Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

AC Milan

Witam , chciałbym zmotywować leniuszków bo po tym co tutaj widzę, co czytam, to ręce mi opadają, także jeszcze raz:))) do roboty!!!!, pracujemy w dobrej poważnej szanowanej firmie na rynku, więc nie piszcie tutaj głupot!!!1, mało zarabiacie????...zaróbcie więcej gdzieś indziej :))), oczywiście, że nie zarobicie, tak więc do roboty jeszcze raz!!!!

Brrr

Brrr

Xyz

I chciałam dodać do poprzedniej mojej opinii, to właśnie pracowałam jak były te upały. Pod blachą jest o wiele więcej stopni ale BYŁY dmuchawy/wiatraki. Przynajmniej przy moim stanowisku. Więc nie rozumiem ludzi którzy piszą że było bardzo gorąco. Było bardzo gorąca ale no taki mamy klimat i nikomu się nie dogodzi. Każdy chce dobrze.

Xyz

Pracowałam tam miesiąc. Musiałam odejść z powodów zdrowotnych. Ale pracę wspominam bardzo dobrze. Między pracownikami jest bardzo dobra atmosfera. Wiadomo każdy ma swoje humorki. Praca na produkcji tak wygląda że no trzeba szybko, ale bez nerwów. Z kierownikami zmiany był bardzo dobry kontakt. Jako osoba początkująca pracę na produkcji inni pracownicy mi bardzo pomagali. Jeżeli czegoś nie wiedziałam/nie umiałam/nie rozumiałam to na spokojnie miałam wytłumaczone. Gdyby zdrowie mi pozwoliło z chęcią bym wróciła.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Marian

Ja uważam że Zakłady Tytoniowe w Radomiu to całkiem dobra praca.

Dupajapapipa

Jejku skąd tyle agresji ?

Prace wspominam bardzo dobrze, atmosfera wokół jest ok, jak nie lecisz w kulki i nie próbujesz się obijać to jest dobrze. Ludzie są dla siebie ludźmi, nie spotkałem się z sytuacją żeby przełożony nie chciał w czymś pomóc, nawet tak często krytykowany i przezywany kierownik z ksywą na H. nigdy jakoś się do niczego nie przyczepiał. Pracownicy są w porządku, idzie pogadać jak jest sposobność, jeżeli jest problem z obecnością w pracy też nie ma żadnego kłopotu o ile powodem nie jest wstanie z łóżka lewą nogą.

Panie i panowie jest praca jaka jest nie ma co narzekać ale możemy coś zmienić nie ma co się kłócić między sobą tylko się ziednoczyć ostro przeciwstawić może nie jedna nie dwie osoby tylko wszyscy może oni wtedy przejrzą na oczy jak wszyscy powiedzą kiedyś nie firma bez nas stanie Co niektórzy nie powinni być liderami i kierownikami powinna być osoba która ich kontroluje i bezstronna. Na imprezę można ludzi zebrać to i można ludzi zebrać żeby iść na zwolnienie lekarskie cała zmiana.

Zdzisław Kręcina...

Tu nie chodzi tylko o zmianowych kiedy główny magazynu chodzi z działu na dział i podkręca atmosferę jest u ciebie wy jesteście chlebem tej firmy tamci to (cenzura) idzie na inny dział to samo a ludzie z sobą rozmawiają nie ładnie !!!

Wschodni wiatr

Od stycznia kolejne podniesienie dziennego celu produkcji który i tak już w tej chwili jest wygórowany. I jeszcze się dziwią że nie mogą znaleźć ludzi do pracy. Stawki śmieszne a wymagania kosmiczne.

@Wschodni wiatr

Niedługo jak beda tak kabinowac to sami beda robic bo ludzie nie sa glupi. Juz chodza i mowia ze jak obetna kase to posypią sie wypowiedzenia i odejda dobrzy pracownicy. I znowu beda wydzwaniac po ludziach. Z obserwacji widac juz ze chetnych do pracy nie maja a zeby sobie gorzej nie zrobili

Kto przyjdzie do pracy w 2022r za 3000zl brutto plus 15-20 % premii na 3 zmiany i takie tempo pracy. Chyba tylko margines spoleczny.

