Opinie o Jabil w Kwidzyn Lotnicza 2

2.6/5
Na podstawie 111 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jabil. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jabil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Kwidzyn Lotnicza 2

Lidia

@Waga, odnośnie, którego wpisu twierdzisz, że przedstawione jest dużo prawdy? Masz doświadczenia związane z pracą w firmie Jabil, i mógłbyś podzielić się nimi na forum? Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat pracy w firmie Jabil. Zachęcam do szczegółowej wypowiedzi.

Waga

Dużo prawdy

Lidia

@kwidzynianka, czy rotacja pracowników jest spowodowana tym, że firma nie chce przedłużać umów, czy też pracownicy sami rezygnują z powodu niskiego uposażenia? Wynagrodzenie nie zawsze jest jedynym czynnikiem, na który zwraca uwagę potencjalny pracownik. Czasem dodatki do pensji i umowa na stałe rekompensują inne niedobory. Piszesz o braku motywacji. Czy mogłabyś rozwinąć tą myśl i dodać więcej konkretów?

Lidia

@kwidzynianka, czy nie możliwości zatrudnienia się bezpośrednio u pracodawcy, pomijając pośrednika? Wtedy miałabyś więcej przysługujących Ci praw wynikających z umowy. Rozumiem, że według Ciebie atmosfera nie jest sprzyjająca. Czy próbowałaś zrobić coś, aby ją poprawić?

kwidzynianka
@Lidia

To jest "korpo", jedna osoba nie wpłynie na poprawę atmosfery w pracy. Zmiany należałoby wprowadzić, począwszy od wyższych szczebli zarządzania. Poza tym brak motywacji, niskie wynagrodzenia również mają wpływ na atmosferę.Więcej osób rezygnuje z tej pracy, niż się do niej zatrudnia.A dlaczego? Proszę sobie samemu odpowiedzieć...

logo firmy Księgowa/y-starsza/y księgowa/y
logo firmy Operator wytłaczarki jednokanałowej
Częstochowa
Dospel Sp z o.o.
(1909 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Architekt systemowy
Bydgoszcz
SOFTBLUE S.A.
Lidia

@kwidzynianka, piszesz o nadgodzinach, czy były one dodatkowo płatne? Pisząc o niepewności co miałaś na myśli? Możesz więcej napisać o atmosferze pracy i o tym jaką miałaś umowę, zlecenie czy na czas określony?

kwidzynianka
@Lidia

Umowa na czas określony w tej firmie nic nie gwarantuje,bo nigdy nie masz pewności,czy nie wręczą Ci wypowiedzenia.Zatrudnienie na produkcję przez pod firmę,więc nie należą Ci się żadne benefity z funduszu socjalnego.Atmosfera?To zależy gdzie trafisz i na kogo.Czasami odechciewa się chodzić do pracy :D

ewewew

@ikru nie tylko..bo ejst tez oferta dla inzyniera elektroniki w Kwidzyniu do zadan takij nalezy miedzy innymi wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych,pptymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych

@ewewew

w Kwidzynie

Dupka
@były pracownik

Kwidzyniu

Здравствуйте я бы хотела устроится работать на jabil но не имею контактов в отделе кадров помогите если это возможно.

Inżynier pracuje w Jabil od 7l

Sporo ludzi dopytuje się z daleka, jak to jest z tą praca w Jabilu na stanowiskach biurowych. Chciałbym napisać prawdziwe informacje: minusy i plusy pracy w Jabilu, zanim ktoś zdecyduje się pracowac i będzie zdziwiony ???? Minusy: - Jabil to firma, która produkuje na zlecienie. Nie ma i nie będzie miała swojego produktu, więc nigdy nie zapewni stabilności zatrudnienia. Restrukturyzacje są co 2 lata, a drobne zwolnienia do 29 osób co 6 miesięcy, tak samo w biurze jak i na produkcji. - Praca pod silną presją czasu. Jak już kontrakt zostanie podpisany to produkt jest wdrażany na wariata, nawet po trupach. Ciągła pogoń za nierealnymi celami do osiągniecia w krótkim czasie. Bardzo duża presja od góry. Liczy się tylko wynik finansowy. - Zwolnienia pracowników z 20 letnim stażem pracy w stylu amerykańskim - Jutro już nie pracujesz. Bardzo mało emerytów. Jak już się jakiś pojawi, to firma specjalnie nagłaśnia, że ktoś dożył do emerytury. - Bardzo nierówne wynagrodzenie na tych samych stanowiskach. Doświadczony zarabia mniej jak nowy. Było to widoczne jak wypłynął plik z zarobkami na stanowiskach biurowych. - Jak ktoś myśli ze przyjdzie i będzie miał lekko jako manager jakości, projektu lub inny to jest w błędzie. Firma ma wiele oddziałów po 300-400 osób i tak naprawdę zarządzasz 5 firmami. Dodatkowo rządzi biznes i nic nie masz do powiedzenia. Masz realizować cele wzięte z kapelusza. - Bardzo słabe wdrożenie nowego pracownika. „Masz tu procedurę i sobie poczytaj, jak co to pytaj.” PLUSY: - Jak wynegocjujesz dobre zarobki podczas rozmowy to będziesz zarabiać dużo w porównaniu z innymi firmami. Jednakże weź pod uwagę, czy jest to warte utraty zdrowia a nawet życia. - Dobra praca dla osób po studiach rok lub max dwa doświadczenia, wtedy w innych firmach masz drogę otwarta. - Firma zapewnia szkolenia językowe lub studia podyplomowe, ale tylko wtedy jak nie ma restrukturyzacji. Zatem, korzystaj jak jest boom ????. Pozdrawiam

kandydat

Umawiają na rozmowę o pracę, po czym dzień przed odwołują. Szkoda czasu

Lolo

Praca jak praca za to mamuski chetne same sie pchaja... Zycie towarzyskie tam jest 10/10

@Lolo

Zastanawiam się nad przeprowadzką i rozpoczęciem tam pracy :D

wewe

Jaka panuje atmosfera. Spokojna i przyjacielska czy też stoją nad tobą z batem ?

Jbl
@wewe

Nie raz stoja a nie raz atmosfera jest bardzo sympatyczna. Jak dobrze trzymasz z liderem to on dobrze trzyma z Toba-polityka Jabila. Nie sprobujesz nie ocenisz :)

Tom

Ostatnio słyszałem jak jedna agentka nieruchomości opowiada wszem i wobec ile dostaje za głowę za wynajem nieruchomości. Pani ta nie kryje się niczym mowi o konkretnych kwotach. Dziwne że Jabil na to pozwala.

Bechapowiec

Uwazajcie na bechapowca nowego tego co wywalili ,,na zbity pysk '' z Flexa za mobbing i wały. To dwulicowiec..az dziwne, ze wogole ktos go przyjął.. przecież czy czasem nie miał dostać wyroku do puchy ???

@Bechapowiec

to prawda...prosze podpytac co we Flexie wyczyniał..mobbing, zatajanie wypadków...robienie z siebie idioty ?? Ponoc swą żonę tam zdradzał z kobietami z biura ?? WSTYD, że Jabil przyjął takiego ZAKALCA ..na FB krążą foty jak w wieku ok 22 lat wciagał fete na imprezach ?? No ludzie..

Znam typa
@Bechapowiec

Jest jak piszecie. Ten koleś to totalny idiota. Chodzi i tylko patrzy w jakich kto butami chodzi i (usunięte przez administratora) do przełożonych. Jak Cię mija to taki kawałek milutki, jakby nigdy nic. Dwulicowa świnia.

Jabilowiec
@Znam typa

Mówicie o T. U.?

nick
@Jabilowiec

T.Z. Ksywa Bocian, włosy na Hitlera i oxy by ,,być mądrzejszym''...mieszka w Mku...

abc

Witam. Jaka panuje obecnie sytuacja w firmie ? Jestescie przyjmowani przez agencje czy tez bezposrednio ? Pracuja u was juz ludzie zza wschodu czy to tylko plotki ? Pozdrawiam

kaz

witajcie, jak wyglada praca na magazynie. Warto sie tam pchac? Mam upawnienia. Niestety slyszalem, ze firma zatrudnia przez agencje oraz nie wiem czy to prawda, ze Ukraińców. Szczerze powiedziawszy praca przez agencje mnie nie interesuje. Tj napisał ktos ponizej - pierwszy do wywalenia.

Lidia

@Sara myślę, że jeśli coś nie działa odpowiednio, to zawsze warto to zgłaszać. Bez takich sygnałów firmie też trudno pewnie jest ocenić poziom pracy agencji, z którymi współpracuje. Możecie też powiedzieć coś więcej o trochę innej stronie pracy w Jabil? Znalazłam profil firmy na Facebooku. Są tam relacje zdjęciowe z Jabil Day 2017, na który w ramach wystąpił zespół Myslovitz. Jak widzę, na pracowników czekały również liczne atrakcje. Ktoś z Was miał możliwość wzięcia udziału w tych wydarzeniach? Jak oceniacie tegoroczną imprezę?

Tico

Maja w papierach taki balagan ze dzwonia do ludzi ktorzy pracuja w Jabilu i proponuja prace w .... Jabilu. Praca bardzo niepewna nie mozna wiazac przyszlosci z ta firma nigdy nie wiesz czy przedluza Ci umowe czy nie.

niezdecydowany GKW

magazyn... jak sytuacja... zarobki jabil/pośrednik... tylko 4 brygady? czy jest możliwość pracy w tygodniówkach?

kandydat

Proces rekrutacyjny mocno do poprawy - pani z HR chyba z przypadku zero kompetencji Odpowiedz miała być szybko ..mija 2 miesiąc i nadal cisza .. nie wiem czy rekrutacja się zakończyła czy zawieszona... jak ktoś naprawdę chce zmienić prace to szkoda czasu.

Sonik

Przez Adecco polecacie pracę w Jabil?Czy nie bardzo?Czy pracownicy agencyjni są dobrze traktowani?Czy są gorszym sortem?

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.