Opinie o Jabil w Kwidzyn Lotnicza 2

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jabil. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jabil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Kwidzyn Lotnicza 2

mała

Z ocenami też lipa nie ważne ,że znasz maszyny i MCP i dosłownie wszystko to i tak należy się ocena C.Bo jak wyżej to na rozmowę do szefa dlaczego taka wysoka ocena.Parodia lepiej wkładać komponenty i nic więcej nie umieć bo i tak cię nie docenią.

Nadzorca Lemmingów

Pracuje tam parę dobrych lat i stwierdzam, że lemmingi z was. Robicie co sie wam kaze i mozna kawalek po kawalku okrajac was z kasy. A poki wam bylo dobrze to nic nie robiliscie, zeby bronic tych, ktorych zwalniali. Budzicie sie z reką w nocniku, no coz za pozno. I tak nic nie zrobicie, bo po co. Madrzy ludzie na zachodzie strajkuja cala firma, a wy lizecie nam tyleczki byle sie tylko utrzymac przy korytku. Zasada jest prosta lemmingi. Zastraszac was ze nie ma pracy, zmniejszac pensje co pol roku i wywalic wszystkich starych i kosztownych, po to zeby pracowali w Agencji pracy tymczasowej za grosze. I jeszcze bedziecie nam dalej lizac (usunięte przez administratora) ki i dziekowac za prace. Prawda jest prosta, a wy slepi jak kury, zostana tylko nasze przy (usunięte przez administratora) asy. Ze zwiazkami nawet nie musielismy negocjowac, wystarczylo nie starac sie o zlecenia i udawac ze jest kryzys, pomimo ze mamy najwieksze zyski w Europie co roku. Dzieki tej restrukturyzacji dostaniemy kolejne premie :) Lemmingi dziekuje ze jestescie lemmingami poniewaz dzieki temu mi i moim przyjaciolom zyje sie lepiej. A wy poprostu uciekniecie na zachod na gary :P

terrakot

Pracy tam nie polecam. [usunięte przez administratora] . Liderka zamiast pomóc ci w pracy napisze notatkę służbową . Po tygodniu pracy masz pracować na nowym stanowisku tak jak pracownik po 3 miesiącach , winny jest ZAWSZE pracownik nawet jak nawali maszyna . Bezpośrednio nigdy cię nie zatrudnią tylko przez firmę zewnętrzną (Manpower osobny rozdział). W firmie tej jeżeli pracujesz na produkcji nie masz ŻADNYCH praw.

nisia198595

praca jak inna nie tak żle płatna bo można zarobić jeśli jest się pracownikiem JABILA a nie agencji pracy naszą grupę ludzi wykręcili na kwartalnej mówiąc że jest to nagroda nie premia pomijając to że zabrakło nam kilku dni by się załapać na tą premie!!!pracowaliśmy na nią 3.5mies.!mało tego potem mittyng na który byli bardzo dobrze przygotowani bo nasza nie zbyt mądra liderka[usunięte przez administratora] ha ha wypisała pytania które pracownicy zadać mieli dodam tylko że te najbardziej nas nurtujące zostały bez odpowiedzi ,po co oni trzymają takich jak [usunięte przez administratora]?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
xxx

ja pracuje juz tam 5 lat teraz to burdel nie praca rygor coraz większy normy ciagle zwiększaja a ludzi w dupie maja .Śmieciowe umowy ciągle dopełnienia wolne i wypłaty tragiczne .Wywalili ludzi przez agencje a sami ful kasy biorą

Zwolniony - 2009-04-03 11:19:19 Słowa kojarzące się z Jabil Circuit Kwidzyn (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam dobrze. Atmosfera zła i ludzie pracujacy tam nie rozumieja ze człowiek jest człowiekiem najlepiej jak by był robotem. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Żadnej. Najbardziej podobało mi się w Jabil Circuit Kwidzyn:Linia Najbardziej nie podobało mi się w Jabil Circuit Kwidzyn:1 zmiany na ktorych nie można spokojnie pracować ponieważ kadra cały czas kreci się po lini i przeszkadza Podzielam Twoją opinię dodam nawet że przez swoją politykę{dziadostwo] stracili dużo poważnych klientów ponieważ nie szanowali pracowników co odbiło się na jakości produktów.Jak odszedł Wyszyński i zaczęto werbować przez agencje pracy [tam dopiero jest dziadostwo] pracowników to masowo zaczęły się problemy na produkcji.Poco zwalniają wykwalifikowanych i zatrudniają nowych pracowników,dostali w ten sposób po dupie.Ludzie też osły nie rzetelnie podchodzą do pracy,kiedyś pracownik miał JAKIEŚ PRAWA potem nic.Jabil sam sobie nogę podłożył i spadł na dno.NIESTETY TAKIE SĄ REALIA!!!!!!!!!!

den

praca w jabilu na produkcji to patologia , wiekszosc pracowników ma umowy na miesic / kilka miesiecy , starzy pracownicy to praktycznie mafia - dookoła układy , a plusy to łatwe męzatki :)

aaa - 2009-10-09 15:00:57 Rekrutacja w tej firmie to istna porażka. Wloką człowieka przez pół Polski, żeby powiedzieć, że ma za wysokie kwalifikacje i że jest za drogi. Nigdy więcej Jabila! Banda warchołów! [usunięte przez administratora]

bolek

ja też tam kiedyś pracowałem. to prawda że jest źle. to dziadostwo. ludzie [usunięte przez administratora] na chińczyków i koreańczyków za prę paczek ryżu bo [usunięte przez administratora] tam zarobisz i za byle co cię [usunięte przez administratora]. To [usunięte przez administratora] pracy. Człowiek na produkcji jest dla byle lidera ŚMIECIEM. praca tam to jedna wielka pomyłka. z ostateczności jak ma się nóż na gardle

pracownik jabila

Jabil kwidzyn praca zarobki i opinie . To prawda że ludzi traktują żle. są oczywiście i ludzie naprawdę dobrzy i serdeczni, ale to tylko wyjątki. większość koordynatorów jedzie po swoich przełożonych jak po szmacie i to kur... jest na porządku dziennym. zarobki wcale nie takie duże - zależy dla kogo a poza tym to tylko czatują za co by tu zabrać premię najbiedniejszemu bogu ducha winnemu pracownikowi na linii. Często zdaża się że nie zapłacą za kilka dni pracy a poźniej lataj i odkręcaj żeby ci dali to co się nalezy. SERDECZNIE NIE POLECAM! jabil to jedno wielkie gniazdo os!

Ja również pracowałam w Jabilu (na stanowisku biurowym) i poza tym, że pracuje się długo, dużo i intensywnie to naprawdę bardzo fajna firma. Daje ogromne możliwości rozwoju i otwiera wiele drzwi. Niektórzy lubią tak dużą presję czasu i odpowiedzialność za powierzone zadania. Dla wytrwałych są naprawdę atrakcyjne wynagrodzenia i premie. Ja niestety nie jestem wytrwała i wybrałam nieco mniejsze stresy i pomimo burzliwego rozstania z moim szefostwem to wciąż bardzo dobrze ich wspominam i wiele się nauczyłam :)

aaa

zwolniony 23.03.09

to elita kolesi,nie szanująca ludzi po prostu [usunięte przez admina].czy wiecie ze miłosną mają zamkńąć całkowicie,po prostu 0 produkcji.na miłosnej zostaną tylko z umowami na czas określony.

Zwolniony

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil