdefg

GEJEM TO MOŻE TY JESTEŚ, A......... NIE, PRZECIEŻ BYŚ JEJ TAK NIE BRONIŁ!!!!!!!!!!!!!!! MOŻE JESTEŚ JEJ KOCHASIEM I GRA CI TO ŻE PONIŻA INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jddjdhs
@Abcdefg

Polecam dwa razy zastanowić się nad odpowiedziami, bo tą odpowiedzią tylko się pogrążacie pokazując jawną dyskryminację w stosunku do orientacji seksualnej i pracowników PIONU. Wysoki poziom i stosunek do pracownika pokazany w najlepszym odzwierciedleniu. BRAWO :)

Ona
@dd

Absolutnie nie zgadzam się z taką opinią, pracuję z tą Kierowniczką i naprawdę robi bardzo dużo, a jak komuś nie pasuje to zawsze może zmienić pracę, nikt na siłę nie trzyma, może krótko z nią pracuje ale nie powiem złego słowa

@dd

Haha... sprawdzaj sobie co chcesz i kogo chcesz. Że kierownik ma wymagania wobec wpracowników to żadna nowość . Ale mobbingiem to nie jest. Zamiast kozaczyć i oczerniać idź do sądu pracy... jeśli Cię na to stać i masz odwagę.

Morela
@jddjdhs

Zapytanie jest dyskryminacją? Gratuluję umiejętności analizowania. A insynuacje że coś łączy kierowniczkę z jej pracownikiem to czym jest wobec Ciebie?

XD
@dd

Brak słów i szkoda dalej komentować.... Kierownikiem można nazwać kogoś kto naprawdę prajcuje, a ona: 1. Nie wie nawet gdzie na paragonie są podstawowe informacje 2. Pracuje tylko ma kartach - strach przed mankiem to jedno, ale przykład idzie z góry i coraz więcej pracowników tak robi.... Prawdziwy kierownik nie unika pracy i daje dobry przykład niestety jeśli chodzi o stosunek do pracy bardzo często słyszałem odżywki w stylu, że nie chce jej się teraz podejść, uwagi personalne wypowiadane na głos, brak umiejętności rozmawiania z pracownikiem o problemach tylko głośne rzucanie ośmieszających tekstów. To nie jest podejście kierownika. Może pracę dostała po znajomości, ale zdecydowanie się do niej nie nadaje

jddjdhs
@Morela

XD XD XD Lubisz świecić brakiem mózgu? To nie jest obraźliwe to tylko zadane pytanie xD

Ja mam to samo napisz do mnie na SMS chce wiedzieć czy to ta sama 783588910

Wesoła
@XD

No i tu się zgodzę z tobą. Nie jest dobrym kierownikiem. Nie ma podejscia do swoich pracowników, pozwala by panował chaos wśród jej pracowników i nerwowa atmosfera. Brakuje jej klasy. Nic nie robi sama a obowiązkami obarcza liderki. Kasjerzy odchodzą , szukają po cichu innej pracy a ona nie widzi w tym problemu. Ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i wygórowane ambicje które nie mają odzwierciedlenia w jej działaniach

PRACOWNIK

Dziękuję Carrefour Poznań Posnania Opinie o Carrefour Poznań Posnania w Poznań Pleszewska 1 1.8 Na podstawie 22 ocen. Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Carrefour Poznań Posnania, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Poznań Posnania o rozmowie kwalifikacyjnej. Opinie (77) Zadaj pytanie więcej Filtruj Roksana 14.07.2020 20:24 Podeszłam do kasy samoobsługowej mam 20 lat i miałam ochotę na piwo 0% zostałam spytana o dowód i bez niego nie chcieli mi sprzedać to jest skandal tyle mam do powiedzenia na ten temat nie pozdrawiam oraz nie mam zamiaru więcej wchodzić do tego gownianego sklepu :) 2 1 Wyświetl wcześniejsze komentarze dd 09.04.2021 21:04 kierowniczką kas - pałęta się po sklepie, nic nie robi!!!!!! Mam nadzieję, że najdziie się odważny pracownik, który podają ją o mobing i dyskryminację 1 Wyświetl wcześniejsze komentarze Sebastian 17.03.2020 18:59 Dlaczego kasjerzy z kaszlem siedzą na kasach?? Nie daje to wam do myślenia że może coś przechodzi i zaraza dalej?? 2 1 Nowy wpis Abcdefg 09.09.2021 21:29 @Sebastian A dlaczegonklienci z kaszlem przychodzą na zakupy? Nie powinni zostać w domach by czasem kogoś nie zarazić? 4 Klient 19.08.2021 15:04 Witam Byłem na zakupach w tym tygodniu i Pani która wykłada ceny na dziale z jogurtami ( taka tęższa) jest bardzo nie miła, ponieważ gdy powiedziałem jej że brakuje ceny na produkcie, odpowiedziała mi że tam jest czytnik i mam sobie sprawdzić, bo ona jest sama i nie zdążyła rozłożyć wszystkich cen. Podeszłem do młodej Pani która chyba też pracuje na tym dziale( taka w białym polo) i dopiero ona mi pomogła. Zachowanie skandaliczne 1 Bożena 08.07.2021 20:55 Dzisiaj w carefour posnania robiłam zakupy. Kupiłam m.in. kiełbasę śląską pakowaną marki carrefour na której naklejona była cena 5,53. W domu na paragonie zauważyłam, że cena to 8.87. Różnica na 0,371 dag kiełbasy wynosiła 3.34. Wynika z teego,że trzeba wszystkie ceny sprawdzać w sklepie In 11.07.2021 02:28 @Bożena Proszę podejść z paragonem i etykietą na Punkt obsługi klienta, zwrócą różnice dd 09.04.2021 21:10 skoro wywaliliście moją opinię - tp w takim razie trzeba zrobić orządek z KIEROWNCZKĄ KAS M.R i podać ją za wszystkie krzywdy, które wyrządza pracownikom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 Abcdefg 20.04.2021 20:14 @dd A podziel się tymi krzywdami, które niby wyrządza? Piszesz farmazony z zemsty. To ewidentnie widac. dd 24.05.2021 17:14 @Abcdefg kim jesteś, jej przydupasem???????????? Może i z zemsty, ALE BARDZIEJ Z DOŚWIADCZENIA I Z TEGO CO DOŚWIADCZYŁAM I WIDZIAŁAM!!!!!!!!!!!!!! A TO CO WYPRAWIA TO TYLKO DO SĄDU, BO NAGRANIA TEŻ SĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ona 03.07.2021 19:55 @dd A przepraszam jakie krzywdy wyrządziła Tobie, zwolniła Cię z Pracy, sory ma do tego prawo, jeśli nie pasowała jej Twoja praca, a nie pomyślałeś/aś że zwyczajnie musiała zwolnić kogoś no i padło na Ciebie Pytanie 24.06.2021 10:43 Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Carrefour Poznań Posnania? Pytanie 01.03.2021 13:28 Ciężko jest w systemie 12/12 w Carrefour Poznań Posnania? dd 09.04.2021 21:12 @Pytanie nie idz do tego (usunięte przez administratora) sklepu Michał 25.02.2021 09:35 Macie skrócone w sklepie godziny pracy? 123 14.07.2020 20:45 Nie ma to jak usunąć moja opinie nie pozdrawiam tego sklepu niedługo zwykła wode będzie trzeba kupić z dowodem :) 1 Twój kolega 30.06.2020 21:00 Edek z krainy kredek. Najpierw sięgnij wiedzy głębiej jakie stanowisko ma ta Pani. Po wypowiedzi widać że Twoja wiedza w tej kwestii jest zerowa. Co? W końcu trzeba było zacząć pracować a nie się (usunięte przez administratora) Zabolało co? To nie jest wolna amerykanka tylko praca którą trzeba wykonać. Ale widzę że ty wolisz stękać na kogoś a za robotę się wziąć nie koniecznie. Znajdź sobie taką pracę w której nie będziesz mógł robić nic, to może wtedy będziesz zadowolony. Tylko obawiam się że takiej nie ma. Zong. Pozdrawiam Cie Edku i stan się w końcu mężczyzną. 3 Edek 25.06.2020 14:41 Wspomniana przez niektórych pani A. z działu napoje to jedno, wielkie nieporozumienie. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że ona nie jest żadnym kierownikiem (i mam nadzieję, że nigdy nie będzie bo nie ma do tego kompetencji), jest zwykłym pracownikiem, ale jak widać niektórym księga priorytetów i elektryk wystarczą, żeby się tytułować kierownikiem. Porażka! Kobieta totalnie nie potrafi współpracować z ludźmi, uważa siebie za nie wiadomo kogo. Ciągle tylko narzeka jaka jest zmęczona. Wszystko jest zawsze źle, ona wszystko zawsze robi najlepiej. Nie pamięta wół jak cielęciem był, bo z tego co mi wiadomo była kiedyś zwykłym pracownikiem zatrudnionym przez agencję i z jej pracy też specjalnie nikt nie był zadowolony. Może nowa pani menadżer coś z tym zrobi, bo wszyscy wiedzą, jak A. wchodziła w cztery litery poprzedniej szefowej.

Sebastian

@Sebastian

Klient

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Poznań Posnania - Poznań

• Jak się pracuje w Carrefour Poznań Posnania?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Poznań Posnania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Poznań Posnania?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Poznań Posnania?

Kandydaci do pracy w Carrefour Poznań Posnania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Poznań Posnania