Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Pracodawco zapewnij nam bezpieczne warunki pracy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie koronowirusa , nie wystarczy tylko częste mycie rąk ,czy u nas w zakładzie spełnione są obowiązujące wymogi które mówią o o bezpiecznej odległości od 1 do 1,5 metra od drugiej osoby NIE ,nigdy nie bedziemy pewni czy nasz kolega czy koleżanka jest nosicielem wirusa ktorym może nas zarazić proszę pomyśl o zdrowiu naszym swoim i naszych rodzin

Pinio

Tutaj piszą ludzie żeby zakład przerwał produkcję bo inne zakłady tak zrobiły, a wchodząc na gowork konkurencyjnej firmy z Jeleśni to tam ludzie po zatrzymaniu produkcji burzą się że nie mogą pracować. I być tu mądrym.

N.M.

Wszyscy mamy taką nadzieję że to lada momęt nastąpi ,jaka jest logika tego że wszedzie slyszysz nie wychodz z domu ,zostań, nie zarażaj osoby chore przychodzą do pracy kaszlą kichają biorą nawet anybiotyk skąd pewność że to tylko przeziębienie ,lub zwykła grypa . Pewnośc byłaby tylko wtedy gdyby taka osoba mogła mieć zrobiony test co jest NIEMOŻLIWE NIEMOŻLIWE NIEMOŻLIWE . WIEKRZOŚĆ przypadków jest podciągnieta pod zwykle przeziebienie lub grypę . JEŚLI NIE WRÓCIŁEŚ ZA GRANICY LUB NIE MIAŁEŚ KONTAKTU Z TAKĄ OSOBĄ ,LUB ZARAŻONĄ ---NIE MASZ KORONOWIRUSA . TAKA JEST PROCEDURA KONIEC KROPKA. Tak że drodzy państwo to co mówią a robią to są dwie różne sprawy . Oby w tej nadchodzącej fali epidemi nie stało się tak jak u sąsiadów .

ZAMKNIECIA

W dniu dzisiejszym z powodu koronowirusa została zamknieta moja toaleta miesce cięzkiej pracy a Cabind dalej działa to już jest przesada . W dodatku zmuszaja nas do pracy 7 i pół godziny a płacą za 8 tak się nas traktuje

Boss

Ludzie chcialam was poinformować ze za prace w tkim skupisku ludzi i nie oszukujmy sie zlej atmosferze wwrunkach zagrożenia zycia i zdrowia jakim jest wirus należy sie premia tym ludziom którzy chodzą do Pracy w Browarze dostaja 500zl w sklepach tez Zabka lidl Biedronka Rossman dal ludziom po 750 zl a my co skoro pracujemy tez jestesmy narazeni co na to zwiazki i Kadry slucham gdzie kasa ???

Flagowy
@Boss

Masz wodę do picia i papier toaletowy nie narzekaj nie narzekaj Na co Ci teraz pieniądze jak w automacie nic nie ma

M@m
@Flagowy

No popatrzcie jaki mądry się znalazł!!! Co w biurze się siedzi że taki solidarny z zakładem i załogą zarządzającą? Tylko ciekawe kim będziecie zarządzać jak ludzie się pochorują!!!! Żałosne, narażanie tylko pracowników bo przecież wydajność musi być!!! A ludzie najlepiej żeby nie narzekali i (usunięte przez administratora)

...

Wszystkie zakłady zamykają w trosce o ludzi . A cabind co ?! Kiedy się wreszcie obudzi ? Masakra !! Zero przygotowania , zero środków ochrony i narażanie za takie grosze ? Żenada.

Ale żyje :)

Info

Koronawirus przyczyną zamknięcia kolejnych fabryk. BMW, Rolls-Royce, Toyota, Dacia i Mini wstrzymują produkcję

Koronawirus

Zaprzestanie 12-nastek i praca 7,5h na duży plus. Brawo dyrekcja :-)

Boss

Na UTILITY tak samo Panie zostaja do 2 w nocy na 12 bo muszą jak najwięcej wiazek zrobić jedna ostatnio umierala taka chora 2dni wolnego i robi udając ze jest zdrowa żeby tylko 12 było i kasa masakra totalna !!!

dragonball
@Boss

Pazerność ludzka nie zna granic - nieważne zdrowie czy życie ludzkie byle tylko się nachapać

paranoi ciąg dalszy

Co sądzicie o przyszło piatkowej inwenturze ?Panie dyrektorze może pora przestać wykorzystywać tych co zostali ?

na kombajnie

My tu walczymy o nasze zdrowie a panie na kombajnie fundują sobie na nocy cztery dwunastki?????? Gdzie tu sens i jakaś logika .Powodzenia dla pracowitych pań.

Na kombajnie
@na kombajnie

Te baby to chyba życia rodzinnego nie mają albo są przed emerytura że uwielbia być w pracy niż w domu paranoja jakąś !!!!!

Anomim10

Aptiv od jutra ma wolne ,narazie do świat urlopy, i postojowe

Wszyscy nie znaczy my

Jak ja to widzę . To co jest teraz to tak naprawde kropla w morzu . Zobaczycie co będzie za 2-3 tygodnie . W USA fala koronowirusa przewidywana jest dopiero za okolo 40 dni . We Włoszech które jak żaden inny kraj w Europie dotkniety został tą tragednią ( własnie troszkę po częsci przez takie zachowanie jakie prezentuje dziś nasza firma czyli bagatelizowanie zagrożenia ) apogeum jeszcze nie zostało osiągnięte . Będzie gorzej niestety dużo gorzej ale jest to test dla całego społeczeństwa jak jesteśmy przygotowani na sytuację których nie da się przewidzieć . Szanujmy się na wzajem i pamiętajmy że każdy ma kogoś w rodzinie o podwyższonym ryzyku zachorowania . Nie mówmy że to zwykła grypa słuchajmy co mówią mądrzejsi w tym temacie od nas , bo gdy to zrozumiemy na 100 % może być już za póżno . Życzę wszystkim zdrowia i odwagi a przede wszystkim rozsądku .

Zainteresowana 83

Od jutra ma stanąć Delphi do 27 marca. A my co nadal będziemy robić jak te jelenie!!!!

@Zainteresowana 83

Nie ma takiej firmy jak delphi..

@Zainteresowana 83

Aptiv stoi od czwartku, poniewaz fabryki produkujące samochody zaprzestały produkcji samochodów

Pozdrawiam

Za granicą wiele firm ogłosiło brak dostaw i części w branży automotive co za tym idzie posypały sie zwolnienia jak leci ???? jesteście następni

Jjj
@Pozdrawiam

Ty też nie strasz nikogo bo ptacoenicy sa ma eage zlota Ukraińców juz wysylaja to jak myślisz kto będzie ptacoeal

Kwaśna Jagoda

Poświęcę kilka cennych minut i napiszę do tych wszystkich malkontentów, którzy nie widzą i nie rozumieją świata innego niż Cabind. Myjcie ręce regularnie i dokładnie, trzymajcie je przy sobie i nie chodźcie chorzy do pracy. Rozsądek i rozwaga dają więcej niż płyn dezynfekcyjny. Zamknąć zakład a my mamy mieć wolne i pełną pensje? Miesięcznie same wypłaty to około 135k EUR. Do tego koszt amortyzacji maszyn, materiały... Nikt nie ufunduje wypłat jeśli sami na nie nie zarobimy. Czy ktoś nie dostał opieki na dziecko? Nie... Po co te wasze żale? Soboty, dwunastki to konieczność. Po tym kryzysie gospodarka naturalnie będzie chciała się odbić, wygra ten kto nadąży za zwiększonym popytem. Kto nie da rady będzie miał olbrzymie kłopoty. Cieszcie się że zarząd ma głowę na karku i patrząc długoterminowo stara się nam zagwarantować miejsca pracy i dochód w kolejnych miesiącach. Złożycie wypowiedzenie? Kogo oszukujecie? Cabind wie ze tego nie zrobicie więc chyba oszukujecie już tylko siebie

-_-
@Kwaśna Jagoda

Cieszyć się z tego, że zarząd patrzy tylko na zysk? Nie stosując już praktycznie żadnych zaleceń? Płyn usunęli bo nie wiedzieli, że to koncentrat i tylko popalili ludziom dłonie? Z tego, że wydają kuriozalne decyzje o 12stkach? Opiekę otrzymali ludzie odgórnie do opieki nad dziećmi do 8 roku życia. Coraz więcej sygnałów, że inne zakłady stają by zapewnić jakąś formę ochrony pracownikom. Ale po co to u nas? Przecież kasa się musi zgadzać bo to najważniejsze. Co do wypowiedzeń po takim traktowaniu ludzi tylko jako numerka do wykręcania normy trzebaby na prawdę nie mieć innej opcji by zostać w zakładzie i pracować. Szczególnie za stawkę, która nawet po kilkunastu latach pracy jest śmieszna. Wstyd za taki zarząd. Tu nie ma się z czego cieszyć. Nikt nie wie kto jest nosicielem i czy nie zaraża bo mogą to przechodzić bezobjawowo. A później się dziwić, że fala zachorowań zamiast zwalniać to będzie rosnąć jak szalona

@-_-

Patrząc na zysk patrzą na rentowność zakladu, która w prostej linii przenosi się na miejsca pracy i ciągłość zatrudnienia pracowników. Na co innego ma patrzeć zakład pracy? Pomysł. Powiedz jakich zaleceń nie stosują? Inspekcja sanitarna sprawdza każde zgłoszenie o naruszeniach więc jeśli jest jak piszesz to sprawa prosta. Poinformuj odpowiednie służby. Co do dezynfekcji i domniemanego koncentratu... Wiesz coś więcej czy to tylko powtarzana plotka? Jeśli użyto koncentratu to winny nie jest Cabind, winny jest człowiek który popełnił błąd. Twoja odpowiedź jest tylko potwierdzeniem tego jak krótkowzroczni jesteście drodzy malkontenci. Wszystko się wam należy ale z pustego i Salomon...

-_-
@Kwaśna Jagoda

Nadal nie rozumiesz, że w sytuacji pandemii ważniejsze jest ludzkie zdrowie i życie od zysku zakładu? Firma produkująca na taką skalę na pewno ma przygotowane procedury na tak wyjątkowe sytuację jaką mamy w tej chwili. Co chwilę dochodzą głosy o kolejnych zamkniętych zakładach. Powiedz mi jaką masz pewność, że nie pracujesz obok osoby która jest nosicielem wirusa? Teraz gdy najważniejsze powinno być dbanie o zdrowie i odporność zarząd dodaje godzin by nadrobić braki w ludziach którzy są na opiece lub L4. Przy takim podejściu niedługo nie będzie miał kto na nich pracować bo nawet jak nie wirus to wykończą nas inne choroby. Nie widzisz co się dzieje na hali czy tylko udajesz ślepą bo nie chcesz widzieć? Co druga osoba zasmarkana czy z kaszlem. Każdy się obawia o zdrowie swoje i swoich bliskich. Może dla Ciebie najważniejsza jest rentowność zakładu. Dla mnie najważniejsze w takich chwilach jest zdrowie i życie swoich bliskich. Myślę, że tak jak dla większości. Kwarantanna w szkołach nie ma sensu jeśli matka czy ojciec przyniosą chorobę z pracy. Rozumiesz już czy nadal rentowność jest najważniejsza? I nie mówię by zamykać zakład na niewiadomo ile. Wystarczy kilka dni by przeprowadzić dezynfekcję ogólna i dostosować się do tego co nadeszło. Bo w tym momencie jedna osoba zarażona wywoła taką falę, której nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Za pieniądze później zdrowia nie kupisz.

@-_-

Państwo nie ma procedur a Ty ich oczekujesz od Cabind? Żartujesz. Zakłady są zamykane przez zerwany łańcuch dostaw, nie z własnej woli. Jeśli mają z czego to produkują. Za pieniądze zdrowia nie kupimy, krzycz to głośno każdemu kto chory przychodzi do pracy, zwłaszcza w tych dniach kiedy strach jest tak duży. To właśnie od siebie musimy zacząć, Ty ten problem już zdefiniowała ale jeszcze go nie widzisz. Otworze Ci oczy, to nie pracodawca jest zły to ludzie są nieodpowiedzialnymi baranami. Nikt nie będę myślał za Was, z resztą takim ludziom zawsze będzie źle, oczywiście przez innych, sami są czyści jak łza

słodka truskawka
@Kwaśna Jagoda

Skoro ma Pani taką werwę do pracy i ratowania gospodarki to proponuje przejść do pracy na linie produkcyjne.

xxxpracownikxxx

ZAKŁAD DRAMAT!!! A na obecną sytuację brak słów... Sanepid powinien się tym zainteresować.!

Żarłok

Mogliby przywrócić możliwość zamowienia jedzenia, teraz duże burgery w 3poziomkach są po 19zl :)))

Odnośnie dzisiejszego pisma, jak napisano: "płyn do dezynfekcji został wycofany ze względu na reacje alergiczne pracowników". Jaki trzeba mieć tupet, żeby pisać takie bzdury? BHP nie doczytało, że koncentrat trzeba rozcieńczyć a nie uzupełniać nim dozowniki i tyle. Ale podpisy dyrektora i kadrowej pod tym "dokumentem" dobitnie pokazują jaki stosunek do naszego bezpieczeństwa ma góra, wstyd. Jak macie odwagę spojrzeć teraz ludziom w oczy?

Gessler

Dlaczego wprowadziliście zakaz zamawiania posiłków??!! Przyjmujecie dziesiątki listów, paczek i gości na recepcji, jedzenia to już nie można zamówić? Jakie zagrożenie niesie ze sobą ciepłe jedzenie?? Kolejna złośliwość ze strony zarządu!!!

Gessler

Chodzi o zasady, wiedziałbyś czytając ze zrozumieniem...

Rtx
@Gessler

Zasady są takie- zakaz cateringu:)

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.