logo OPOLTRANS

OPOLTRANS

Opinie o OPOLTRANS

Ona 2017-01-09 21:16
Jeżeli chodzi o wynagrodzenie i obowiązki kasjerek to można by tu dużo mówić. W ogloszeniach 3 wymagania w rzeczywistosci jest ich więcej. Ja się bardzo zdziwiłam kiedy przyszłam do pracy na stanowisko kasjera i zobaczylam ile jest biurokracji na tym stanowisku. I naprawde nie przesadzam, jest tego bardzo dużo, o obowiazkach mozna by duzo pisać, nie ja pierwsza bylam zdziwiona obowiazkami ktore dostaje kasjerka. Odpowiedzialnosc za obieg i ewidencje dokumentow. Zamiast skupic sie na kasie, to czesto skupiam sie na dokumentach, stres ze nie zdaze ich zrobic i ze jest duzo brakow z ktorych musze sie tlumaczyc. Czesto nie jestem w stanie zrobic wielu rzeczy, bo jest tego tak duzo. A do tego dostajesz tak marne pieniadze, wszyscy chca szybko, stresuje sie bo wiem ile rzeczy jest do zrobienia, mysle o kilku rzeczach naraz zamiast skupic sie faktycznie na kasie.. a potem dokladam do kasy bo mam manko na koniec dnia..
Ona 2017-01-09 21:17
Luluś 2017-01-16 11:56
Cieszę się bo mam rozpocząć pracę w firmie. Może coś się dowiem więcej?
Klicxoo 2017-01-21 08:40
Zgadza m się z handlowcem Janusz to kupa ładna cuchnacego
Janusz 2017-01-21 09:07
Arkadiusz ?
Stefania 2017-01-23 19:00
Opoltrans jest dobra firmą i daje pracę wielu ludziom.
Ataman 2017-01-24 16:13
A co sądzicie na temat oddzialu w Wysogotowie/kolo Poznania? właśnie zaprosili mnie na rozmowę jako magazynier, a po tym co tu przeczytałem nie wiem czy w ogóle pójść
Ola 2017-01-26 12:16
Jak przebiegała rozmowa na stanowisko kasjera ,aplikowałam i czekam . Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku ,czy są robione szkolenia ? Bo w ogłoszeniu wymagań jest mało
Bileter 2017-01-29 18:44
Mam pracować jako magazynier i ciesze się bo bardzo chciałem tu pracować. Mam obawy jacy ludzie pracują i jak to będzie?
szambet 2017-02-07 20:38
OPOLTRANS - nie dość że szajs!! to na wysprzęglik czekam 8 miesięcy i nadal nie mam, cały czas czekają na odpowiedz producenta Konsberg...
Były pracownik OPO 2017-02-08 14:39
Pracowałem w Opoltransie kilka lat jeśli jest tak super jak to piszą pracownicy takie zarobki itp.to jaki jest powód tego że wszyscy się zwalniają i to masowo ? no że nieroby ? he śmiać mi się chce to nie nieroby tylko szanują się i mają więcej rozumu niż wy .Przelicz sobie jeden z drugim stawkę godzinową i zobaczysz jakie masz piękne zarobki .W Biedronie chyba wychodzi tyle samo :) odejmij sobie jeszcze ZUS zostaje nie za wiele co :) chyba że walniesz w ucho skarbówkę (to wyjdzie bokiem bo niedługo PIS sprawdzi jednoosobowe działalności już to zapowiedzieli) .Te wszystkie Pączki w maśle buhaha że nie schudły jeszcze po tylu godzinach pracy i ryciu bani przez kierownictwo .Pracowałam tyle lat z tego powodu ponieważ była to już kwestia przyzwyczajenia do klientów i nie których pracowników . Wszystko sterowane przez jednego człowieka .Podziwiam go za to jak rozkręcił firmę szkoda że zacznie upadać tak szybko jak powstała .Jest coraz więcej sklepików hurtowni z częściami do samochodów osobowych które wchodzą w ten biznes zabiorą pracowników i będą ich szanować .Szkolenie nowych ludzi kosztuje nie tylko wypłatę ale też stratę klientów. Osobiście jest to praca na krótka metę nie polecam.
Opole brzezie 2017-02-11 17:50
Jestem z okolic opola pracowałem w głównej centrali brzezie kilka lat i OSTRZEGAM!!! omijajcie tą firme z daleka syf syf syf J.W po 12-13h potrafi ci powiedziec ze spierd... do domu HAHAHAHA !!! nie szanuje ludzi zwyzywa od debili baranow hu... kur.. leca w twoja strone normalnie masakra pracowalem w kilku firmach ale czegos takiego nie widzialem i juz chyba nie zobacze aktualnie po tym jak sie zwolnilem zwolnilo sie ponad 10 osob co pracowalo wiecej jak 3lata nie pracuje tam od pol roku i jestem szczesliwym czlowiekiem !!!!!!
brzezie 2017-02-16 21:47
Zgadzam się, Opoltrans to najgorsza firma jaka istnieje, a ten co pisze że jest super to dupowłaz!!! Kierownicy nawet nie wiedzą co słowo KIEROWNIK oznacza. Tak samo jak pan J.W. traktują pracowników. To KPINA i ŻENADA!!! Jak najdalej od takiej "firmy"!!!
gosc 2017-02-19 11:57
A co myślicie o Firmie Opoltrans, a konkretnie o oddziale we Wrocławiu? Kierownictwo ok, warto się zatrudniać?
Polka 2017-02-24 10:50
Fajna firma powinna mieć fajnych ludzi. Może dobrze sie dzieje jak niektórzy odchodzą.
Agnieszka 2017-02-28 14:55
OPOLTRANS obecnie poszukuje osób między innymi na stanowiska Kierownik Oddziału, Handlowiec - branża motoryzacyjna, Magazynier. Będziecie aplikować?
drozdziu 2017-03-16 14:11
Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko magazyniera. Chociaż dopiero co zrobiłem uprawnienia na kierowcę zawodowego CE +kwal,cos mnie skusiło żeby tam zaaplikować. Jestem trochę przerażony niesamowitą iloscia godzin do przepracowania,marnym 1800netto przez pierwsze 3msc (za tyle godzin?!) No i do tego własną działalność.Zapewniano mnie,że zarobki super,super perspektywy,tylko że jak zrąbiesz zamówienie to z własnej kieszeni pokrywasz koszta. Ogólnie cieszyłem się,że zaprosili mnie na rozmowę o pracę,ale jestem teraz niesamowicie zmieszany, jak myślicie,pchac się tam,czy szukać pracy w transporcie ? Myślę,ze jednak pójdę za fajere..gdybym chciał być w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to pojechał bym do UK, a z doświadczenia wiem, że za tyle przepracowanych tam godzin miał bym konkretną kase... Pchać się w ten opoltrans?
