Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

NYPD

Plusy Telbridge? Wypisze na koniec. Przełożeni? Do większości nie mam zastrzeżeń. Czy to infolinia, czy chat. Uśmiechnięci, pomocni, sympatyczni i nie sprawiają, że czujesz się jak zastraszane nic nie znaczące (usunięte przez administratora) Praca staje się bardziej znośna z tymi osobami. Pozostała dwójka? Temat nowej Pani TL był szeroko poruszony także pozostawię go już w spokoju. Dodam tylko, że wpisy chyba coś dały, bo ich bohaterka częściej się uśmiecha (niestety tylko gdy nie ma koło niej jej samca). Życzę jej powodzenia w zmianie na lepsze. Poruszmy więc temat jej narzeczonego, który również uzyskał niedawno awans. Plusy? Może to że wykonuje zadania jak bezduszny robot. Cechą ta napewno zadowala szefostwo. Jednak działania tej osoby podpadają już pod patologie - napewno przez swój charakter był gnębiony także teraz próbuje wszystkimi zawładnąć. Jego pomoc wygląda tak, że żałujesz, że podszedłeś w ogóle o coś zapytać. Źle Ci poszedł miesiąc? Wspaniale. Ośmieszymy Cię przy dalej sali jak to miało miejsce z jednym konsultantem. Zamiast wziąć tą osobę na bok i powiedzieć co jest nie tak zrównał ją z gównem przy wszystkich konsultantach na sali. Nasz SZ nr 2 uważa, że jest idealny i każdy go szanuje, ale prawda jest taka, że nowi konsultanci już po tygodniu błagają byle nie trafić do jego grupy. Na szacunek trzeba zasłużyć, a nie go wymagać. Zero empatii i podejścia do ludzi. Może i pasuje na pracownika wyższego pozycją, ale nie takiego, który ma zarządzać bezpośrednio grupą ludzi. On niech siedzi lepiej tylko w tabelkach. Jego wizerunku nie poprawia wypytywanie konsultantów o innych TL - próbuje wykopać pod nimi dołki. Ciekawe czy oni o tym wiedzą. Efekt taki tego wszytskiego, że pracownicy czują się zastraszani, a tak nie powinno być. Plusy pracy w Telbridge: Terminowe wypłaty. Konkursy i imprezy integracyjne. Elastyczny grafik, który może i jest naciągany przez przekonującego Pana T, jednak zawsze da się znaleźć dogodną opcje dla obu stron. Możliwość szybkiego awansu. Życzliwość między konsultantami - zawsze Ci pomogą także nie bój się i pytaj od razu o pomoc. Nagrody za punkty z quizów i konkursów. Minusy: Wymieniona wyżej dwójka (w sumie to Pani TL już tak mniej niż Pan SZ). Bezpłatne warsztaty - godzina wylogowania, gdy mały ruch. Małe premie jak na trud osiągnięcia wymaganych wyników. (usunięte przez administratora)

Podlotek
@NYPD

1000% prawdy w tej opinii. Niech gościu awansuje na entego kierownika, będzie to z korzyścią dla niego i dla nas ;)

elalala

Aktualnie nie pracuję już w tej firmie jednak po rozmowie z koleżanką, która nadal tu pracuję stwierdziłam, że warto podzielić się swoją opinią pomimo, że upłynęło pół roku od czasu juk opuściłam te mury. Dlaczego już nie pracuję? Nie dlatego, że byłam niezadowolona (znalazłam pracę w zawodzie). A więc... Pracę tutaj będę zawsze miło wspominać. Była to jedna z tych prac "na początek" jednak zostałam tu aż na 3 lata. Największym atutem to ludzie, których mogłam poznać i wspólnie z nimi pracować. Nie mam tu na myśli tylko agentów ale również TL, na których mogłam zawsze liczyć. Problemy osobiste? Wystarczyło wyjaśnić, że potrzebujesz chwili urlopu i nikt nie robił żadnych problemów. Wyjazdy integracyjne również fajnie wspominam. Ogólnie to jakbym teraz potrzebowała dodatkowej pracy na pewno bym do Was wróciła :) Pozdrawiam cały projekt sprzedażowy :)

Smoczek

Polecam gorąco dział infolinii. Elastyczny grafi, zawsze idzie się dogadać, pozytywna atmosfera, można dorobić się pracy zdalnej. Dziwią mnie negatywne opinie o jednej z TL. Przyznam, że jest osobą wymagającą, ale na pewno nie jest tak ze sie nie uśmiecha albo jest niemiła. Jak klient ma "trudne sprawy" to ja wiem do kogo podbić. Jak to mówi inna osoba z infolinii, pani P. Zawsze stara się dać wędkę a nie rybę. Wiadomo jak się jest leniwcem, roszczeniowym dzieciaczkiem, nie chcę się myśleć i kombinuje jak tu nie pracować a dostac kaskę albo oczekuje się wszystkiego na srebrnej tacy to taka prawdziwa pomoc nie będzie się podobać. Jestem ciekaw czy ktokolwiek kto oskarża tak głośno po prostu podszedł i powiedział ej słuchaj bo mam wrażenie ze mnie nie lubisz albo jak zrobiłaś tak czy siak to bylo mi smutno. Załóże się ze nie ????. Kolejne pytanie to czy ktoś zastanowił się ile pracy mają TL, pomagają na sali wiem też ze duzo czasu poświęcaja na pomoc dla pracy zdalnej mozliwe ze im nawet więcej niz biurowca znaja i potrafią opisac kazdego od siebie z grupy, a do tego te wszystkie wskaźniki. Wszystko zapamietac, jak policzyć czy sie poprawia czy pogarsza, słuchają dwojek i innych rozmów, ja jak jestem skuoiony czy zamyślony to dopiero mam minę ze bez maczety nie podchodź XD. Drodzy Agenci wiecej współczucia i rozmowy na pewno wam sie to przyda????

Mati

Fajna atmosferka, wypłata zawsze na czas i grafik jak najbardziej elastyczny :)

tele
@Mati

Mati, dostałeś chociaż wafelka na recepcji w nagrodę za opinie?

Panda
@tele

To, że tobie coś się w firmie nie podoba nie oznacza, że każdy ma mieć takie zdanie jak ty ;)

Mati
@tele

To jest moja szczera opinia, która podtrzymuję :) za to Tobie radziłbym skorzystac z jakiejś pomocy skoro kogos indywidualna opinia tak Cie boli :)

Telemarketer

krótka rozmowa odnośnie oczekiwań co do pracy

jakie są moje oczekiwania wobec pracy, ile chciałabym zarabiać, wymienić swoje wady i zalety

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Praca w tej firmie ma cały wachlarz plusów, które szczególnie docenią młode oosby. Na pewno na rękę są super atmosfera czy bardzo elastyczny grafik. W wielu kwestiach można się dogadać i nikt nie robi problemów. Bardzo polecam! Niestety ma też sporo minusów, wśród których najbardziej odczuwalne są dynamiczne zmiany kadrowe(usunięte przez administratora)

W tej firmie ciągle ktoś znika, trudno nadążyć, więc się nie wypowiem. Nie wiadomo, kto ile pracuje, póki sam się nie pochwali, przy okazji teatralnie dziwiąc się wynikom i brakiem wiedzy innych konsultantów. Szczególnie, gdy zostaje się odsuniętym od projektu i trzeba przypomnieć innym, jak ważnym się jest.

Podlotek
@:)

Niestety również potwierdzam powyższą opinię. Mianowanie jako TL osoby która swoim podejściem i nawet spojrzeniem odstrasza konsultantów nie jest dobrym rozwiązaniem. To chora sytuacja. Gdy na sali jest wspomniany duet to najlepiej się nie odzywaj, nie podchodź (co jest trudne przy obowiązkowych akceptach zgłoszeń czy trudnych sprawach klientów). O wyjściu na przerwę też zapomnij. Najlepiej nie żyj. Nie wspomnę o groźbach wylogowania przy gorszych wynikach i zmuszaniu wbrew woli na darmowe warsztaty. Aby być na takim stanowisku oprócz wiedzy technicznej trzeba mieć empatię, o której tyle napierdzielają.

Panda
@Podlotek

To jest umowa zlecenie, nie masz gwarantowanych godzin. Jeśli jest za dużo osób, bo jest mały ruch to żadna firma nie chce niepotrzebnie tracić $. Jeśli nie ma chętnych to trzeba ich wybrać i czym innym kierować się jak nie wynikiem? Logicznym jest to, że pracownik z lepszym wynikiem może jeszcze lepiej poprawić wynik firmy, a ten z gorszym pociągnąć go w dół. Jakbyś miał do zarządzania dużą firmą zrobiłbyś tak samo. Po prostu popracuj nad wynikiem ;) Pomimo tych redukcji da się ładnie wykręcić godzinki, dla chcącego nic trudnego

Nitaaa

O jakim dziale mowa?

nickniemozebycpusty
@Podlotek

To prawda,obecność sławnego duetu w oddziale na jednej zmianie, sprawia, że chce się uciec gdzie pieprz rośnie. Tylko podlizywaniem się można coś ugrać, ale po co zniżać się aż do takiego poziomu. Jeszcze niedawno też byli zwykłymi konsultantami, ale chyba o tym zapomnieli. Wiadomo że jest to miejsce, w którym liczą się tylko tabelki i wskaźniki, ale inni TL potrafią zachowywać się po ludzku.

@:)

Pracuje tutaj juz od jakiegos czasu i zawsze gdy potrzebna byla pomoc to o a byla. Wszyscy Tl zawsze mili i pomocni, bawet jezeli sprawy trudne, a pytan mnóstwo, nawet tych glupich. Jestem zadowolony z atmosfery. Nie wszystko od razu wiesz i popelnia sie błędy ale cenię wszystkie uwagi bo ktos kto sie na tym zna wie gdzie ten błąd. A ja przychodze zarabiać a nie skupiac na kogoś minach xd

@:)

Bardzo chętnie dowiem się, dlaczego połowa mojego komentarza wskazującego na minusy pracy w firmie została usunięta. Szczególnie, że wskazywała na konkretne sytuacje i problemy w firmie.

Noico
@:)

Jak to dlaczego? Prawda się niektórym osobom nie spodobała :)

.....
@:)

Ta sytuacją pokazuje jak działa ten system. Niewygodny komentarz mówiący całą prawdę? Usuwamy! Dobry pracownik któremu raz powinie się noga? Wywalamy! A co tam, przecież zatrudnimy zaraz więcej osób które będą psuły wyniki bo są nowe, a oberwie się i tak całej firmie i polecą kolejne starsze stażem osoby. Ale przecież mamy dużo pracowników więc co nam robi taki jeden (usunięte przez administratora) którego wywalimy na zbity *** a to że prędko nie znajdzie pracy bo takie teraz czasy to już nie nasza sprawa, mamy ciepłe stanowisko i władzę to dlaczego ich nie nadużywać? Szkoda że nie używają na tych co powinni. A tak, racja, przecież nie wyrzucą tego kogo powinni bo nasza gwiazda ma układy, z resztą awans też przez nie dostała bo na pewno nie za podejście do klientów czy współpracowników...

tele
@.....

To w sumie przykre, bo kariera team leaderów jest krótka i maks po roku to oni muszą szukać nowej pracy, w której mogą spotkać starych znajomych. Los jest przewrotny... nawet gdy jest się służbistą i ma się koneksje. To dziwne, że tak bronią się przed opiniami na goworku. Szczególnie, gdy sami są pierwsi do pomawiania konsultantów. Woleliby opinie do PIPu lub przesłaną do klienta? Interesujące.

Owieczka

Widze ze komus nie podobaja sie komentarze na temat nowej Pani TL :-) c pracuje w tej firmie juz 3 lata i widzialam duzo ale TL ktory boi sie komentowania na Goworku a nie boi sie na srodku sali zbesztac nowego konsultanta za to jest nowy i na razie sie uczy to nowa jakosc :-)

BYŁY KONSULTANT

PLUSY: - ELASTYCZNY GRAFIK - WSPARCIE PRZEŁOŻONYCH W PRACY - REALNA MOŻLIWOŚĆ AWANSU W STRUKTURACH FIRMY MINUSY: - UMOWA ZLECENIE - NISKIE ZAROBKI - PRESJA ZE STRONY PRZEŁOŻONYCH W PRZYPADKU BRAKU WYNIKÓW SPRZEDAŻY

pracownica

Z czystym sumieniem mogę polecić prace w Telbridge. Pomimo poniższych komentarzy miałam co do tej firmy obawy- jednak sytuacja prywatna "wymusiła" na mnie szybkie podjęcie pracy. Pracuje już ok. 6 miesięcy. Pewnie narażę się na złe komentarze ale osobiście nie uważam, że jest to (usunięte przez administratora)". Bardzo fajna atmosfera, duży plus za elastyczny grafik (jest to 100% prawdy), w obecnej sytuacji pandemii już ktoś wspominał a ja potwierdzę, że zasady bezpieczeństwa są zachowane. Płyny i inne środki są ogólnodostępne, odstępy zachowane. Wypłata zawsze na czas no i przy wyrobieniu fajnych skuteczności na premie też nie narzekam :) Pracowałam też w innych CC i mogę powiedzieć, że póki co o Telbridgu mam najlepsze zdanie. Ładnie, czysto :) Sprzęt wiadomo czasami trafi się trefny ale co się dziwić skoro tyle nas tu pracuje :) No pracuję już zdalnie wiec pozdrawiam wszystkich agentów tych zdalnych i nie :)

@pracownica

Awdgb

Czym byłby długi weekend bez alfabetu Telbridge? A jak (usunięte przez administratora), najważniejsza osoba w firmie. Gdyby to tylko łączyło się z wiedzą i racjonalnym podejmowaniem decyzji i nie okazywaniem swoich fochów. B jak bałagan! Nigdy nie wiesz jaki trup wyleci z szafy/szuflady/spod biurka. Zapowiedziana kontrola - wszystko na błysk, krzesła równo ustawione (co z tego, że większość wymieniona dzień wcześniej, a i tak pozbawiona swoich właściwości). BHP - gdyby ktoś tylko zobaczył stanowiska pracy Konsultantów to od razu zamknąłby całą firmę. C jak (usunięte przez administratora). Najlepszym komentarzem byłby tu brak komentarza.(usunięte przez administratora) D jak dramat. Przy tej literze moglibyśmy przelecieć przez pół alfabetu, ale zostawimy to na później. Dramat! E jak egocentryzm. Szczególnie popularny u osoby przedstawione przy literze (usunięte przez administratora). Jedyna i nieomylna, zakręcony na własnym punkcie. F jak fantazja. Fantazja na temat wielkości i świetności firmy. Bo przecież krytykują tylko Ci, którzy odeszli (usunięte przez administratora) Oni tylko na tym zyskali. G jak grób. Firma sama go sobie kopie z uwagi na brak poszanowania pracowników i łamania wszelkich standardów. Kto jeszcze nie odczuł tego na swojej skórze ten w najbliższym czasie zrozumie. Pozytyw - JG! H jak handel. Handel pomiędzy projektami, najczęściej wbrew woli pracownika i jego chęci. Przecież nie chodzi o to, żeby pracownik był zadowolony - kierownictwo musi być zadowolone. I jak irytacja. Bo kogo nie zdenerwuje po raz setny odrzucony pomysł tylko z tego powodu, że nie był to pomysł (usunięte przez administratora)? I jak irracjonalizm, I jak ignorancja, I jak... Przykładów można mnożyć.(usunięte przez administratora) J jak jakość. A raczej jej brak. Nie mówimy tu o sprzętach biurowych bo o nich szkoda gadać. Jakość produktów, projektów świadczonych przez firmę. Niedopracowanych, o których informacja przekazywana jest godzinę przed wprowadzeniem. K jak kolesiostwo. Jeśli kogoś lubisz to załatwisz mu awans. Nie są ważne jego kompetencje i predyspozycje. (usunięte przez administratora) L jak lojalność. W stosunku do pracowników niespotykana. Ł jak łgarstwo. Każdy wspiera, każdy pomaga jeśli tylko osiąga dzięki temu korzyść dla siebie. (usunięte przez administratora) M jak matactwa. Kto nigdy w życiu nie skłamał niech pierwszy rzuci kamieniem. Ale jeśli ktoś jest w stanie kłamać Klientowi co 4 czy 6 godzin za przyzwoleniem przełożonych - to już chyba nie jest normalne.(usunięte przez administratora) N jak naiwność. Naiwność tych wszystkich osób, które podejmują swoją pierwszą pracę i są mamione tym, że jest to korporacja z prawdziwego zdarzenia,(usunięte przez administratora) O jak opieprz. Za wszystko, zawsze, bez racjonalnego powodu. Kolejna kwestia zależna od ewentualnego focha. P jak (usunięte przez administratora)Wolność słowa ? Nie. Zapomnij, mówisz tak jak kierownictwo nakazało. Jeśli nie - tam są drzwi. R jak racjonalizm. Przy podejmowaniu decyzji, przy wydzielaniu miejsc pracy dla danych projektów. Bierzmy więcej projektów, będzie fajnie. Nie mamy miejsc dla ludzi? Trudno, jakoś sobie poradzą. Mierzenie siły na zamiary? Ale po co? S jak stagnacja. Tylko to osiągniesz po pracy w tej firmie. Poczucie stagnacji. Zmarnowanego talentu, zmarnowanej szansy, zmarnowanego czasu. (usunięte przez administratora) U jak upadek. Każda para korporacja wcześniej czy później upadnie. A to tylko z uwagi na brak poszanowania pracowników. Źródło studentów chcących dorobić też się kiedyś wyczerpie. W jak wyzysk. Umowa zlecenia, bez względu na stopień zaszeregowania. Jej wykonywanie to nawiązanie istnego stosunku pracy. X - xxxxxxxxxxxxxxxxxx - miejsce na słowa niecenzuralne, które każdy może sobie dopowiedzieć. Y - na pewno coś by się znalazło, ale po co ich pogrążać jeszcze bardziej. Z jak zakończenie. To zdecydowanie najlepsza część tej współpracy.

telmost
@Awdgb

Czas na kontynuację

Czy w Telbridge są szkolenia zewnętrzne?

$$$

Pewnie, wylogowują cię z pracy = brak godzin roboczych i masz szkolenie jak jest mało klientów.

Wioletta

Firma porażka. Ciągłe krzyki i straszenie na początku zmiany, że jak nie będzie wyniku to wylatujesz. Stres niesamowity , a taka praca nie jest warta stresu , który w niej się przeżywa. Praca po 4h czyli w skali miesiąca zarabia się grosze

hellooo

co do atmosfery w firmie jest w porządku i na luzie, TM pomocni. byc moze jest to też spowodowane,że jest mniej ludzi na miejscu w dobie pandemii choc tego nie wiem. (sugerowalem się opiniami dot atmosfery poniżej). elastyczne godziny - prawda. minusem jest ucinane godzin i wysylanie do domu na siłe.. niestety w obecnej sytuacji za duzo się tu nie zarobi

Zainteresowana

Chciała bym dowiedzieć się jak wygląda praca zdalna teraz? Czy osoby które miały być na pracy zdalnej pracują w ten sposób czy jest to praca w firmie? Jak wygląda cała procedura związana z aktualna sytuacja? Są jakieś środki do dezynfekcji i czy faktycznie stosowane jest 2 m odstępu pomiędzy stanowiskami? :) Czy ktoś mógłby rzetelnie odpowiedzieć na moje pytanie?

KitKat
@Zainteresowana

Sytuacja sanitarna w firmie jest (usunięte przez administratora), miód malina. Płyn dezynfekcyjny do oporu i bardzo duuuże odstępy między pracownikami ;) A zdalni na razie uczą się praktyki w firmie, przecież nie można przypadkowych osób z ulicy puścić do domu z takim skarbem jak baza danych i teoretycznym przygotowaniem do rozmów z klientami xD

X
@KitKat

A jak wygląda system pracy przy takiej ilości pracowników?

KitKat
@X

Praca 7-24, każdy wpisuje się na wybraną liczbę godz. w tym przedziale.

Kleoś

Pracuję w Telbridge już kilka miechów na infolinii przychodzącej fioletowych. Nie jest tak źle, w innych CC jeszcze gorzej. Tutaj przynajmniej nikt ci nie urwie głowy następnego dnia za niewielkie przekroczenie przerwy oraz nie będzie robił z ciebie głąba na każdym kroku. TL pomocni i wyrozumiali, mimo 1000 spraw które muszą ogarniać na raz. Firma dla ludzi bez ligitki daje zleceniówkę ze składkami, co już jest przejawem cywilizacji na tle konkurencyjnych zakładów :) Tutaj fraza "elastyczne godziny" serio ma takie znaczenie. Zespół jest spoko, konsultanci tworzą w miarę zgraną ekipę, a przynajmniej nie tępią się wzajemnie :D Sprzęt do pracy mógłby być w lepszym stanie, ważne, że jest na czym siedzieć i z czego odbierać nawijkę klientów ;) Pozderki dla przeszłych, obecnych i przyszłych pracowników Telbridga! :*

bardzo zła firma

po przepracowaniu kwartału w telbridge odnosze wrazenie, ze nawet wiezniowie obozow pracy mieli lepiej. wszystko w tej firmie co do sztuki ssie

Fanpradawnychistot

Dinuś, gdyby nie to już dawno popełniłbym samobójstwo za niezasadne przekierowania z ogólnej i blokowanie klientów w POS, ale on zawsze sprawia, mógłbym nawet zostać zrapeowany na środku sali i bym się uśmiechnął :)

Jak wygląda praca w firmie w okresie epidemii? Czy na infolinii wprowadzono możliwość pracy zdalnej?

Hmm

Hej. Jak wyglada praca na czacie obslugowym? Jaka jest stawka godzinowa na rękę ? Prosilabym opinie czy warto przyjąć taka prace.

Ciekawy

A jesli sie nie ucze i mam poniżej 26 lat?

Ciekawy

Rowniez chętnie sie dowiem jak praca wyglada. Na rozmowie rekrutacyjnej dowiedzialem sie ze jest to kontakt z klientem poprzez czat. Czy faktycznie jest to tylko czat czy rowniez rozmawianie z ludzmi na sluchawce ?

Odp
@Ciekawy

To juz zalezy na jaki czat. Bo jest czat obslugowy i sprzedazowy. Na obslugowym tylko pisza a na sprzedazowym tez czasami trzeba porozmawiać bo np. klient chce przedłużyć umowe a to na czacie sie nie moze odbyc musi byc slowna deklaracja. Na sprzedazy tez na początku sie glownie rozmawia- na początku bylem tym wkurzony ale z biegiem czasu dzieki temu szybciej sie nauczyłem gadac z ludzmi. Spoko projekt w porównaniu do innych.

Xxx

Opinie na temat live chat?

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 22 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telbridge sp. z o.o. sp.k.