Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Hhhhhhhhh

Hej nie wiecie kiedy będzie wypłata?

Ola
@Hhhhhhhhh

Była dziś.

xxx

Jakie to żałosne i płytkie, że ktoś tu wchodzi tylko po to, żeby napisać coś takiego. Zgodzili się i poszli, tylko na dwa dni. To ich sprawa, nie Twoja. Siedzisz zadowolony w domu to nie myśl o pracy, chyba, że tak bardzo za nią tęsknisz i poprostu zazdrościsz pracownikom którzy są teraz w firmie.

Miron

Dokładnie pełen serwis

Pazera

Droga dyrekcjo dlaczego nie bronicie tych pazernych pracowników na których możecie liczyć nawet w najtrudniejszych czasach pozwalać zeby ich obrazami ludzie którzy pouciekali na l4 itd i na co się tylko da pozdrawiam

Ble ble

Heh Paweł to jest dopiero udany... A T i R są normalni a że wy jesteście tępe i nawet fiszki nie potraficie zamknąć to świadczy o waszej nieudolności.

Kontrol

Zgadzam się . Te dwa nieroby T i R z magazynu mogliby się uczyć od tych dwóch nowych z mag f

Ghu

Śmiech na sali!

Bboo

Kochani nikt nikogo do pracy nie zmuszał a idą za normalne pieniądze

Gogo

Ludzie proste pytanie mam juz wolne i nie wiem co z bonami kiedy i ile z góry dziękuję ?

Gogo

A więc pusty analfabeto lub analfabetko na kolana i bij głową o asfalt i proś boga o rozum i tak do Częstochowy i z powrotem aha co 2m nie zapomnij mocno putym łbem

Bony
@Gogo

Tak są już na koncie

Pandemia

Witam. Mam nadzieje ze wszyscy zdrowi. Dbajcie o siebie????

AQU QU

A kilka pazernych osób z komaxów idzie na 3 zmianę. Za 100 zł dodatku sprzedają swoje zdrowie i innych. Postój to fikcja. Przykre!

@AQU QU

Nie za 100 tylko 500 pomyliłeś się

Anonim 10
@500

Droga wolna możesz iść zapisze Cię jeszcze

Ble,ble
@AQU QU

Zawsze tak jest że, się znajdą takie wszy na przygotowaniu też tak jest kto w (usunięte przez administratora) wchodzi ten ma pozycję ,szacunek i telefon

Wirusik

Tak czytam te wszystkie komentarze każdy narzeka psioczy ale ciekawe ilu z Was za 3 miesiące jeszcze będzie pracować w tej firmie . Było mówione o wydajnościach w pracy teraz zobaczycie po co to było , tak samo ze zwolnieniami L4 bo główka boli 2 tyg. Będzie przykro co po niektórym karta się odwróciła i znowu za bramą będzie 10 na Twoje miejsce .Miłego bezrobocia Papa

Juzek

Dobrze rze podwyrzki potpisane bo teraz bysmy nic nie dostaneli

Wiadomo co z bonami na święta?

Rompey
@Anonim

Wywieszone jest pisze jak byk

@Rompey

Czyli co z bonami bo nie wiem nic nie wiedziałem będą i ile dają ?

N.M.
@Gogo

Nie jest wam wstyd , nic tylko bony i bony i bony, przyjdzie czas to dostaniesz .Wy lepiej wołajcie do Boga żeby jak najszybciej się to skończyło i ocalił świat bo jak dalej tak pójdzie to mogą to być dla niejednego ostatnie pieniądze. Co nie masz na chleb umierasz z głodu , trzeba się nauczyć oszczedzać a nie wszystko rozwalać i KIEDY WYPŁAT ,KIEDY BONY , WSTYD MOI DRODZY WSTYD .

Alan

Nikt nikogo nie zmusza do przyjścia do pracy. Było zebranie na którym kierowniczka przedstawiła to logicznie. Widać że niektórzy mają problemy ze zrozumieniem tego co się do nich mówi.

Żeli papą
@Alan

Dokładnie. Nikt nie został zmuszony. Każdy ma swój rozum i sumienie. Ja oczywiście #zostanwdomu. Dla mnie zdrowie moje i mojej rodziny jest najważniejsze. Dla innych domem jest praca. Trzeba uszanować ich decyzje. Najwyżej będą zarażać się miedzy sobą i swoją rodziną. Każdy miał wybór. Pamiętajcie. Zdrowia i rozsądku życzę.

Gogo

Będą bony bo nic nie wiem jak tak to kiedy i po ile płacą ?

Ble ble

I jak zadowoleni z propozycji naszego zakładu?

Postój
@Ble ble

Niby postój a gonią kierownicy z listami żeby ludzie szli, będziecie mieli krew na rękach zobaczycie.

Qqq
@Postój

Idzie ten kto chce, bez przymusu.

Cyrk korona
@Ble ble

Z czego tu być zadowolonym? Po co wogole ta propozycja? Co to zmieni skoro do pracy i tak trzeba przyjsc. I mieć kontakt z kupą ludzi. Ten kto chce? Nie do końca... Wystarczy że przyjdą Ukraińcy i co, ile innych osób będzie musiało przyjść z ich powodu? Ich się nikt nie zapyta czy chcą i nikt z ich zdrowiem się nie liczy. Jeszcze fajnie to wymyślili żeby do pracy iść w tygodniu w którym zakład daje postojowe a później to sobie brać swój urlop. Wielkie mi postanowienie. Ci co będą sobie spokojnie siedzieć w domu będą się śmiać bo dostaną to samo co ci którzy będą w pracy i będą się narażać. Gdzie tu logika?! Jaki cel tego wolnego?

@Cyrk korona

W takim razie zostań w domu.

AQU QU
@Qqq

Oj bredzisz idzie każdy komu każą

Dlaczego Ja

Rozmawia ze sobą dwóch pracowników Cabindu : Cześć stary a Ty gdzie byłeś na urlopie wypoczynkowym w tym roku a drugi na to a słuchaj stary raz w pokoju raz w łazience bo był wirus i z domu nie można było wychodzić . A ten pierwszy mu na to to jaki urlop to taka praca potem a na to drugi no baaaaa :)

Chcecie zeby zaklad zamkneli? Madrzy jestescie? Cieszcie sie ze mozecie jeszcze pracowac, bo nie wiadomo jak bedzie. Ciekawe czy jak bedziecie siedziec w domu i bedziecie dostawac 80% podstawy, to bedziecie tacy wyszczekani. Zreszta nie martwcie sie. Po Pandemi bedzie ostra recesja, bedzie duzy kryzys i beda masowe zwolnienia. Wtedy bedziecie siedziec szczesliwi w domu. Bez odbioru.

Crown

Poczekaj jak bedziesz zdychał na zapalenie płuc, wtedy zrozumiesz...

Nie strasz nie strasz zwolnien

Siedzi w tym cala europa caly swiat nie jeden cabind gdyby to jeszcze tylko dotyczyło samej tej firmy grupy inna bajka w tak globalnym głównie siadza wszyscy i wszyscy beda się równo odbijac od dna rak do pracy Będzie trzeba raz tyle biorąc jeszcze pod uwagę zwolnione miejsca tym ktkrym sie nie uda w walce z choroba bądź lrzez nia podupadna na zdrowiu fakt mamy kredyty rachunki pracy trzeba nikt noe mowi o miesiacach zatrzymania lrodukcji ale na czas opanowania sytuacji narzekacie na nasz służbę zdrowia żywiecki szpital teraz pomysl sobie co będzie gdy tu zroplata sie to tak nagle w dużej mierze ??? (usunięte przez administratora)

Ange
@Nie strasz nie strasz zwolnien

Jak już piszesz te wypociny, to postaraj się używać polskich znaków. Poza tym wypowiedź bez sensu. Alkohol był już spożywany?

Jak

Tak chcemy zyc (usunięte przez administratora)to i wole dostac 80%i być zdrowym

Operator Komax

A może warto by przemyśleć zasadę współodpowiedzialności za nasze zdrowie . Polegała by ona na pomocy zakładowi i zrzeknięcia się 5 dni urlopowych zakład dorzucił by drugie 5 dni płatnych postojowych . Ograniczyło by to straty zakładu a nam dało większe bezpieczeństwo w okresie kiedy zarażanie coronawirusem zaczyna w naszym kraju przybierać na szybkości rozprzestrzeniania się taka moja propozycja . Myślę że każda ze stron na tym by nie straciła

Ja chce pracować

Antek
@Operator Komax

(usunięte przez administratora) Zrzeknij się najlepiej całego urlopu i pensji!!

kadr
@Operator Komax

Prawo pracownika do urlopu jest prawem osobistym i niezbywalnym. Pracownik nie może przenieść tego prawa na podstawie jakiegokolwiek tytułu prawnego na inną osobę, nie może też przenieść prawa do ekwiwalentu za niewykorzystany urlop. Pracownik nie może również zrzec się prawa do urlopu, co wyraźnie wynika z regulacji art. 152 § 2 kodeksu pracy. Niedopuszczalne jest zatem postanowienie umowy o pracę lub też późniejsze ustalenia między pracownikiem a pracodawcą, zgodnie z którymi pracownik zrzeka się prawa do urlopu.

Titi

Lepiej wziąść wolne przetrwać, przeżyć i wrucic w pełnym składzie do pracy, jak to się skończy..

Pandemia

Byłbym za tym żeby sprawdzać termometrem wchodzących pracowników ponieważ niektórzy chodzą zakatarzeni i kichają , kaszlą i ledwo żyją i odsyłać takich ludzi do domu bo to nie sa przelewki. ????

Pracodawco zapewnij nam bezpieczne warunki pracy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie koronowirusa , nie wystarczy tylko częste mycie rąk ,czy u nas w zakładzie spełnione są obowiązujące wymogi które mówią o o bezpiecznej odległości od 1 do 1,5 metra od drugiej osoby NIE ,nigdy nie bedziemy pewni czy nasz kolega czy koleżanka jest nosicielem wirusa ktorym może nas zarazić proszę pomyśl o zdrowiu naszym swoim i naszych rodzin

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.