Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Cześć. Czy jeździ ktoś z Poznania przez czerwonak i mógłby mnie zabierać odpłatnie? Dziś mam popołudniową zmianę.

Felix

Witam. Mam miejce koszt 500zł miesięcznie.

@Felix

Za 500 to podziękuje. To ja bym Cię mógł zabierać za 400 haha

Felix

Ok. Zròbmy tak.. niech stracę..Zabiorę Cię za 390.. no mniej się w obecnych czasach nie da. Może niebawem będę mógł zejść z ceny, ale to już zależy od tego kiedy Morawiecki wyjdzie przed szereg w swojej srebrnej zbroi i wyciągnie tarcze

O...

Witam czy potrzebujecie ludzi na produkcję?

@O...

Napewno tak ale zapomnij o człowieczeństwie

O...
@Magazynier.

Co masz na myśli???

Magazynier.

Nie słuchajcie kadry zarządzającej oraz pracowników biurowych że na tą podwyżkę nie zasługujemy. Bo zasługujemy bardziej niż kto inny bo to my płacimy za nieudolne zarządzanie kadry kierowniczej, to oni podwyższają koszty procesów produkcji i magazynowania. To przez nich musimy wkładać więcej siły fizycznej i psychicznej w pracy. To oni są odpowiedzialni za brak narzedzi do pracy, to ich (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest żeby dobrze to było zarządzone. Ale to są zwykle pasożyty którzy oprócz pasożytnictwa na juz chorym organizmie niczego innego nie potrafią. Niczego nowego nie wnoszą, naśladując tylko swoich nieudolnych poprzedników i pchając się do koryta. Jedynym sposobem na poprawę sytuacji w firmie jest poprostu się ich pozbycie. I nie dajmy sobie wmówić ze to nasza wina, oni nic innego nie potrafią zrobic niż tylko przewalać wine na słabszych. Zero odpowiedzialności a zawsze ktoś musi ja ponies wiec zwalana jest na Nas.

Anonek
@Magazynier.

Ty "płacisz" za niedudolne zarządzanie kadry kierowniczej, a oni "placą" za twoje błędy i twoje leserstwo niedotrzymaniem terminów i tłumaczeniem się dyrektorom za nie zrealizowany plan przez ciebie.

@Anonek

Moje błędy ? To chyba za bardzo nie wiesz jakie asy zarzadzaja na magazynie xD Perełki ale spokojnie nowy magazyn zweryfikuje wszytsko .

@Anonek

Jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś wiedział że jeśli pracownik słyszy polecenia ale ich nie wykonuje to problem leży w oficerach których trzeba się niezwłocznie pozbyć.

Perty

Ma ktoś wolne miejsce teraz popka z Kiszkowa ?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Szoszun

Jaka premia za marzec

Dmek
@Szoszun

Podobno 16.04 %.

Olaf

Moglibyśmy już chodzic na 14.30 już po pandemi

Tomi

Czy będziemy chodzic na 14.30?

Munirk
@Tomi

Dobrze by było

A po co
@Munirk

Sam sobie chodź. Chyba, że zafundujesz dodatkowy parking, bo innej opcji nie widze

Jajciarz

Komedii dalszy ciąg . Podwyżek nie chcą dawać lecz firme do weryfikacji na to pieniądze się znajdują !

Ryszard
@Jajciarz

Zwolnią tych wszystkich ściemniaczy to im się zwróci

Wojtek brawo

Oglądałem Twój wywiad na: strajk.eu" i się uśmiałem do łez. Pracujesz tu tyle lat i jezscze nie wiesz , że nasze autobusy nie mają kół zapasowych?

Olaf

Co z pieniędzmi z zbiórki ??????!!

Może ktoś udzieli informacji, co się stało z pieniędzmi ze zbiórki?! Według zapewnień Pana Wojtka J. kasa miała trafić po równo na wszystkich strajkujących pracownikow,niezależnie do których związków się należy. Tymczasem zbiórka zakończona a kasy nie widać.

xxx

Zbiórka nie została zakończona. Z tego co widzę, wpłacać można cały czas. Swoją drogą, to nie w porządku, że nie zaktualizowano na tamtejszej stronie informacji odnośnie zakończenia strajku.

Były Monter

Pamiętasz zbiórkę na siecento po wypadku z Szydło? Zajmijcie się tym tematem, póki nie jest za późno i kasa wróci do wpłacających dobrych duszyczek.

były strajkujący

a gdzie jest teraz Wojtuś?nie widzę go na stanowisku obok????

Oli

Chyba nic nie dostaniemy z tego

Oli
@Oli

Gdzie są pieniądze !!!!

Bolo lolo

Zapewniane było że pieniądze zostaną podzielone a wypłacali podobno już w styczniu dla strajkujących gdy by nie ta zbiórka to nic byśmy nie dostali a nie tak miało być ja czuję się (usunięte przez administratora) i większość ludzi pewnie też ale głośno nikt o tym nie powie

Strajk

To panowie kiedy pierwsze dyscyplinarki w Jasiniu ?

Iza
@Strajk

a za co te dyscyplinarki miałyby być? Nie bardzo jestem w temacie, ale chciałabym wiedzieć jak najwięcej o firmie bo mąż rozważa zatrudnienie się tutaj.

Spokojny
@Strajk

Będą , będą... W pierwszej kolejności lider zwany zwierzakiem ... Wszyscy wiedzą , że na home off założył firmę i w czasie pracy zarządza swoją firmą a (usunięte przez administratora) Solaris mu płaci .... A co robi kierownik ....klepie po pleckach ...bo interes w firmie ma jeden i drugi ....a hiszpan co na to ...nic ...bo dyrektor tez wie ale nie powie bo sianko się liczy ...a fizol ma (usunięte przez administratora)

Kingkong

To fakt.Rekordowe wyniki dla firmy co roku.A nie potrafią nic dla nas wywalczyć.Następnym razem mam nadzieje ze pójdą wszyscy z nami….

Jojo
@Kingkong

Hej panowie mam pytanie czy będziemy mieli zapłacone za dwa dni strajku w marcu bo na razie.jest cisza . Zapewniali że są fundusze a tu nagle cisza a miało być tak dobrze ja czuję się (usunięte przez administratora) .

Hartas
@Jojo

Ja się zrzeklem oficjalnie tych pieniędzy. W zasadzie to nikt nie powinien dostać za te dwa dni naszego nieróbstwa.

Bol
@Hartas

Jak się zrzekłeś to to udowodnij! Ale pewnie nie wiesz jak! Bo ja biorę to co moje!

Luki
@Jojo

Pytałem w solidarności powiedzieli że na pewno będą wypłacać za marzec

@Bol

My też nie chcemy tych pieniędzy dlatego podpisałem petycję że nam się nie należy. Uważam że te pieniądze powinno się przekazać panu Wojtkowi za walkę o nasz godny byt

Kaja

Potrzebujecie kobiet do pracy?beż znajomości się nie dostaniesz, z tego co mi wiadomo...

Pracoenik.

Ponawiam pytanie. Co z pieniędzmi ze zrzutki? Dostaniemy coś z tego czy już po ptokach???

za chwilę były związkowiec

Panie Wojciechu..czy nie może Pan jak normalny kierowca parkować swoją czerwoną strzałą na miejscu parkingowym a nie na zakręcie ? już nie uważaj się za lepszego - to już w Twoim przypadku przeszłość (nareszcie} .....przez Ciebie i Twoje obietnice musiałem zmienić auto na tańsze i jest bez wspomagania. Prze nieprawidłowo parkującą padake nie mogę swobodnie wyjechać z parkingu. Kiedyś może być tak że przychaczę Twoją padlinę i wtedy będzie problem i będziesz się sadził jak podczas strajku do Zarządu..

@za chwilę były związkowiec

A to już pan Wojtek nie parkuje na miejscu dla kierowników? Hahaha

Robotnik

Pan Wojtek nadaje się do polityki za to co dla nas zrobił. Ma Pan nasz głos w wyborach

Smjtnyv

A gdzie wypłaty ? 9 i nie ma

Za Wojtkiem
@Smjtnyv

Ja się zrzeklem pensji w tym miesiącu na rzecz Pana Wojciecha

Bolo
@Za Wojtkiem

Jaki to bul że nikt jest kimś a władza jest nikim :)

Magazynier

Hej. Szukam dojazdu na popo. Zmiana p. Jasińskiego :) ta lepsza :)

@Magazynier

Najważniejszego nie napisalem. Chodzi o dojazd z Kozich :)

Biurowy

Strajkujący, gdzie wasze 8 stuf??? XD Dzięki za podwyżkę. WJ jednak się mylił, biurowi to biznesmeni, którym się coś skapnęło hehe. A teraz za każdy wyjęty telefon, chowanie się w trakcie pracy itp od razu dyscyplinarka.

Jan
@Biurowy

Tak myślisz cwaniaczku? Niech zwolnią chociaż jedną osobę , to z trzymamy cały zakład

Pts
@Biurowy

Nie potrzebujemy 8 stuf chodziło o honor którego Wy nie macie Lamusy po zaocznej szkole????

Biznesmen,któremu się skapnęło
@Pts

Skoro wg ciebie jestem po zaocznej,to ty jesteś podstawówce, więc mo*rda tam pastuchu. Nikt cię tu nie trzyma pecie. Z przodu honor z tyłu goła du pa :) Prawda boli, że WJ pięknie was wy*uchał w du pe, a teraz mamroczesz coś o honorze :) Zapie*dalaj podpisać aneks na 130 zł i przykręcać tam mi te śrubki, bo nie dostanę premii za sprzedaż :D

DM

Chciałbym wiedzieć,kto Ty jesteś żeby napluć ci w pysk !!!Pewno zakompleksionym koniobijca, który po dwóch Somersby zdobywa świat!

Brązowe usta
@Biurowy

Jakoś tego dziś nie widziałem. Pozdrawiam.

Biznesmen,któremu się skapnęło
@DM

To ja, Dariusz Michalak, dla ciebie Pan prezes. Zapraszam do biura cwaniaczku. Dyscyplinarka już czeka. Powiesz mi to prosto w twarz, czy tylko kozak w necie, strajkująca pi zda w świecie? :)

DM
@Biznesmen,któremu się skapnęło

Dobry towar!

Max
@Biznesmen,któremu się skapnęło

Kolego ty jesteś naprawdę ludzkim (usunięte przez administratora) tak cie boli że hiszpan klęknął przed Polskim Panem?

@Biurowy

Przygarniesz podwyżkę czy będziesz się brzydził?

ho

A ja wpadnę sobie po 2 latach HO podpisać ten aneks, a co

@Biurowy

Nie strajkujacy nie powinni nic dostac

NIezwiązkowy

A dziękuje strajkujące bezmózgi za podwyżkę

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 656.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 600, z czego 102 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 370 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solaris Bus & Coach S.A.