drozdziu 2017-03-16 14:12
Agnieszka 2017-03-16 14:23
@drozdziu, a ile jest godzin? I możesz powiedzieć więcej o przebiegu rekrutacji? Czy coś podczas rozmowy Cię zaskoczyło?
zoltan89 2017-03-30 17:05
Witam, jak wygląda sprawa oddziału w Krakowie/Wieliczka? Czy jest podobnie jak w centrali? Chcę aplikować jako PH.
taktojest 2017-04-10 20:48
Właściciel Pan J.W to hipokryta .Najpierw każe nie uznawać reklamacji dla klientów ,robi schody dla klienta starającego się o przelew albo da da wieloletniego klienta 3-5 tys. zł co go odstrasza bo nawet na opony nie starczy... dobija klienta pobieraniem prowizji 10% za zwrot towaru ,a teraz każe bratać się z klientem by ten podał dane swoje firmy viny aut nr rejestracyjne co klienci odbierają oburzeniem bo jakim prawem ktoś może wymagać od klienta podania takich "prywatnych informacji" ciekawe czy sam komuś by podał swoje dane ? Niech sam dzwoni po klientach i zobaczy jak to jest się nasłuchać za całokształt współpracy z opoltrans ... wydawać bzdurne polecenia to każdy by chciał! 3/4 składu handlowego rozważa odejście bo to nie pomaga a szkodzi ...w relacji oczywiście zdarzają się klienci którzy udostępnia takie informacje ale mało ich na pweno nie z gr 1 iduże firmy traktują nas z nie ufnością .
Agnieszka 2017-04-11 09:35
Wiecie, że OPOLTRANS na swojej stronie opisuje proces rekrutacyjny krok po kroku - http://www.opoltrans.com.pl/praca-u-nas/rekrutacja.html
Rak 2017-04-22 21:43
Nie!!!
Poldek 2017-05-05 10:43
@taktojest Jeśli masz rację to czemu nie zgłaszasz odpowiedniej osobie w firmie takich spraw? Na forum nikt nie pomoże, a może to są jakieś wymagania odgórne?
Porucznik Pneumat 2017-05-08 19:14
siema wesoły co tam zamilkłeś?co tam w Kielcach słychać?
Byłem ostatnio i zauważyłem byłem wulkanizatora który znikał na maratony regularnie i nic z tego nie miał tak jak i z tego ze jest najbardziej skorumpowanym wulkanizatorem chyba w całych Kielcach..niby nie ma czasu na zmiane kólek ale jak mu się da flache to zaraz coś wymyśli.heheh podrzuć coś wesoły
Fiona 2017-05-09 15:29
Widzę, że firma ma sporą ofert pracy. Czyżby OPOLTRANS się rozwijała? To byłaby bardzo dobra informacja dla pracowników ! Może ktoś coś słyszał i mógłby się podzielić?
Agnieszka 2017-05-15 09:34
@Fiona, wszystkie aktualne oferty pracy OPOLTRANS znajdziesz na stronie internetowej firmy: http://www.opoltrans.com.pl/praca-u-nas/oferta.html
Którą ofertą jesteś zainteresowana?
Szymgjj 2017-05-19 20:12
Co się dzieje w filii Wrocław ? zamknięte na stałe ?
klient były 2017-05-19 22:36
Niestety trzeba być naprawdę ograniczonym umysłowo i biznesowo, aby zamykać taki dobry oddział we Wrocku.
tyle 2017-05-22 12:37
oni jemu podziękowali, a nie on im.
tyle 2017-05-22 12:38
oni jemu podziękowali, a nie on im.
Polka 2017-05-25 10:11
@franio Może wiesz czy oddział został zamknięty na stałe czy to tylko okresowe? Niestety ludzie myślą, że kombinacjami daleko zajdą, nic bardziej mylnego. Pozycja firmy zależy w dużej mierze od pracowników!!
Franio 2017-05-25 23:20
Oczywiscie, ze na stałe.
zawodówka 2017-05-26 12:01
Na handlowca jest wymagane tylko doświadczenie zawodowe?
nawet średniej szkoły nie potrzeba, aby pracować jako handlowiec doradca?
sebaj 2017-05-26 15:25
tak handlowiec ma tylko zawodówkę w wymaganiach o wykształcenie
Poldek 2017-06-01 10:56
Może ktoś na forum ma wiedzę czy OPOLTRANS potrzebuje w chwili obecnej pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego? Słyszałem o firmie sporo dobrego i mam również spore doświadczenie w takiej pracy.
Rekrutacja 2017-06-01 21:07
Najprosciej sprawdzic na stronie opoltransu, ale jak masz z tym trudnosci i pytasz na forum to śmiem twierdzić ze się nie nadajesz do jakiejkolwiek pracy.
Poldek 2017-06-06 21:35
@Rekrutacja Na forum rozmawiam z pracownikami i liczę na więcej info.
Jan Niezbędny 2017-06-12 20:55
Jeżeli chodzi o odział w Krakowie, to ja sobie chwalę pracę.
Oleńka 2017-06-16 18:22
Zawsze można jak się bardzo chce coś znaleźć i nagłośnić. Jeśli firma jest dobra to po co szukać dziury w całym?
Ewa 2017-06-22 15:26
Witam serdecznie.
Mam pytanie do byłych kasjerek, kasjerów/Szczecin.
Jak wygląda praca na tym stanowisku?
Chodzi mi dokładnie o to, czy w związku z tym ,iż masz do czynienia z gotówką, czy to stanowisko jest jakies odrębne?
Pracowałam w kilku miejscach mniej więcej na takich stanowiskach i one zawsze były odrębne, ponieważ tylko ja odpowiadałam za kasę.
Czy siedzisz przy biurkach z innymi? Jak pokazują zdjęcia na ich stronie.
To ważne biorąc pod uwagę, że kasjer na pewno ma odpowiedzialność finansową, więc powinno być chyba odrębne stanowisko, aby nikt inny nie miał dostepu do kasy.
I jaka jest mniej więcej pensja?
Jest ogłoszenie na kasjer w Szczeinie, nie wiem czy aplkowac.
Pomóżcie.

Pozdrawiam,Ewa

Jerzy 2017-06-22 22:31
Ile może wyciagnąć w firmie zaopatrzeniowiec? Podpowiedzcie mi proszę .
tadek t 2017-06-24 02:26
Do kasetki kasjera maja dostęp wszyscy, a spróbuj im nie dać, to zaraz wrzawa. Tylko kasjer odpowiada z własnej kieszeni za wszystko i zarabia najniższa krajowa
Polka 2017-06-25 22:59
Bardzo dobrze pracuje mi się w OPOLTRANS-ie. Cicha , spokojna firma a prace mam pewną i na zarobki nie narzekam
kierowca 2017-07-07 00:10
Nie polecam jak chcesz dołączyć do grupy oszustów, cwaniakow i naciągaczy to zapraszam. Jednym słowem złodzieje. A ten kierowniczek padałek pożal się na niczym się nie zna.
niet 2017-07-08 01:07
Ta firma to jakiś koszmar z ulicy wiązów. Przynajmniej dla pracowników.
gosc11 2017-07-08 10:01
Nie polecam pracy na stanowisku kasjerki, zarobki są male w stosunku do obowiązków które się dostaje. Po zwolnieniu się, po przepracowanym całym miesiącu ucięto mi tyle z wypłaty , że mi ręce opadły. Brak słów, nie polecam! Za takie pieniądze można znaleść wszędzie prace.
Madam 2017-07-10 12:36
Osobiście uważam, że ocenianie firmy po przepracowanym zaledwie miesiącu to jakiś żart. OPOLTRANS to dobra oraz spokojna firma. Podejrzewam , że niektóre osoby są mocno inspirowane przez konkurencję
gosc11 2017-07-11 11:36
W firmie pracowalam kilka lat, chodziło mi o to ze za ostatni miesiac pracy, gdzie pracowałam cały miesiąc, ucięto mi sporą kwotę z wypłaty.
Polka 2017-07-13 15:06
Ja nie narzekam zupełnie na pracę w firmie OPOLTRANS.
Zostaw swoją opinię o OPOLTRANS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPOLTRANS