Opinie o Rossmann w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Łódź

MagdalenaBlazejDanuta

(usunięte przez administratora) klika która patrzy aby im było dobrze. Żadnej pomocy od nich nie dostaniesz(usunięte przez administratora)tylko na wykresy patrzy a nie na to co regionalni robią. Uważajcie pozbywają się powoli kierowników z bardzo dużym doświadczeniem na rzecz młodszych którym dają smieszne pieniądze

Morwa

Jakie sa obecnie zarobki na magazynie Rossman w Łodzi przy Św.Teresy? Jakie są warunki pracy i w jakim systemie jest praca na magazynie?

Jak wygląda proces rekrutacji w rocznych programach stażowych? Na czym polega ostatni etap w którym wszyscy kandydaci będą sprawdzani podczas wykonywania zadań?

Jak się pracuje z ludźmi z Rossmann?

Szkoleniowiec

Pytania dot. doświadczenia zawodowego raczej standardowe. Przy odpowiedzi na pytanie typu co 'by pani zmieniła, co by pani rekomendowała' - usłyszałam "chyba się Pani coś w główce pomyliło". Cóż, nie spodziewałam się tego... szczególnie po osobie, która pracuje w tej firmie wiele lat, a w dodatku jako kierownik działu HR.

standardowe dot. doświadczenia; pytania o własne pomysły do wdrożenia wewnątrz organizacji

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Karola

Ile zarabia sie na stanowisku kierownika lub asystenta?

Zarobki
@Karola

Kierownik, asytsten i kasjer to w ross jedno stanowisko . Roznice finansowe niewielkie (odpowiedzialność za to olbrzymia) kierownik zasuwa z mopem co wieczór gdyz na normalnych sklepach zazwyczaj są 2 osoby na zmianę. Kasjer nie ogarnie jednocześnie kasy i mycia podłogi np

Rok temu staralem sie o prace na magazyniera.Bylem na rozmowie kwalifkacyjnej i nawet nie dostalem odpowiedzi zwrotnej.Wczesniej pracowalem 23 lata jako magazynier.Dziwne ze jak jest tak dobrze to czemu od roku caly czas jest przyjecie na magazyn a jak ktos chce podjac prace to nawet nie dostaje odpowiedzi ze go nie chca.

Magazyn
@Kandydat

Młodego niedoświadczonego pracownika ukierunkuja jak chcą, Ty z takim doświadczeniem odpadasz na starcie bo ciebie się już nie "urobi" pod ich wymogi. Także jeśli dobrze rozumiem byłeś zbyt doświadczony, nie bierz tego do siebie jako porażkę a sukces

Mati
@Magazyn

Wysyłam im już któryś raz moje Cv.Zero odzewu a cały czas szukają.Czy zbyt wysokie wykształcenie tzn wyższe jest problemem dostania sie na magazyn?

Blazej

Dokładnie. Bywam na różnych drogeriach bo mam uz ale w tych w których jest ten pan to ciągle tylko złość i problemy których dziewczyny mówią że i tak nie rozwiąże że wszystko chowa pod dywan aby nie narazić się wyżej że ktokolwiek coś chce zmienić

Artemisia

Chyba jednak te wymagania dla pracowników (przynajmniej potencjalnych sprzedawców) nie są takie wysokie. W Rossmanie na ulicy Rydzowej w Łodzi kierowniczka zmiany -niegrzeczna prostaczka, której odpowiedź na wątpliwości klientki polega na jej skrzyczeniu. Czekam kiedy Pani wywiesi tablicę "Tych klientów nie obsługujemy".

Iza
@Artemisia

No wiesz, wykształcenie nie zawsze równa się dobremu wychowaniu. Nie myślałaś o tym żeby napisać maila do jakiejś ich centrali?

H2O zgadnij kto
@Iza

To nic nie da. Nieraz były pisane skargi na K.R. Dorocie. I co? Pracuje dalej. Tam ręka ,rękę myje. Bo nikogo lepszego nie znajdą do pracy patolog.

@H2O zgadnij kto

Na pewno nie znaleźliby nikogo lepszego? Bo jak czytam opis o tej Pani to wydaje mi się, że jakiś spoko kandydat to by się znalazł. Dziwne, że nie reagują skoro serio tyle skarg spływa z tego co piszesz, czyli jakieś inne zgłoszenia też pozostawiają bez reakcji?

@H2O zgadnij kto

Dokładnie ręką rękę myje, niby jeździła kiedys Irenka której możesz wszystko powiedziec, teraz Ula i nic z tego nie wynika. KR Błażej wyczyścił swój region pod siebie, zwalnia rzetelnych i uczciwych kierowników i zatrudnił znajomych którzy mu donoszą i się kręci

Pracownik.zewnetrzny

Jestem co prawda pracownikiem firmy zewnętrznej ale dzięki temu bywam w różnych sklepach. Faktycznie to co słyszę o tym regionalnym to same hity. Wykańcza fajne dziewczyny, zero pomocy. Widzę że problemów czasami sporo ale nie zadzwonią do niego bo i tak pomocy nie uświadczą. Ale za to jego gorący letni romans jak to dziewczyny mowią będzie z nim do końca kariery w rossmanie bo ciągle gdzieś o tym słyszę

Teresa

Czy ktoś wie o co chodzi z protestem w sprawie dyskryminacji pracowników Rossmann? W pociągu były ulotki o dyskryminacji pracowników Rossmann, gdyż jakiegoś pracownika zwolnili z magazynu bez powodu

Mela

Witam, może ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby podzielić się swoją opinią na temat pracy w dziale księgowości? Jak wygląda organizacja, jaka panuje atmosfera, czy jest możliwość pracy zdalnej?

Czy pracownicy Rossmann mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nie mają

qwerty

Mają.

@qwerty

Niedawno to wprowadzili czy poprzedniczka kit wkręcała? Jak przykładowo te integracje są organizowane?

@Honorata

Ja kit wkręcałam? Wypraszam sobie. Gdy tam pracowałam nie bylo ŻADNYCH FORM INTEGRACJI. Widzę pracownicy rossmanna zawitali na gowork i bronią (usunięte przez administratora) ????

@Magda

Jeszcze nie pracownik i teraz sama nie wiem czy w ogóle pracownik. Bo negatywów to coraz więcej tu wlatuje a szukam jedynie informacji i potwierdzenia. No to oprócz braku integracji czego jeszcze tu nie ma?

@Honorata

Czego nie ma? Na pewno uczciwej płacy i szacunku

@Magda

płacą przez Ciebie została uznana za nieuczciwą, bo jest zbyt niska w Twoim mniemaniu czy coś z Twoją wypłatą się tu działo? Ogólnie to wiecie coś na temat przyszłorocznych warunków? Z ciekawości już po prostu pytam

Xxx
@Magda

Szacunek? Może na drogeriach jeśli jest fajny skład to między sobą jest ok. a im wyżej tym mniej szacunku tylko bat nad głową. Ciągły pospiech,terminowość, osoby z firm zewnetrzych nie przyjdą- ale były zapewnione. Zróbcie szybko same. Pensja, aktualnie nie ma różnicy na poziomie kasjer- asystent a i nowi kierownicy mają śmieszne niskie pensje co widać po ostatnich coraz częstszych rekrutacjach

Xxx

Witam,jestem pracownikiem dorywczym to co dzieje się w sklepie to przechodzi luckie pojęcie. Bałagan w organizacji pracy, rządzących więcej niż pracujących, Pracownicy nie mogę się nic odezwać,regionalna wstrętna baba wszystkiego się czepia (zapraszamy do pracy na kilka dni to zaraz zrozumie pewne sprawy) .Dyrektor ma wszystko w (usunięte przez administratora),ważna jest kasa.

Gruby nigdy nie umiał słuchać. Znamy się od 25 lat. Patrzenie w telefon pokazuje że ma do Ciebie zaufanie! Tak mówią jego prcy ;) Olewa każdego ważne żeby zrobić fotę i wysłać do Chin czy Niemiec. Działamy tak jak Wy!!

Kandydatka

Dzień dobry! Chciałabym aplikowac do oddziału,, ktory odpowiedzialny jest za marketing. Odpowiedzcie czy warto, jacy sa ludzie, koledzy, koleżanki i atmosfera w pracy. Czy są jakieś podwyżki, premie i szkolenia? Integracje?

@Kandydatka

Poczytaj komentarze i sama wyciągnij wnioski. Ja pracowałam w centrali miesiąc. Po tym czasie wylądowałam u lekarza z depresją. Praca w tym miejscu była najgorszym wyborem w moim życiu.

@Kandydatka

Boże, nigdy w życiu! Wylądujesz z PTSD. Uciekaj.

Zwolniona

Uważajcie na to co mówicie bo wszędzie są podsłuchy i kamery ukryte ;) o których nawet nikt nie wie . Nie tylko w biurze są podsłuchy ale również na całym magazynie

Ux

Powaznie?

NK
@Zwolniona

Człowiek się śmieje, że został wdrożony system social score wraz ze zmianą właściciela na chińskiego. Teraz już się nikt nie śmieje.

Eustachy Mrówka
@Zwolniona

Kamery są po to tylko żeby ludzie nie kradli, a co do podsłuchów to bardziej pewnie jakaś koleżanka chciała zebrać plus i komuś wyżej powiedziała że ktoś źle mówi o pracy w Rossmanie

@Ux

Tak

@Eustachy Mrówka

No tu się mylisz , ktoś pracował akurat na tym i wiem

Ksj
@Zwolniona

Co Ty gadasz? Masz jakiś dowód na to, że są założone niewidoczne kamery i podsłuchy?

Violetta
@Ksj

Niestety to prawda,dziś dowiedziałam się od pracownika z mojego działu (mój "mentor" z wieloletnim stażem który wdraża mnie w nowe obowiązki) żeby uważać na to co się mówi ponieważ są zamontowane podsłuchy zarówno w biurowcu jak i na magazynie.Dowodów na to raczej nie znajdziesz bo w świetle prawa jest to nielegalne,ale nie sądzę żeby miał powód aby mnie kłamać

ALu

Niezła paranoja.

WOW
@Violetta

W dziale marketingu też są podsłuchy?

Logistyk
@Violetta

Podsłuchów to raczej nie ma, ale konfitur nie brakuje głównie w Logistyce. Jak mnie zwolnią kiedyś lub znajdę pracę niebawem to chętnie ujawnię listę parszywych osób. Lista larw będzie długa. Plus screeny rozmów na zoomie by podkreślić autentyczność.

Uwolniona
@Zwolniona

Ja pracowałam w kadrach. To jest porażka. Wyzysk na maxa i wyzwiska za plecami. Kierownik porażka - wie najlepiej i jak coś zrobisz nie po jej myśli od razu awantura i krzyki. Sama siedzi godzinami w pracy i oczekuje żeby inni też tak robili. Nic nie nie zrobią bo ustawiona jest - nie szczepisz się to wypad - jesteś chodzącym złem. Nie polecam tam pracy - zespół fajny ale zastraszony.

Logistyka
@Logistyk

Czy mógłbyś napisać coś więcej o obecnej sytuacji w logistyce?

@WOW

Nie są potrzebne. Tam tyle konfitur, że będą robić za podsłuch za darmo.

@Hehe

Jeśli to prawda to czemu nikt nie zrobi porządku z tamtymi? To nie wystarczy tego zgłosić?

@Honorata

Jakiego porządku... przecież to jedna wielka klika. Oni oczywiście myślą, że są inteligentni i wcale tego nie widac na pierwszy rzut oka XD Mobbing, gaslighting, seksizm, kompletna nietolerancja dla odmiennej opinii, pogardliwe komentarze o wszystkich wokoło, wywyższanie się. Problem tych ludzi polega na tym, że oni naprawdę są przekonani że sa od kogoś lepsi xD Lepiej (usunięte przez administratora) zostawić.

@Honorata

Zresztą... jak zgłosisz to i tak przecież trzeba iść gdzie indziej, bo się dowiedzą i zemszczą. Człowiek nie ma z nimi szans. Ja zrobiłam ten błąd, ze powiedziałam kulturalnie, co mi się nie podoba. Wszelkie próby dogadania się, przetłumaczenia czegoś, podejścia po ludzku - nie mają sensu. Tak cie urządzą, że nie będziesz wiedzieć o co chodzi. Kłamstwa fałsz, jakieś chore gierki, próby manipulacji. Im nie chodzi o to, żeby się dogadać. Chodzi o to, żeby we wszystkim się zgadzać i wypełniac przeznaczoną rolę, jak posłuszne cielę. Jak nie- to każą spi***ac. Także nie polecam prób porozumienia. Szkoda czasu i nerwów.

Chore
@Zwolniona

Ja słyszałam, że są w kiblach i na tarasie, gdzie się pali. I to słyszałam od osoby, która mogła mieć rzeczywiście prawdziwe informacje na ten temat. Nie wiem, czy w kabinach też, ale jeśli są nawet przy umywalkach, to grubo. Nawet wolę nie myśleć, po co komu te nagrania i co z tym robią

@Hehe

w jakim dziale pracowałaś?

@znamto

''Pracowałaś'' to za dużo powiedziane. 5 piętro i wszystko jasne ;)

@Hehe

piąte mówisz...? a jakie jeszcze inne tu mają te piętra i czy na którymś praca jest w miarę normalna? da radę polecić alternatywę czy nie bardzo?

@Hehe

jaki teraz jest dział na 5?

@znamto

Zakupu, marketingu I(usunięte przez administratora) wie czego jeszcze xd

@Honorata

Pewnie sa normalne, ale mi tam nie było dane dotrzeć.

Kierowniczka sklepu
@Logistyka

od znajomego wiem że dyrektor to imbecyl, a sama padłam ofiarą skargi do kierownika regionalnego ze strony niejakiego marcwelego, gościa który nigdy nie był na sklepie.

Dramat
@Hehe

Zgadzam się w 100 procentach z opinia. Niestety wspolpracowalam z tymi ludzmi w dziale marketingu, to był jeden wielki dramat. U grafikow tez jest ciekawie hehehehe...

@Dramat

A tam jest w ogóle więcej grafików? Miałam jakieś dziwne wrażenie, że wszelkie zadania wymagające realnych kompetencji i zdolności (do takich należy grafik) są outsource'owane na zewnątrz lub gdzieś do innego budynku, a tam tylko znajomości i obrabianie (usunięte przez administratora)

caressing

czy ten alkoholik murowański jescze pracuje jak tak to wyrazy wspólczucia i jego pupilek Domasik ksywa warga trzymajcie sie z daleka od tego (usunięte przez administratora) pracowalem 14 lat i naprawde wam odradzam

Ghgccdf
@caressing

obydwoje dalej pracują xD

TrójmiastoRossmann

Dzień dobry, chciałabym zapytać dlaczego nie było podwyżki od 1,5 roku ? Łupicie nas z premii, rozbijacie na części... jak my mamy żyć? Musimy dorabiać, pracować po godzinach... kończę nockę o 6 a na 10 mam do kawiarnii...

Premie
@TrójmiastoRossmann

Pozabierali premie, zmienili je w dwie większe z tym że nieosiągalne. Na inwentaryzacyjna nie masz wpływu, a wynikowa zależy od widzi mi się KR, były kryteria a w Łodzi dali kierownikom jak im się podoba.

Serwo

Najgorsza sieć dla dostawców i producentów. Odsyłają dostawy z byle powodu, mają w nosie koszty transportu. Na każdym kroku kroją dostawców na paletach. Mówiąc krótko dziadowska firma i fatalni ludzie, którzy tam pracują. Omijać to(usunięte przez administratora). szerokim łukiem ????

Kowal

Jak firma wprowadza swój własny system wartości w postaci DNA - to znaczy, że już ma problem. Ogólnie to prywatny (usunięte przez administratora) a ludzie traktowani są adekwatnie do miejsca. Płyniesz z prądem i potakujesz - dobrze, w odwrotnym przypadku - strata zaufania i wrotki na bakier z kodeksem pracy. Ryba psuje się od głowy. Prezesa zmieniają, jeszcze tylko personalną wymienić na kogoś umnego i będzie dobrze...

Renata
@Kowal

a co z tym prezesem było nie tak, że go zmieniają? dobrze się pracowało podczas jego zarządzania, obawiasz się zmian na gorsze? a może nowy na wstępie da podwyżki?

Marian

No wszyscy chyba wiedzą że nowym prezesem będzie Marcin Grabara obecny wiceprezes

Marian
@Kowal

Personalna będzie się chyba teraz obawiać bo pół firmy gadało o jej rzekomym romansie z prezesem. A chyba wiedzą merytoryczną też nie grzeszy bo prowadzi blog z myślą przewodnią "nie wiem" :-) http://niewiem.com.pl/. Wypadało by cokolwiek wiedzieć :-)

Kowal

Nie wiem :P

@Marian

zatem graficzki szczesliwe są huhuhu

@znamto

I jak ostatecznie tego typu zmiana wpłynie na warunki pracy dla wszystkich? Sporo się zmieni czy nie bardzo? Spodziewacie się czegoś?

Zygfryda
@Marian

To ci zmiana hahaha dalej to samo rozdanie..

SSmann
@Zygfryda

Dla mnie taka osoba jak przyszły prezes jest jak Nikoś Dyzma. Od zera do bohatera. Wiem bo od 10 lat pracuje z tym człowiekiem w obszarze marketingu. Nic sobą nie reprezentuje poza chamstwem i słomą która wystaje mu z butów. Zmiany personalne zrobi cudzymi rękoma bo swoje niemieckie musi mieć czyste. To nie jest zawodnik klasy MM.

@Marian

z prezesem czy wiceprezesem?

Kaz
@SSmann

Współpracowałem ponad 20 lat i zawsze dominowało (usunięte przez administratora) i chamstwo dziwie się , że w obecnej sytuacji umożliwia się robienie kasy Niemcom i Chińczykom.Pomimo ,iż TVP dostało tyle pieniędzy to tak ochoczo reklamują Rossmana i dalej (usunięte przez administratora) ludzi.

Kazi
@Kaz

@Kaz nie masz racji. Pion ZiM to same (usunięte przez administratora) Gruby jest zerem bez otoczenia. To jego minus ale i kompleks karta bez decyzji. To co Niemcy powiedzą jest najważniejsze!!!! (usunięte przez administratora)

Robert M.

Cześć, czy Rossmann udziela regularnie podwyżek w wysokości inflacji pracownikom biurowym centrali? Podpowie ktoś jak procentowo prezentują się podwyżki, czego można się spodziewać?

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Łódź

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann