Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Witam, ktoś może się wypowiedzieć o stanowisku specjalista ds zapewnienia jakości produktu i specyfikacji?

Ewelina

No a tak właśnie a propos ludzi z wiosek, to czy mają dojazd sensowny do pracy? Chciałabym wiedzieć, czy trzeba na własną rękę czy po prostu firma organizuje transport. Jest darmowy autobus?

Karyna

Zrównać to z ziemią inflacja 18% a tutaj dało 2% nawet nie podwyżki tego nawet nie można nazwać wyrównaniem. Firma śmiech (usunięte przez administratora) tylko żerują na pracownikach dojezdnych i Ukraińcach.

mmuffl0n

Całe szczęście inaczej nie wiem co by to było, stoi już kilka nowych VW Arteon. Ale my na szczęście dostaliśmy tylko 2% podwyżki, żebyśmy nie zwariowali przypadek od tego przybudku. Hej rodacy i nie rodacy to pracy! Byle więcej, za mniej, heeej!

@Karyna

A te 2%, o których piszesz to jak kwotowo wychodzi, jest to liczone od najniższej krajowej? Tych Ukraińców dużo jest zatrudnianych, oni mają takie same warunki pracy jak rodacy? Ktoś tu napisał, że mało jest pracy, a myślałam właśnie że firma nie narzeka.

świnia gardzi śledziem

robię w śledziach od 10 lat i powiem szczerze jako pracownik, że takiej marnej jakości to jeszcze nie było. Kierownictwo jedzie po kosztach byle najwięcej zarobić a jakość prosi o pomstę do nieba. Zatrudniają ukraińców, żeby hajs się zgadzał a oni robią sobie bitwę w śmietanie i rzucają tam co popadnie. Byłem osobą,która po godzinach musiała wyławiać przedmioty z oleju. Nie chce dłuzej milczeć w tej sprawie gdyż sprawia mi to wiele przykrości. zawsze kupowałem śledzie lisner i brałem do dzieci te opakowania co były uszkodzone, żeby się nie zmarnowały ale teraz nawet bym tego świni nie dał na pożarcie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Dno

Wymagania z NASA, technologia z czasów PRL ,ZSRR. Wynagrodzenie typu renta. Pracownik nie ma tutaj na nic wpływu. Brygadzistki wciskają kit prosto w oczy. W tej firmie jesteś nikim masz tylko rypać za darmo najlepiej.

Olcia
@Dno

Dali podwyzke 300 zl wiec zwykly pracownik na 3 zm lolo 4 ma netto chyba

@Dno

Powiesz coś więcej o tych wymaganiach, czy te obowiązki co wymagają wychodzą poza kompetencje na danym stanowisku? Ktoś napisał, że dali podwyżkę, więc co spoko się zrobiło w firmie? a są jakieś dodatki do wypłaty jak premia?

Coin
@Halina

W tej firmie pracowałem 15 lat całe szczęście że nie pracuje tam praca ciężka wymagająca każą (usunięte przez administratora) pieniądze jak na poznań to kiepskie

Wk*rwiony konsument

Zakupiłam śledzie w śmietanie i powiem krótko. Ble . Zamiast 6 śledzi były dwa i jeszcze jakieś nadgryzione i sama cebula a w jednym wiadrze mój mąż znalazł ludzki ząb. Zaraz wam te firmę sane**pid zamknie. Nie polecam, chyba ze chcecie sie(usunięte przez administratora)

Pi
@Wk*rwiony konsument

Ząb to ty chyba sama tam wrzuciłaś Hahahaha naciągacze i wyzyskiwacze. 2 śledzie w wiadrze, niemożliwe (usunięte przez administratora)

Ela
@Wk*rwiony konsument

Potwierdzam. Ja znalazłam włos łonowy. A śledzi tyle co kot na srał. Lepiej samemu złowić niż kupować te pomyje z wyrobem śmietanopodobnym co nawet nie leżało koło śmietany tylko koło g ó*wna. Zwymiotowałam wszystko i smak rzygów był lepszy niż to wiadro szprotek bo śledziami to nie można tego nazwać

Byly konsument
@Wk*rwiony konsument

Zakupione przeze mnie sledzie w oliwie musialam wyrzucic poniewaz nie nadawaly sie do konsumpcji! Po mojej interwencji czekalam 14 dni na odpowiedz z Firmy. Jako zadosc uczynienie zaproponowano mi reklamowke z logo Firmy Lisner. Drodzy panstwo zastanawiam sie czy ta Firma ma swoich klientow za (usunięte przez administratora) Mysla, ze ktos im jeszcze bedzie robic darmowa reklame? Smiechu warte! A ta rozpadajace sie ryby moze niech zjedza sobie sami. Smacznego!

Gość 1
@Ela

To nie kupuj ,ktoś Ci kazał ?? Ten komentarz to dopiero żenada.

Joanna
@Wk*rwiony konsument

Ja znalazłam pazura w ich sałatce. Obrzydliwe. Już nigdy nic od nich nie kupię

Rogogon węgierski
@Wk*rwiony konsument

Racja. Od zawsze z żoną kochamy śledzie. Bierzemy udział w survivalach w strasznych warunkach, gdzie zawsze towarzyszyła nam konserwa z lisnera. Od kiedy znalalem tam zużytą prezerwatywę, którą się zaksztusilem, dalem sobie spokój z tą firmą. Po badaniach laboratoryjnych dowiedzono, że było tam nasienie, nie śmietana. Nadgryzione śledzie pływały w … no wiecie czym. Moja żona zjadła całe opakowanie, będąc przyzwyczajona do takich smaków. Ja postanowiłem zapolować na jelenia.

Wkurwiony konsument
@Pi

Jak byłaś mała to wpadłaś do kotła ze śledziami i dlatego teraz tak bronisz tego lisnera i pewnie zostałaś pracownikiem miesiąca będąc na l4 :) a ząb to akurat był twojego starego wiec nie mogłam go tam wrzucić

Kandydatka

Czy praca na produkcji jest na 3 zmiany tylko czy można sobie wybrać na 2 ? Ogolnie polecano mi tą firmę do pracy. Zawsze do emerytury coś jest ;)

Polak co chce pracować

Dużo tutaj negatywnych opini. Ja pracuję 2 tydzień na magazynie i moim zdaniem jest jedwbiście. Pensja też super. Obiadki , kawunia na co wy narzekacie ?

@Polak co chce pracować

To macie jakieś dofinansowania do obiadów? A jaką umowę w ogóle dają na początek? Trwa 3 miesiące czy dłużej?

Elżbieta

To ten przybytek jeszcze istnieje? To już dawno powinno być zrównane ziemia. Zwolniłam się kilka lat temu i widzę ,że była to słuszna decyzja. Nic a nic się tu nie zmieniło ,a z tego co czytam to jest tylko gorzej. Dalej zmuszają do urlopu jak nie ma pracy?

Ona

To była kiedyś porządna firma. A teraz no coz . Doświadczona kadra odchodzi a nowi to ……Wystarczy popatrzeć na dział jakości. Za czasów p. Ewy i Uli to był filar zakładu a teraz żenada. Ze tez nikt tego nie widzi. To przykre.

Przykra
@Ona

Przykra to ty jesteś, namnożyli was w labo że hoho na produkcji brakuje ludzi zapraszamy na produkcję zobaczymy jaka mądra będziesz szkoda że tego nikt nie widzi. Zmniejszyć obsadę przynajmniej o 70% firma zaoszczędzi na kawie i papierze toaletowym

nie

Zwalniają osoby, bo nie ma pracy, a na drugi dzień jeden pracownik robi za dwóch... Śmieszna firma. Odradzam

Polak
@nie

Mają swoich ulubieńców z Ukrainy

arenep

Zgadza się, wypłaty nie zgadzają się z tym co jest na pasku płacowym! Firma (usunięte przez administratora)

Ktoś
@arenep

Za nim obrażać pomyśl! Pasek od wypłaty uwzględnia socjal świąteczny, który parę dni wcześniej otrzymałeś.

myśl
@Ktoś

Zanim zaczniesz bronić pomyśl! Że na pasku nie ma odpisu, że jest to świąteczne, więc aktualnie jest to (usunięte przez administratora)

Ja....
@myśl

Właśnie pasek od świątecznego był wcześniej jak można dać grosze socjalu a za parę dni zabrać...(usunięte przez administratora) z ludzi robią.

Przy poborze paska z tety wystarczy odznaczyć "pokaz podsumowanie że wszystkich list miesiąca". Jak nie umiecie liczyć sobie wypłaty to pptem się dziwidzie matematycy.

januszex

UWAGA NA TĘ FIRMĘ! Firma żeruje na pracownikach oferując głodowe pensje, a do tego wymagania z kosmosu. Co chwilę nowe obowiązki, które nie idą w parze z wynagrodzeniem. Brak podwyżek dla pracowników, inflacja prawie 20%, a tu nie ma podwyżek, mamy Kwiecień, a tu żadnej informacji czy wgl jest na co liczyć! WSTYD taka firma, a tak żerują i wykorzystują pracowników!

Ja....
@januszex

A najlepsze jest to że stary pracownik ma mniejszą podstawę od tych co dopiero przychodzą

Jacek

Jedyne co można o tej firmie napisać to JANUSZEX!!!! Najgorszy sort z firm.... Dramat to mało powiedziane, (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem!!!!!!!

Kom21

Ludzie nie przychodźcie tutaj do pracy,.pracownik jest tutaj traktowany jak (usunięte przez administratora), podwyżek brak. Rozbudowują wszystko na około włącznie z jakimiś śmiesznymi telewizorami , ale dla pracowników nie mają.

@Kom21

Jak jest traktowany pracownik, bo ta część Twojej opinii jest zasłonięta? Dla pracowników z wysokim stażem też nie ma podwyżek? A co w przypadku jeśli rośnie najniższa krajowa? Jak wygląda socjal tutaj? Można porobić trochę nadgodziny, zapłacą za nie?

Werka
@Halina

Zapłacą jeśli będziesz pracowała na magazynie, tam wszystko płacą nie ma limitu nadgodzin i wszyscy ściemniają, gdzie nie wejdziesz to wszystko leży. Mają na wszystko (usunięte przez administratora) nikt tego nie kontroluje. Polecam

Viki23

Czy wiecie może kiedy będą w końcu jakieś podwyżki ? Wszystko coraz droższe a w firmie o podwyżkach cisza....

@Viki23

Dostałaś 200 złotych socjalnego ha ha to tylko w liderze tak doceniają czego jeszcze chcesz podwyżka to by była już rozpusta hahaha

Marietta

Najgorszy zakład pracy (usunięte przez administratora) w jakim pracowałam. Brak możliwości rozwoju tylko co chwilę nowe obowiązki. Podwyżek brak, wyrównania inflacyjnego też brak. Wszystkie firmy starają się zadowolić pracownika ,a tu jest na odwrót. Góra myśli,że człowiek tu przychodzi dla przyjemności? Kierownictwo w tej firmy to osoby bez kompetencji. Nie nadają się.. Odradzam pracę w tym obozie.

@Marietta

A o jakim rozwoju na produkcji Ty myślisz?? Na produkcji jest jedno ,pakowanie itd . Idź do biura tam będziesz mogła się rozwijać albo na stanowisko kierownicze jeżeli masz kompetencje .

Mirek

Fatalne miejsce do pracy. Niska płaca i ciągle nowe obowiązki. Jedna osoba zastępuje wszystkich na każdym stanowisku, jednoczęsnie wymagają, żeby na swoim stanowisku zrobić wszystko idealnie i lecieć na inne, niestety tak się nie da. Wiecznie o coś problemy, zrzucanie winy na osobę niższego szczebla. Brygadzistki to z łapanki dosłownie Zero myślenia, własnych spostrzeżeń, tylko głupie wykonywanie poleceń, które nie są wgl logiczne. Ale taka ta firma jest. NIE POLECAM pracy tutaj, stracisz jedynie zdrowie.

Grazia

Odradzam pracę w tej firmie, większość firm walczy o pracowników i stara się zapewnić jak najlepsze warunki. Niestety w firmie Lisner nie są respektowane żadne prawa kodeksu pracy ,ani zasad BHP, ciągle naginanie praw,mężczyzny pracują na zniszczonych paleciakach, ciągle grożenie zabraniem premii, kamerkami na każdym rogu i odbijaniem kart przy wejściu wyjściu i liczenie przerw, gdzie człowiek stoi czasami 10 minut po obiad. Nawet nie zdąży zjeść czy wyjść do toalety. Jest to (usunięte przez administratora), odradzam Wszystkim chętnym. Szanujcie się.