Kolega kolegi...
@.

Zapraszamy na drugą stronę firmy...Do świata pakowaczy gdzie średnia godzin w miesiącu wynosi jakieś marne 200 godzin biegania non stop.. Ale kogo to obchodzi pakowacze jeżeli chodzi o nadgodziny to najtańsza siła robocza w firmie a niech siedzą niech pomagają na innych naszych działach ... Bo kogo to obchodzi że co dzień po 10 godzin TYRAJĄ oni nie mają rodzin dzieci i tak niebawem może się okazać że i pakowaczy może braknąć ...

Pracownica

Lucyfer to w tym roku i Ty możesz się pochwalić że dostałeś premię świąteczną.Chyba pierwszaą na tyle lat istnienia tej firmy

Edward
@Pracownica

A te premie dla każdego były takie same w tym roku? Czy były zależne od wyników, i jedni dostawali więcej niż inni?

@Pracownica

A nagród nie pamiętasz! To były czasy . Ale to nic . Umaluj się ładnie bo Witek przyjeżdża do zakładu. A tak wogole gdzie jest nasz stadion qwo.

@Edward

Co do premi to szczerze nie mam pojęcia jak to jest liczone i na jakich zasadach przyznawane

Pracownica

(usunięte przez administratora) A nagrody dawno i nie prawda więc nie ma o czym mówić....

Lucyfer

Pracownica . Chodź do nas zaginać ZZ :)

Lucyfer

Noi pieknie. Premie świąteczne aż miło patrzeć na konto . I to się nazywa motywacja pracownika. A nie ciągle podnoszenie celu aż ręce opadają. Niby pracownicy dochodzą ale tych co odchodzą nikt nie liczy. Znajomi pracujący w innych zakładach,firmach co święta chwalą się dodatkami bonami a człowiek siedział cicho aż głupio.

Pracownica

Nieroby nierobami nie traktuje się tak ludzi,zawsze można wypowiedzieć umowę jeśli pracownik nie pracuje jak należy. Wiadomo że nikt też za kogoś pracować nie będzie ... A tak poza tym żeby ludzie tak się traktowali to jest chore jeden drugiego podpier.... Żeby nie wiem zabłysnąć u kierowników, lub jest nastawianie innych pracowników by zdeptac tych co nie mają pleców ciągle obgadywanie i nagonka wprowadzanie chorej atmosfery no cóż tak się pracować nie da ...

Pl

Zrozumcie tylko ze gdyby nie Herman i 'reszta kadry ktora bierze z niego przykład' niektore nieroby chodzily by jak święte krowy a reszta musiala by za nich robic. Oni nie przwalaja sie o nic tak dla jasnosci. Jestes fair to mozesz byc spokojny a jak walisz w uja no to niestety. To jest praca a nie przedszkole.

Dom

Weźmie się jak Byka zdejmie Pukafka albo Pukafke ktoś zdejmie wtedy i Byko szybko poleci przyjdzie ktoś z zewnątrz który będzie chciał przestrzegać ścisłe prawa pracy, szacunku i nie będzie działał wybiórczo z nadzieja ze pracownik nie doniesie do PIP, teraz sobie myślą ze pracownikowi się nie opłaca zakładać sprawy o (usunięte przez administratora) bo przecież oczywistym jest ze kadra będzie mówić jednym językiem biorąc grube łatwe pieniądze. Tyle lat herman psuje atmosferę i jawnie mobinguje ludzi wszystko jest zgłaszane do wyższych przełożonych ale nie wychodzi dalej niż produkcja już legendy nawet o nim chodzą. Co więcej to inni kierownicy na nim się wzorują bo widza ze ma przyklask u dyra produkcji. Słabe to strasznie. Nie polecam pracy na produkcji w Stalgas ze względu na traktowanie pracownika i chamskie odzywki kadry. H wam w D PS możecie mnie podać do sądu mam to gdzieś ważniejszy jest honor i szacunek do drugiego człowieka. Pracować można w dobrej atmosferze i robić wyniki. Teraz pracownik jest obarczany wszystkim co zle a organizacji zero, zejda hrabie raz dziennie i tylko wku….a człowieka albo i nie zejdą tylko perfidnie patrzą z bocianiego gniazda a my robimy co możemy i co każecie a za brak organizacji za która bierzecie kasę nas obarczajcie.

Peres
@Dom

Nareszcie dosadnie napisane

Błekitna

Do czego to przyszlo zeby wziasc takiego lidera osobe ktora nie ma wiedzy kompletnie a ludzmi pokierowac to juz dramat zero organizacji mortka to powinnen byc do ostrzalu juz dawno ...

Dick
@Błekitna

Do odstrzału to jest Herman całe zło stalgastru on wprowadza zamęt ciekawe kiedy Kuki się zjornie ze niski przerób i zle morale to jest sprawka Byka i Hermana. Jedni chcą się rozwijać a inni maja zakute Łby

Obiektywny aktywny
@Błekitna

A co wy chcecie od Mortki ? Traktujecie go jakby cała wina za słaby przerób spadała na niego tak naprawdę to on wykonuje polecenia kierownika jak są zle to wtedy jego wina jak dobre to zasługa kierownika. Robi tyle ile jest w stanie przerobić jak prasy nie wyrabiają i dają z opóźnieniem to cudów nie zdziała.

Prasy
@Obiektywny aktywny

Od pras to wara nierobie. Zapraszamy, są wolne miejsca to przykozaczysz trochę. A jak chcesz to cię zaraz wypunktuje, co tam się u was dzieje.

Prasy krawędziowe
@Prasy

Za tępe łby pracują na spawaniu i montażu żeby przyjść na prasy . Zapraszam mamy wolne miejsca jestes kozak zgłoś się i na dużą prase . Złożyć szafkę albo znitowac drzwiczki KAŻDY operator potrafi :) baaa nawet okay potrafią składać :) PRASY GÓRĄ

@Prasy krawędziowe

Szczególnie kokos

Spawacz

Skoro i ty taki/a jesteś mądry/a to zapraszamy na bankomaty okaże się czy tylko same haczyki są zaginane i gwarantuje ze zmienić zdanie po pierwszym dniu

Dylegant
@Błekitna

Mortka akurat jest ok, byc moze za przystojny dla Ciebie!!!!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Stalgast sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Otto

Zależy gdzie chcesz się dostać jak na produkcje to na rozmowie trafisz na któregoś z kierownikow zmiany wiec po anglikańsku nie pogadasz, ewentualnie prosta łacina podwórkowa. A jak do innych działów firmy to nie mam pojęcia bo tak wysoko nie patrzę. Pozdro beretto furmanne:)

Uwaga

Jak wiecie w czasach covida obowiązują inne zasady ochrony danych osobowych wiec proszę nie obrażać kierownikow bo przepisy prawne mogą pozwalać nareszcie na namierzenie osób które piszą prawdę. Taki żarcik ale co niektórym pop…ier…dol…i w głowie i nie będą pisać swoich opinii bo się wystrasza takie rzeczy słychać od naszych przełożonych Gratulacje za to ze macie nas za inteligentne istoty Kto wam sadzi takie brednie! Myślicie ze możecie ludziom mówić co wam się podoba ! Chłopki dorwały sie do rządzenia tylko ciekawe czy Góra słyszy.

Hyrman ty to już nigdy nie nauczysz sie odzywać do ludzi dzięki takim prostakom jak ty opinia o firmie idzie w miasto śmieszny jesteś jak przy wyższych przełożonych albo obserwatorach starasz sie zachować kulturę a jak nikogo z nich niema to sie wyżywasz i pokazujesz jaki jesteś ważny. Masz jakiś problem ze sobą czy o co chodzi ?

Hermana to dawno sie powinni pozbyc jak nie ma szacunku do pracownika i ludzi. Ale kiedys role moga sie odwrocic. Wiecznie w stalgascie nie bedzie robil.

Hej

Jak przyjdziesz to będzie

kandydat
@Hej

może ktoś powiedzieć ile można zarobić na prasach krawędziowych ?

swojak
@kandydat

od 5 tys na start młody kawalerze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.