Wrocław

Opinie o Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki

beznicka 2013-01-18 07:24:56
Młody prężny zespół, niestety trzeba dużo załatwiać samemu. Czasem dyrektor jest nieprzyjemny, jak to dyrektor. Ogólnie polecam, dobra firma do pracy dla tych co nie boją się wyzwań.
pol 2013-05-28 19:46:02
Szczerze odradzam komukolwiek pracy w tej firmie. Tam człowiek może się co najwyżej uwstecznić, rozczarować pensją i warunkami pracy, poznać na własnej skórze co znaczy brak ( usunięte przez administratora )nieważne czy masz wyższe wykształcenie, czy też nie !
koko 2013-06-25 20:22:49
odradzam pracy
HR 2015-03-23 11:01:19
wiesz na co jest szansa w Polmer????????????
Go 2015-10-04 22:19:07
Dno!!!!!!!!!!!!
Gggg 2015-11-22 15:35:31
Ahhhh, nie warto nawet przyjść na rozmowę, obiecują dużo, a w rzeczywistości same kłamstwa i obłuda, po rozpoczęciu pracy obcinają co się da.
minkos 2016-05-17 20:03:23
Jeśli nie pójdzie na rozmowę @ania to nie będziesz nawet wiedzieć jakie zarobki mogłaś mieć w tej firmie, praca jest dobra, co do tej umowy to włąśnie umowa o pracę jest
Zostaw swoją opinię o Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmer S.J. Maria Irena Krupa, Bożena Sługocka, Stanisław Krupa, Leszek Sługocki