stalgast

Radom

Opinie o stalgast

ja 2016-11-22 09:33:17
Ręce to opadają na Twoje "chrabiostwo" i "żeczy"
obserwator 2016-11-22 10:07:42
I RĘCE OPADAJĄ NA TE WASZE ŻALE. TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ, TO BYŚ NIE ZAPIERD..... NA MASZYNIE I NARZEKAŁ CAŁE ZYCIE ŻE TAKI GŁUPI JESTEŚ I NIĆ WIĘKSZEGO W ŻYCIU NIE ZDZIAŁASZ NIŻ TO CO W WC ZOSTAWIASZ. NAJŁATWIEJ JEST KOGOŚ OBSMAROWAĆ, BO CIĘ ZŻERA ZAZDROŚĆ, ŻE TO NIE TY W TEJ KAMIZELCE POMYKASZ....CAŁA TA WASZA EKIPA MASZYNOWA TO JEDNO WIELKIE ....... Z DALEKA WIDAC KTO CZYM PACHNIE
I CO TY O MYŚLENIU ROZMAWIASZ JAK TO PROCES CAŁKIEM CI OBCY ............
maszyny 2016-11-22 14:23:10
Hahaha to musiał ktoś pokroju wikarego lub pukafki napisać bo to sa najwięksi myśliciele w firmie jak oni coś wy myślą to kot już może sobie saldo na koncie zmniejszać hahaha ubodło co nie wysilajcie się bo i tak wszyscy wokół wiedzą jak jest przetost formy nad treścią
mascarpone 2016-11-23 19:05:29
Kto to jest white szkapa !!!!
Niewolnik 2016-11-23 19:43:46
Dagmara
. 2016-11-23 21:27:50
Żenada
Pracownik 2016-11-23 21:48:07
Mam propozycje dla wszystkich "zainteresowanych" żyjących goworkiem, zgłoście jako wniosek racjonalizatorski nowe stanowisko pracy w akordzie - gowork, stawka za wpis o kimś 50 zł., wtedy nie będziecie musieli się ukrywać pod nickami i jeszcze zarobicie niezłą kasę bez ocierania potu z czoła. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wierszokletów i malkontentów.
. 2016-11-24 14:48:40
coraz lepiej w soboty przyjdź żeby odrobić jakieś bezsensowne dni z tego co wiem to za nadgodziny i soboty to się płaci conajmniej 50tki ciekawe czy tak będzie.
Alpejska łaciata 2016-11-24 17:29:18
Dajcie spokój hehehe Milka
Funfela 2016-11-24 18:17:09
a poco jej ten kask na głowie?
Przechodzien 2016-11-28 13:20:08
Hej ludziska. Dalibyscie mi znac, czy robi u was od niedawna taki sympatyczny spawacz Pawelek z zebami "co drugi wystap", bo sie gdzies zaszyl i nie moge go znalezc.
Kotecki 2016-11-28 15:22:40
A co Cię interesuje czyjeś życie i jego wizerunek? !! Co za ludzie!
miła 2016-11-28 16:56:27
A ten kask to biały? To wiadomo po co ....
Przechodzien 2016-11-30 10:09:12
Ech, i pisza to ludzie na forum, na ktorym sie opluwa zycie przelozonych. Chodzi o to, ze stracilem numer do niego i go szukam. Nic wiecej. Zreszta niewazne. Poradze sobie inaczej.
Kubuś Puchatek 2016-12-02 14:06:16
Eee a gdzie wasz wikarenko ma swoje subarenko? Na elimenty zabrakło he he
xenon 2016-12-04 17:21:01
Zabrakło na alimenty i szampon do włosów przetluszczajacych się dla "gwiazdy" z kantorka przy wejściu hahahs
baba 2016-12-04 20:04:34
Ale to wszystko smiesznie wyglada firma zatrudnia nowych pracownikow nie wiadomo po co ktorzy pozniej mowia dostalismy w miare dobra podstawe a mozemy sie opier...ac i nic nie robic idziemy na kompletacje sciemniac po kilka godzin a oni nam placa BRAWO ZARZADZAJACY!!!
baba 2016-12-04 20:22:59
Kazdy pojdzie na kompletacje pogada pozartuje i dniowka leci nie ma co narzekac za darmo nam placa firma luks nie ma lepszej w Radomiu wszedzie placa za prace a u nas za stanie oby tak dalej jest fantastycznie przynajmniej mozna dorobic bo czlowiek nie jest zmeczony jak dla mnie firma na plus
chłop 2016-12-05 12:47:34
Zawsze zarządzanie pukafki polegalo na wydawaniu nie swoich pieniędzy na lewo i prawo i to jest sedno sprawy dlatego np. nadmiar kamizelek które nic nie robią a kto sie op.... to każdy wie kto pracuje w tym warsztacie
Kto je sałatki ten piękny i glatki 2016-12-08 12:59:53
Stoi bladynka przy subaru pana wikarenko i grzebie pod maska przychodzi wikary i się jej pyta
Co pani robi?
Patrzę jak rozkręcić imprezę:)
Ha ha
pirlo 2016-12-08 21:26:53
Poczytalem przyfomki hahaha pukafka sikawka purchawka jednak nikodem dyzma czyli zero a jednak na wierzchu,, pies pasuje jak ulał chociaż konfident bardziej, bobek pasuje jak ulał i ten wierszyk, czopki nic dodać nic ująć, gender zgadza się nic z chłopa taki niewiadomek płciowy, fajna lektura to forum a ja czekam na orędzie noworoczne stukafki co powie bo mam wrażenie że przez ostatni rok
firma cofnęła się zanim isc do przodu wobec konkurencji i pracownikow
Mendelson 2016-12-08 22:58:40
Jakgdzie jest krzyż! Gdzie jest krzyż! gdzie jest krzyż!... Gdzie jest subaru!
Ben 2016-12-08 23:00:59
Jak to gdzie, stoji na marpucie
pani z recepcji 2016-12-09 13:37:55
Sa przecieki z przemowienia. Podobno ma zaczynac sie tak:
Rok temu atmosfera w firmie stala na krawedzi, ale przez ostatni rok zrobilismy wielki krok naprzod!
Daj pan spokój 2016-12-09 14:40:31
Przecieki to ma wikarenko w swoim subarenko. Subarenko już niema a plama oleju na chodniku do dzisiaj zalega, pytam się kto to posprząta?
Beny 2016-12-09 21:21:48
Będzie catering, suto zastawione stoły i oczywiście opłatek jak co roku :)
ale się ukryłeś 2016-12-15 12:27:30
tobie szampon niepotrzebny ....na łyso.....
Łysy 2016-12-15 13:32:06
Proponuje z problemami zgłosić się do poradni rodzinnej a nie na forum brudy prac. To nie Facebook tylko forum o pracodawcy. Niektórym to rdza już na mozg wchodzi.
Zdrowie pan 2016-12-20 13:06:39
A weź ty napisz coś o sobie? Z której jesteś parafii itd.
I to by było na tyle 2016-12-23 19:02:40
Orędzia świątecznego nie było opłatka też bo pukafka nie mialby sie czym pochwalić ewentualnie plagą swoich porażek :) co roku opuszcza nad jakiś bastion człowieczeństwa w tej firmie żegnaj Dyrektorze Stanisławie wszystkiego dobrego spokojnej emerytury
Kotecki 2016-12-24 08:08:19
Nawet wam życzeń nie złożył? !! Co za ŚWINIA!!!!
tytus 2016-12-24 11:50:29
Odchodzą dobrzy ludzie z roku na rok a zostają homki niewiadomki czopki chlopki na wykopki i pukafka ekscelencja całego zła w tej firmie kwintesencja ją się pytam gdzie jest jakość wyrobów i zarządzania w.w. wymienieni poza tym pozostałym wesołych Świąt życzę
PIS 2016-12-25 09:26:02
Co wam po życzeniach, cały rok tylko patrzy każdy jak tu komuś zaszkodzić żeby moje było na górze a teraz fałszywe życzenia! Mogłbym na przykładach wskazać fałszywe osoby w zakładzie nawet te duchowne. Tutaj przychodzimy pracować i zarabiać pieniądze na życie i rodzinę. Moim zdaniem bardzo dobrze pukawek postąpił że nie było opłatka. Przez ostatni miesiąc chodziliscie i gadaliście że nie będziecie się łamać opłatkiem z kadra więc punkt dodatni po stronie kadry. Jeżeli chodzi o Stasia to nie za dużo miałem z nim kontaktu ale czuć było od niego ciepło i racjonalne podejście więc szczerze życzę zdrowia i spokojnej emerytury. Zauważycie że nigdy nikt na niego złego słowa nie powiedział.
meble 2016-12-27 20:06:44
Dokładnie przychodzimy tu zarabiać kasę i to wszystko tylko szkoda że firma jest toksyczna jeżeli chodzi o atmosferę ale to już zasługa pukafki
autentyk 2017-01-02 20:11:32
Dziś spotkałem kolegę krótka gadka życzenia noworoczne i pytanie to gdzie pracujesz odpowiadam że w stalgascie a on to tam gdzie blacha nierdzewna rdzewieje no tak a on to albo jestes masohista albo nie potrafisz sobie pracy znalezc ten kolegs nie ma nic wspolnego z nasza firma pytam sie dlaczego tak sądzisz bo trzeba sie rozwijać a słyszałem że tam się tylko papier toaletowy rozwija
Krzysztof kolumb 2017-01-02 21:30:32
wikary na urodziny dziewczyny mają ci spodnie z szelkami kupić żebyś białym pupskiem nie razil po oczach przy nachylaniu. A co do poprzednika to jest sprawa prezesów czym handluja, Boli cię że się interes kręci?? Coo. Jak klient odpowiednio zapłaci to nie będzie rdzewiala prosta sprawa. A jak chce mieć za niby pieniądze niby nierdzewke to ma.
roztrzas 2017-01-08 15:26:51
Daga dzięki za wczorajszy miły wieczór ahhh co to była za noc !!!!
k karol k 2017-01-10 17:24:15
Czytając to forum, ludzi tu piszących można by określić cytując takie słowa:

„Wszyscy jesteśmy w bagnie,
tylko nieliczni patrzą w gwiazdy.”

Pozdrawiam tych, którzy uczciwie pracują i w te gwiazdy patrzą.
jfk 2017-01-10 22:03:43
Hahaha dokładnie garstka uczciwych ale taka firma jak dyro pukafka jest lekko mówiąc na bakier z uczciwoscia i dobrze wszyscy wiedzą co tu szukac nastepni sciemniacze gender herman ale przykład idzie z góry
Rafmag 2017-01-12 15:01:41
Nie zrobil podsumowania wigilijnego wiec morze tu napisze Co bylo najwieksza porazka 2016???
Costarica 2017-01-12 19:20:51
Jam to Co!! subarenko pana wikarenko :) Buahaha
Erni 2017-01-13 18:29:48
Łatwiej by mu było powiedzieć o zwycięstwach niż porażkach bo ma tylko jedno że jeszcze pracuje :)
Programista wyklęty 2017-01-14 07:14:13
klient wykupił niepełny pakiet nierdzewki, więc dostał rdzewkę, proste i logiczne.
To jak z abonamentem polsatu, albo masz pełny pakiet, albo familijny i rób sobie u szwagra w garażu nierdzewkę, albo niech Ci szwagier zrobi nierdzewkę po kielichu samogonu :P
tig ale już nie tu 2017-01-14 22:29:26
Widzę że niezbyt się dzieje w sraczkagaście pracowałem tam kiedyś i sądząc po wpisach wychodzi to co oczywiste czyli pukafka (miałeś rację przyjacielu co ten przydomek mu nadałeś - kolega po fachu :)) obiecywać dawać nie swoje to na dłuższą metę nie zda egzaminu kiedys przyjdzie kryska na matyska lepiej być uczciwym i nie obiecywać a tak na marginesie pamiętam że po ułożeniu akordu obiecał pracownikom że beda zarabiali następne 70% więcej a jest odwrotnie sadzac po wpisach jak i gdy sie spotyka pracownikow i jeszcze jedno wcale tu sie nie zarabia dobrze poza kliką pukafki czyli czopkami pewnie genderem itpm
Janusz "biznesman" Śwagier 2017-01-15 12:51:44
śwagier daje słowo, że kupi 5 ton nierdzewki za połowę kosztu wytworzenia nierdzewki a nawet rdzewki. Sprzeda na allegro i będzie się z Was śmiał jak Zbigniew Stonoga.

Obserwator 2017-01-15 13:06:58
O Co chodzi z tym śwagrem I ta blacha? Bo nie lapie?!
Programista wyklęty 2017-01-15 21:46:02
Siema
Chodzi o to, że Krzysztof Kolumb napisał na forum -
"Jak klient odpowiednio zapłaci to nie będzie rdzewiala prosta sprawa. A jak chce mieć za niby pieniądze niby nierdzewke to ma"
Tak samo było z moją pracą w radwagu, nie przykładałem się, bo kierownik nie zapłacił mi tyle ile chciałem, po prostu nie byłem zmotywowany, wręcz mocno zdemotywowany byłem (wina kierownika). I teraz śmieję się, że tak to wygląda, że jak klient płaci mało, to się mu wykonuje usługę po łebkach, nie dokładnie itp, albo wcale.
A że klient chce kupić pracę poniżej kosztu wykształcenia pracownika, to tak jakby kupić blachę nierdzewną poniżej kosztu jej wyprodukowania.
Śwagier się wziął z abonamentu familijnego. Napisałem, że to jest jak z abonamentem telewizyjnym. Można wykupić wszystkie programy i oglądać co się chce, albo mieć pakiet familijny (niepełny). Pakiet familijny w przypadku prac fizycznych wygląda tak, że trzeba sobie zrobić blachę nierdzewną u szwagra w garażu, jak się chce z dobrej firmy, to trzeba zapłacić jak za pakiet full wypas HD ;), wtedy się dostanie nierdzewną blachę dobrej jakości. uffffff
Pozdrawiam
... 2017-01-17 14:45:11
Z przykrością stwierdzam że zakład na projekt costa jeszcze nie jest gotowy i długo nie będzie. Takie zadania przygotowuje się miesiącami a to co jest zrobione do tej pory to śmiech na sali. Proponuje rozdać na zebraniu kartki niech każdy napisze za i przeciw i swoje pomysły. Bo znów obudzicie się z ręka w nocniku.
robol 2017-01-18 21:02:35
Firma bogata bo stać ją na tak drogie zabawki dla wikarego i pukafki przecież to już bedzie ze dwa lata jak coste kupili i g...... zrobili tylko dla pracownikow nigdy nie ma tylko cięcia i cięcia
Ernest 2017-01-20 17:31:31
jak teraz wszystko idzie porysowane to ja sobie wyobrazam co bedzie jak puszcza towar bez folii
Zostaw swoją opinię o stalgast - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stalgast