AXA Polska S.A

Poznań

Opinie o AXA Polska S.A

w miare zadowolony 2009-07-20 18:35:29
Firma jest w porządku, ale jedno ostrzeżenie - nie wierzcie w to co mówią na rekrutacji, że to łatwa praca i wystarczy pracować 2 - 3 dni w tygodniu. Prawda jest taka, że można zarobić znacznie więcej niż 3 tyś tzw. podstawy, ale tylko wtedy jeśli pracujesz normalnie jak na etacie 6-8 godz dziennie. czasem popołudniami i wieczorami. Ja pracuje już ponad pół roku, zarabiam już regularnie powyżej 5 tyś. ale musiałem zrezygnować z dodatkowej pracy w kredytach bo nie dawałem rady "na dwa etaty", no ale trudno czego się nie robi dla kasy. Styl i atmosfera pracy w dużym stopniu zależą od oddziału, w którym się pracuje, ale to zauważyłem niestety dopiero po kilku miesiącach. Polecam taka pracę wszystkim którzy chca zarabiać spora kasę i nie boja się ciężko zaiwaniać.
m.sokol 2012-01-17 10:18:53
witam na czym polega ta praca to jest praca w terenie czy biurze bardziej?pozdr
dysonans poznawczy 2016-01-28 22:46:28
Witam może kogoś z ubiegających się o pracę zainteresują moje spostrzeżenia. Dobra atmosfera - raczej będzie, co powinno zostać zmienione - nie ma informacji o preferowanej formie współpracy, wyklucza się inne rozwiązania niż własna działalność gospodarcza - to mocno ogranicza rozwój i rekrutację a o umowie o pracę można zapomnieć. W ogłoszeniu jest napisane "atrakcyjne stałe wynagrodzenie" - nie dotarłem do tego etapu (jest drugi w kolejności) ale na pytanie o ewentualną refundację kosztów ZUS usłyszałem NIE. Na koniec zakresie samej rozmowy "rekrutacyjnej" - cóż... bywało lepiej nie zdążyłem dokończyć wypowiedzi a mówię płynnie i gramatycznie poprawnie.
hggg 2016-05-06 12:06:11
pewnie to zalezy od stanowsika @koło..teraz widze ze szukaja doradcy do spraw ubezpieczen w dzale obslugi klienta w Warszawie oferuja stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe, oraz premię wynikową bez limitów zarobkowych
Zostaw swoją opinię o AXA Polska S.A - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXA Polska S.A