stalgast

Radom

Opinie o stalgast

pani z recepcji 2016-12-09 13:37
Sa przecieki z przemowienia. Podobno ma zaczynac sie tak:
Rok temu atmosfera w firmie stala na krawedzi, ale przez ostatni rok zrobilismy wielki krok naprzod!
Daj pan spokój 2016-12-09 14:40
Przecieki to ma wikarenko w swoim subarenko. Subarenko już niema a plama oleju na chodniku do dzisiaj zalega, pytam się kto to posprząta?
Beny 2016-12-09 21:21
Będzie catering, suto zastawione stoły i oczywiście opłatek jak co roku :)
ale się ukryłeś 2016-12-15 12:27
tobie szampon niepotrzebny ....na łyso.....
Łysy 2016-12-15 13:32
Proponuje z problemami zgłosić się do poradni rodzinnej a nie na forum brudy prac. To nie Facebook tylko forum o pracodawcy. Niektórym to rdza już na mozg wchodzi.
Zdrowie pan 2016-12-20 13:06
A weź ty napisz coś o sobie? Z której jesteś parafii itd.
I to by było na tyle 2016-12-23 19:02
Orędzia świątecznego nie było opłatka też bo pukafka nie mialby sie czym pochwalić ewentualnie plagą swoich porażek :) co roku opuszcza nad jakiś bastion człowieczeństwa w tej firmie żegnaj Dyrektorze Stanisławie wszystkiego dobrego spokojnej emerytury
Kotecki 2016-12-24 08:08
Nawet wam życzeń nie złożył? !! Co za ŚWINIA!!!!
tytus 2016-12-24 11:50
Odchodzą dobrzy ludzie z roku na rok a zostają homki niewiadomki czopki chlopki na wykopki i pukafka ekscelencja całego zła w tej firmie kwintesencja ją się pytam gdzie jest jakość wyrobów i zarządzania w.w. wymienieni poza tym pozostałym wesołych Świąt życzę
PIS 2016-12-25 09:26
Co wam po życzeniach, cały rok tylko patrzy każdy jak tu komuś zaszkodzić żeby moje było na górze a teraz fałszywe życzenia! Mogłbym na przykładach wskazać fałszywe osoby w zakładzie nawet te duchowne. Tutaj przychodzimy pracować i zarabiać pieniądze na życie i rodzinę. Moim zdaniem bardzo dobrze pukawek postąpił że nie było opłatka. Przez ostatni miesiąc chodziliscie i gadaliście że nie będziecie się łamać opłatkiem z kadra więc punkt dodatni po stronie kadry. Jeżeli chodzi o Stasia to nie za dużo miałem z nim kontaktu ale czuć było od niego ciepło i racjonalne podejście więc szczerze życzę zdrowia i spokojnej emerytury. Zauważycie że nigdy nikt na niego złego słowa nie powiedział.
meble 2016-12-27 20:06
Dokładnie przychodzimy tu zarabiać kasę i to wszystko tylko szkoda że firma jest toksyczna jeżeli chodzi o atmosferę ale to już zasługa pukafki
autentyk 2017-01-02 20:11
Dziś spotkałem kolegę krótka gadka życzenia noworoczne i pytanie to gdzie pracujesz odpowiadam że w stalgascie a on to tam gdzie blacha nierdzewna rdzewieje no tak a on to albo jestes masohista albo nie potrafisz sobie pracy znalezc ten kolegs nie ma nic wspolnego z nasza firma pytam sie dlaczego tak sądzisz bo trzeba sie rozwijać a słyszałem że tam się tylko papier toaletowy rozwija
Krzysztof kolumb 2017-01-02 21:30
wikary na urodziny dziewczyny mają ci spodnie z szelkami kupić żebyś białym pupskiem nie razil po oczach przy nachylaniu. A co do poprzednika to jest sprawa prezesów czym handluja, Boli cię że się interes kręci?? Coo. Jak klient odpowiednio zapłaci to nie będzie rdzewiala prosta sprawa. A jak chce mieć za niby pieniądze niby nierdzewke to ma.
roztrzas 2017-01-08 15:26
Daga dzięki za wczorajszy miły wieczór ahhh co to była za noc !!!!
k karol k 2017-01-10 17:24
Czytając to forum, ludzi tu piszących można by określić cytując takie słowa:

„Wszyscy jesteśmy w bagnie,
tylko nieliczni patrzą w gwiazdy.”

Pozdrawiam tych, którzy uczciwie pracują i w te gwiazdy patrzą.
Rafmag 2017-01-12 15:01
Nie zrobil podsumowania wigilijnego wiec morze tu napisze Co bylo najwieksza porazka 2016???
Costarica 2017-01-12 19:20
Jam to Co!! subarenko pana wikarenko :) Buahaha
Erni 2017-01-13 18:29
Łatwiej by mu było powiedzieć o zwycięstwach niż porażkach bo ma tylko jedno że jeszcze pracuje :)
Programista wyklęty 2017-01-14 07:14
klient wykupił niepełny pakiet nierdzewki, więc dostał rdzewkę, proste i logiczne.
To jak z abonamentem polsatu, albo masz pełny pakiet, albo familijny i rób sobie u szwagra w garażu nierdzewkę, albo niech Ci szwagier zrobi nierdzewkę po kielichu samogonu :P
tig ale już nie tu 2017-01-14 22:29
Widzę że niezbyt się dzieje w sraczkagaście pracowałem tam kiedyś i sądząc po wpisach wychodzi to co oczywiste czyli pukafka (miałeś rację przyjacielu co ten przydomek mu nadałeś - kolega po fachu :)) obiecywać dawać nie swoje to na dłuższą metę nie zda egzaminu kiedys przyjdzie kryska na matyska lepiej być uczciwym i nie obiecywać a tak na marginesie pamiętam że po ułożeniu akordu obiecał pracownikom że beda zarabiali następne 70% więcej a jest odwrotnie sadzac po wpisach jak i gdy sie spotyka pracownikow i jeszcze jedno wcale tu sie nie zarabia dobrze poza kliką pukafki czyli czopkami pewnie genderem itpm
Janusz "biznesman" Śwagier 2017-01-15 12:51
śwagier daje słowo, że kupi 5 ton nierdzewki za połowę kosztu wytworzenia nierdzewki a nawet rdzewki. Sprzeda na allegro i będzie się z Was śmiał jak Zbigniew Stonoga.

Obserwator 2017-01-15 13:06
O Co chodzi z tym śwagrem I ta blacha? Bo nie lapie?!
Programista wyklęty 2017-01-15 21:46
Siema
Chodzi o to, że Krzysztof Kolumb napisał na forum -
"Jak klient odpowiednio zapłaci to nie będzie rdzewiala prosta sprawa. A jak chce mieć za niby pieniądze niby nierdzewke to ma"
Tak samo było z moją pracą w radwagu, nie przykładałem się, bo kierownik nie zapłacił mi tyle ile chciałem, po prostu nie byłem zmotywowany, wręcz mocno zdemotywowany byłem (wina kierownika). I teraz śmieję się, że tak to wygląda, że jak klient płaci mało, to się mu wykonuje usługę po łebkach, nie dokładnie itp, albo wcale.
A że klient chce kupić pracę poniżej kosztu wykształcenia pracownika, to tak jakby kupić blachę nierdzewną poniżej kosztu jej wyprodukowania.
Śwagier się wziął z abonamentu familijnego. Napisałem, że to jest jak z abonamentem telewizyjnym. Można wykupić wszystkie programy i oglądać co się chce, albo mieć pakiet familijny (niepełny). Pakiet familijny w przypadku prac fizycznych wygląda tak, że trzeba sobie zrobić blachę nierdzewną u szwagra w garażu, jak się chce z dobrej firmy, to trzeba zapłacić jak za pakiet full wypas HD ;), wtedy się dostanie nierdzewną blachę dobrej jakości. uffffff
Pozdrawiam
... 2017-01-17 14:45
Z przykrością stwierdzam że zakład na projekt costa jeszcze nie jest gotowy i długo nie będzie. Takie zadania przygotowuje się miesiącami a to co jest zrobione do tej pory to śmiech na sali. Proponuje rozdać na zebraniu kartki niech każdy napisze za i przeciw i swoje pomysły. Bo znów obudzicie się z ręka w nocniku.
robol 2017-01-18 21:02
Firma bogata bo stać ją na tak drogie zabawki dla wikarego i pukafki przecież to już bedzie ze dwa lata jak coste kupili i g...... zrobili tylko dla pracownikow nigdy nie ma tylko cięcia i cięcia
Ernest 2017-01-20 17:31
jak teraz wszystko idzie porysowane to ja sobie wyobrazam co bedzie jak puszcza towar bez folii
v6 2017-01-21 13:17
bez foli to juz ze dwa lata temu mieli puszczać
Najaranaanka 2017-01-21 21:40
Costabrawo wtedy idzie jak jest mniej roboty a jak jest nawał pracy to Costabrawo idzie na drugi plan i tak już będzie zawsze przecież to jest nieudana inwestycja. Jeszcze temu nierobowi wikaremu dali pomocnika dobranego do niego pod kątem pracy no chyba że sam sobie kolegę dobrał żeby miał o czym przy kieliszku gadać. Patrzcie jak ludzie się zmieniają Topsiary na czele z tym pseudo pomocnikiem kolega pierwszy krzyczał i negowal co lepsza wyśmiewal projekt Costabrawo a teraz nagle pomaga i przekonuje że jest ok. Paranoja no ale przynajmniej nie klika tylko bajerzy po hali.
Miła 2017-01-21 21:44
Przez ostatni rok przynaniej było widać kiedy jest prezesso w firmie. Bo wtedy costabrowo brzeczala przez cały dzień. Bez kitu w ciemno można obstawiać było.
pitbull 2017-01-26 20:57
A ja to się dziwię prezesowi ze ma jeszcze cierpliwość do pułapki i jego wspaniałych destrukcyjnych pomysłów i zmian do obiboka wikarego do poprawy jakosci przez gendera i jego wspaniałego zespołu narobilo się ludzi od wszystkiego a bałagan i nieład osiągnęły zenit
durma 2017-02-03 22:20
A to oni jeszcze pracują ? Ja pitole ta firma to jak schronisko dla zagubionych hahehi pukafka na serio jest jeszcze dyrkiem?
k karol k 2017-02-04 10:34
Oooo. Znowu na forum ujawniają się kolejni frustraci nie umiejący się zająć swoim życiem.

Dla ułatwienia za słownikiem języka polskiego:
FRUSTRAT - człowiek będący w stanie frustracji lub łatwo popadający w ten stan.
FRUSTRACJA - stan rozdrażnienia i rozgoryczenia występujący u kogoś na skutek niemożności zaspokojenia jakiejś potrzeby lub osiągnięcia celu, często połączony z poczuciem bezsilności.

Popatrzcie na siebie ludzie.
PIS 2017-02-04 17:50
Dobra dobra, Ja zakład oceniam na bardzo dobry, wyplacalny, rentowny ludzie jak to ludzie wszędzie tacy sami. Jako jeden z nielicznych zakładów szkoli niedoswiadczonych pracowników i daje im szanse zdobycia doświadczenia. Oby więcej takich zakładów powstawało w Radomiu. Oczywiście pamiętajmy o zaglosowaniu na Pis.
kaczka 2017-02-04 20:07
Chyba nie pracowałeś w zakładach gdzie na stanowiskach pracują kompetentni ludzie ś nie jak tu purchawki grndery itp. Spójrz historycznie czy ta firma zmienia się na lepsze ? To taka nowoczesna gdzie głową jest petru a tu purchawka
witek 2017-02-12 00:35
Haha nie chrzancie! Bo jak patrze ne te wpisy to mnie rzuca. Stalgast jest firma dobra i bede tam pracowal dopoki bedzie istnial. Najlepsza firma w tym Miescie i okolicach i nie gadajcie ze tak jest tu zle bo wyplata jest na czas. I mozna sporo zarobic nie jak u innych ze jak sprzedam to zaplace. Zarejestrowny jestem i kirownik jest wporzadku, jest wesola atmosfera i nie ma czegos takiego jak zlosliwosc jak u innych kazdy jest sobie przyjacielem pozdrawiam wszystkich pracownkow i kierownika i wszystkich z firmy !!!!
witek 2017-02-12 01:01
Mlody przyznaj sie ze jak posluchales w tej sluchawce to dosiegles sobie i ssales az sie udlawiles !!! hehe
dj 2017-02-12 18:15
Witek przestań wciągać biały proszek nosem i skończ wąchać klej jak otrzezwiejesz to zobacz co ty napisałeś chyba jesteś z ekipy purchafki
dob 2017-02-15 19:24
Costa mebel za sporo kasy, rzadka, "przepływ", jakość (jej brak), obietnice bez pokrycia, dwulicowość, humory jak podczas okresu, zagubienie, zniszczyć aby być na wierzchu itd. mnie się kojarzy z .... a pozostałym?
Gruszki na wierzbie 2017-02-19 18:04
"kiwacie głowami jak małpy w zoo " :) szacunek do pracownika.
Kaczek 2017-02-23 21:19
najgorsze jest to że on wieży w to co mówi a jeszcze gorsze to że próbuje zarażać tym innych
Robcio 2017-02-28 05:16
Puknięy już wiele zlego zrobił a i tak jest na wierzchu to jest dopiero majstersztyk tak samo jak ten od kontroli gender jeżeli chodzi o jakość nic poza obiadkami i fajkami no i ksiądz proboszcz guru bezproduktywnosci
Bałagan na warsztacie 2017-02-28 18:59
Ta Wikary to farciarz, nic nie robi pieniążki zarabia, nadymany Herman (niech modli się bo dzięki violce wpełzł na stołek władzy bo dalej był by nikim, a teraz jest nikim z kierownikiem na umowie) No i Krzysiek spacerowicz, co on tu jeszcze robi, z violką się nie zabrał?
Zabuzona osobowość 2017-03-01 15:11
ja wiem czy farciarz !? Nie chciałabym zamienić się z nim na życia:)
pablo 2017-03-03 05:10
No i co pukafka powiesz od dłuższego czasu chciałeś się pozbyć Stasia mówiłeś to nieraz nawet pracownicy słyszeli zacierales ręce już z dwa lata temu że idzie na emeryturę kiedys ciebie odstrzelą za to wszystko
Bałagan na warsztacie 2017-03-03 16:17
Po torach do celu, ale jest akcja jest reakcja. Przyjdzie i dla niego dzień rozliczenia.
PIS 2017-03-10 00:07
obietnice bez pokrycia i sterowanie ludźmi obiecując im rzeczy które nigdy nie nastąpia. Poco każdemu na osobności obiecywać gruszki na wierzbie widać że wyznawca partii PO.
Lotto mi to 2017-03-10 07:52
z tego co się orientuje to pisowcow jest ok 40% więc programistów zostałeś przeglosowany.
christofet 2017-03-19 20:32
Nie ma co pisać współpracownicy ten człowiek nie ma poprostu kręgosłupa moralnego i tyle w temacie pukafki kombinuje od kilku lat i nic z tego nie wynika poza non-stop zmianami zmian itd
Wsi 2017-03-21 14:40
Spokojnie sobotami się nadrobi ewentualnie ilość detali w partii się zmniejszy i będziemy robić 6 a nawet 7
Ludzie wszystko widzą 2017-03-26 21:24
Wikarenko ale nawet jak pykafkos niema w firmie to i tak kamery działają. Więc poco ten cyrk? He he
Zostaw swoją opinię o stalgast - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stalgast