Opinie o F.H. Tadar w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy F.H. Tadar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H. Tadar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Tadar w Poznań

Zły gość

Tadar tadarem zły nie jest, ale ten portal gowork to istne gówno. Jakby tylko go czytać to nigdzie nie można iść do pracy, bo tu każdego pracodawcę oblewają szambem. Gowork to farma trolli !!! A gdzie wychwalanie pracodawców ? Właściciel gowork ma chyba krótkiego i tu się dowartościowuje. Mam do nich nowe hasło reklamowe „ GoWork.pl osmaruj gównem każdego !!!”

Gall anonim

Czy ktoś się orientuję czy będzie zmiana 6-14 i 8-16?

Kalalu
@Gall anonim

Będzie 14-22 i 22-6

ECHO TADARU

Witam. Mnie się bardzo dobrze tam pracować, cały czas sie ja łuczyć, bardzo mile człowieki, zwłaszcza do góry taka Pani o kasztanowych-rudych włosach - zawsze życzliwość i pomoc. Ja nie leżyć tylko pracować - na okrągło - dzień i noc, miska - ryż dadzą i jakoś wytrwam. Zapraszam

Nikt

Warto zacząć w tej firmie prace? Proszę O prawdziwe opinie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w F.H. Tadar spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Dariaa

Czy na magazyn szukają tylko Panów czy śmiało mogę wysłać CV?

@Dariaa

Ładne kobiety też biorą

Kamień

Firma mogłaby sprzedać (zutylizować) zużyte baterie od wózków widłowych A pozyskane w ten sposób pieniądze spożytkować np na paczki świąteczne dobry pomysł ?

Kondor
@Kamień

Dobry pomysł zaproponuj może to na górze

Kaniu

Witam A czy szukaja pracownika na stanowisku kierowcy?

@Kaniu

Niestety, wygląda na to, że w chwili obecnej F.H. Tadar szuka jedynie osoby na stanowisko Magazyniera. Tu masz szczegóły: http://tadar.com.pl/oferty-pracy/ Ale zawsze możesz napisać do nich i po prostu dopytać - na tej samej stronie znajdziesz dane kontaktowe. Jak zatem zrobisz?

Mika33

Witam, czy wie ktoś czy przyjmują do pracy w Swarzedzu?

Janpa
@Mika33

Tak

Asiaa
@Mika33

Tak przyjmują na stronie ich jest oferta pracy

@Asiaa

Faktycznie - na stronie F.H. Tadar widnieje oferta pracy. W ogłoszeniu jest napisane, że oferują tam umowę o pracę, ale nie jest to precyzyjne. Orientujesz się może, czy jest to umowa na czas określony czy jednak na określony? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ses

Szkoda że nowi pracownicy dostają na start takie same stawki jak ludzie którzy pracują kilka lat

Marian

W firmie spoko???? Od kad nie ma Arka i Rudej.... Bo nie ma kto siac pierdół???? Dzięki temu nikt się nikogo nie czepia.

Cezary

Tadar to bardzo dobry pracodawca i jeśli kiedyś nie było tak to ważne, że idzie na lepsze!

Czy potrzebują pracowników? Ile jest na start? I ile jest zmian?

Kawa Mielona

Nie będę tutaj pisał głupot na temat Firmy Tadar , ale napisze krótko iż Firma zmienia się na lepsze...potrafią dać premie swiateczna a także ciekawa podwyzke w zaleznosci od wydajności. Oby tak dalej bo mnie ta firma zachecila do dalszej współpracy. Proszę o nie podważanie mojej opinii, ona jest faktyczna.

Zimny

Dają podobno po okresie próbnym minimum 19,50 przyczym stały pracownik ma mniej.... Czemu zabierają premie jak się choruje, a nie dają za to dodatku za nie chorowanie??? Dobrze ze mnie tak już nie ma. Pzd.

Zuza

Tak Czytam sobie to opinię i się zastanawiam co niektórzy jeszcze tam robią Jeżeli tak im źle to nikt nikogo Przecież nie trzyma a znając ludzi z magazynu to niektórzy już po kilka lat pracują więc chyba nie jest aż tak najgorzej Pokażcie mi pracę gdzie każdy będzie zadowolony raczej chyba takiej nie ma nawet będąc na zasiłku każdy krzyczy i płacze że mało mało także weźcie się ludzie do roboty i przestańcie narzekać na wszystko

Tia
@Zuza

No własnie, taka to firma, gdzie głos pracowników to odrazu "niepotrzebne narzekanie". Czasami warto posłuchać tych, których na codzień ma się w (usunięte przez administratora)

Maricka
@Zuza

Wiesz czemu pracują? Bo nie mają nikogo na ich miejsce... Pzd.

@Maricka

Niewiele Twoja wypowiedź wnosi do dyskusji na temat pracodawcy, jakim jest F.H. Tadar. Może mogłabyś napisać coś więcej o pracy w tym miejscu w sposób rzeczowy i merytoryczny? Wszelkie szczegóły i konkrety mile widziane. Pracujesz obecnie w tej firmie?

spoko

Jest ok

*bobik*

Ja tego nie mogę pojąć jak można popierać takiego kierownika co nie jest za pracownikiem i nic nie wywalczył dla pracownika ogólnie mówiąc to powinien się zwolnić

pikuś
@*bobik*

Kierownik nie jest za pracownikiem. Kierownik jest za pracodawca. Jego zadaniem jest wycisnąć wszystko z pracownika i jak najmniej mu zapłacić. Dlatego że jest w tym dobry to nic mu nie grozi.

Sindoktor
@*bobik*

Nie warto odpisywać ,ponieważ piszą tu dwie osoby które mogłyby iść pi - du , ale gdzie nie pójdą to wszędzie będzie złe . Niestety frustratów nie brakuje i tu.

Frytka

Dajcie spokój Kierownikowi bo jest spoko.Trzeba się poprostu dobrze z nim dogadywać.Aha i nadal tam pracuje...miłego pisania bzdur.

@Frytka

:))

Schabowy
@Frytka

Frytka a ty z pracy piszesz ? Może z komputera kierownika? A może sam kierownik pisze po tym jak na dywaniku wylądował ?

Niewolnik

KIERAS SZACUN !!

@Niewolnik

????

Pika pika

Witam , cóż można napisać o tak wspaniałej firmie jaka jest Tadar ? Na początek może to ze jest to firma rodzina gdzie rodzina może wszystko ! Po drugie regały maja uszy człowiek nie zdarzy przejść z jednym dokumentem a już kadry wszystko wiedza ????Po trzecie zarządzanie magazynem to skandal kierownik tragedia człowiek cyrkowiec jedynie co umie błędów szukać i zabierać ludzia ciężko wypracowana premie. Człowiek który tylko trzyma z kobietami a facetów ma za kretynow i woły robocze mobing to jego drugie imię ! Gdy mu się coś powie co nie jest po jego myśli obraza się i stosuje jakieś dziwne kary by zrobić po złości. Ogólnie rzecz biorąc zarobki nie są złe do pracy idzie się tez przyzwyczaić ale atmosfera i bałagan to kpina i najlepsze ze nikt nawet nie myśli by coś z tym zrobić nie ma problemu ze jedyna droga przejazdowa jest zastawiona ze nie widać kiedy ktoś wpadnie pod wózek .Pod regałami palety z szykowanymi promocjami nie idzie wcisnąć się człowiekowi a gdzie ściągnąć towar z regału .Podsumowujac do pracy idzie się przyzwyczajać godziny pracy na plus lecz atmosfera to jakaś kpina zmiana kierownika napewno wiele by zmieniła

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Tadar - Poznań

• Jak się pracuje w F.H. Tadar?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Tadar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H. Tadar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H. Tadar