Opinie o Jabil w Kwidzyn Lotnicza 2

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jabil. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jabil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Kwidzyn Lotnicza 2

Xyz

Mam pytanie odnośnie atmosfery oraz warunków pracy w dziale jakości :) Ktoś pracuje i może coś więcej napisać ?

Xmen

Fajna firma

Młody

Pracuje w Jabilu jako inżynier ponad rok, zdobyłem zatrudnienie będąc jeszcze na studiach. Praca sama w sobie bardzo mi się podoba, przyjazna atmosfera oraz koledzy. Wypłata jest na czas, często z dużymi premiami i dodatkami. Podwyżka po pierwszych 3-6 miesiącach a następnie co pare miesięcy. Śmiało na rozmowach można mówić duże kwoty, ponieważ firma cierpi na brak inżynierów i sumy rzędu 5-6k netto na miesiąc są osiągalne. Inżynierowie z 2 letnim doświadczeniem mogą liczyć na jeszcze większe wypłaty. Firma posiada także system socjalny który jest przeznaczony na dopłaty do wynajmowanych mieszkań dla osób z poza Kwidzyna. Warto tu pracować, bo można się wiele nauczyć i nieźle zarobić!!!

@Młody

Dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Jabil. Możesz napisać, jak wygląda praca w tym miejscu pod względem czasowym? Chodzi mi o to, ile godzin dziennie należy pracować? W ciągu dnia pracownik może w każdej chwili zrobić sobie przerwę, czy tylko o wyznaczonych przez pracodawcę porach?

weteran
@Młody

z tymi dużymi premiami to się nie rozpędzaj bo od wielu lat firma ma tylko premię zakładową która wynosi 6% a najczęsciej waha się w granicach 3-4%

Maciej

Myślałem, żeby wrócić do Polski i szukałem tego rodzaju pracy, ponieważ obecnie pracuję jako Lead Technician w cleanroom, ale jak czytam opinie o warunkach pracy... Rezygnuję z pomysłu. Nic jednak w Polsce się nie zmienia.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Robol

Lepiej omijać ta firmę z daleka. Pracowałem w tym zakładzie już parę dobry lat na różnych stanowiskach produkcyjnych. Jedyne pozytywne rzeczy to stała posada i wynagrodzenie na czas. Zwolnilem sie z tej firmy bo było to spowodowane różnymi sytuacjami, które wpłynęły na moja decyzję. Po pierwsze pracownik nowozatrudniony zarabiał wiecej niż ja. Chociaż te pieniądze to jakaś kpina za taka ciężka prace. Zacznijmy od tego, że kierownik jednego z wydziałów (deska) to jakiś żart. Wydziera się na pracowników widać, że ma problemy natury psychicznej zero poszanowania za ciężka prace. Jest mocno konfliktowy i nie ja tak tylko myślę ale więcej osób z którymi pracowałem. Jest jak chorofiewka na wietrze cos obiecuje, a pozniej zmienia zdanie. Śmieje się pracownikom prosto w twarz i chodzi opowiada, że musi się zwolnić bo już dłużej w tym wariatkowie wytrzymać nie może. Dyrektorzy powinni się zająć tym tematem kto pamięta poprzedniego kierownika R.W to wiele od niego się nie różni. Jeżeli chodzi o związki to ostatnio zaczely dzialac i walczyć o pracowników dlatego warto się zapisać. Szykują się kolejny protesty i grupowe zwolnienia bo ludzie mają dość.

Ktos
@Robol

a jak to się stało ze pare dobrych lat tam przepracowałeś. już od dawna łatwo można znaleść prace po co tam siedziałeś jak tak źle? ostatnio ludzie chwala bo nawet Luxmed dla wszystkich wprowadzili i pakiety podobno lepsze niż w IP czy Lac

Yxz
@Ktos

Dlaczego tyle lat tam pracował ,każdy ma inne powody .Też pracuję w tej firmie wiele lat i ani razu nie usłyszałam że ludzie sobie chwalą że wprowadzono Luxmed , w innych zakładach od dawna jest wprowadzony. Ludzie oczekują normalnej atmosfery w pracy ,uczciwego wynagrodzenia i nie ,, układzików " które są lider Koordynator itd

Honorata

Powiedzcie, czy praca w Jabil jest bardzo ciężka? Głównie chodzi mi o to, jakie są normy wydajności. Trudno jest je wyrobić?

Normalny
@Honorata

Koleżanko uciekaj z dala od tego syfu,firma mafijna -nieroby siedzą u góry w biurach ,a prawdziwe ręce tej firmy zapierda....za wszawe pieniądze czyli my.Oni po stolowkach ,palarniach spedzają czas a ty 1 min spoznisz się z przerwy to wpisy nagan chcą robić przygłupy.Chcesz byc zdrowa psychicznie odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora)

Jaki jest wkład kierownictwa Jabil w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Była operatorka

Żaden ich nie interesuje atmosfera w pracy, liczy się tylko to że normy są wykonane. Pracowałam tam i przez atmosferę jaka tam panowała skończyłam na terapii , liderka razem z koordynatorka najlepsze psiapsie i (usunięte przez administratora) pracujący dookoła mogą zniszczyć człowiekowi życie. Wspólne kawki w pracy kiedy Ty pracujesz a one siedzą sobie na stołówce i wymieniają ploteczkami. Może czas najwyższy żeby kadra była złożona z koordynatorów i liderów obiektywnych i traktujących wszystkich równo

jabilówna

jako młody inżynier z rocznym stażem zarabiam ok 6000 na ręke, co jest nieporównywalne z innymi firmami. Wystarczy chcieć.

Pracownik Lacro
@jabilówna

Trochę cie poniosło Młodszy inż ma 6 stopień finansowy jak dostajesz 3.5 na rękę to max Po 5-6 latach jako starszy inz procesu to byłbym skłonny w to uwierzyć że tyle masz

NC
@Pracownik Lacro

Nie ma problemu z przekroczeniem 4k jako młodszy inżynier bez wliczania premii, więc nie mogę się z tobą zgodzić. Może to zależy od działu

Torres
@jabilówna

Na jakim stanowisku Pan pracuje? Może wie Pan ile zarabiają inżynierrowie elektronicy w dziale testu , z kilku- dziesiecioletnim stażem pracy , jeśli tacy tam pracują?

Jd
@jabilówna

Chyba z 200 nadgodzinami!!

Ipl
@Jd

lepiej pracuj tam gdzie pracujesz, i się nie interesuj z nadgodzinami czy nie, niech cię to nie obchodzi

Lidia

Witam, czy orientuje się ktoś na jakie obecnie stanowiska trwa rekrutacja? Jak wyglądają sprawy finansowe? Czy firma Jabil to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? @Dupka może mógłbyś podzielić się na forum szczegółami dotyczącymi zatrudnienia jeśli tam pracujesz? Byłoby to bardzo pomocne. Pozdrawiam!

kwidzynianka
@Lidia

Nie polecam pracy tam.Najniższa krajowa,zmuszanie do nadgodzin,praca niepewna i niestabilna.

Monka
@Lidia

nieprawda że za najniższą krajową nadgodziny płacone są wyżej niż w kodeksie pracy ja jestem zadowolona z pracy w systemie i wynagrodzenia -chociaż zawsze mogłoby być wyższe nie jest to najniższa krajowa

kwidzynianka
@Monka

Chyba nie masz pojęcia o tym, co piszesz.Polecam zapoznać się z rozliczaniem pracy w nadgodzinach nadliczbowych.Odnośnie Pani zadowolenia z wynagrodzenia, to proszę popracować w jednej lub w dwóch zmianach i wtedy wrócić tu i się wypowiedzieć. Może wtedy Pani przyzna, że jest to najniższa krajowa.

Siwa
@Monka

Jak to nie prawda, ja nie mam nawet najniższej po 20 latach pracy, ludzie przyjmowani z ulicy dostają taka stawkę jak ja a nawet parę groszy wyższą i jak tu mieć dobrą opinię o firmie która tak traktuje starych, doświadczonych pracowników

andre
@kwidzynianka

praca cieżka za marne pieniadze

Jacek
@andre

Niestety zauważyłem że nowe osoby często mogą wynegocjować sobie lepsze piniądze czego nie mogą staży pracownicy.

@Jacek

Wiesz może, dlaczego tak jest? Jest to związane z umiejętnościami i poziomem wykształcenia danego pracownika, czy może są zupełnie inne powody tego, że nowo zatrudnieni pracownicy mają wynagrodzenie na podobnym poziomie co doświadczeni pracownicy? Jest to ciekawa sytuacja, dlatego zachęcam, abyś opisał, co wiesz na ten temat.

Karol
@Stefan

Nie rozumiem Waszego rozżalenia dotyczącego wynagrodzenia nowych pracowników. Nie jest tajemnicą, że przy każdej zmianie pracy negocjujemy wyższą stawkę. I to dotyczy każdego jednego zakładu pracy. Dlatego ludzie tak często zmieniają pracę. Takie czasy.

adam

ok 60 zł brutto wiecej niz najnizsza krajowa

@Monka

Pracuję w tym zakładzie od wielu lat i jest wypłacana najniższa krajowa. Rozwarstwienie wysokości płacy jest duże bezwzględnie od umiejętności czy też stanowiska , na równorzędnym stanowisku różnice są do 500 zł na produkcji a to przy tak niskich stawkach jest bardzo dużo .

@Stefan

Ha ha ha .Stawka nowego pracownika ,,związane z umiejętnościami i poziomem wykształcenia danego pracownika" jeśli piszemy o stawce minimalnej równej nowych pracowników do wieloletnich to oczywiście mamy do czynienia z pracownikami produkcyjnymi na linii. Jakie mogą to być umiejętności ? Pracownik wieloletni ma doświadczenie w elektronice ,ma wiedzę którą zdobywał przez wiele lat nowy dopiero uczy się , wiem bo mam często do czynienia z nowymi pracownikami . Są pracownicy którzy mają certyfikaty i umiejętności na wszystkich stanowiskach wymaga się od nich najwięcej i otrzymują stawkę najniższą krajową . Więc tyle samo co nowi pracownicy ,uważam że stawka minimalna to mało dla każdego pracującego w 3 zm. Jest też ogrom pracowników wieloletnich którzy mają kilka certyfikatów ,umiejętności jeszcze mniej od nich się nie wymaga ,najprostsze stanowiska można pozazdrościć i dostają wyższe stawki nawet do 500 zł na rękę. Najmniej robią , wypoczęci wracają z pracy a najwięcej mają do powiedzenia że mało im płacą niech pomyślą o tych co zasówają 8 godz za najniższą.

Honorata
@Xyz

Bardzo klarownie to wyjaśniłaś. Mnie samą interesowała właśnie ta kwestia, więc tym bardziej wielkie dzięki. Przyznam szczerze, że trochę zadziwia mnie aż takie rozwarstwienie wysokości płacy. A co z premiami? Pracując w Jabilu można na nie liczyć?

Yxz
@Honorata

Premię otrzymywaliśmy w różnych wysokościach raz mniej innym razem więcej. Związki zawodowe na prośbę pracowników walczyły o podwyżki .Zakład zgodził się ją dać niestety od listopada ,gdzie rozmowy trwały wiele miesięcy w zamian za to że nie będzie wypłacał premii kwartalnej . Od stycznia wzrasta najniższa krajowa do 2600 więcej naszym pracownikom nadal będzie sporo brakować do tej kwoty. Nie wiem jak zakład do tego podejdzie. Jeśli dołoży najmniej zarabiającym aby mieli ustawową najniższą krajową rozwarstwienie płac za równorzędne stanowisko pracy zmiejszyłoby się ,ale oczywiście tym co mają teraz wyższe stawki nie spodobało by się. Na zasadzie ,,oni dostali ,my też chcemy" tylko czy oni chcieli by mieć każdego miesiąca ich stawkę tą najniższą.

Dawid

Największy problem jak brakuje chęci do pracy. Może jednak nie należy obrażać ludzi pracy!

OKI 44

Tak czytam te opinie i myślę że ten zakład to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Coś na podobę fLEX w Tczewie. Ale w Kwidzynie nie ma dużo zakładów pracy i ludzie biorą co jest żeby w glodu nie umrzeć.

Xxx
@OKI 44

Popieram potrzebują Wołów do roboty bo za dużo jest funkcyjnych siedzących na stołówce po godzinie i lepiej.Zaklad przesiakniety ZNAJOMOSCIAMI

Hala
@OKI 44

Człowieku jak bardzo się mylisz... W Kwidzynie jest b. dużo zakładów pracy i naprawdę jest w czym wybierać Zanim napiszesz coś tak głupiego - najpierw sprawdź.

Witam serdecznie, proszę o opinie o pracy w dziale planowania.Jak wygląda proces rekrutacji, na czym polega praca oraz jakie jest oferowane wynagrodzenie.Z góry dziękuję

gsz

Przymierzam sie do was do pracy i pytanko, jak jest z atmosfera? w co drugim ogloszeniu na zwykle stanowisko trzeba znac angielski. O co kaman ?

@gsz

Ja polecam pracę w tej firmie, pracuję już tu parę lat i mi pasuję. Co do atmosfery to zależy gdzie trafisz, na jakie stanowisko i oczywiście jaki będziesz miał zapał do pracy. Ludzie tu pracujący są różni, więc spodziewaj się wszystkiego. Co do języka angielskiego to od zwykłego pracownika do stanowiska inżyniera jest tylko wymagana podstawowa znajomość tego języka.

Były Pracownik.
@gsz

Lepiej omijać tą firmę z daleka. Przyszłości tam nie ma. Połowa kadry niekompetentna. Zresztą zakład ściąga na siłę Dzicz ze wschodu (Ukrainców) wiec skoro nie stać go na Polaka to nic dobrego za tym nie idzie.

Hutnik
@Były Pracownik.

Dlaczego pajace z Kwidzyna boicie się napisać o zarobkach?

on
@Hutnik

Bo jesteśmy zadowoleni ze swoich zarobków, dlatego nie odzywamy się na ich temat.

Czech
@Hutnik

To napisz pajacu. Skoro tam pracowałeś to wiesz.

Xxxx
@on

Ha ha ha ha ha ha ha ha

Byłem, pracowałem, uciekam
@gsz

Na linii to najniższa krajowa. W UTR 3000-3400 brutto i praca zmianowa. Cienko.

Była pracownica
@Hutnik

Pracowałam w tej fabryce przez pośrednika na produkcji miałam stawkę operatora to więcej ludzie na MCP więcej zarabiali . Ze stawką operatora zarabiać 1750 zł wstyd

@Była pracownica

Czy poza opisaną przez Ciebie stawką firma Jabil oferowała może ewentualne dodatki do wynagrodzenia? Chodzi mi o nagrody bądź premie dla zatrudnionych osób? Zastanawia mnie również, czy z upływem czasu pracodawca sam podnosił stawkę wynagrodzenia, czy może w tej sprawie trzeba było rozmawiać bezpośrednio z szefem? Jeżeli możesz, to odpowiedz na moje pytania. Będę wdzięczny.

Jarek
@Stefan

Jakie premie??, jakie dodatki??? Dojesz za godzinę plus z dodatkiem za nockę ustawowym zresztą ewentualnie niby dodatek za pacę w systemie ( system to rodzaj pracy prawie 7 dni w tygodniu- mieszkasz w firmie w domu tylko śpisz :) )

Sauer

Witam, Mam możliwość pracy na stanowisku Specjalisty ds projektów NPI? Czy ktoś mi może nakreślić jak atmosfera w tamtym dziale wygląda i mniej więcej jak się w tamtych obszarach pracuje. Da się żyć? Czy mordownia? Wszystkiego na rozmowie się nie dowiem. Z góry dzięki za pomoc. Trzymajcie się, Pozdrawiam.

Chuck Norris produkcji

Pracuje w tym zakładzie już parę dobrych lat. Pracowałem na bardzo wielu stanowiskach produkcji, ic, magazynie, jakości. Zakład ma wiele problemów, od nierealnych celów w nierealnych przedziałach czasowych, po brak profesjonalizmu przy trenowaniu nowych pracowników. Zatrudnia duże ilości Ukraińców na morderczych zasadach 12h, są tak zmęczeni że nie nadają się do pracy i robią głupie błędy do tego 90% absolutnie nie zna języka. Do tego zatrudniają naprawdę sporo pracowników przez agencję, gdzie pracownik jest traktowany gorzej i w każdej chwili może zostać zwolniony, do tego nie przysługują mu dodatki kwartalne, wakacyjne oraz świąteczne. Pracujący przez firmę też lekko nie mają, jeśli dostajesz awans to na czas określony w aneksie, który zostanie nie przedłużony jeśli ośmielisz się pójść na chorobowe. Zakład jak ognia wystrzega się umów na stałe, potrafi nie przedłużyć umowy z tego powodu i bezczelnie dzwonić po miesiącu lub dwóch aby powrócić na stanowisko. Niestety prawdą jest też to, że staż w tym zakładzie nic nie znaczy. Nowy pracownik zarabia tyle samo co nowy. Muszę też podkreślić że na stanowiskach kierowniczych pracują ludzie ignorujący rzeczywistość, żyjący w jakimś bajkowym świecie, nie znają problemów swoich własnych działów, sytuacje bywają naprawdę kuriozalne. Pragnę zaznaczyć że moja opinią dotyczy tylko i wyłącznie stanowisk niższego szczebla, nie mam pojęcia jak praca wygląda na stanowiskach kierowniczych oraz specjalistycznych.

Nowa
@Chuck Norris produkcji

Hej A jak to zrobiłeś ze na tylu stanowiskach pracowałeś ? Są tam takie możliwości rozwoju i przechodzenia do innych działów ?

Lidia

@R., możesz przedstawić, jak wyglądały warunki zatrudnienia w okresie, kiedy pracowałeś w firmie Jabil? Czy od Twojego odejścia coś się zmieniło w tej kwestii? Jeżeli możesz, to napisz również, czy z upływem czasu są szanse, aby osoby pracujące w tej firmie awansowały na wyższe stanowiska? Zachęcam do dalszej dyskusji na ten temat.

@Lidia

Szanse awansu są,ale dla wybranych.Niestety niektóre osoby są "blokowane"w kwestii awansu,mimo tego,że pozytywnie przeszły rozmowę kwalifikacyjną i dostały pozytywną odpowiedz.Przykre to,ale prawdziwe.

Stefan

Czy pracując w firmie Jabil można rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności pod względem zawodowym? Firma organizuje cykliczne szkolenia, które podnoszą jakość pracy zatrudnionych osób? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

R.

Jest tam jeden lider ktory kilkukrotnie miał sytuacje gdzie podawali go do kadr o sprawę mobbingu ale to efektu nie przyniosło. Juz w tej firmie nie pracuje ale pracuje tam moja żona chciałbym powiedzieć o liderze produkcji (usunięte przez administratora)jest on naprawdę chamski, do młodych dziewczyn się przymila napomina im o tematach seksistowskich, a w samej pracy która wykonuje zdaza mu się krzyczeć wywierac presję na operatorze a szczególnie jak jest ktoś nowy i widzi że tamten sobie pozwala tylko rogi dorysować temu liderowi. Osobiście sam wspomne o swojej sytuacji, było brak obsady na dwie nie (4os +1 od przejść) po jakimś czasie nam kazali pójść i zmiana poprzednia zwaliła obowiązkami po czym gdy on przyszedł zaczął się awanturować krzyczeć i pyta jak tak można z racji tego że ostatnia kłótnie przegrał czekał na moment aby mi dogryźć... Poleciał sprawdzać papiery z uśmiechem na twarzy pokazuje mi że są nie wypełnione po czym mu mowie ze to nie ja je wypełniam poleciał do drugich sytuacja ta sama obraził się poszedl, jakiś czas pozniej dostaje od niego informacje że jutro będę miał rozmowe z koordynatorem mówię słucham ? Czemu ? Nie będę z tobą dyskutowal masz po premii. Pytam dlaczego i co zrobiłem złe że nie mam premii wymieniam mu moje obowiązki nadmieniłem to że pomagałem innym w ich obowiązkach i co zrobiłem złe że straciłem teraz premie ? I znów że nie będzie dyskutowal pytam czy mi odpowie czy są a do tego kadry potrzebne to zaczal się unosić i z uniesionym głosem mówi że ja go kadrami nie będę straszył... Po całej sytuacji zeszła do mnie szefowa produkcji i dostałem po premii za nie swoje obowiązki zagrozili mi notatka i zostałem oskarżony że ja go szarpie w pracy mówię słucham? Zamknięte usta od razu i mówię tocc tu wszystko działo się na linii mam 4 świadków nawet mnie nie posłuchali... 3dni z rzędu miałem o to rozmowę jaki ja jestem ze maniane odwalam i się w kółko z nimi kłócę że to kłamstwa... Nic to nie dało po jakimś czasie wyszło że jednak to ja mówiłem prawdę jedyne co usłyszałem to przepraszam miałeś rację od szefowej produkcji a ten lider bezkarnie kontynuuje swoją pracę i gnebi ludzi. Zwolniłem się z tej firmy bo miałem duzo innych sytuacji które wpłynęły na moją decyzję. Czemu p tym pisze ? Pracuje tam moja żona i mówila mi o tym jak on dalej "działa" najgorsze jest to że czasem zastępuje koordynatora ktory decyduje kto ma gdzie robić jak zawszę wrzucił mnie w najgorsze (usunięte przez administratora) i największy zapoernicz to już raz moja żona to odczuła co zrobił żebyśmy nawet papierosa nie poszli razem zapalić. Ja tam nie pracuje martwię się o żonę... Bo za przeproszeniem (usunięte przez administratora) potrafi doprowadzić ludzi do łez sam jestem świadkiem jak ludzie przez niego płakali a on głupi uśmiech Hitlera...

Lidia

@Siwa, a jak ocenisz inne aspekty pracy, które występują w firmie Jabil? Jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Zespół pracowników jest zgrany i dobrze ze sobą współpracuje w ciągu dnia pracy? Opisz szczegółowo, jak to wygląda.

Lidia

@chętny, jesteś zainteresowany pracą w firmie Jabil? Jeżeli tak, to jakie stanowisko chciałbyś objąć w tej firmie? Rozumiem, że śledzisz na bieżąco aktywne oferty pracy sporządzane przez pracodawcę? Podziel się z nami swoją sytuacją w tej materii.

Inżynier pracuje od 7lat.

Sporo ludzi dopytuje się z daleka, jak to jest z tą praca w Jabilu na stanowiskach biurowych. Chciałbym napisać prawdziwe informacje: minusy i plusy pracy w Jabilu, zanim ktoś zdecyduje się pracowac i będzie zdziwiony ???? Minusy: - Jabil to firma, która produkuje na zlecienie. Nie ma i nie będzie miała swojego produktu, więc nigdy nie zapewni stabilności zatrudnienia. Restrukturyzacje są co 2 lata, a drobne zwolnienia do 29 osób co 6 miesięcy, tak samo w biurze jak i na produkcji. - Praca pod silną presją czasu. Jak już kontrakt zostanie podpisany to produkt jest wdrażany na wariata, nawet po trupach. Ciągła pogoń za nierealnymi celami do osiągniecia w krótkim czasie. Bardzo duża presja od góry. Liczy się tylko wynik finansowy. - Zwolnienia pracowników z 20 letnim stażem pracy w stylu amerykańskim - Jutro już nie pracujesz. Bardzo mało emerytów. Jak już się jakiś pojawi, to firma specjalnie nagłaśnia, że ktoś dożył do emerytury. - Bardzo nierówne wynagrodzenie na tych samych stanowiskach. Doświadczony zarabia mniej jak nowy. Było to widoczne jak wypłynął plik z zarobkami na stanowiskach biurowych. - Jak ktoś myśli ze przyjdzie i będzie miał lekko jako manager jakości, projektu lub inny to jest w błędzie. Firma ma wiele oddziałów po 300-400 osób i tak naprawdę zarządzasz 5 firmami. Dodatkowo rządzi biznes i nic nie masz do powiedzenia. Masz realizować cele wzięte z kapelusza. - Bardzo słabe wdrożenie nowego pracownika. „Masz tu procedurę i sobie poczytaj, jak co to pytaj.” PLUSY: - Jak wynegocjujesz dobre zarobki podczas rozmowy to będziesz zarabiać dużo w porównaniu z innymi firmami. Jednakże weź pod uwagę, czy jest to warte utraty zdrowia a nawet życia. - Dobra praca dla osób po studiach rok lub max dwa doświadczenia, wtedy w innych firmach masz drogę otwarta. - Firma zapewnia szkolenia językowe lub studia podyplomowe, ale tylko wtedy jak nie ma restrukturyzacji. Zatem, korzystaj jak jest boom ????. Pozdrawiam

chętny
@Inżynier pracuje od 7lat.

To powiedz jakie są zarobki w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil