Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Polska!!!!

Ta Polska której tak nienawidzisz dała Ci prace i azyl. Wystarczy podziękować. Nie podoba się to wracaj na Ukrainę i powiedz niech bierze przykład z Polski.

Anonimowa

Nieźle nas oskubali z urlopów co nie? A mial byc postoj na caly tydzien i 100%. Żałosne

Niki
@Anonimowa

(usunięte przez administratora)Jedno mówią a po fakcie wszystko zmieniają. Bezczelni! Żeby tylko załapać się na tarcze i nie musieć nam płacić wszystkiego z własnej kieszeni. Ok, lepsze to niz z stracić pracę. Niech tylko po tym wszystkim pamiętają tylko że to znów my się dla nich poswiecamy - teraz 5% za chwilę 20% mniej na wypłacie. Czy aby na pewno nie mielibyśmy roboty na 5 dni w tyg...?

Scarlett Johanson
@Niki

Zamówienia jak co roku w tym okresie są wysokie, mimo kryzysu gospodarczego rolnictwo musi kwitnąć a co za tym idzie maszyny do których produkujemy wiązki. 80% jest tylko i wyłącznie że względu na restrykcje rządu które zakład musi spełnić aby uzyskać tzw. tarcze, zakład musi pokazać straty w tym kwartale.

Bo mnie boli 5 % wypłaty (usunięte przez administratora)A w takiej pracy to co my zarabiamy przecież to też jest śmiech na sali a dykty ciężkie odbijają się

Florencja

Morzna zamowic jedzenie do roboty? Zdycham z glodu

Kolejna ciekawostka
@Florencja

Jak w powiecie żywieckim nie było wirusa wprowadzono zakaz zamawiania jedzenia i napełniania automatów z jedzeniem . Na dzień dzisiejszy mamy potwierdzone Liczba osób u których stwierdzono wynik dodatni (ogółem) – w powiecie żywieckim – 123 , w mieście Żywcu – 43.Liczba zgonów łącznie – 8 (2 z Żywca) . I odwołuje się zakaz kiedy cała ta zaraza u nas się pojawiła . Mam pytanie czy ktoś robi z nas idiotów czy o co w tym chodzi bo się lekko pogubiłem .

Ksiądz Stanisław

Zamiast się cieszyć że mamy pracę to niektóre ofermy zastanawiają się na jak długo. Ciesz się że pracujesz i doceń to.

Ciekawe jak długo tym razem będziemy pracować

Nemo

Dwa dni i chałpa się tak głupio pytasz

Czy w zwiazku z tym ze praca w maseczce jest duzo bardziej meczaca. klopoty z oddychaniem. Bedziemy mieli dodatkowa przerwe na zlapanie oddechu?

Janusz M.
@Ania

Ady Wy i tak nic nie robicie na tej produkcji.

Denzel

Dezinformacja piękna, zero komunikatów, nikt nic nie wie co z pracą w przyszłym tygodniu a już czwartek praktycznie.

Denzel

Chcąc powiedzieć czwartek praktycznie miałem na myśli, że po I zmianie już nikt nie pracuje stąd czwartek i zero informacji. Naucz się pisać.

@Denzel

Było info, że masz dzwonić w piątek? Prawie czwartek to nadal nie piatek.

Kiedy wracamy do pracy?

Kebab

Nie wracamy w ogóle do końca roku

Mam umowe do czerwca,czy już wiadomo coś czy będzie cabind przedłużał umowy pracownikom?

Komaxy nie mają cięcia, przygotowanie ponoć też nie ma co robić ale trzy zmiany robią.... Coraz to gorzej :(

Ajaj

Dlaczego maseczki ochronne są wydawane luzem nie znajdują sie w jakimś opakowaniu . Przecież to kolejny absurd to tak jak by się w aptece luzem kupował 1 metr 12 cm bandaża .Ludzie macie rozum to go używajcie chyba że tak już jesteście nauczeni że w piekarni wam chleb podają gołymi rękamii a pomidory kupujecie nadgryzione

Żeli papą
@Ajaj

Wypiesz sobie w pralce jak sie nie podoba!!!! Dzieki kabind za maseczki :*

Elf

Masakra jeden na drugiego nadaje a wystarczy zadać sobie pytanie czy ja jestem taki idealny. NAPEWNO NIE ALE OCZERNIANIE INNYCH BARDZIEJ WAS BAWI.

Elfiątko
@Elf

Ludzie zamiast patrzeć swojej (usunięte przez administratora) to patrzą innych. A żeby tylko kogoś obgadać.... Żałosne... A najgorsze są te stare baby...

Ferduś
@Elfiątko

Oooo! dobrze powiedziane,zgadzam się w 100%. Te stare baby to powinno się do szafy pozamykać.I rente im zabrać.

Mechanik S ma na wszystko czas, gdy dzwoni sie do niego to mówi żeby podejść do operatora i mówi jak podnieść siłę albo zmienić program. W głowie się poprzewracało...

Miron

To trzeba było się uczyć za mechanika

@pracownik

Dokładnie a zwłaszcza 5 osób które są totalnymi nierobami i tylko umią się skarżyć i nadawać na S M z biura. Wkoncu konkretny gość na przygotowaniu. Ale pamiętajcie karma wraca i brać się do pracy. A dla s brawa za cierpliwość

Do dewot

Narzekają te którym się robić nie chce a zwłaszcza 4 przypadki. Dla was to najlepiej jakby wrócił poprzednik który się was poprostu bał i robiłyście z nim co chciałyście. Pracowałam z S i to bardzo pozytywna osoba teraz jako mechanik dużo pomaga i zna się na rzeczy widać że chce pomagać żeby było lepiej pozatym jakie wy dla niego taki on dla was

Nemo

Pewnie jesteś tą grubą frelą ze zgrzewarki od zmiany S, co nic tylko dzwonić po mechanika i czyścić twoja obleśną szparę. Wasza czwórka już dawno powinna być zwolniona i zadbam o to, że Wasza praca zostanie poddana weryfikacji.

Orest

Wiadomo czy zakład rusza po świętach czy narazie dalej postój?

Lider
@Orest

Data powrotu 27.05.2020 wtedy wracamy brak komponentów włoch

Juzek

Ma ktoś informacje ile cabind zwolni ludzi po powrocie do pracy? Czy w pierwszej kolejnosci beda zwalniani ukraincy?

Kasimiesz
@Juzek

W pierwszej kolejności symulanci i nieroby w następnej kolejności Ci z najdłuższym stażem bo po co płacić stażowe na koniec znajomi dyrekcji i rodzina Pozdro

Imi
@Juzek

Podobno 320

Józef
@Imi

321 a dokładnie 321start.

Dyrektor

Pozwalam

Dzidek

Kocham Cabind

Ksiądz Stanisław

Witam wszystkich Niech moc będzie z Wami :)

Blik

Kiedy wracamy do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.