Wikt
@Grazia

Ludzie sami ich nauczyliście (usunięte przez administratora) to teraz macie. Przestańcie przychodzić 30min przed swoją godzina rozpoczęcia pracy, pracujecie wtedy za darmo nikt Wam nie płaci i jeszcze Wam robią non stop pod górkę. Niech linię zaczną ruszać później, bo przygotowanie trwa przecież. To się nauczą szacunku do pracowników. Nie dajcie się ,bo szkoda Waszego zdrowia. A "Kleszcz" jest chyba najgorszym rodzajem lidera, zarządzanie przez strach jest jednym z najbardziej patologicznych zachowań przełożonych. Co się przekłada na to ,że nikt tu nie chce tu pracować, do tego te nędzne wypłaty.

Za to u Ali wieczne wakacje, nikt nic nie wie.

Moka
@Grazia

Problemy sa te same co roku nic nie jest lepiej a gorzej jeszcze jak trafisz na (usunięte przez administratora) ludzi to tylko się zwolnić. Świat się zmienia i ludzie są dla siebie wredni.

sorki
@Moka

Słabe wynagrodzenia wręcz głodowe jak za taką pracę, i (usunięte przez administratora) w postaci kontroli ala Amazon..

@sorki

Potwierdzam kontrola na każdym kroku i nędzne wypłaty.

Gość gość
@Tomek

Dokładnie. NIESTETY ,niektórzy daliby się pokroić byle się podlizać przełożonym i pokazać innym pracownikom że są nikim .

@Gość gość

Dokładnie, niektórzy się tak poniżają ,że już niżej się nie da. Za takie grosze dają .... A co do kontroli to jest dramat ,że istnieją takie (usunięte przez administratora)jeszcze.

maria
@Ewa

tylko łazi i kawy spija i tylko co, co?, i strzeży te końskie żółte zęby do wszystkich.

Niedługo przekręca, bo inwestują we wszystko tylko nie w to co trzeba. Pracownicy za marne pensje ,a wydają na rzeczy które są zbędne i nie przemyślane..

Ewelina
@Grazia

To nie ma jasnych zasad, za co można dostać premię a za co nie? Ja zawsze pytam o takie rzeczy na początku współpracy. A o jakiej kwocie w ogóle mowa?

Black Holes
@Ewelina

Lisner jest jak dziecko we mgle. Z zasady, nie pracuje w nocy, a jednak pracuje. Z zasady soboty i niedziele są wolne, ale jednak nie są. Premie....jesli Twój dział się wyrobi we wszystkim to premia jest, ale jeśli inny dział da (usunięte przez administratora), to Twoja premia idzie w zapomnienie. (usunięte przez administratora)

Gość 1
@Ewelina

Współpraca, jaka? Startujesz do biura ?

Kropka
@Ewa

Ona sama nic nie wie, kto ją tam posadził? nie macie mądrzejszych ludzi na matjasie? niech ktoś otworzy oczy.

Wszystko jest tu piękne!

Drogi zarządzie Lisnera, dziękujęmy za ten hojny dar jakim jest trzeci i nikomu niepotrzebny telewizor w kantynie. Przez ten hojny dar nie chcemy żadnych premii materialnych, a tym bardziej podwyżek. Cieszymy się ,że pieniądze, które moglibyście dać pracownikom, aby stąd nie uciekali, idą na takie nikomu nie potrzebne śmieci. Nikogo nie interesuje jakaś pakownia, czy oee. Mamy to głęboko w d... Nikt na to nie patrzy, no może poza niemiaszkami co przyjadą na audyt, wtedy co?? s... po gaciachżeby wszystko poszło dobrze, ale to do czasu. Przyjadą, a my staniemy i zobaczą jak nas tu traktujecie ;) Apropo to dolewajcie jeszcze więcej wody to puree w kantynie, bo jeszcze waga jest zbyt mała. PS chcemy jeszcze jeden TV!!

Grazia
@Wszystko jest tu piękne!

Oj dokładnie w końcu trzeba coś z tym zrobić. Staniemy jak przyjadą Niemcy. Oni się ich boją nawet tak, a co dopiero jak przestaniemy wykonywać swoje obowiązki przy nich to może otworzą oczy, że my nie jesteśmy odpadami, a ludźmi którzy nie mają już za co żyć..

Robol
@Wszystko jest tu piękne!

Dziękujemy jeszcze za to że w sobotę przy małej produkcji, mamy trzy brygadzistki na śmietanie, a pracownika nie ma kto zastąpić na lini, żebyby wyszedł do toalety, albo napił się wody.

Łudeczka

Siedzą i knują, jaki tu przekręt zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner