Opinie o OPOLTRANS w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OPOLTRANS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPOLTRANS o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOLTRANS w Warszawa

handlowiec

Dowiedziałem się, że szukają w Opoltransie handlowców i kierownika oddziału w Nysy. Szukam takiej pracy. Słyszałem, że były kierownik oddziału zachorował na hazard i okradł firmę na grubą kasę, dlatego zwolniło się miejsce. Fajna choroba. Słyszałem, że nie jest tak źle w Opoltransie. Czy ktoś podpowie jak jest w oddz. Nysa? Proszę o opinię.

Lizus

W tej firmie można dobrze zarobić i fajnie się ustawić. Jedyne co, to nie płacą za obijanie się. Pracuję kilka lat i chwalę sobie tą pracę, bo są zasady, które obowiązują i trzeba się ich trzymać dla dobra wszystkich. Raz nawet zapłaciłem sporą kwotę i nie byłem z tego zadowolony, ale jak przemyślałem, to w końcu z mojej winy firma dużo więcej straciła. Zrozumiałem. Niekiedy ktoś zbierze op... ale tylko dlatego, żeby nie musiał płacić za straty czy zniszczenia. Niekiedy ktoś zbiera op..... od różnych kierowników, żeby nie stracił zdrowia lub życia przez głupie swoje pomysły, bo jest tu kupę ciężkiego sprzętu jeżdżącego i regały wysokiego składowania. Dla bezmyślnych jest to miejsce niebezpieczne, dlatego niekiedy słychać op.... wulgarny, ale nie od J.W. bo jego na magazynie nie ma. To samo z godzinami. Każdy pracuje na tyle na ile się umówił, więc albo pracujesz kilka godzin dziennie, albo nawet i 12h ale tylko wtedy jeżeli chcesz zarobić dużo. Ja pracuję tak jak mi pasuje. Raz więcej, raz mniej, a niekiedy przyjdę sobie w sobotę dobrze dorobić. To samo jest w oddziałach a wszystko zależy od charakterów kierowników, a nie od J.W. Syfu nie ma bo musi być porządek. Polecam, zachęcam. ..

Handlowiec
@Lizus

Nie wiem gdzie słyszałeś o pracy "jak mi sie podoba". Masz sztywno wyznaczony grafik pracy i dwa razy jesteś na zmianach po 12 godzin, w resztę dni 9-10 godzin. W sobote tez sie pracuje i nie ma co ściemniać. Wychodzi minimum 220 godzin w miesiącu. Za urlop masz ucięta pensje, wolne z powodu np. Pogrzebu czy urodzin dziecka rownież ucinają wynagrodzenie.

Agnieszka

@Kuba czy Tobie osobiście przytrafiła się taka sytuacja w firmie i udało Ci się wyjaśnić to nieporozumienie? Ważne, aby pracownicy mieli poczucie, że w przypadku takiej sytuacji zostaną wysłuchani.

Kuba

Sprawy rozliczeń z firmą chcecie omawiać na forum czy chodzi o robienie złego wrażenia o firmie? Jak coś się nie zgadza trzeba iść do odpowiedniej osoby w firmie!!

Magazynier

-przedstawienie się -zapytania do mojego cv (szkoły, doświadczenie w pracy itp.) -cel w życiu (co pan chce robić za np. 5 lat? dalej magazynier? - lol ofc nie....) -przedstawienie pracy i nieszczęsnych godzin ahhh te 12h pracy od pon do pią great -ile chce zarabiać (ofc skromnie się mówi) powiedzmy, że na osobą jaką jestem i to była 1 praca kwota była git, no może bym się zdziwił gdyby byłą za mała a tyle godzin..

Cel w życiu, co wiem o częściach (nic XD no niestety), ile mamony chcesz?, jaki dojazd, nic o wózkach widłowych co ciekawe przeca idę na magazyniera Oo, Ogólnie mały obóz pracy, i ten nieszczęsna działalność gospodarcza, dzięki której możesz pracować non-stop... No ale dla osoby bez doświadczenia dobra praca, która da jednak trochę tej mamony - niestety nie mogę napisać ile, bo pewnie zabronione.

Agnieszka

@Polka a jakie dokładniej plusy odnajdujesz w pracy w OPOLTRANS?Jak długo jesteś pracownikiem tej firmy? To bardzo ważne - informacja o długości zatrudnienia pozwala ocenić zainteresowanym osobom, czy pracownicy nadal są zadowoleni z zatrudnienia wraz ze wzrostem stażu pracy.

Polka

Ja nie narzekam zupełnie na pracę w firmie OPOLTRANS.

Madam

Osobiście uważam, że ocenianie firmy po przepracowanym zaledwie miesiącu to jakiś żart. OPOLTRANS to dobra oraz spokojna firma. Podejrzewam , że niektóre osoby są mocno inspirowane przez konkurencję

gosc11
@Madam

W firmie pracowalam kilka lat, chodziło mi o to ze za ostatni miesiac pracy, gdzie pracowałam cały miesiąc, ucięto mi sporą kwotę z wypłaty.

gosc11

Nie polecam pracy na stanowisku kasjerki, zarobki są male w stosunku do obowiązków które się dostaje. Po zwolnieniu się, po przepracowanym całym miesiącu ucięto mi tyle z wypłaty , że mi ręce opadły. Brak słów, nie polecam! Za takie pieniądze można znaleść wszędzie prace.

Polka

Bardzo dobrze pracuje mi się w OPOLTRANS-ie. Cicha , spokojna firma a prace mam pewną i na zarobki nie narzekam

były pracownik.
@Polka

ta jasne,ha ha ha.

Jerzy

Ile może wyciagnąć w firmie zaopatrzeniowiec? Podpowiedzcie mi proszę .

Witam serdecznie. Mam pytanie do byłych kasjerek, kasjerów/Szczecin. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Chodzi mi dokładnie o to, czy w związku z tym ,iż masz do czynienia z gotówką, czy to stanowisko jest jakies odrębne? Pracowałam w kilku miejscach mniej więcej na takich stanowiskach i one zawsze były odrębne, ponieważ tylko ja odpowiadałam za kasę. Czy siedzisz przy biurkach z innymi? Jak pokazują zdjęcia na ich stronie. To ważne biorąc pod uwagę, że kasjer na pewno ma odpowiedzialność finansową, więc powinno być chyba odrębne stanowisko, aby nikt inny nie miał dostepu do kasy. I jaka jest mniej więcej pensja? Jest ogłoszenie na kasjer w Szczeinie, nie wiem czy aplkowac. Pomóżcie. Pozdrawiam,Ewa

tadek t
@Ewa

Do kasetki kasjera maja dostęp wszyscy, a spróbuj im nie dać, to zaraz wrzawa. Tylko kasjer odpowiada z własnej kieszeni za wszystko i zarabia najniższa krajowa

Oleńka

Zawsze można jak się bardzo chce coś znaleźć i nagłośnić. Jeśli firma jest dobra to po co szukać dziury w całym?

Poldek

@Rekrutacja Na forum rozmawiam z pracownikami i liczę na więcej info.

Poldek

Może ktoś na forum ma wiedzę czy OPOLTRANS potrzebuje w chwili obecnej pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego? Słyszałem o firmie sporo dobrego i mam również spore doświadczenie w takiej pracy.

Rekrutacja
@Poldek

Najprosciej sprawdzic na stronie opoltransu, ale jak masz z tym trudnosci i pytasz na forum to śmiem twierdzić ze się nie nadajesz do jakiejkolwiek pracy.

zawodówka

Na handlowca jest wymagane tylko doświadczenie zawodowe? nawet średniej szkoły nie potrzeba, aby pracować jako handlowiec doradca?

sebaj
@zawodówka

tak handlowiec ma tylko zawodówkę w wymaganiach o wykształcenie

Polka

@franio Może wiesz czy oddział został zamknięty na stałe czy to tylko okresowe? Niestety ludzie myślą, że kombinacjami daleko zajdą, nic bardziej mylnego. Pozycja firmy zależy w dużej mierze od pracowników!!

Franio
@Polka

Oczywiscie, ze na stałe.

tyle

oni jemu podziękowali, a nie on im.

tyle

oni jemu podziękowali, a nie on im.

Agnieszka

@Fiona, wszystkie aktualne oferty pracy OPOLTRANS znajdziesz na stronie internetowej firmy: http://www.opoltrans.com.pl/praca-u-nas/oferta.html Którą ofertą jesteś zainteresowana?

Fiona

Widzę, że firma ma sporą ofert pracy. Czyżby OPOLTRANS się rozwijała? To byłaby bardzo dobra informacja dla pracowników ! Może ktoś coś słyszał i mógłby się podzielić?

Porucznik Pneumat

siema wesoły co tam zamilkłeś?co tam w Kielcach słychać? Byłem ostatnio i zauważyłem byłem wulkanizatora który znikał na maratony regularnie i nic z tego nie miał tak jak i z tego ze jest najbardziej skorumpowanym wulkanizatorem chyba w całych Kielcach..niby nie ma czasu na zmiane kólek ale jak mu się da flache to zaraz coś wymyśli.heheh podrzuć coś wesoły

Zostaw merytoryczną opinię o OPOLTRANS - Warszawa

• Jak się pracuje w OPOLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy OPOLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPOLTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPOLTRANS?

Kandydaci do pracy w OPOLTRANS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPOLTRANS