stalgast

Radom

Opinie o stalgast

Koleżanka 2016-11-07 10:11:36
Co tam dyro i reszta... najlepsze jest to że white szkapiszcze teraz jest całkowicie zdezorientowane i nie wie komu włazić w pupę najpierw napierniczalo i obgadywalo tych których teraz ma się słuchać i współpracować. No i weź tu teraz właź im w pupsko aż głupio tak, a sytuacja zmienia się dynamicznie jak widać noo minę ma nietega. Jak ludzie mają za dużo czasu to właśnie tak jest. Do ludzi na hermiego a do hermiego na ludzi taka polityka ma krótkie łapki :)i dziwi się że każdy się odwraca
Bezstronna 2016-11-07 13:13:55
Ona zawsze taka byla sensacje i obgadywanie każdego robienie intryg. Dlatego że nie ma się własnego życia tylko żyje się życiem koleżanek i ich rodzin. A czas leci... W sumie z takim charakterkiem to jie dziwne
Przestępczości mówię nie! Oto moje motto... Dobre 2016-11-07 16:25:54
Ale za to biała szkapa dogada się z kasprzakiem, mają takie samo wykształcenie. He he
Niewolnik 2016-11-08 10:36:55
Najgorsze to jest to że góra jak góra ma swoje zagrania, ale i na dole ludzie ludziom by szpile wbili, szczególnie nowym. Jeszcze za dużo tu rodzin pracuje. Kuzynów, bratowe, szwagry i tak można by wymieniać.
meble 2016-11-08 12:56:25
A kto to wszystko spowodował purchawka i rzadka jakby purchawka miał olej w głowie to by nie dopuścił do obecnej patologii dla niego liczy się ten co podp..... i on sam ludzi ma za nic tylko mowi kazdemu swojemu przydupasowi ze jestes swietny itd. a swoje robi przez ostatnie miesiące to wszystko szło z dnia na dzień na dno i mamy to co mamy ze zdecydowana wiekszosc przychodzi tu na siłę bo musi jedyny mądrykierunek to pozbyc sie purchawki i wszystkich podpierd..... bo jak firma chce miec dobry wizerunek a napewno zarzad tego chce to nie ma innego wyjścia a i co do wizerunku stanowisko szefa produkcji ma człowiek bez szkoły i z ciekawą przeszłością jak inni ze stanowisk bez szkoly i kompetencji i nie mam nic do umiejętności technicznych innych ale dla wizerunku to powinni być ludzie odpowiedni
Rudzielec 2016-11-08 14:29:52
Nawet jak pracownik bez szkoły okaże się strzałem w dziesiątkę to i tak go nie podsiadzie bo niema wykształcenia czyli ma facet taktykę pozbyć się zagrożenia albo zagrożenie trzymać na daleki dystans tylko że ta taktykę to rozszydrowaly osoby nawet po zawodowe z perspektywy czasu to wydaje się być oczywiste
A cooo ! 2016-11-09 09:25:39
Kabaret sytuacja zaczyna się powtarzac i tak w koło macieju zagubił się ten nasz stukawka ciekawe kiedy wszystko wróci do okresu sprzed 1.5 roku. Do tego to zmierza tylko że ksiezna rzatka tak namieszała w zasadach i tylu ludzi zwolniła i tylu odeszło że ciężko będzie budować wszystko od nowa już na starcie przegrywają ten wyścig. A tak na marginesie to znowu zaginamy partie jak leci bez ograniczeń to gdzie te złote zasady i rady? Spaliły na panewce? Ktoś tu ma poważny problem z zarządzaniem bo gdyby nie starzy pracownicy którzy wiedzą co robić i których najwięcej się kara to wszystko by stało
Czupki do dupy 2016-11-09 14:29:49
Rzadka [*] trzymaj się , nawet nie wiesz jak się cieszymy ze cie nie ma; )
WTF 2016-11-09 23:00:20
Zgadza się papa rzadka mam tylko jeszcze jedno szkoda że nie zabrałas ze sobą pukafki i czopków ale na to przyjdzie czas astslavista baby
Brawo ja 2016-11-10 13:22:47
Co się dziwicie ma facet swoje lata, świat idzie cały czas do przodu i trzeba na niego młodych świeżych rozumow. Co z tego że do starego komputera wgra się nowy system jak i tak go nie pociągnie.
niby ty 2016-11-10 19:54:43
Panie Szanowny Dyrektorze pisze jako najzwyklejszy murzyn w tej firmie nie ma takiej mozliwosci zeby plan z przeplywem partii wypalil nigdy tak sie nie stanie zeby uzyskac przeplyw bez blokowania poszczegolnych dzialow i to na dlugi okres czasu bo mowimy tu o zmianach a nie godzinach na uzyskanie jakiegokolwiek przeplywu.Dlatego nie chodzi juz o to ze Pani szefowa produkcji cos zle zrobila i trzeba to po niej prostowac.Nie ma mozliwosci zeby to sie udalo, jeden dzial stoi przykladowo zmiane czy dwie a inni znowu nawal roboty i to sie nie zmieni;dziwi mnie tylko jedno ja to rozumiem a Pan dyrektor nie przeciez on jest madrzejszy ode mnie zwyklego robola.
Rumun 2016-11-10 22:16:31
W tym wgrywaniem nowego systemu do starego komputera coś jednak jest :)
pyza 2016-11-10 23:02:33
Puknięty znów obwinia kogoś zamiast siebie cały nasz pierdziawka da sie zrobic przeplyw ale w innym skladzie ale w tej firmie rzadzacy mysla ze maja w tej chwili dobrych specjalistow g...... prawda rok czasu i nic to nawet gorsze od obietnic wyborczych przeplyw na tylu ludzi w kamizelkach powinien byc wzorowy kamizelek przybywa i buforow także :) jestem pewny ze jakby nie było przynajmniej polowy tych od kamizelek nir byloby gorzej a nawet byloby lepiej bo nikt by się nie patrzył i czekał na następnego
Spawacz 2016-11-11 12:36:13
Kobares zastąpi Rzadką ??
Zwariowane czasy 2016-11-11 20:12:47
w tym wariactwie to wszystko możliwe. Patrząc na to wszystko z boku to według pukafki czym gorzej tym lepiej :) ha ha.... O co tu k...a chodzi
hipek 2016-11-16 09:03:06
Tak się przyglądam i przyglądam, pewnie g... to kogoś obchodzi, ale czy ktoś wie, gdzie wywiało rzadką? Komu teraz poszła psuć produkcję?
Bobek oblech 2016-11-16 11:33:05
Niech jej ziemia lekką będzie! Szkoda tylko że przez tą chłopice tyle ludzi prace straciło! Na krzesło elektryczne poszła za kare.
blaszki.pl 2016-11-16 13:41:46
Rzadka chlopka raczej dobrego zajęcia nie znajdzie ale tu poddam moją myśl do dyskusji - rzadka została zatrudniona po to by upi....... pracownikom akord by swoją osobą wykonać czarną robotę by przewietrzyć załogę by wreszcie zrobila to ona a nie pukafka rozumiecie przecież ona też była sterowana odgórnie ? przecież poukladajcie sobie wszystkie klocki w całość zawsze co by nie było ekscelencja pukafka musi mieć czyste ręce tak jsk bylo z wikarym kulawym i psem to na nich rok temu spadło wszystkie zło teraz na rzadką jak będzie źle z jakością to poleci gender teraz nowy szemrany byczek jest wzięty na piedestał oby nie skończył tak jak poprzednicy przecież tu widać typową politykę jak ktoś napisał ekscelencja musi być zawsze na wierzchu
Radomiak Radom 2016-11-17 15:38:23
i po to żeby firma straciła kilka baniek :) z tego co się orientuje to nikt z pozostałych zarzadzajacych nie ucierpiał. Kulawy ma się dobrze a nawet tak jakby przestał utykac, wikary przecież nic nie robi a mu płacą , milicjant ma swoją działkę a gendera nawet pukawka nie ruszy. Pozdrawiam
RKS 2016-11-17 20:01:19
Dopóki będzie pukafka w tej firmie nie będzie stabilizacji na czym zależy zarządowi cały czas nerwy roszady przesunięcia i tworzenie atmosfery ogólnego podp..... się nawzajem a gender jest po to by byc dobrym przekaznikiem bo umiejętności ma marne ale tak tu jest niektórzy muszą się nacharowac by mieć na chleb a inni nic nie robią i zarabiają o wiele więcej prawde napisales Radomiak Radom !!!
Też czasem gram 2016-11-17 22:41:17
patrząc na kamizelki bezstronnie czy się kogoś lubi czy nie to przedstawiam najwiekszych symulantow zakladu.
Wikary -łazik udający że coś myśli a tak naprawdę tu pogada tam pogada coś ktoś wymyśli a on sprzeda jako swoje
Hermann- u niego nic się nie zmieniło przestoji i przepatrzy całe 8 godzin. Niech ktoś mi powie co on wnosi w życie firmy?
Kolejna grupa to technolodzy od giecia i spawania jak nic się nie dzieje to nic nie robią a jak coś się stanie co kosztuje firmę parę groszy to wtedy zaczynają pracować jak należy ale tylko przez chwilę widać że nie mają nadzoru a później ja nie wiem nie mam pojęcia itp.
Kontroler Jakości z pachnącym skrzydłem - typ hermanna przestać pogadać poobserwowac.
Reszta kamizelek widać że się stara i pracuje a przynajmniej coś od siebie daje a nie symuluje.
Co do pukafki to on jest tylko dyrektorem i nie musi znać się na wszystkim ma od tego fachowców tylko żeby jeszcze przestał udawać że wszystko wie to było by super.

Też czasem gram 2016-11-17 22:50:17
A i jeszcze jedno jak kogoś obraziłem to nie przepraszam
Poprostu niech chrabiostwo weźmie się za robotę! Bo jedni zapier....a a ci wyżej destrukcyjne działają na psychikę pracowników od których zależy przerob. Ponieważ jak się widzi takie żeczy to ręce opadają i się robić nie chce.
Rolnik szuka żony 2016-11-19 21:42:07
Czyżby kryzys wieku średniego buahaha white Szkapa jakąś taką przymulona może powinna iść do rolnuk szuka żony bo w przeciwnym razie biedni współpracownicy
bronek 2016-11-20 14:52:45
kto to jest ta white szkapa, prosze chociaz o inicjaly
ja 2016-11-22 09:33:17
Ręce to opadają na Twoje "chrabiostwo" i "żeczy"
obserwator 2016-11-22 10:07:42
I RĘCE OPADAJĄ NA TE WASZE ŻALE. TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ, TO BYŚ NIE ZAPIERD..... NA MASZYNIE I NARZEKAŁ CAŁE ZYCIE ŻE TAKI GŁUPI JESTEŚ I NIĆ WIĘKSZEGO W ŻYCIU NIE ZDZIAŁASZ NIŻ TO CO W WC ZOSTAWIASZ. NAJŁATWIEJ JEST KOGOŚ OBSMAROWAĆ, BO CIĘ ZŻERA ZAZDROŚĆ, ŻE TO NIE TY W TEJ KAMIZELCE POMYKASZ....CAŁA TA WASZA EKIPA MASZYNOWA TO JEDNO WIELKIE ....... Z DALEKA WIDAC KTO CZYM PACHNIE
I CO TY O MYŚLENIU ROZMAWIASZ JAK TO PROCES CAŁKIEM CI OBCY ............
maszyny 2016-11-22 14:23:10
Hahaha to musiał ktoś pokroju wikarego lub pukafki napisać bo to sa najwięksi myśliciele w firmie jak oni coś wy myślą to kot już może sobie saldo na koncie zmniejszać hahaha ubodło co nie wysilajcie się bo i tak wszyscy wokół wiedzą jak jest przetost formy nad treścią
mascarpone 2016-11-23 19:05:29
Kto to jest white szkapa !!!!
Niewolnik 2016-11-23 19:43:46
Dagmara
. 2016-11-23 21:27:50
Żenada
Pracownik 2016-11-23 21:48:07
Mam propozycje dla wszystkich "zainteresowanych" żyjących goworkiem, zgłoście jako wniosek racjonalizatorski nowe stanowisko pracy w akordzie - gowork, stawka za wpis o kimś 50 zł., wtedy nie będziecie musieli się ukrywać pod nickami i jeszcze zarobicie niezłą kasę bez ocierania potu z czoła. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wierszokletów i malkontentów.
. 2016-11-24 14:48:40
coraz lepiej w soboty przyjdź żeby odrobić jakieś bezsensowne dni z tego co wiem to za nadgodziny i soboty to się płaci conajmniej 50tki ciekawe czy tak będzie.
Alpejska łaciata 2016-11-24 17:29:18
Dajcie spokój hehehe Milka
Funfela 2016-11-24 18:17:09
a poco jej ten kask na głowie?
Przechodzien 2016-11-28 13:20:08
Hej ludziska. Dalibyscie mi znac, czy robi u was od niedawna taki sympatyczny spawacz Pawelek z zebami "co drugi wystap", bo sie gdzies zaszyl i nie moge go znalezc.
Kotecki 2016-11-28 15:22:40
A co Cię interesuje czyjeś życie i jego wizerunek? !! Co za ludzie!
miła 2016-11-28 16:56:27
A ten kask to biały? To wiadomo po co ....
Przechodzien 2016-11-30 10:09:12
Ech, i pisza to ludzie na forum, na ktorym sie opluwa zycie przelozonych. Chodzi o to, ze stracilem numer do niego i go szukam. Nic wiecej. Zreszta niewazne. Poradze sobie inaczej.
Kubuś Puchatek 2016-12-02 14:06:16
Eee a gdzie wasz wikarenko ma swoje subarenko? Na elimenty zabrakło he he
xenon 2016-12-04 17:21:01
Zabrakło na alimenty i szampon do włosów przetluszczajacych się dla "gwiazdy" z kantorka przy wejściu hahahs
baba 2016-12-04 20:04:34
Ale to wszystko smiesznie wyglada firma zatrudnia nowych pracownikow nie wiadomo po co ktorzy pozniej mowia dostalismy w miare dobra podstawe a mozemy sie opier...ac i nic nie robic idziemy na kompletacje sciemniac po kilka godzin a oni nam placa BRAWO ZARZADZAJACY!!!
baba 2016-12-04 20:22:59
Kazdy pojdzie na kompletacje pogada pozartuje i dniowka leci nie ma co narzekac za darmo nam placa firma luks nie ma lepszej w Radomiu wszedzie placa za prace a u nas za stanie oby tak dalej jest fantastycznie przynajmniej mozna dorobic bo czlowiek nie jest zmeczony jak dla mnie firma na plus
chłop 2016-12-05 12:47:34
Zawsze zarządzanie pukafki polegalo na wydawaniu nie swoich pieniędzy na lewo i prawo i to jest sedno sprawy dlatego np. nadmiar kamizelek które nic nie robią a kto sie op.... to każdy wie kto pracuje w tym warsztacie
Kto je sałatki ten piękny i glatki 2016-12-08 12:59:53
Stoi bladynka przy subaru pana wikarenko i grzebie pod maska przychodzi wikary i się jej pyta
Co pani robi?
Patrzę jak rozkręcić imprezę:)
Ha ha
pirlo 2016-12-08 21:26:53
Poczytalem przyfomki hahaha pukafka sikawka purchawka jednak nikodem dyzma czyli zero a jednak na wierzchu,, pies pasuje jak ulał chociaż konfident bardziej, bobek pasuje jak ulał i ten wierszyk, czopki nic dodać nic ująć, gender zgadza się nic z chłopa taki niewiadomek płciowy, fajna lektura to forum a ja czekam na orędzie noworoczne stukafki co powie bo mam wrażenie że przez ostatni rok
firma cofnęła się zanim isc do przodu wobec konkurencji i pracownikow
Mendelson 2016-12-08 22:58:40
Jakgdzie jest krzyż! Gdzie jest krzyż! gdzie jest krzyż!... Gdzie jest subaru!
Ben 2016-12-08 23:00:59
Jak to gdzie, stoji na marpucie
pani z recepcji 2016-12-09 13:37:55
Sa przecieki z przemowienia. Podobno ma zaczynac sie tak:
Rok temu atmosfera w firmie stala na krawedzi, ale przez ostatni rok zrobilismy wielki krok naprzod!
Daj pan spokój 2016-12-09 14:40:31
Przecieki to ma wikarenko w swoim subarenko. Subarenko już niema a plama oleju na chodniku do dzisiaj zalega, pytam się kto to posprząta?
Beny 2016-12-09 21:21:48
Będzie catering, suto zastawione stoły i oczywiście opłatek jak co roku :)
Zostaw swoją opinię o stalgast - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stalgast