Opinie o RT TAX SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy RT TAX SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RT TAX SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RT TAX SP. Z O.O. w Poznań

slavvo

mi udało sie odzyskać podatek terminy były zachowane (dostałem od nich info ze procedura trwa do pól roku i tak bylo) koszt obsługi przyzwoity, po tych opiniach bylem trochę wystraszony ale ta firma pozytywnie załatwiła mój zwrot i dlatego mogę ja polecic

Karolina.. Nowy wpis
@slavvo

Chyba tak z nimi pracujesz ..dlatego taka opinia..????????

Patrycja

Większość opinii wypowiada się na temat RT TAX z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Ktoś z Was obecnie jest jej pracownikiem? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Firma oferuje również możliwość zostania partnerem. Cenne będą również opinie o tym rodzaju współpracy.

Karolina.. Nowy wpis
@Patrycja

Takim samym pracodawca jak i usługodawca. .czyli do dupy..trzeba to zgłosić gdzieś ..

Marysia.. Nowy wpis

Pazerne (usunięte przez administratora) na cudze pieniądze ..(usunięte przez administratora)..te panie co tam pracują nawet nie są w stanie udzielić kompetentnej odpowiedzi..a na pytanie czy jest ktoś kompetentny usłyszałam nie..hihi ale koszmar (usunięte przez administratora) omijać wielkim łukiem ogromnie wielkim..

Wsciekla Nowy wpis

Tez się rozliczam z tą firmą ..i taka sytuacja wysyłam meila z dokumentami..potem dzwonię pani mówi już deklaracje wysłaliśmy więc czekam..za miesiąc dzwonię nie otrzymaliśmy żadnych dokumentów no śmiech..jak to możliwe ..opłata za przewalutowanie 20e złodziejstwo ma m konto w euro więc pytam za co to przewalutowanie ..a pani z tej firmy to bank opłatę pobiera śmiech ????????????.nie polecam (usunięte przez administratora)..a ci pracownicy pozal się Boże nic nie wiedzą...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie RT TAX SP. Z O.O..
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zla

Ci za firma ..może jakiś pozew do sądu zbiorowy ..wszyscy (usunięte przez administratora) przez firmę ..co wy na to???.ja wymiekam ..personel z kosmosu ,nic nie wie jeszcze pyszcza jak by za darmo rozliczali..szok..nie polecam..omijać z daleka..najlepsza firma to euro tax

rozczarowana

Najgorsza firma jaką znam ..personel nie kompetentny czekam już 6miesiecy i ani kasy a nie decyzji. .jeszcze mało tego (usunięte przez administratora) za przelew chcą 20euro ..dramat..nie polecam

Jak się pracuje w firmie? Warto aplikować?

GA

Uwaga (usunięte przez administratora) !!! Nie potrafią prawidłowo rozliczyć podatku. Pieniądze z podatku trafiają na jakieś Litewskie konto !!! Dokumenty które wysyłają do podpisania są niezgodne z prawem.

Filip

Ten się nie myli kto nic nie robi!!

irakleo

Jeśli chodzi o norweskie rozliczenia to kompletnie nie ogarniają ! Urząd norweski naliczył mi sam wyższe odliczenie niż to biuro !!! W kolejnym roku rozliczeniowym omyłkowo do tego biura trafiły moje pieniądze ze zwrotu - potrącili swoją prowizję za usługę której nie wykonali !!! Pazerni na cudze pieniądze (usunięte przez administratora) - omijać szerokim łukiem !!!

Danuta

nie polecam.Dałam do rozliczenia swój podatek za 2012 chyba 3 lata temu.Okazali się albo niekompetentni,albo leniwi i nie dostałam satysfakcjonującego mnie zwrotu podatku .Robią to tak ,żeby wziąć prowizję i resztę dla klienta .Ile tak naprawdę dostałam zwrotu i ile prowizji mi pobrano to nie wiem,bo nie dostałam żadnych kopii ,tylko na moje konto wpłynęło marne 600.Teraz rozlicza mnie firma niemiecka i za takie same dochody dostaję zwrotu ponad 1000 Euro. Jeżeli chodzi o terminy to Urzędy Skarbowe mają czas do 3 miesięcy albo dłużej na zwrot podatku.

uteris
@Danuta

Danuta - ty jesteś nienormalna. 600 euro to wysoki zwrot. Nie zachowuj się jak bezmyślna osoba, która tylko narzeka. Zresztą musisz być naprawdę głupiutka, bo przecież zwrot przychodzi bezpośrednio z danego kraju na twoje konto bankowe, więc tyle otrzymujesz ile powinnaś.

korczydar
@uteris

Dla jednych 600 to dużo, dla innych mało. Należy się ile się należy, każdemy wedle zarobków. Jeśli dla uteris, myjącego szklanki 600 to dużo, to dla Danuty dobrze zarabiającej może być mało. A zwrot najczęściej idzie niestety na konto firmy rozliczającej!!! Dopiero po potrąceniu swojej prowizji wysyła resztę na konto klienta. I wszystko powinno być dokładnie rozliczone i udokumentowane.

Adam Ratajczyk

Firma fatalna, nierzetelna, zero profesjonalizmu. Wprowadzają w błąd, że rozliczenie kosztuje albo 150 zł przed, albo 12% (nie mniej niż 60 EUR) po. Jak się okazuje żadnego 150 zł nie ma i normalnie liczą sobie 12% od zwrotu. Zero kontaktu, o wszystko trzeba prosić się samemu. Przed złożeniem dokumentów kontakt super, Panie miłe. Po złożeniu ? T R A G E D I A ! Nie polecam naprawdę. Za kasę jaką sobie liczą polecam nawiązać współpracę z inną, profesjonalną firmą.

Patrycja

@Bartek jak duża liczba osób została zwolniona? Wiesz może czy firma na dłużej aż tak ogranicza zatrudnienie?

Bartek

Pracodawca słaby. Zatrudni cie na 2-6 miesięcy a potem zwolni bo robi oszczędności. Kasa na czas nie powiem ale nic poza tym. Żadnych dodatków. Pracowałem tam 4 miesiące i oznajmiono mi jak i pozostałej części pracownikom, że nie pracujemy od kolejnego miesiąca ponieważ AUTENTYCZNIE spółka wprowadza oszczędności. Odszedłem bez żalu ale niesmak pozostał. Pewnie i teraz 1 lub może 2 osoby tam zostawili bo każda kolejna to dla nich zbędny wydatek.

Kam

Robilem rozliczenie za kilka lat... zgadzam się z przedmówcami ze kontakt jest tragiczny i nikt nic nie wie czeka sie dlugimi tygodniami ... baa nawet miesiacami......zwrot podatku marny.... bardzo marny.... no coz tyle wyliczono to tyle dostalem..... ocenilbym tą firmnę tragiczne lecz tak się nie stanie gdyz po dostaniu emaila do Pani z Litwy ( chyba kierowniczka )odpowiedzi na maila mialem w 2 h, na wszystkie moje pytania dostalem bardzo szybką odpowiedz , skany , wyliczenia potwierdzenie z zagranicy no poprostu jakby nie ta firma....czekajac , pisząc dzwoniąc przez pół roku dalej nic nei wiedziałem a tu w ciągu tygodnia wszystko się wyjaśniło... sam byłem w szoku.... koszt rozliczenia zagranicznego 60 f..... plus 260 zł za papiery do HMRC ....... ale najwazniejsze , że udało im się anulować mój dług za z UK 1700 f..... widocznie znając dobrze przepisy wiedzieli co napisać..... Ja nie wiedzialem co i jak.....jestem zadowolony że mam wszystko z głowy i Mi listów nie ślą już z długami.. Jezeli skorzystaliscie z usług to skontaktujcie się z ich litwińskim przedstawicielstwem.....zdziwicie się różnicą obsługi klienta.....JA jestem zadowolony ogólnie i nie żałuje :) pozdrawiam dla tych którzy walczą :)

lukAS

kłamstwo na kłamstwie, dopoki nie przeslecie papierow jest pieknie i ladnie, jak juz je dostana to zaczynaja sie problemy, nie istnieje mozliwosc odzyskania w 3 dni, pic na wode tylko zeby zdobyc klijentow, nie informuja o niczym telefonicznie,jak sie rezygnuje strasza jakimis wymyslonymi karami pienieznymi 100 $ , nie polecam,odradzam jakbym sie nie dal nabrac na ich 3 dniowe zwroty juz z inna firma mialbym sprawe zamknieta. NIE KORZYSTAC KAZDA INNA FIRMA ZROBI TO LEPIEJ, zapomnijcie o zwrocie w 3 dni!!!! nie ndajcie sie nabrac

Nie Poleca

NIE POLECAM Firma robiła mi rozliczenie za rok 2015. Trwało to bardzo długo, po czym okazało się że nic mi nie odliczyli bezczelnie kłamią że dzwonili do urzędu i pytali o odwołanie i że urząd powiedział że nie można się odwołać już w tej sprawie ..... Zabrałem papiery poszedłem do innej firmy która napisała odwołanie i okazało się że mam zwrot, niestety ten zwrot poszedł na ich konto, teraz tylko problemy nie chcą oddać pieniędzy z kwoty ponad 1200euro u nich zrobiło się 635 dziwne bardzo dziwne. Sprawa trafi do sądu

Mariusz

Odzyskałem podatek w terminie, jaki podano na stronie RT TAX. Obsługa bardzo miła, wyrozumiała bo zamęczałem pytaniami i niezwykle elastyczna. Ceny podobne jak w pozostałych firmach. Ci co piszą negatywy to napewno osoby którym nie udało sie uzyskać kasy w przewidywanym czasie. Ale to jednak nie problem juz tej firmy tylko urzędników, którzy zajmują sie naszym rozliczeniem.

nati

Nie polecam !!! drogo, terminy bardzo długie i niemiła obsługa.

z Skarbówką nie ma żartów

trzy lata temu sie u nich rozliczalem a teraz mam problemy z urzedem skarbowym bo nie zlozyli zeznania skarbowego w ich miescie tak jak obiecali 300 zl im zazbulilem a teraz pazury obzeram i dodatkowo malo tego wyliczyli mi kwote zwrotu okolo ponad 400 euro nie pamietam dokladnie bo nawet zadnych papierow mi nie odeslali . pani w urzedzie poinformowala mnie ze kwota ktora otrzymalem to 1500 euro i co ja mam teraz zrobic bez papierow oszusci przekrety robia i dostana za swoje ja im pokaze !!!! firma z Gdyni wyc sie chce

Zostaw merytoryczną opinię o RT TAX SP. Z O.O. - Poznań

RT TAX SP. Z O.O.