Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Gucio

Czy wiadomo kiedy idziemy na postój i co z pracą?

Zainteresowana

Chciałabym dowiedzieć się czy są przyjęcia do sews cabind

Akronim

A wypłata kiedy?

Dobry wieczór

Kiedy wypłata?

Aptiv

Witam. Czy to prawda, że jakieś osoby zostały zatrudnione w zeszłym tygodniu u nas z firmy Aptiv?

Lolek
@Aptiv

Są ogłoszenia że przyjmuja na stanowisko monter wiązek dzisiaj też dodali więc całkiem możliwe że przyjeli

Wolny
@Lolek

Tak przyjęli nowych więc praca jest ☺️

Anka 2

To nie jest he he he tylko bedzie zabawa będzie się działo dopiero

Kpina i oczernianie kogoś wescie ludzie opanujcie swoje głupie zapały i ploty

Gonzo

Nie strasz nikogo bo jesteś nie lepszy

Obserwator1

Nie chcesz wiedzieć co się dzieje w zakładzie więc nie czytaj postów chociaż tyle mamy co się pośmiejemy na produkcji a nie tylko praca

Kto kogo może w..... Anonim

@Obserwator1

Na takim forum można komuś zniszczyć zycie to jest stworzone dla nas a nie przeciwko nam pamietaj jak coś piszesz karta ma dwie strony

@Gość

A co tak bronisz może jesteś zamieszany w to?

@Obserwator1

Forum jest stworzone dla nas nie przecieko nam a oczernianie kogos jest moimi zdaniem czyms dziwnym bo każdego mozna opisac na tym to nie polega zeby my pracownicy sie gnebili na wzajem czy to jest sens tego chyba nie

@Anka 2

Nie tylko tak myślę ze każdego pracownika na takim forum można zniszczyc czy to prawda czy kłamstwo nie wiemy a może jakieś porachunki nikt tego niewie a chwila postu i jest pozamiatane ludzie to nie jest przeciwko nam tylko komu zadaj sobie to pytanie

@Anonim

Pracuje tam już kilka lat i widzę co się dzieje z tymi babami i chłopami jak romansują itd i rzygać mi się chce jak wracają do domu do żon i mężów jak by nigdy nic się nie stało Dlatego powinno się mówić głośno o takich rzeczach To jest moje zdanie

Obserwator1

Muszę z wiarygodnich źródeł się dowiedzieć szczegółów

Operator1

Anonim coś taki nerwowy czyżby ciebie to dotyczyło z twoich wypowiedzi wynika że tak

Marazz
@Obserwator1

Dowiedzieć się szczegułów? Aha... Czyli chvja wiesz, tylko ktoś ci na fajce kitu nawciskał, a ty powtarzasz dalej...

Anka 2

A skąd ty możesz wiedzieć że szczegółów nie znam jak już na produkcji mówią o tym romansie

Marazz
@Anka 2

Odpowiedź nie była do ciebie, ale skoro odpisujesz ty, to znaczy, że zapomniałaś się przelogować i sama że sobą piszesz... Plotka wiarygodna jak to że o Sylwii pisali na stronie sumitomo

Donoszący
@Obserwator1

Jak Ci się rzygać chce to idź i to powiedz w twarz, a nie lataj ze skargami na forum. Głośno to trzeba powiedzieć, że do pracy się nie chodzi na ploty patrzenie kto się do kogo uśmiecha. Ciekawe czy u ciebie na linii wiedzą że tak konfidencisz

@Donoszący

A skąd ty możesz wiedzieć że do pracy nie chodzę co? Masz pecha bo widzę cie codziennie jak pracujesz

Donoszący
@Obserwator1

Mnie to tam kij interesuje, ale mam nadzieję, że napiszesz kto i co, dadzą Cię do sądu o zniesławienie i dostaniesz odszkodowanie do zapłaty - będziesz beczeć o dwunastki, żeby było z czego zapłacić, to może się nauczysz że skarżyć i kapować nieładnie. A widać, że tylko wszystko zasłyszane, a konkretów brak, więc powodzenia! Ciebie też widzę jak pracujesz i chwalić się nie masz czym

Obserwator1

Ja cienias? Uważaj co gadasz bo wypadniesz z tych czerwonych adidasów

@Gość

Gość jak było z Anonimem pod Krakowem???

Obserwator1

Nie przypominam sobie żebym jeździł seacikiem Kawa wypita pogadane więc do roboty!!!

Madzia

Czy wiadomo coś jak będziemy pracować w lipcu ? Jakieś przecieki ? ????

Stalin

(usunięte przez administratora) Boicie sie ze powie publicznie prawde? Niech powie w koncu dajecie mu powody i to wasza wina. Brawo obserwator. Trzeba niszczyc takich ludzi bez honoru, ktorzy oszukuja swoje rodziny. Wstyd ze takie osobniki chodza po ziemi

To mów obiecujesz a nie mówisz cienias jestes i tyle

@Gość

Chcesz się przekonać więc nie prowokoj chłopie

Obserwator1

A może by tak wziąć anonima jaa donoszącego i jechać na kilka dni w Bieszczady co wy na to??

Żona

Czytam tak te wasze komentarze i wpisy i śmiać mi się chce z was wszystkich Jesteście the Best!!! Gość Anonim ja donoszący itd jesteście naprawdę dobrzy

Tak mam wspólnego tyle ze z waszym kretynizmem dalen się. wciagnac marnujac czas na patrzenie z wielkim zażenowaniem co tu ludzie piszą czasem to naprawde poziom gimnazjum jak nie niżej brawo cabind jesteście niesamowicie super ekipą porażka

Jaa
@Gość

Nie ma co im pisac zazdrość i wymyślanie głupot byleby cos pisać i byleby było o czym gadać w zakładzie.... MASAKRA

Jaa

Nie nie obrońca robicie poprostu (usunięte przez administratora) sensacje i wracacie sie w nie swoje sprawy byleby kogos wysmiac tak jakbyście nie mieli swojego życia. Ciekawe czy by wam było miło jakby ktoś wyciągał tu jakies brudy chociażby z waszej przeszłości bo każdy coś ma zaczeli by was wyśmiewać i ciekawe czy wtedy bylibyscie wszyscy tacy wysmiewni... szkoda tu co pisać i wchodzić na ta strone bo to co tu piszecie o innych to jedna wielka żenada... ale pamiętajcie karma wraca...

Nienormalny

W cabindzie jak w Polsce... Gospodarka leży, ludzie umierają, ale trzeba walkowac lgbt.... W firmie ucinają wypłaty, nie wiadomo jak z zamowieniami, ale trzeba się nakręcać plotkami, bo przecież jak kogoś wyśmiewają, wytykają i może życie się zawalić, to przecież są jajca, że się można posrać ze śmiechu

Gonzo
@Jaa

To po co wchodzisz na tą stronę i komentarz piszesz nie wchodź!!! patrz swojego nosa bo rzeczywiście może karma już wrocila

Stalin

Za chwile moga nie miec jak poznamy kulisy afery :DDD

Maja1

O widzę że rozpętała się dyskusja. Zawsze w naszym zakładzie były romanse i będę zawsze będzie to sensacja Niech będą tylko przyzwoite nie żonaci z pannami Lubna odwrót(usunięte przez administratora)

Viki

Anonim a pomyślałeś czasami że taka panienka lekkich obyczajów lub taki samiec nie niszczy rodziny i nie narobi problemów To jest dopiero tragedia jak są jeszcze dzieci i wtedy powiesz ze są niewinni?

Anka

Jak tam na Lesniance jakieś ploteczki. Kto z kim. Kiedyś tam pracowałam i były tam romansiki. Czy coś w tym temacie się zmieniło. Czy jakieś nowe ploteczki.

Pani Katarzyna
@Anka

Może tak może nie może prrrrr a kto to wie

Ewka
@Anka

Piszę z perspektywy młodej dziewczyny i pracuje na Grunwaldzie. Z moich obserwacji wynika że przynajmniej u nas romansiki są ale najśmieszniejsi są dojrzali panowie którzy udają młodzieniaszków i znudzeni małżeństwem podrywają młodsze dziewczyny. Jednemu się to nie opłaciło bo dziewczyna zgłosiła się do żony i został zniczym. A żona znalazła zastępstwo. Panowie niektórzy jesteście smieszni.

@Ewka

A co ty robisz na tym Grunwaldzie jesteś archeologiem , historykiem ? Jesteś młodą dziewczyną ciesz sę że masz maseczkę na twarzy może i na Ciebie znajdzie się amator

Chyba wiem o kogo chodzi ????. Starsi panowie dwaj.

@barmanka
@Ewka

Dokładnie, a Ci donoszący na komaxach to wogóle,zwłaszcza nie jaki Marcin gapi sie na dziewczyny jakby miał je zjeść wzrokiem

Fff

Dziewczyna ma rację tak jest a ty co jesteś tym amatorem. Niektórym facetom rzeczywiście się nudzi w pracy. A jak popatrzy się na nich jakaś dziewczyna to wydaje im się że jest bonzo. Do roboty.

obserwator
@@barmanka

Z politowania !!! Czym mniej sobą reprezentuje to udaje większą gwiazdę a nawet patykiem by tego nie ruszył.

Operator
@obserwator

Która to na praskach taka wyszczekana gwiazdeczka?

Gow
@Operator

Kilka się znajdzie

rostock

myślicie że w lipcu będziemy pracować cały miesiąc?

sasza
@rostock

w tej firmie jedno jest pewne: nic nie jest pewne - tak samo mielismy pracować cały czerwiec a z dnia na dzień wyszło co innego

£@zasz
@rostock

Na pewno dla technicznego, wzorcowni i kochanych braci ukraińcow praca sie znajdzie, moze nawet nadgodziny?

h.keitel51

Tak

Flagowy

Z tego co wiem to w Lipcu ma być Sierpień

lider w zółtej koszulce

Kierowniczka dzisiaj chodziła i sprawdzała kto nosi maseczki ( a jak z tym jest każdy wie) a za 10 minut pani techniczna podchodzi do nas bez maseczki i poprawia bank. To jest jawna kpina z nas wszystkich!

bebok

Opierdoliłbym Weronikę Gierlach tak z sosem słodko kwaśnym

Listwa
@bebok

Ale jesteś taką parówą że możesz tylko strzelić pamięciówę na 5 minutowej przerwie.

Dobry wieczór

Kiedy wypłata??

Sławomir
@Dobry wieczór

W maju, jak co roku.

Mam nadzieję że to co dostałem na konto to bony jakieś na Boże Ciało a nie wypłata bo na marchewce to z wydajnością może być ciężko

ganonim

Albo iść do działu technicznego - płatne 100% jak górnicy a i nadgodziny wpadną.

Scarlett Johanson

A z jakiej linji?

Dla polakow nie ma pracy na całe tygodnie a ukraincy pracuja po 12h??

@Ania

Niech pracuja co wyludzie ino praca i praca zdrowie jest najważniejsze wole mnie ale jestem zdrowa

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.