Opinie o Jabil w Kwidzyn Lotnicza 2

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jabil. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jabil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Kwidzyn Lotnicza 2

Lidia

@Sararozumiem, że nie chodzi bezpośrednio o Jabil, tylko zewnętrzną firmę rekrutacyjną, z której Jabil korzysta. Czy opis przebiegu rekrutacji przesłałaś również bezpośrednio do firmy? Myślę, że może to być dla nich ważna informacja.

Sara
@Lidia

@Lidia Myślę, że Pani myślenie jest nieco naiwne. Jabil korzysta z takich usług jakie sam wybrał. Jestem pewna, że dobrze wiedzą jak sprawy się mają i że jest to wpasowane w ich politykę.

Sara

Jeśli chodzi o proces rekrutacji kompletny brak profesjonalizmu - mowa o firmie zewnętrznej do tego wynajętej mającej w nazwie HR. W trakcie rozmowy brak jakichkolwiek sensownych ustaleń, sama rozmowa niemiła. Brak odpowiedzi zwrotnej, brak kontaktu. Niepoważne zachowanie.

Azor

Czy firm nadal zatrudnia pracowników z Ukrainy ?

XYZ

Firma niestety jest niepoważna, zaprasza inżynierów na rozmowę kwalifikacyjną (bo niby bardzo potrzebuje wykwalifikowanych pracowników ) a przez tygodnie nie odpowiada, cała rekrutacja to jedna wielka farsa i ściema zwłaszcza w Jakości, przychodzą ludzie niedecyzyjni, aby odpękać godzinę (prawdopodobnie szef kazał iść na spotkanie), kandydat czeka na telefon, który niestety nie dzwoni - jakaś masakra i totalny brak profesjonalizmu, nie polecam bo to raczej strata czasu.

...
@XYZ

To nic nowego. Bo Jabil to specyficzna firma i dla nich dobrym inżynierem procesu produkcyjnego jest osoba z wyższym wykształceniem fotograficznym.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
zainteresowany

we własnym zakresie

Jakie zarobki ma technik elektronik i jak wygląda sprawa mieszkań?

Xxx
@123

2500 brutto a jak z mieszkaniem to nie wiem...

Romek

Złodziejstwo panuje w tej firmie. Ostatnio dali aż 90 zł brutto podwyżki, ale za to zabrali premię kwartalną! Ot polityka firmy abyś co roku zarabiał mniej a nie więcej. Teraz mają problem ze znalezieniem pracownika technicznego, ale będzie jeszcze gorzej, ponieważ coraz więcej osób się zwalnia niż zatrudnia z działu technicznego. Jak myślicie? Jaki jest powód?

Jas95
@Romek

a ja właśnie do te firmy przychodzę, zarobki lepsze nić myślałem, a że z daleka jestem to przez rok nie muszę się martwić o kwaterę bo mi płacą, jest karta multisport tylko nie wiem czy w Kwidzynie na dobrym poziomie mają atrakcje sportowe. Popracuje to zobaczę, stołowka wygląda fajnie inaczej niż w Tczewie.

darek

hej. to prawda z tymi podwyżkami?

Samiczka

Zarząd jabila zdecydował się na duże podwyżki dla pracowników i już niedługo będziemy zarabiać na produkcji ponad 2 tysiaki dorównując stawkami pracownikom technicznym :-)

michal

Nie polecam przez adecco. Umowa na miesiąc, żyjesz w ciągłym stresie czy Ci przedłużą..... wykorzystują ludzi... stres.... brak organizacji.

BB2017

Jeśli chodzi o pracę na magazynie, to niestety osoby odpowiedzialne za logistykę i gospodarkę magazynową są oderwani od rzeczywistości, ponieważ nawet nie wiedzą ile osób pracuje na zmianie. Myślą że np.10 a rzeczywiście 5 i później pretensje dlaczego praca nie wykonana, mszczą się na pracownikach jeśli tylko ktoś nie przyzna im racji. Ponad to chamstwo, buta i złośliwość przełożonych (nie wszystkich) jest na porządku dziennym. Jedyny plus to zarobki, przy nadgodzinach ok. 3 tys zł. na rękę. Jeśli się trafi na dobrą zmianę z pracowitymi i życzliwymi ludźmi to praca idzie płynnie, a stres-jak w każdej pracy, raz jest, raz nie ma. reasumując, robić swoje i nie zabierać chamstwa przełożonych do domu.

Misio

Ile w Jabilu zarabia technik elektronik ?

Utr
@Misio

Sadze ze posobnie jak utr, czyli kolo 2800

Kotek

Hej.... Co w tym zkladzie sie dzieja???? Co tydzien lub co dwa dni zmieniaja ci zmiene... Raz masz system raz tygodniowki to znowu dwu tygodniowki to teraz system i juz zalatwiales sobie dojazdy to znow nie ma jak i z kim doneżdżac bo masz trzy zmiany... Czy ci z gory biora nas pracownikow pod uwage ze przewozniki nie chca nas wozic bo jestesmy nie zdecydowani.... Ludzie to przeciesz smiechu warte........

1573o

dostałem umowę od 12.05. do 30.06.16r. zobaczymy .??

Ola

Hej co w tej firmie tyle tych ogloszen? Ciagle nowe i nowe. Cos ktos na ten temat?

Hohoho

@UP Zadna osoba co miala do 31 nie zostala?

nico

Niestety kto ma umowę do 31 marca w adecco ten już nie pracuje na solarach i upychają stałych gdzie się da, a starać się o pracę możesz ale ile tam będziesz pracować to nikt tego nie wie i to smutne jest

Alfa

Zawsze przyjmowali najemnikow i zwalniali!Taka polityka dziadowskiej firmy!

odo
@Alfa

co to znaczy ze taka polityka firmy??? czyli ne ma co starac sie o prace skoro maja zaraz zwolnic. czy ktos wie czy dotyczy to wszystkich stanowisk??

Old

Bonusy?

xxxxx

znów zwolnią ful ludzi solary upadły stałych muszą upchnąć

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil