Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

Scenarzysta

Bolszewików to tu sporo w ogóle problemem jest tu kadra zarządzająca a właściwie jej brak bo to co mamy to rzesza niewyuczonych liderów kierowników brygadzista na czele z panującym pukafka ktory po prostu nie da się lubić nie ma osobowości tego czegoś co powinien mieć człowiek zarządzający i by to przechodzilo niżej a wiadomo że przechodzi niżej zło przebiegłosci cwaniactwo dwulicowosc i mamy to co mamy kiedyś byli tacy ludzie ale najwidoczniej rządzącym zależy na (usunięte przez administratora) niż na wizerunku firmy

Damian
@Scenarzysta

Uważasz, że obecne zarządzanie, jakie jest w firmie Stalgast jest do poprawy? Zastanawiam się, czy próbowałeś może na ten temat rozmawiać z szefostwem firmy? Może warto by było przedstawić swoje pomysły na usprawnienie pracy w tym miejscu? Napisz, jak czy według Ciebie taka rozmowa mogłaby przynieść pożądany efekt.

Robol
@Damian

W tej firmie szefostwa nie obchodzi twoja opinia bo jesteś zwykłym pracownikiem! Jeśli masz jakiś pomysł możesz go zachować dla siebie bo zostaniesz olany. Masz robić według założeń odgornych nawet jeśli są bezsensowne. Druga sprawa ciężko jest coś wprowadzić jak świta zarządzającą boi sie decyzji podejmować i jeden patrzy na drugiego kto ma to zrobić. 3 sprawa fajne jest podejście szefostwa produkcji wymyśla coś gupiego i robota słabo idzie a później teksty z ich strony " nie obchodzi mnie jak ale to ma być zrobione" heheh cyrk

@Robol

Przesadzacie

I jak poprawiło się ?

Sprawiedliwość i solidarność

Są przyjęcia są zwolnienia jest wszystko, nooo oprócz sprawiedliwości płacowej rozbieżności sięgają nawet 2 tysi ale z tym trzeba żyć. Poprostu sprawiedliwa organizacja płac przerasta kadrę pójdziesz po podwyżkę lub wyrównanie to ci obiecaja że w najbliższym czasie coś się zmieni i tak w koło macieju. Może niech zatrudnia specjalistę który powie im jak to zrobić żeby było sprawiedliwie tylu ich tu łazi. Niesprawiedliwe wynagrodzenia za podobna pracę są krzywdzące tym bardziej jak się słyszy że ktoś dostaje 50% premii do wysokiej podstawy a pracuje tu o 4 lata krócej albo i więcej. Ceny rosną a żyć z czegoś trzeba. A tak wogole to gratuluję pomyslodawcy wysokich premii na meblach. Niesprawiedliwe wynagradzanie również podlega pod paragraf ale jest tu tylu mondralow którzy pewnie to wiedzą

@Sprawiedliwość i solidarność

Widzę, że "towrzysz" najchętniej zrównałby zarobki. Socjalizm to wspaniały ustrój.

...
@Szydera

Za ta sama pracę ma być ta sama płaca, czego nie rozumiesz? !

@...

Wyksztalcenie, kwalifikacje, staz pracy, poza tym kazdy ustala indywidualne warunki podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Czy wszyscy preserzy wykonuja te sama prace? Czy kazdy na szlifierni ma takie same elementy? Widze ze zamilowanie do socjalizmu w narodzie kwitnie jeszcze 500+ i mieszkanie dla kazdego. Tfu.

@Szydera

co do zasady wedle prawa na tym samym stanowisku powinna być taka sama kasa. Socjalizm to coś innego, komuna też coś innego. Np tyle samo powinni zarabiać osoby na stanowisku młodszy specjalista, więcej, ale podobnie na stanowisku specjalista i największe zróżnicowanie jest na stanowiskach starszy specjalista, nie mówiąc już o ekspertach. W Radomiu kierownicy nie umieją wyceniać pracy - lepszym i tym, którzy są więcej warci płacą tyle samo co innym, a tych gorszych nie chcą wcale zatrudniać, to jest kabaret. Dzisiaj zrobiłem zlecenie, w zasadzie umówiłem się na 800 zł (myślałem, że zejdzie kilka dni, ciekawe czy dostanę 800 zł za 4-5 godzin, ale oficjalnie jak złożę papiery w radomskiej firmie, to nic nie umiem i minimalna to za dużo... takie realia wolnego rynku)

@Programista Wyklęty

Takie same zarobki wyznaczane tylko i wylacznie ze wzgledu na zajmowane stanowisko niszcza konkurencje i wolny rynek. Czemu sie dziwisz ze pracodawcy nie chca zatrudniac tych gorszych, a dlaczego mieliby to robic? Wolnosc gospodarcza, likwidacja zusow, krusow, nfzetow, zasilkow, dodatkow socjalnych itp. pozwoli wszystkim decydowac za siebie samych i tylko to dla mnie oznacza brak praktyk socjaliatycznych. Zarabiasz tyle ile mozesz zaoferowac pracodawcy. Czy dwoch specjalistow na tym samym stanowisku zawsze bedzie tak samo wartosciowych dla firmy?

@Szydera

to co piszesz to jest wierutne kłamstwo. W Radomiu nigdy nie dostałem tyle ile warta jest moja praca. Dzisiaj od człowieka dostałem 400 zł (czekam na przelew) za dzień pracy z czego programowałem może 4-5 godzin (nie z Radomia, nie z Warszawy). Który radomski pracodawca mi tyle zapłaci za godzinę? Mam jednego klienta z Radomia, z którym jestem umówiony na dobrą kaskę za pewne zlecenie, ale to prywaciarz. Żadna firma powtarzam ŻADNA firma IT w Radomiu nie chciała mi dać nawet 30 zł na godzinę. 20 zł brutto za godzinę to był wielki problem. Dlatego niestety potrzebna jest redystrybucja poprzez NFZty, ZUSy, podatki, bo pracodawcy wchodzą w zmowy przy flaszeczce i swoim kolesiom płacą więcej niż specjalistom (specjalistę zatrudnią owszem, dostanie 3000 zł brutto, a koleś 5000 zł brutto mimo, że wykonują tą samą pracę). Masz rację, że kapitalizm polega na tym, że jeśli wykonujesz trudniejszą i więcej wartą pracę jako pracownik powinieneś zarabiać więcej. Ja jednak nigdy w RDM nie widziałem, żeby mi ktoś chciał dać więcej. Wręcz właśnie czytam elementy biografii jednego z miliarderów, w Londynie powiedzieli mu, że nie przyjmą go do banku, bo nie ma nikogo z rodziny wśród polityków czy bankierów. Tak dzisiaj wygląda świat, a nie tak jak Ty piszesz. Gdyby było tak, że specjalista zarabia dobrze, nikt by nie popierał socjalizmu i redystrybucji dóbr, a ludzie głosują na PiS, bo widzą, że kolesie zarabiają, nie specjaliści! Świat w którym żyjemy oprócz wolnego rynku opiera się na demokracji. Jeśli rynek nie jest wolny (pracodawca woli stracić i zapłacić więcej kolesiowi niż specjaliście), ludzie głosują na socjalistów, by Ci dokonali redystrybucji, jeśli rynek działa jak należy i pracodawcy płacą jak się należy komu się należy, to wtedy ludzie są bardziej liberalni. Skoro wolą dzisiaj socjalistów, to znaczy, że pracodawcy coś zrypali myśląc, że im wszystko wolno (a nie wolno, łamią prawo). Liberalizm jest fajny, ale w ramach prawa, a nie jak się kierownikom podoba. Jeśli chcesz zmienić prawo i robić co Ci się podoba, musisz zmienić prawo, nie możesz ustalać swoich zasad jak kierownicy w radomskich firemkach, nie rozumiesz tej zasady? Dlaczego pracodawcy mieliby zatrudniać słabszych pracowników hmmmm nie muszą, ale jeśli nie muszą, to znaczy, że tworzą system : 1) dla siebie 2) dla kolesi i rodzinki 3) system gorszy niż komunizm Po to ekonomiści dążą do zmniejszenia bezrobocia, by pieniądz krążył szybciej w systemie i zwiększał tym samym PKB a tym samym... Albo nie, nie wytłumaczę Ci, bo i czemu miałbym Ci tłumaczyć to za darmo? pewnie jesteś jednym z tych, którzy są zatrudnieni po znajomości i nie dają takim jak ja się przebić, bo wiesz, że mam cenniejszą wiedzę od Twojej, ale dyrektorowi powiesz, że twoja wiedza jest twojsza niż mojsza BTW w USA dodruk jest pod to by zmniejszyło się bezrobocie, zapewne uważasz, że to socjalistyczny kraj. Ha Ha Ha. Nieuk ekonomiczny :P Aha, ja jestem jednym z najlepszych webdeveloperów, dzisiaj kodziłem w PHP, choć to nie moja rdzenna technologia, a jeden z radomskich pracodawców z branży webdev kiedyś miał problem, by zapłacić za mnie ZUS, ot JanuszekBiznesu :P

@Programista Wyklęty

"Jeśli chcesz zmienić prawo i robić co Ci się podoba, musisz zmienić prawo" miało być - jeśli chcesz zmienić prawo musisz wygrać wybory, jeśli nie jesteś tego w stanie zrobić, znaczy, że nie masz poparcia, a w firmie kierownik ma obowiązek przestrzegać polskiego prawa, nie prawa swojego, proste i logiczne. A radomskie kierowniki sobie prawo ustalają, to Radom się wyludnia, ludzie uciekają tam, gdzie kultura pracy jest na wyższym poziomie jeśli chodzi o intelekt oraz wynagrodzenie, jak również poszanowanie czci specjalisty oraz godności człowieka, a także prawa :D

Wow

Nie wrzucaj tyle białego

Kolunio
@Wow

a ty białego nie wciągaj

@Programista Wyklęty

Każdy przypadek COVID-19 ma indywidualny przebieg. U większości zarażonych osób rozwiną się objawy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu. Takie osoby wyzdrowieją bez konieczności hospitalizacji. Najczęściej występujące objawy: gorączka suchy kaszel zmęczenie Rzadziej występujące objawy: ból mięśni ból gardła biegunka zapalenie spojówek ból głowy utrata smaku lub węchu wysypka skórna lub przebarwienia palców u rąk i stóp

Opinia

Nie wiem czy aktualny system wynagradzania jest najlepszy. W obawie przed zabraniem premii chorzy pracownicy przychodza do pracy. Cos tu chyba jest nie tak jak powinno być. Do czasu.

@Opinia

Przecież o to chodzi żeby z powodu byle katarku nie brać zwolnienia lekarskiego. Zawsze tak było wiec czemu miało by się to zmienić. Zakład traci to i pracownik tez. Zakłady pracy to nie są organizacje pomocy społecznej

Obserwator
@Opinia

Uwaga Byko zaczyna wierzyć ze może być dyrektorem i osobom na poziomie studiów wyższych . A tak naprawdę jest marionetka w rękach pukafki. Byku z twoim wykształceniem i aparycja to nie masz szans gdzie indziej na takim stanowisku wiec żyj dobrze z ludźmi.

Zakład karny
@Obserwator

Się upomina o opinie ???’

Jest pytanie
@Obserwator

Siedział czy nie sziedzial ?

Przykład
@Jest pytanie

Współudział w kradzieży ? I co teraz mnie powzięcie jak to prawda !!!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Dobra dusza

Milicjant uważaj z tymi ośmioma partiami bo „kadra” na Ciebie nap... chodzisz bo cienkim lodzie

COVID vibovit
@Dobra dusza

Ooo jest i temat gwiazdy goworka. Rogal nie jest zły dba o swoich ludzi i nie pozwala żeby ktoś kręcił jego zmiana kto pracował na zm C wie o co chodzi. Pozdro Covidy

Kumaty
@Dobra dusza

Lód cienki jak wypłata a w stawie wody do kolan :) ;)

A ku ku
@Kumaty

Hej ziomeczki, mam do Was pytanie Jako, że starego Ziomka uważałem za spoko gościa, prosiłbym o informację jak się dzisiaj dzieje w firmie. Pytam z ciekawości, nie chcę robić konkurencji, mam co robić (doba za krótka) Kto teraz rządzi Stalgastem i firmami po ojcu? Syn? Pozdro ziomale, cały czas walczymy o Wasze pensje i prawa, głównie zwracając uwagę na nieprawidłowości - mam nadzieje, że szczegółami zajmą się odpowiednie instytucje

ZOMO
@A ku ku

Chłopie ty tak piszesz zawiłym i skomplikowanie inteligentnym językiem ze jesteś co najmniej jakimś dyrektorem zatrudnionym przez zarząd (i zapewne zwolnionym). My tu w Radomiu jesteśmy proste chłopy które się umieją dogadać z ludźmi. He he

Chrum chrum
@COVID vibovit

Tu nie chodzi o worogal oni się wszyscy na tej zmianie dobrali charakterami jeden lepszy od drugiego znaleźli se wodza z jejem i jadem i tyle w temacie. Ura bura bajera i żółta fajera i dmuchać fra...je. ra

Stefan
@ZOMO

No to nawiń proszę makaron co się dzieje, ja ciekawym świata

Hej ludziska, jak tam teraz w firmie, czy stare mordeczki nadal się trzymają????, jak na pawilonach???sztywniutko ;) kto makowca opierdziela z naczelnikiem???? jest git????

Spawacz

Byłem na rozmowie, ale dają tak marne grosze w tym stalgascie, ze odwróciłem się na piecie i siema

Eustachy

kiedy beda podwyszki na prasach ?? Bo pol ludzi sie zwolni !

Rostowski
@Eustachy

Piniendzy nie ma i nie będzie.... podwyżki ma każdy! A jak jest naprawdę to pokażą wpływy na konto . Ha ha coś mi się tu nie podoba tylko jeszcze nie wiem gdzie jest haczyk.

Lucyfer
@Rostowski

O co chodzi ? Nie wiesz ? Kasę podnieśli ale i cel podnieśli . Czyli wychodzi albo na tak samo albo na gorzej . A teraz jeszcze jak mamy wspolna premie . Na urzadzeniach pójdzie coś nie tak i jest 0 i w drugą stronę tak samo . Nic się nie polepszyło a ludzie się cieszą że muszą bardziej cisnąć za te same pieniądze.

Orzeł
@Eustachy

Prawdopodobnie nigdy.

Kodeks pracy

Czy w firmie jest przestrzegany 11 godzinny odstep miedzy dniami roboczymi?

RUDY102

Się dzieje, Hermana ostatnio chodzą i pilnują żeby coś robił ????????

Ha
@RUDY102

Mam nadzieje ze mu przedłuża kwarantannę i posiedzi jeszcze z miesiąc. Z nim czy bez niego robota tak samo idzie tylko ze atmosfera bardziej przyjazna.

Kumaty

(usunięte przez administratora)„kto jest za zmiana dyr. Fabryki”. Komuś Zaufanemu Pan podpadł ze takie cyrki robi?Trzymaj Pan stołek mocno bo 5 średnich krajowych droga nie chodzi.

Gdzie je moje radio

Siema
@Gdzie je moje radio

Dobrze ze pisuary w toaletach zrobili podwójne.

CBOS

Kto jest za zmianą Dyrektora fabryki Stalgast Radom (łapka w górę )

Szyder
@CBOS

Co od niego chcecie przecież jest "wykształcony" umiejętnie niszczy psychicznie po kolei dobrych ludzi jak nikt potrafi wciskać kity swoim zwierzchnikom jego zmiany są tak dynamiczne, że jedna wymusza następną jest najmądrzejszy zatrudnia rzadkości by później zastępować ich następnymi rzadkościami dobra daje zdecydowanie łapkę w górę bo to zło

Kolunio

ja tam popieram uchodźców, często są lepiej wykształceni niż kierownicy w Radomiu :D

Piękna córka
@CBOS

O kurcze pukafka pobił rekord goworka w ilości łapek w górę. Szacun !

Gdzie je moje radio!
@CBOS

A po co go zmieniać kto go i kiedy widział na produkcji ? Tak samo „dyrektora” produkcji czy jego przyd’upas’a co łazi za nim jak cień . Siedzą w norach niech se siedzą nie wywołujcie wilka z lasu ????????

dzastin

W zakładach tytoniowych jest praca i jest ok ja tam rekrutuje i tyle.

Produkcja
@dzastin

I na jakie zarobki mogę w tych zakładach tytoniowych liczyć? Dostanę min. te 3200zł netto bez nadgodzin i pracujących sobót?

2 zmiany

Szykuje sie fala wypowiedzen we wrześniu. Juz niedlugo 2 zmiany będą xd.

Lyder
@2 zmiany

Wreszcie przestaną co po niektórzy gadać jak im źle, jak Wam źle to wypad!!!!!

Zarobiony

2900zl za (usunięte przez administratora)na 3 zmiany za dwóch.

Luz
@Zarobiony

I co za duzo zarabiasz czy chcesz poprostu dużej w pracy zostawać.

Bigos
@Zarobiony

A z której ty zmiany jesteś?

Dziękujemy

Drogi zarzadzie, dyrektorzy, kierownicy Dziękujemy wam z całego serca że możemy pracować w stalgustcie pieniądze nie są dla nas najważniejsze liczy się praca i to że możemy przekraczać progi wspaniałej nowej firmy i to że jak nam ktoś coś obieca to zawsze dotrzymuje słowa.Panie pukafka z Pana to troche taki maly kłamczuszek i uczen z ostatniej ławki. Uwaga zadanie matematyczne: Antek zarabiał przez 6 miesiecy 3500 zl w kazdym miesiacu i przez kolejne 6 miesięcy 3800 zł w każdym miesiacu czyli razem pracowal 12 miesięcy. Uwaga jaka jest średnia z 12 miesięcy jego pracy? Podaj ile wynosi 93%, 95%, oraz 100% jego srednich zarobkow. Obliczenia i wynik przedstaw poniżej. Jak widać nie ma się co denerwować na Stalguscie świat się nie kończy tylko szkoda jest poświęconego tutaj czasu i ludzi bo Nie raz pokazali ze nie licza sie z pracownikiem.

Puk puk jest tam kto?
@Dziękujemy

Matko i co tu teraz zrobić? japierpapier ludzie chyba łumią liczyć i co teraz? Wiem !!!zwale winę na kierowników i liderów ja nie mogę odpowiadać za swoje słowa i to co obiecuje przecież mam od tego kadrę. Źle mnie zrozumieli 2+2 to nie zawsze jest 4

Rapapa

Zarządzie dziękujemy za w miarę normalna pensje. Wreszcie nie mydlicie oczu i dotrzymaliscie słowa w kwestii powrotu do płac sprzed wirusa

LIder
@Rapapa

Wreszcie stary dobry Stalgust, dziękujemy :)))) :****

@Rapapa

Najbardziej to się cieszy pracownica, która w Warszawie przez pół roku pracowała pół darmo, a na sam koniec przed powrotem do pensji została zwolniona...

Dududu

Jak praca konstruktorów i jakie są możliwe zarobki ( czy sensownie w stosunku do obowiązków)?

Usuwane są komentarze opisujące co dzieje się na zmianach, bez wulgaryzmow i nazwisk. Stalkast wykupił jakieś udziały na goworku czy co ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.