Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

W poniedziałek idziemy do pracy ?Czy mamy ciągnąć L 4 żeby szanowna dyrekcja nauczyła się jak płacić za pracę? Ile osób jeszcze jest do zwolnienia ???

Cezaryjary

Hehe wróciłem tu po 3 latach bo równo 3 lata minęły jak odszedłem z tej pseudo firmy po w miarę krótkim epizodzie. (usunięte przez administratora).. Wtedy to jeszcze myślałem że jak masz znajomsci to masz dobrze ale widzę że wirus i to zweryfikował. (usunięte przez administratora)

REKRUT

Witam, jak plasuje się pensja u Państwa w firmie na stanowisku spawacz???

Qwerty
@REKRUT

3-4k

korona świrus

Podsumowując. Nie wiem kto wpadł na ten „świetny pomysł" obcięcia pensji swoim pracownikom, wmawiając że towar się nie sprzedaje, a jednocześnie każąc swoim pracownikom harować i robić tyle samo co wcześniej. Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że firma stal&gast to firma bez przyszłości, oczywiście jeżeli chodzi o pracownika. Nadal będą kręcić- tak było, jest i będzie. Z mojego kilku letniego doświadczenia, jak również z moich obserwacji pełną winę ponosi, jaśnie panujący nam pan pukawka i w większości patologiczne kierownictwo. To co stało się ze zmianą B, która została doszczętnie zniszczona, pokazuje jakich ludzi nie powinno się przyjmować na stanowisko kierownicze. Zresztą ze zmianą A stanie się to samo, bo jak się patrzy na podejście, tego o to chłoptasia i ostatnie jego śmieszne straszonko, to można śmiało napisać że będzie „déjà vu”. Sytuację co do zmian, ratuje oczywiście zmiana C. Najlepiej zarządzana i wydaje mi się, że głównie brawa należą się dwóm osobą (zaznaczę tutaj, że nie pracuję na tej zmianie) Dobrym przykładem jest Mordeczka, który mówi że odżył psychicznie, a jego nowi koledzy cytuję „co oni od niego chcieli, przecież on zapie.." Reasumując, kochany zarządzie- wiele razy wbijaliście nam nóż w plecy, ale tym razem to była siekiera. Udowodniliście że nie jesteście firmom, z którą można wiązać przyszłość. Wiem, że na takich jak ja macie wyje..., ale możecie mi wierzy, ja również.

Znany
@korona świrus

Lider że zmiany A to do odstrzału bo atmosferę psuje w całym zakładzie uważa się za nie wiadomo kogo A chłop naprawdę wiedzy nie ma kompletnie i tu prosta do dyrekcji zweryfikujcie tego wielmoznego Pana

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Fredu

no na zmianie a to lider sie madrzy a nic nie umie i chodzi po ludziach zeby to zrobili :)

Drewno
@Fredu

Bardzo dobrze drewno wynosi z zakladu. Cale kartony. Xd

Najnormalniej jeszcze się pracuje na zmianie C jezeli chodzi o podejscie i atmosfere z tego co słychać bo reszcie to nawalilo pradu w kite i myśla że mogą traktować pracownika jak niewolnika, zobaczymy czy w innych zakładach będą tacy biegli. Za lekceważenie i takie odzywki na zachodzie by zostali zwolnieni dyscyplinarnie chłop będzie zawsze chłopem

Szary pracownik

Zgodzę się z Tobą w 100 procentach zmiana C ma jeszcze normalnie prowadzących ludzi na zmianie A lider z kierownikiem to jakaś masakra kierownik to jeszcze Ale ten lider co wyprawia to nie porozumienie jak można tak się odzywać do ludzi i grać nie wiadomo kogo jeszcze jak się nie ma zielonego pojęcia jest tak bystry że do tej pory ma problem z zanitowaniem drzwi to jakaś paranoja jak można dostać takie stanowisko na zmianie B również Panowie zapomnieli o zasadach moralnych i przez to ludzie będą się zwalniać nikt sobie nie pozwoli na takie traktowanie

Pozdrawiam
@Szary pracownik

Dlatego zm C się jeszcze nie rozsypała i nie chodzą na zwolnienia bo mają jeszcze spoko atmosferę i zgranie na innych zmianach ludzi trzymała tylko kasa! A jak tego niema to nikt sobie nie pozwoli być traktowanym jak śmieć kto był na zmianie u Hyrmana wie w jaki sposób odzywa się do ludzi ! Czy nawet do swoich liderow! Jest tak nadenty że niedługo pęknie jak balon ludzie przymykaja oko bo chce zarobić A jak tego niema to sajonara

Zm A
@Pozdrawiam

Na zmianie "A" też jest normalnie i nie ma żadnej dziwnej atmosfery jak i masowych L4. Jedynie kierownik jest wielkim służbistą dla którego regulamin od A do Z jest jak biblia, lider na montażu nic nie umie poza przestawianiem koszy i jeszcze mamy blondyneczkę dla której stalgast to całe życie ale te 2 ostatnie osoby można olać. Poza tym nikt z nikim nie jeździ jak po burej (usunięte przez administratora) A kasa to trzyma wszystkich bez względu na zmiane bo poza (usunięte przez administratora)nikt nie przychodzi do roboty dla frajdy i zabawy.

@Zm A

Hahahaha napisz jeszcze coś fajnego... na temat kierownika ze zm A to i ja przytoczę parę fajnych cytatów w jego wykonaniu!

Fajny

Glosowanie ktory najlepszy lider i najgorszy ?? Piszcie

Lisek faktycznie normalny jednakże trafił na nienormalnego kierownika który potrafi wszystkie swoje złe decyzje zwalać na liderów a sam tylko lazi i obserwuje jak coś mu się nie podoba to wysyła lidera bo nikt z nim już nie chce gadać.

Pracus

Niestety nie którzy nie nadają się na stanowiska kierownicze, i tu jest tego przykład, zero umiejętności w zarządzaniu pracownikami, zero empati do pracowników, tylko negatywne nastawienie, nie spotkałem się jeszcze w moim życiu z takim kierownikiem, po prostu brak umiejętności, moim skromnym zdaniem najgorszy kierownik ze wszystkich.

Plandemia

Nie dajcie się zwieść temu co usłyszeliście dzisiaj na spotkaniu. Ten człowiek jest mściwy, zrobił krok wstecz, ale i tak nie popuści tym cięciom. On jest jak złośliwy nowotwór, będzie dalej szukał miejsc gdzie może się zainfekować. Rozwiązanie jest jedno, ten nowotwór musi zostać wycięty, wraz z jego przerzutami. I tutaj moja prośba, jako zwykłego pracownika do naszego Chirurga Prezesa- zrób w końcu te ostateczne cięcie i usuń ten nowotwór z organizmu Stal&Gast. Życzę wszystkim pracownikom miłego weekendu, a przede wszystkim- WOLNEJ SOBOTY. Pamiętajcie w JEDNOŚCI SIŁA!!!

Bóg

Sobota, 11.07.2020 uznaję oficjalnie dniem wolnym od pracy. Pozdrawiam.

Pracowity pracownik
@Bóg

Sprawa wygląda jasno teraz dopiero widać jaki błąd popełnił zarząd i z czym to się wiąże chcieli się dorobić na ludzkiej krzywdzie wykorzystując pandemie obniżyli wypłaty A mebli schodzi więcej niż w poprzednim roku ludzie mają tego dosyć i nikt się nie zgodził na sobotę dwie zmiany odmówiły teraz może dyrektor przemysli swoje kroki wraz ze swoimi wspólnikami bo nie długo nie będzie co zbierać po tej całej produkcji teraz ich słowa o wolnej drodze dla pracowników i jak oni sobie nie poradzą bo nikt nie jest nie zastąpiony ujrzały światło dzienne niech sobie zrobią imprezke w bankrucie i jeszcze raz dobrze Przemyśla sprawa madre przysłowie mówi jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie pozdrawiam

Z tego co rozmawiałem z osobą która dalej pracuje w firmie to chłopaki Ci bardziej ogarnięci wszyscy szukają pracy albo szykują się na zwolnienia czyli zostaną te najgorsze jednostki jakość będzie rewelacyjna ciekawe jak pociągną produkcję A nie oszukujmy się pamiętam że tam liderzy na dziale końcowym czyli ten cały montaż i inne to wiedzy mają mało na ten temat i z każdym problemem ida do ogarnietego pracownika niech sobie sprawdza ich wiedzę przed odejściem dobrych pracowników bo później będzie bolączka

rekrut

Ej Mirki !!!, jak tam u Was w Stalgast wygląda proces rekrutacyjny na operatora cnc, ????? dajcie znać pzdr :)

@rekrut

Nie prowadzimy rekrutacji narazie walczymy ze strasznym wirusem covid, zwalniamy ludzi, sporo osób również jest na zwolnieniach, a poza tym niema zamówień A jak są to zakład niewiele zarabia bo strasznie wzrosły koszty promocji itp i płace są zmniejszone bo zakład zasłania się tarcza. A tak serio to nie wiadomo o co chodzi!! Chyba konkurencja płaci komuś za rozbrojenie produkcji ! Bo po urlopach chyba nie będzie czego zbierać

Po co piszecie że droga wolna nikt nie trzyma jak ludzie teraz wam uciekli na zwolnienia i dzwonicie po pracownikach i się prostocie żeby przyszli na nadgodziny czyli jednak grunt się wali hahaha

German

Nadgodziny ? Jest jakiś mądry któremu się opłaca? Niedługo będziecie robić po 12 godzin A zarabiać mniej niż w 8 godzinach przed obniżka płac.ha ha ale robota idzie

Janusz z wąsem

Prawda jednak w oczy kole,ps. wiecie ile wynosi najniższa krajowa???!!!!!, Wy pracujecie za najnizsza krajowa ok, ale zapomnieliście dodac ze niemiecka najniższa krajową chyba :)

Jak miło widzieć znajome twarze ze stalgastu przychodzące na rozmowę w innych firmach chyba się szykuje lawiną wypowiedzen

Ktos

Nieznany masz racje lidery nic nie robia praktyczynie a wyplaty biora dobre teraz niech robia za podstawe za kogos...

Nieznany

Juz nie dlugo zostana sami i bede pracowac kierownicy i liderzy nikt za ich smieszna podstawe nie bedzie robił ludzie sami odchodzą sami sobie robia selekcje powodzenia w szukaniu nowych pracownikow za podstawe :)

Janusz z wąsem

za jaka najniższa krajową!!!!?, Wam sie chyba w głowach pomieszało, jeszcze raz nie pasuje to wypad, każdy ma wolna wolę nikt nikogo nie 3ma, chyba naprawde nie wiecie ile to jest najniższa krajowa, tylko gadac umiecie, nic merytorycznego nie wnosicie na to forum, noo chyba ze najnizasz krajowa to 4 tys, pfff błagam Was :/!!!!

Sralgas

Moim zdaniem prawdziwa fala wypowiedzeń i l4 (oczywiście na produkcji) zacznie się po otrzymaniu wypłaty kiedy ludzie faktycznie zdadza sobie sprawę że tytraja za praktycznie najniższa krajowa

Ktos

Witam chcialbym sie podzielic swoja opinią o zakladzie to co sie teraz wyrabia to kleska zarobki na produkcji sa najmniejsze ze wszystkich zakładów w okolicy pracownicy ktorzy odeszli np do kratek jadaru teraz klaskaja w rece teraz to druga huta szkla sie robi kazdy z gory jest madry do póki nie zaczna ludzie uciekac z tego syfu robi sie tu naprawde nie ciekawie konkurencyjna firma e gaz placi na ten moment wiecej pracownikom ciekawe kto przyjdzie do takiego syfu za takie pieniądze napewno fachowcy z doswiadczeniem z pod sklepu dziekuje pozdrawiam drekcje i zycze powodzenia w dobrze rozwijającej sie firmie ktora placi ludzia na produkcji 3 zmianowej praktycznie najniższą krajową z jakimś śmiesznym dodatkiem sami sobie psuja renome tym co robia dziekuje

@Ktos

Dlatego ludzie beda brac zwolnienia lekarskie i szukac pracy, poza tym dyrekcja zrozumie że niema kim robić. Pukafka zawsze umiał kreować własną rzeczywistość żeby utrzymać się na stołku musi pokazać jakim jest gospodarzem wskazującym zyski w przeciwnym razie sajonara... ale tym razem strzela sobie w kolano bo efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Wykorzystywanie tarczy przy tym przerobie jest ciosem poniżej pasa dla ludzi.

Zbychu

Jak Wam nie pasuje, to droga wolna narzekać umiecie, za prace się weźcie, jakie kwalifikacje na produkcji????, każdy je ma pierwszy lepszy z ulicy :), więc dzieękujcie Dyrektorowi, za prace :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.