Opinie o AXA Polska S.A w Poznań

W AXA doskonale znamy polski rynek ubezpieczeń. Od dawna obserwujemy jego dynamiczny, niespotykany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Polska S.A w Poznań

Piwonia Nowy wpis

Widziałam ofertę pracy zarowno na przedstawiciela jak i na menagera. Może ktoś napisać jak wygląda praca? Ogłoszenie dotyczy miejscowości, w której nie ma biura firmy? Czyżby miał powstać nowy oddział? W ofercie piszą o umowie o pracę a nie własnej działalności. Napiszcie jak to wygląda.

Czy w obrębie jednego działu w AXA Polska S.A są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

elektronik12 Nowy wpis

NIGDY NIGDY NIGDY WIĘCEJ nie chcę mieć wspólnego z tą firmą, żenada jak traktują klienta, jeśli tylko płacisz to ok, jeśli Ty coś chcesz załatwić to totalna olewka. NIE POLECAM. Klienta mają za nic , nie dorośli do rangi Towarzystwa, daleko i to bardzo daleko Im do profesjonalizmu.

hggg Nowy wpis

pewnie to zalezy od stanowsika @koło..teraz widze ze szukaja doradcy do spraw ubezpieczen w dzale obslugi klienta w Warszawie oferuja stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe, oraz premię wynikową bez limitów zarobkowych

dysonans poznawczy

Witam może kogoś z ubiegających się o pracę zainteresują moje spostrzeżenia. Dobra atmosfera - raczej będzie, co powinno zostać zmienione - nie ma informacji o preferowanej formie współpracy, wyklucza się inne rozwiązania niż własna działalność gospodarcza - to mocno ogranicza rozwój i rekrutację a o umowie o pracę można zapomnieć. W ogłoszeniu jest napisane "atrakcyjne stałe wynagrodzenie" - nie dotarłem do tego etapu (jest drugi w kolejności) ale na pytanie o ewentualną refundację kosztów ZUS usłyszałem NIE. Na koniec zakresie samej rozmowy "rekrutacyjnej" - cóż... bywało lepiej nie zdążyłem dokończyć wypowiedzi a mówię płynnie i gramatycznie poprawnie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie AXA Polska S.A? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
m.sokol

witam na czym polega ta praca to jest praca w terenie czy biurze bardziej?pozdr

w miare zadowolony

Firma jest w porządku, ale jedno ostrzeżenie - nie wierzcie w to co mówią na rekrutacji, że to łatwa praca i wystarczy pracować 2 - 3 dni w tygodniu. Prawda jest taka, że można zarobić znacznie więcej niż 3 tyś tzw. podstawy, ale tylko wtedy jeśli pracujesz normalnie jak na etacie 6-8 godz dziennie. czasem popołudniami i wieczorami. Ja pracuje już ponad pół roku, zarabiam już regularnie powyżej 5 tyś. ale musiałem zrezygnować z dodatkowej pracy w kredytach bo nie dawałem rady "na dwa etaty", no ale trudno czego się nie robi dla kasy. Styl i atmosfera pracy w dużym stopniu zależą od oddziału, w którym się pracuje, ale to zauważyłem niestety dopiero po kilku miesiącach. Polecam taka pracę wszystkim którzy chca zarabiać spora kasę i nie boja się ciężko zaiwaniać.

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Polska S.A - Poznań

• Jak się pracuje w AXA Polska S.A?

Zobacz opinie na temat firmy AXA Polska S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AXA Polska S.A