31 Baza Lotnictwa Taktycznego

Poznań

Opinie o 31 Baza Lotnictwa Taktycznego

anonim 2009-04-22 14:35:57
Słowa kojarzące się z 31 Baza Lotnictwa Taktycznego (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... wysoki.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...zdyscyplinowani .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie można negocjować, niskie zarobki.
Najbardziej podobało mi się w 31 Baza Lotnictwa Taktycznego:charakter pracy.
Najbardziej nie podobało mi się w 31 Baza Lotnictwa Taktycznego:zarobki.
sierż rezer. 2012-10-11 18:05:52
Służyłem w tej jednostce od 2009 - 2011-08-31, zarobki nie złe, na etacie sierż. U5 po 15 latach służby dostawałem 2945 zł na rękę, nie miła atmosfera służby, instruktarze przed służbą u szefa sztabu masakra jak służyłem nie znałem takiej formy instruktarzy, ludzie przed instruktarzem zestresowani. mój pierwszy instruktarz przed służba w tej jednostce i klapa nie dopuszczony do służby, powód brak znajomości nazewnictwa poszczególnych obiektów w tej jednostce, w innych jednostkach jak służyłem instruktarz był prowadzony w formie: szef sztabu inf żołnierzy o planach jakie będą realizowanie w danym tygodniu cząstkowo, o przyjeździe ważnych osób do jednostki, i zwracał uwagę na znajomość zadań, regulaminów, nie trzeba było wkuwać na pamięć i recytować wyrywkowo jak na olimpiadzie wiedzy co jest napisane w instrukcji. Posłużyłem w tej jednostce potem na L4 i wypad do cywila miałem dość, brak szacunku do ludzi. Obecnie ktoś wziął się za ta jednostkę zmienił się dowódca, w kadrach zmiany, szef sztabu się zmienił. Patrząc na nazwiska osób na dobre.
kpr 2013-12-08 16:14:31
Zgadzam się z tą opinią służę w innej jednostce, służyłem w tej j.w. masakra, z tego co wiem zmieniło się dużo, obecnie
żołnierz 2014-02-11 21:59:06
Masakra to moje zdanie, nie chciał bym nikogo obrazić tym wpisem, służyłem w tej jednostce, jak zobaczyłem kto został zastępcą dowódcy masakra, daleko od tej jednostki wojskowej
żołnierz 2014-02-11 22:04:03
errata - nie chciałbym (:
żołnierz 2014-02-14 18:36:07
Widziałem też nie służę w tej jednostce od dawna ale jest masakra, (usunięte przez administratora)
rezerwista 2014-02-14 18:45:29
Szefa sztabu i dowódcę bez uwag normalni spokojni ludzie, ale co do zastępcy dowódcy tej j.w niech ciał bym aby ta osoba dowodziła mną, myślałem,że w 2010 wyślą jego do cywila albo sam odejdzie. Za czasów 2009 - 2010 był przełożonym chłopaków służących na zespole dowodzenia budynek nieogrzewany w zimie, warunki służby itd porażka
kpr 2014-02-14 18:52:32
Zgadzam się z opinią chłopaków nie chciałbym aby ta osoba dowodziła mną porażka, nie lubię jego
żołnierz 2014-02-22 23:24:31
Krótki odstęp czasu, bo opinię wystawiło kilka osób, na spotkaniu
Jan 2014-11-07 03:07:57
Jak analfabeta ,,lox" ,,a jako kogo mogą tam zatrudnić?" Ukończyłeś podstawówkę ? Zdania po polsku nie potrafisz zbudować, ograniczony? Szkoła specjalna podstawowa?
żołnierz 2014-11-16 00:44:16
( usunięte przez administratora ) polecam, dziwne, nie polecam tej jednostki wojskowej, od 2010 nic się nie zmieniło, była nadzieja,że po zmianach kadrowych, zmiana dowódcy, szef sztabu, okazało się, że zastępca dowódcy został :( Dowódca i szef sztabu bez uwag, zastępca dowódcy :( Parking dla ,, od ppłk"
mjr 2014-11-18 14:12:37
Jestem za wprowadzeniem parkingu od szer zawodowego do mjr, ppłk, płk, generał nie (:
szer zawodowy 2014-11-20 23:05:39
Dla heniek (: Jest możliwość podjęcia pracy w wojsku polskim:
Dla osób z cywila:
Podstawa to komisja lekarska, nacisk stawiają na badania psychologiczne testy, zdrowie, trzeba przejść egzamin ze sprawności fizycznej na jednostce wojskowej, nie jest łatwo :(
szer zawodowy - wykształcenie gimnazjum, żołnierze rezerwy, którzy mają odbytą zasadnicza służbę, z NSR,
podoficer - średnia szkoła, żołnierz rezerwy, którzy mają odbytą zasadnicza służbę wojskową, przeniesieni do rezerwy żołnierze zawodowi
oficer - wyższe j/w
Można zdawać na szkołę wojskową: Wyższa Szkoła Oficerska, podoficerska.
Osoby bez wykształcenia wojskowego, przeszkolenia wojskowego nie mają możliwości zostać żołnierzem zawodowym.

Uwaga dla Heniek: człowieku ja mam ukończoną szkołę średnią, jak mnie pamieć nie myli, w szkole podstawowej potrafiłem pisać, przełożyć myśli na papier, patrząc na to co napisałeś masakra
Żolłłnierz 2015-12-26 21:04:42
Zmiany były ale niestety łysa pała została zastępcą dowòdcy w 2011 jednego syna płkownika załatwił na ament po telefonu zaufania do Warszawy dzwonił zgłaszał bajzel niestety gościa wpchnel na komisję z kopertą i czubka zrobili
Szeregowy były 2016-02-29 01:31:29
Dobrze, że to ujołeś na stronie tej j.w. opisałeś, to był podoficer informacji lotniczej gościa przenieśli na etat w zespole dowodzenia/ przedelegowali powód to nie odpowiadała mu praca tam trzeba był wcześnie pojawiać się w pracy zapierdal itd, horror dla tego gościa zaczął się na Zespole Dowodzenia zobaczył większą rozpierduchę budynek Rydera niedogrzany w zimę znajduje się na PKT dowódca tego zespołu był mjr po przejściach jednym słowew wszyscy którzy tam byli swoje przeżyli nie miłe sytuację w j.w. tzw poczekalnia na etat normalny. Ten sierżant jak tam przybył zobaczył to tą rozpierduchę był zaskoczony. Na stanie stara broń, hełmy nocniki blaszkami wszystko stare. Gość wyraził opinię kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do sztabu i stało się na gościa szukali bata udało się na łeb dowódcy Zespołu ktoś z góry kazał napisać meldunek brak przydatności do służby no i stało się łaził z dowódcą na Izbę Chorych do lekarza powód miał być wysłany na komisję bez powodzenia znaleźli haka psychoprofilaktyk test mu zrobiła potem stwierdziła w opisie że przesłanką choroby umysłowej, sierż pokazał te papiery, my rwechotaliśmy że śmiechu, chamstwo itd Stało się poszedł na komisję przeszedł całą chłopak zdrowy ale u psychiatry nie otworzył kopertę i skierował na obserwację. W sztabie cieszyli się ci co mieli. Powiedział z tydzień z czubkami nie powrócił do jednostki odbieraliśmy L4. Gość zorganizował spotkanie przed odejściem opowiadał szpital w Bydgoszczy oddział psychiatryczny siedzieli tam żołnierze po Iraku, cywile, i gość którego wysłali na komisję jak jego powód zgłosił kradzież czegoś tam paliwa itd Mamy armię NATO. Polska taki mamy klimat. Mnie wystąpili z armii po 12 latach takaa ustawa. Gość rozpoczął się mundury sierż sprzedał na jednostce i wyjechał z jednostki bez pożegnania. Agłównym zainteresowanym podkładano świni i wysyłania na komisję angażowania był obecny zastępcą dowódcy Bazy,awansowali. A smród został.
Errata 2016-02-29 01:57:57
Dobrze, że to ujołeś na stronie tej j.w. opisałeś, to był podoficer informacji lotniczej gościa przenieśli na etat zespole dowodzenia/ przedelegowali powód to nie odpowiadała mu praca tam trzeba było wcześnie pojawiać się w pracy zapierdal itd, horror dla tego gościa zaczął się na Zespole Dowodzenia zobaczył rozpierduchę budynek rudera niedogrzany w zimę znajduje się na PKT dowódca tego zespołu był mjr po przejściach jednym słowew wszyscy którzy tam byli swoje przeżyli nie miłe sytuację w j.w. tzw poczekalnia na etat normalny. Ten sierżant jak tam przybył zobaczył to tą rozpierduchę był zaskoczony. Na stanie stara broń, hełmy nocniki blaszkami wszystko stare. Gość wyraził opinię kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do sztabu i stało się na gościa szukali bata udało się na łeb, dowódcy Zespołu ktoś z góry kazał napisać meldunek brak przydatności do służby no i stało się łaził z dowódcą na Izbę Chorych do lekarza powód miał być wysłany na komisję bez powodzenia znaleźli haka psychoprofilaktyk test mu zrobiła potem stwierdziła w opisie że przesłanką choroby umysłowej, sierż pokazał te papiery, my rwechotaliśmy że śmiechu, chamstwo itd Stało się poszedł na komisję przeszedł całą chłopak zdrowy ale u psychiatry nie, otworzył kopertę i skierował na obserwację. W sztabie cieszyli się ci co mieli. Posiedział z tydzień z czubkami nie powrócił do jednostki odbieraliśmy L4. Gość zorganizował spotkanie przed odejściem opowiadał szpital w Bydgoszczy oddział psychiatryczny siedzieli tam żołnierze po Iraku, cywile, i gość którego wysłali na komisję jak jego powód zgłosił kradzież czegoś tam paliwa itd Mamy armię NATO. Polska taki mamy klimat. Mnie zwolnili z armii po 12 latach taka ustawa. Gość rozliczył się mundury sierż sprzedał na jednostce i wyjechał z jednostki bez pożegnania. Agłównym zainteresowanym podkładano świni i wysyłania na komisję angażowania był obDobrze, że to ujołeś na stronie tej j.w. opisałeś, to był podoficer informacji lotniczej gościa przenieśli na etat w zespole dowodzenia/ przedelegowali powód to nie odpowiadała mu praca tam trzeba był wcześnie pojawiać się w pracy zapierdal itd, horror dla tego gościa zaczął się na Zespole Dowodzenia zobaczył większą rozpierduchę budynek Rydera niedogrzany w zimę znajduje się na PKT dowódca tego zespołu był mjr po przejściach jednym słowew wszyscy którzy tam byli swoje przeżyli nie miłe sytuację w j.w. tzw poczekalnia na etat normalny. Ten sierżant jak tam przybył zobaczył to tą rozpierduchę był zaskoczony. Na stanie stara broń, hełmy nocniki blaszkami wszystko stare. Gość wyraził opinię kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do sztabu i stało się na gościa szukali bata udało się na łeb dowódcy Zespołu ktoś z góry kazał napisać meldunek brak przydatności do służby no i stało się łaził z dowódcą na Izbę Chorych do lekarza powód miał być wysłany na komisję bez powodzenia znaleźli haka psychoprofilaktyk test mu zrobiła potem stwierdziła w opisie że przesłanką choroby umysłowej, sierż pokazał te papiery, my rwechotaliśmy że śmiechu, chamstwo itd Stało się poszedł na komisję przeszedł całą chłopak zdrowy ale u psychiatry nie otworzył kopertę i skierował na obserwację. W sztabie cieszyli się ci co mieli. Powiedział z tydzień z czubkami nie powrócił do jednostki odbieraliśmy L4. Gość zorganizował spotkanie przed odejściem opowiadał szpital w Bydgoszczy oddział psychiatryczny siedzieli tam żołnierze po Iraku, cywile, i gość którego wysłali na komisję jak jego powód zgłosił kradzież czegoś tam paliwa itd Mamy armię NATO. Polska taki mamy klimat. Mnie wystąpili z armii po 12 latach takaa ustawa. Gość rozpoczął się mundury sierż sprzedał na jednostce i wyjechał z jednostki bez pożegnania. A głównym zainteresowanym podkładania świni i wysyłania na komisję angażowania był obecny zastępcą dowódcy Bazy,awansowali. A smród został.Osobiście przy pierwszym spotkaniu napluł bym w twarz.
