Opinie o PFRON w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PFRON. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PFRON o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PFRON w Warszawa

Pań AM.

Wojownik masz rację. Chlopstwo W.Witosa w P.f.r.o.n. uwaza ze Mikołaj Kopernik to kobieta a ziemia jest płaska. Jak można psychicznie chorych czy niewidomych organizować kurs kwalifikowanego pracownika ochrony.. Czy to nie jest dzielenie się kasą . Jak mówią na świecie Polski chłop W.Witosa sprzeda nawet żołnierzy U.S.A. Za 1 robla dla Cara Rosji.

Wojownik.

Do Olsztynskiego Warminsko Mazurskiego pfron się do dzwonić i uzyskać informację to tak jak polecieć na Marsa. Ale co się dziwić jak tu działa chlopstwo W.Witosa . Nie mam pojęcia co to za ludzie . Ich cel to ochrona Pracodawcow osob niepelnosprawnych. Jak można przydzielić dofinansowanie na kursy kwalifikowanych pracowników ochrony dla psychiatryczne chorych i niewidomych. To tylko potrafi podjąć taką decyzję chlopstwo W.Witosa. tragedia .PaTologia.

Podatnik.

Dzwonie caly dzień 30.06.2021rok. Do Olsztynskiego P.F.R.O.N. nie odbierają telefonu . Chlopstwo w.witosa ma w nosie niepelnosprawnych. Czy nie mamy w Polsce ludzi inteligentnych .Tylko chlopstwo .tragedia .

Podatnik.

Jest zatrudniony na stanowisku Prezesa P.F.R.O.N. Niewidomy teraz na zastępce powinni zatrudnić głuchego.Niech zyje. Prywatny Folwark Rolników ogłupianiu niepełnosprawnych. A co chodzi do rehabilitacji to rehabilitacja jest dla rolników tej firmy i pracodawców którzy niewolą niepełnosprawnych.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PFRON? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Janus.

Na dotacjach z P.F.R O.N zarabiają ludzie zdrowi . Tacy jak pracownicy P.F.R.O.N. M.O.P.S. Orzecznicy o przyznawaniu stopnia nie pelnosprawnosci no i oczywiście Komendanci Olsztyńskich (usunięte przez administratora) dla (usunięte przez administratora) nie pełnosprawnych. A co maniewolnik nie pelnosprawnych niewole. I choruje jak dwóch pelnosprawnych za najnyszczą krajową. Nawet po 24 godziny non stop.I współpracują z Komendantami (usunięte przez administratora) i nierzetelnymi lekarzami Medycyny Pracy. (usunięte przez administratora)i tragedia. Jaki Dyrektor P.F.R.O.N. daje dotacje dla P.Z.Niewidomych na kursy na kwalifikowanych pracowników ochrony. Albo psychiatrycznie chorych.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PFRON?

Młody pracownik

Tak, jak najbardziej. Poszłam na rozmowę rekrutacyjna w trakcie studiów licencjackich i mnie przyjęli. W pracy jest FANTASTYCZNA atmosfera.

Janusz.

Czy P.I.S jak zatrudniał w Olsztynie Warmińsko -Mazurskim P.F.R.O.N. Poruszał się busem po pobliskich Wsiach i miasteczkach i wyłapywał do pracy ciemnogród z legitymacjami P.I.S. do pracy. Ponieważ ci urzędnicy nie wiedzą co oznacza słowo P.F.R.O.N. Oni uważają ze pomoc należy się pracodawcą , ponieważ niepełnosprawny ma tyrać i przynosić zyski da Pracodawcy osoby niepełnosprawnej i dla urzędników P.F.R.O.N. Niech żyją Komendanci z P.F.R.O.N , i Komendanci Polskich (usunięte przez administratora) Dla (usunięte przez administratora) Niepełnosprawnych.

Niepełnosprawny niewolnik.

Ja powiem tak. W Olsztynie to Dyrektor z ramienia P.I.S. rozdaje pieniądze dla Pracodawców osób niepełnosprawnych. Dam przykład ; Przyznał dotację dla P.Z.Niewidomych na kursy kwalifikowanych pracowników ochrony. Dla firm ochrony dla niepełnosprawnych z orzeczeniem 02-P ( choroby psychiatryczne ) Kwalifikowany pracownik ochrony . Wiedzieli dobrze ze żaden Lekarz Medycyny Pracy nie wyda zezwolenia. Na kursie zarobili PZN i Firmy Ochrony jak pentagram i.t.p. i Prowadzący kursy. Na wycieczki dla niepełnosprawnych dla firmy Pentagram , żaden niepełnosprawny nie pojechał tylko swoi. Tak okrada niepełnosprawnych Prywatny Folwark Rabujących Okradaniu Niepełnosprawnych. Tak potrafią tylko Polscy katolicy bandyci.

Zenada

Zenada

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PFRON?

niepełnosprawny.

czy chcesz pomagać niepełnosprawnym . jak napiszesz tak nie masz pracy., A jeżeli powiedz nie to ciebie nauczą jak kopać w tyłek niepełnosprawnych. P.F.R.O.N. od słowa Prywatny Folwark Rolników okradaniu niepełnosprawnych. Dziękuje.

Agnieszka
@niepełnosprawny.

@niepełnosprawny. Na jaką atmosferę można liczyć w PFRON? Ludzie są pomocni?

Niepełnosprawny niewolnik

Pani Dyrektor Małgorzata Paprota P.F.R.O.N. oświadczyła ze niepełnosprawny niewolnik ma tyrać za dwóch albo trzech nawet po 48 godzin na dobę a jak się niepełnosprawnym (usunięte przez administratora) nie podoba to Pracodawca Komendant (usunięte przez administratora) po to dopłaca dla Pracodawcy za niewolenie,okradanie żeby ten nie dożył emerytury.. Mam podejrzenie ze w Rodzinie Pani M.Paprota ktoś był kapo w obozie lub w N.K.W.D. Ponieważ P.F.R.O.N. powinien służyć dla niepełnosprawnych a nie dla bandytów. Polska to jedyny kraj na Świecie który nie przestrzega konwencji genewskiej i konwencji i ratyfikacji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych..(usunięte przez administratora)

Edyta

A na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę?

Byly pracownik

W PFRON rządzą układy i koneksje. Posiadanie wlasnego zdania i postepowanie zgodne z kodeksem etyki prowadzi do smierci zawodowej. Zarobki slabe i brak trzynastek. Nabory ustawiane

Norbert

Ten wątek dotyczy oddziału w Warszawie a nie w Kielcach

Łukasz

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających tą stronę , chciał bym się podzielić wiedzą na temat obsługi osobą niepełnosprawnych przez pfron odział w Kielcach . Jestem osobą niepełnosprawna , mam własną działalność gospodarczą , często korzystam z pomocy PFRON w Kielcach ale niestety uzyskanie pomocy w naszym odziale to droga przez mękę , kontakt tel jest praktycznie nie możliwy próba połączenia to kwestia kilku godzin linja jest wolna ale nikt nie raczy odebrać , jeśli jakimś cudem uda się dodzwonić to Pani z wielką łaską i oburzeniem tłumaczy nie zawsze skutecznie . Moi drodzy jesteśmy osobami niepełnosprawnymi i nie każdy z nas może osobiście odwiedzić pfron kontakt tel jest niekiedy jedyną możliwością wyjaśnienia sprawy . Moje sugestie dla PFRON: Witam serdecznie wszystkich odwiedzających tą stronę , chciał bym się podzielić wiedzą na temat obsługi osobą niepełnosprawnych przez pfron odział w Kielcach . Jestem osobą niepełnosprawna , mam własną działalność gospodarczą , często korzystam z pomocy PFRON w Kielcach ale niestety uzyskanie pomocy w naszym odziale to droga przez mękę , kontakt tel jest praktycznie nie możliwy próba połączenia to kwestia kilku godzin linja jest wolna ale nikt nie raczy odebrać , jeśli jakimś cudem uda się dodzwonić to Pani z wielką łaską i oburzeniem tłumaczy nie zawsze skutecznie . Moi drodzy jesteśmy osobami niepełnosprawnymi i nie każdy z nas może osobiście odwiedzić pfron kontakt tel jest niekiedy jedyną możliwością wyjaśnienia sprawy .

Mirek

Faktycznie sytuacja jest bardzo nieciekawa . Interesowała mnie praca ale zastanawiam się teraz

Interesanci

PEFRON instytucja która nie sprawdza nie zleca kontrolowanie przebiegu w firmach jak Amlux,PanelSerwis ,Era ,GOT,ASPEN,EVer ,ktorzy zatrudniaja osoby niepełnosprawne z różnymi grupami w jakich oni pracują warunkach jakie są podpisywane umowy,jak ci ludzie są oszukiwani i nimi manipulują ? Gdzie oni maja się poskarżyć jak polowa ludzi w tych firmach jest ...szkoda gadać ! Za co te firmy dostają dotację ? Kto wogólę sprawdza te zekomo papiery składające w Pefronie przez te firmy Boże widzisz a nie grzmisz .lepiej popic kawke w ciepłym budynku

Tina

Niiby punkty oceny z rozmowy kwalifikacyjnej a ani jednego pytania na temat wiedzy z zakresu stanowiska na które się aplikuje. Mogłoby okazać się, że kandydat/ka ma większą wiedzę od rekrutujących. Niepotrzebnie publikują te ogłoszenia o wolnych stanowiskach, jak i tak nie zamierzają zatrudniać.

michau

podbijam, jak wyglada rekrutacja na referenta? jakie są zarobki? czy jest jakiś pakiet socjalny?

@michau

Mobbing, słabe pensje, premie dla wybranych - ulubieńców dyrektora, brak 13-tek, bez nagród jubileuszowych, ciągła ocena pracy przez przełożonego, masa obowiązków , biurokratyczne utrudnienia dla pracodawców

widon

Jakiś czas temu szukali informatyka, ale z kilkuletnim doświadczeniem

Zostaw merytoryczną opinię o PFRON - Warszawa

• Jak się pracuje w PFRON?

Zobacz opinie na temat firmy PFRON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PFRON?

PFRON