Szeregowy były 2016-02-29 02:09:35
Przepraszam za błędy doczytacie tą opinię napisałem siedząc na imprezie z byłymi żołnierza wspominany na tablecie mi ciężko się pisze, w stracie zrobiłem edycję i skopiowałem 2 razy tekst, pozdro
Mumin 2016-02-29 02:16:54
Diego napisał dajcie okulary 3d uda się rozszyfrować bo padnę, niestety prawda.
Chor 2016-02-29 09:08:18
Erratę wstawię to co napisał gość jest prawdą, warto poprawić aby można było przeczytać

,,Dobrze, że to ująłeś na stronie tej j.w. opisałeś, to był podoficer informacji lotniczej gościa przenieśli na etat do Zespołu dowodzenia/ przedelegowali powód to nie odpowiadała mu praca tam trzeba było wcześnie pojawiać się w pracy zapierdal itd, horror dla tego gościa zaczął się na Zespole Dowodzenia zobaczył rozpierduchę budynek rudera niedogrzany w zimę znajduje się na PKT dowódca tego zespołu był mjr po przejściach jednym słowem wszyscy którzy tam byli swoje przeżyli nie miłe sytuację w j.w. tzw poczekalnia na etat normalny. Ten sierżant jak tam przybył zobaczył to tą rozpierduchę był zaskoczony. Na stanie stara broń, hełmy nocniki blaszkami wszystko stare. Gość wyraził opinię kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do sztabu i stało się na gościa szukali bata udało się na łeb, dowódcy Zespołu ktoś z góry kazał napisać meldunek brak przydatności do służby no i stało się łaził z dowódcą na Izbę Chorych do lekarza powód miał być wysłany na komisję, bez powodzenia znaleźli haka psychoprofilaktyk test mu zrobiła potem stwierdziła w opisie że pojawiła się przesłanka choroby umysłowej, sierż pokazał te papiery, my rechotaliśmy ze śmiechu, chamstwo itd Stało się poszedł na komisję przeszedł całą chłopak zdrowy ale u psychiatry nie, otworzył kopertę i skierował na obserwację. W sztabie cieszyli się ci co mieli. Posiedział z tydzień z czubkami nie powrócił do jednostki odbieraliśmy L4. Gość zorganizował spotkanie przed odejściem opowiadał, że był w szpitalu w Bydgoszczy na oddziale psychiatrycznym siedzieli tam żołnierze po Iraku, cywile, i gość którego wysłali na komisję powód zgłosił kradzież czegoś tam paliwa w jednostce wojskowej itd Mamy armię NATO. Polska taki mamy klimat. Mnie zwolnili z armii po 12 latach taka ustawa. Gość rozliczył się, mundury sierż. sprzedał na jednostce i wyjechał z jednostki bez pożegnania. A główny zainteresowany podkładaniem świni i wysyłania na komisję był obecny zastępca dowódcy Bazy,awansowali. A smród został.Osobiście przy pierwszym spotkaniu napluł bym w twarz."

Przeczytałem to dzisiaj ktoś odważył się to opisać, zamiatanie pod dywan nic nie pomogło, smród zostanie, słowa kluczowe to trzeba być człowiekiem a po jakimś czasie miło spotyka się ludzi na chodniku którzy mówią dzień dobry, a nie plują w twarz.
żołnierz 2016-05-20 11:19:57
Chcesz związać karierę zawodowa z wojskiem zapraszamy, warunki:
etat szeregowy zawodowy/ wymagania
- wykształcenie gimnazjum
- ukończona szkoła młodszych specjalistów
- NSR

etat podoficer
- wykształcenie średnie (bez matury)
- posiadać stopień podoficerski ( dotyczy rezerwistów)
- ukończenie szkoły podoficerskiej
etat oficerski
- wykształcenie wyższe
- posiada stopień oficerski (dotyczy rezerwistów)
- ukończona szkoła oficerska
żołnierz 2016-05-20 11:20:23
Chcesz związać karierę zawodowa z wojskiem zapraszamy, warunki:
etat szeregowy zawodowy/ wymagania
- wykształcenie gimnazjum
- ukończona szkoła młodszych specjalistów
- NSR

etat podoficer
- wykształcenie średnie (bez matury)
- posiadać stopień podoficerski ( dotyczy rezerwistów)
- ukończenie szkoły podoficerskiej
etat oficerski
- wykształcenie wyższe
- posiada stopień oficerski (dotyczy rezerwistów)
- ukończona szkoła oficerska
erdogan 2016-09-26 04:18:20
Nie z 31 BLT żart, powód dlaczego nie, to w 2009r był wykonany telefon przez żołnierza tej j.w. dotyczyło mobbingu, z Warszawy przysłali pismo w tej sprawie sprawa dotyczyła ppłk Satkowskiego, osoba która to zgłosiła to żołnierz z Zespołu Dowodzenia. Komisja jakaś przyjechała zjedli wypili i pojechali nie raczyli wysłuchać stron składających zażalenia na bajzel, jaki był na Zespole Dowodzenia za całokształt. Nieładnie jak wysyła się żołnierza na komisję lekarską z kopertą na izbie chorych pospiesznie przeprowadza jemu psychotest psychoprofilaktyk, i pośpiesznie stwierdza po jednym dniu chorobę psychiczną tzw zaburzenie chorobowe psychiczne. Nie dziwota że na komisji lekarskiej psychiatra wysyła żołnierza na obserwację. Dodam na izbę chorych chodził z mjr Rudą dowódcą Zespołu Dowodzenia kilka razy aż się udał zrobić z żołnierza, podoficera debila, kombinatorstwo pomogło szukanie wyjścia z problemy, na wątrobę na serce można przeprowadzić badania. W tym okresie ktoś tą sprawę opisał na forum nfow. W kadrach zmiany mjr z kadr dziwnym trafem trafił na etat inny. Tego ppłk Satkowskiego awansowali do stopnia płk, został nawet zastępcą dowódcy. Czy to normalne.
żołnierz z 31 BLT 2016-09-27 18:30:45
Normalne, chopie zostaw ten temat było minęło, sprawę załatwili gość odszedł na emeryturę. Minęło z 6 lat. Jak jest tak jest świata nie naprawisz.
podoficer 2016-09-28 21:44:36
Po szkole podoficerskiej służę w tej jednostce wojskowej, zarobki nie małe, mundurówka, 13 pensja, urlopowe, miła atmosfera pracy, przełożeni oky, mieszkanie dostałem z WAM, dojazd dobry. Jest super jakiś czas temu na terenie 31 bazy udostępniono ośrodek sportu (baseny, hale do gry w piłę nożną itd, bieżnia do uprawiania lekkoatletyki). Polecam
żołnierz emeryt 2016-10-01 18:48:18
A ty na jaki etat, patrząc na treść Twojego wpisu, edukacja na poziomie szkoły specjalnej? nie obrażając ludzi z zaburzeniem sprawności intelektualnej, dziecko na poziomie szkoły podstawowej potrafi pisać lepiej, zdanie rozpoczyna się od dużej litery, osoba inteligentna wie, posiada inf. dotyczy naboru do wojska polskiego, to nie pierwszy wpis na tej stronie świadczący o niskim poziomie inteligencji. Ma to na celu ośmieszyć ludzi pracujących w wojsku, osoby które zamieściły inf. opinię, pokazać..? Ciekawe ???
bean 2016-10-02 17:23:47
No dobra, ale najwważniejsze dla mnie jest to, żeby wypłata była zawsze respektowana, a skoro dbają o to, żeby wynagrodzenie mogło być na czas, to nic dziwnego, że są teraz tak bardzo popularni na rynku. A socjale jakie się pojawiają u nich? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o 31 Baza Lotnictwa Taktycznego - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego