Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Nie polecam rekrutacji na live chat! Wielka ściema. Jest to nieetyczna taktyka rekrutacyjna, która ma na celu zwabienie ludzi i przeniesienie na stanowisko, na które nikt nie chce przyjść pracować, czyli słuchawka. Po tygodniowym szkoleniu na chat wszyscy zostali przeniesieni na infolinię. Gdzie, oprócz stanowiska pracy, obowiązują krótsze przerwy.

XD
@Marta

Typowe telbridge

@Marta

To ile macie tej przerwy??? Krócej niż 5min za godz pracy nie masz.A 5 min ma również 1 linia wiec nie tylko czat jest w czarnej (usunięte przez administratora) Dłuższe przerwy ma 2 linia ,TL itd ale szeregowi z 1 linii maja takie same kokosy ja wy na czacie

xyz

Co powiecie o sytuacji na drugiej linii?

nick
@xyz

nic

Halina
@nick

Niezbyt grzeczna odpowiedź, nie sądzisz? Padają tu różne stwierdzenia, z wcześniejszych komentarzy można się było dowiedzieć nawet o życiu prywatnym pracowników Telbridge (chyba nie muszę dodawać, że takie wpisy są sprzeczne z regulaminem GoWork.pl). A ja widzę, że na swojej stronie firma szuka pracowników "na słuchawkę" i to nie tylko w Toruniu: https://www.telbridge.pl/oferty-pracy Czy dowiem się od pracowników, jak wygląda kwestia premii? Bo podana jest tylko stawka podstawy, a ciekawa jestem, jak ją można zwiększyć.

Mmmm
@Halina

Ja akurat nie wiem nic jak wygląda premia na słuchawce Ale wiem,że ta firma to (usunięte przez administratora) ;). Szkoda czasu bo nie wiadomo w tej firmie nic ,dziś jesteś jutro cie nie ma

Halina
@Mmmm

Tobie akurat praca w Telbridge może nie odpowiadać. Ale pamiętaj, że znajdą się osoby, które będą ją sobie chwalić. Wspomniałeś, iż nie wiesz, jak przedstawia się tam kwestia premii. A orientujesz się, czy firma oferuje jakieś ciekawe dodatki pozapłacowe?

Viki
@Halina

Premia???haha Jak na kilkaset przeprowadzonych rozmów dostaniesz tylko 2/3 oceny negatywne od klientów to masz premie 50-100 zł Oblicz sobie jakie są ma to szanse

Viki
@Viki

Chodzi o 2 max 3 oceny negatywne na te kilkaset rzeprowadzonych

Jacek
@Viki

Klienci często wystawiają negatywne oceny? Ciekawi mnie, czy firma w jakikolwiek sposób weryfikuje zasadność tych ocen. Przecież równie dobrze ktoś z klientów mógłby na złość zostawić niską ocenę w przypadku kiedy pracownik nie jest w żaden sposób winny.

wspaniałakoleżanka
@Jacek

a Nie ma znaczenia, czy zasadna, czy nie, bo podobno nie ma takiej rozmowy, w której by się dało nie wybronić z dwójki :) zatem nawet niezasadne obniżają premię i mogą doprowadzić do zwolnienia

@xyz

To ze zatrudnia cie na II linie a potem zredukują na I

Jaka atmosfera jest między działami w Telbridge?

Karol

Między działami??? Tam atmosfera między ludźmi siedzącymi obok jest dziwna

K

Nawet na zmywaku albo jako kelnerzy dostalibyście umowę o pracę i lepsze pieniądze. Jak już ktoś uparł się na call center to prawie każde w toruniu daje lepsze warunki i normalniejszą atmosferę, wystarczy się rozejrzeć. Osobiście wstyd byłoby mi pracować w tej firmie i współczuję wszystkim "zleceniobiorcom" braku ambicji i poczucia własnej wartości.

@K

Skoro tak twierdzisz to znaczy że sam tam pracowałeś a skoro tak to dostanę wiesz ze nikt nie upiera się przy takiej robocie i tak jak Ty chcąc pracować wdepnął w g.... Wyliczam oczywiście TL,trenerów itd którzy trzymają się tej pracy. To oni tak naprawdę wprowadzają tam chore klimaty. A jeśli chodzi ,że w innych info jest lepiej to cie rozczaruje .Byłem w Plusie i atmosfera jest tak samo chora a Rafał jest gburem (usunięte przez administratora) który pojęcia nie ma o zarządzaniu ludźmi .

Telemarketer

krótka rozmowa odnośnie oczekiwań co do pracy

jakie są moje oczekiwania wobec pracy, ile chciałabym zarabiać, wymienić swoje wady i zalety

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szymon

W moim przypadku jeśli chodzi o rekrutacje to przedstawiono mi ofertę pracy ,stawkę godzinową a dodatku netto błędne i zaprowadzono na już trwające szkolenie .Szkolenia teoretyczne bez ładu i składu które i tak nijak mają się do praktyki .Żadnego szkolenia praktycznego od razu siadasz na słuchawce i uczysz się metodą błędów.I podlegasz ocenie ..Jak dla mnie mocno nieodpowiedzialna strategia ale czego się spodziewać skoro stanowiska trenerskie zajmują osoby które kiedyś siedziały na słuchawce ,mają doświadczenie ale nie umieją tego przekazać bo zero doświadczenia trenerskiego .Jak dotąd nie wpadł tam nikt żeby wprowadzić szkolenia praktyczne.I coach który tez jest przypadkowy i dopiero uczy się mim być . Każdy z trenerów ,pan coach ,time liderzy używają angielskich zwrotów ale jak dzwoni anglojęzyczny klient to zamiast go przejąć i obsłużyć ,karzą to robić zwykłemu konsultantowi który zna angielski(najwyraźniej sami nie czujà się na siłach ). I o ile są to ludzie biegli BO SĄ w obsłudze klienta -pracują tam po kilka lat to jeśli chodzi o organizacje szkoleń,coaching,sprawy interpersonalne to niestety zero profesjonalizmu i odpowiedzialność .Taka zabawa i wymyślanie subiektywnych działań .

Sport

Cześć, pytanie o multisporta - jakie warunki trzeba spełnić? Nie ma problemu ze zgoda?

JO
@Sport

Min 100 godzin w miesiącu trzeba mieć

K.

Nic w tej firmie nie jest pewne co chwilę wyzwalają z jednego projektu na drugi. Niestety z reguły najlepszych pracowników. Nie tych co się do pracy spoźniają i robią wałki. Kombinują i oszukują logując się za kolegę na przyklad. Wychodzą robiąc sobie spacery po firmie. Jeśli liczysz na to, że ktoś Cię doceni za Twoją ciężką pracę to grubo się mylisz.

powiadają
@K.

Powiadają, że tylko śmierć i podatki są pewne.

Szanuje

Ja wręcz go podziwiam , jest bardo dobry w delegowaniu zadań ludzi namówił żeby donosili (usunięte przez administratora)

#muremzaHanią
@Szanuje

Czyli co murem za Hanią. Z biednej dziewczyny zrobili wariatkę, że sobie wymyśliła, że dowodów nie ma itd. , a ona jako jedyna wykazała się odwagą i głośno mówiła o patologi panującej na weryfikacji umów, ponieważ jej argumentacja nie została uznana wśród kierownictwa z powodu, że team-leader bał się przyznać do swoich błędów, musiała ustąpić z swojego stanowiska i sama honorowo się zwolniła. Po tym jak Hania się zwolniła, a potem team-leader zwolnił osoby , które Hania oskarżyła, przyznały się do zarzucanych im czynów :P. Żądamy sprawiedliwości i przeprosin w kierunku do wyżej wymienionej osoby w postaci Hani, która jako jedyna wykazała się zasadami przyzwoitości itd. Mam nadzieję, że kierownictwo ma na tyle odwagi by przyznać się do błędów i przeprosić wyżej wymienioną :P. Uważam, że jest to jedna z tych osób, której należy się muremZaHania XD

Aa

Wymuszone przeprosiny nic nie znaczą i nie zmienią jego triumfalnego uśmieszku gdy kogoś zwalnia. Jak z kazdej sytuacji, z tego zapewne też wyjdzie kłamstwem. ;)

Prawdomówny

Najważniejsze , że ruda i bracia też zostali (usunięte przez administratora) z firmy... :)Co do (usunięte przez administratora)to tylko kwestia czasu jak podzieli los reszty załogi ... To (usunięte przez administratora), ale łatwo nim sterować ,dlatego jeszcze utrzymuje się w tym bagienku... Zostawił dwie kumate osoby żeby odwalały za niego czarną robote. Pracownik który jest tam 3 miesiące ma większą wiedze niż on po takim stażu pracy... Szkoda, że przez jednego osobnika rozbił się fajny zespół ludzi...

Ula

Hej, jestem zielona w temacie. Każde stanowisko lipa?

Abc
@Ula

Odradzam pracę w tej firmie.

MMM
@Ula

Hej umówisz sie ze mną? to ci powiem

Opa
@Ula

Atakie stanowisko jak weryfikacja?

opa2
@Opa

Stamtąd spierniczać szerokim łukiem. Wszystkie posty z przed kilku dni dotyczą sytuacji tam panującej. No może, że lubisz pracować z niedorozwiniętym szefem zespołu.

Ciśniemy!

(usunięte przez administratora) mógłbyś chociaż zwolnić nas z jakiegoś sensownego powodu. Śmieszne że jak miesiącami mieliśmy zaniżone premie to Ci to nie przeszkadzało i potrzebowałeś pół roku żeby coś z tym zrobić, ale jak raz mieliśmy mieć wyższe to uporałeś się z tym w tydzień :D (usunięte przez administratora) Fajnie dla Ciebie że szykujecie sobie weryfikacje umów2 i wygaszacie aktualny dział, ale to nie wina ludzi że dział był jaki był, tylko twoja, bo nie nadajesz się na szefa zespołu i nigdy nie nadawałeś. Wszystko zaczęło sie sypać gdy z działu odeszła (usunięte przez administratora), zostałeś team leaderem bo sie kumplowaliście i cię wybrała, jedyne co musiałeś robic to przelecieć się z grafikiem i zrobić za nią zebranie, ale aktualne stanowisko zdecydowanie przerosło twoje możliwości. całe twoje szefowanie to jedna wielka pomyłka(usunięte przez administratora) choćbyście sobie zresetowali ten dział i 10 razy, niczego to nie zmieni. Brak Ci zarówno charakteru jak i inteligencji nawet do sensownego poprowadzenia kolejki do łazienki. Aczkolwiek wyrazy podziwu dla zdolności aktorskich, super potrafisz udawać spoko kolesia i kłamać prosto w oczy. Przyrzekałeś że nie chciałeś nas zwolnić i się nieudolnie tłumaczyłeś, jedno z nas widziało wypisane formularze rozwiązania umowy na twoim komputerze na nas i jeszcze jedną konsultantkę, ale nikt nie chciał ci mówić wprost że wiemy że kłamiesz, nawet zabawnie się oglądało jak opowiadałeś te swoje głupoty xd Udawałeś przyjaciela wszystkich, a naprawdę wbiłbyś nóż w plecy własnym rodzicom za złotówkę brutto do godzinówki. (usunięte przez administratora)Po tym całym czasie jesteś ludziom winien więcej niż przyjmowanie nowych ludzi i zwalnianie starych w to miejsce, chociaż sam pomysł również podziwiam, nie mogliście zwolnić wszystkich naraz, bo ktoś musi zamykać zgłoszenia, dzięki temu co robisz unikneliście awantury(usunięte przez administratora)Każdy kto chociaż trochę interesuje się tematem wie ze na infolinii budujesz sobie drugi dział z oddzielnym bonusem premiowym, oddzielnymi zebraniami i oddzielną grupą. Nawet nasza grupę na fb już rozwiązałeś, ale nadal nie masz odwagi powiedzieć tym ludziom ze mają sobie szukać pracy, zamiast tego powołałeś (usunięte przez administratora)żeby wyszukiwała ludziom blędy żebyś miał podkładke do kolejnych zwolnień, szkoda że ona w przeciwieństwie do ciebie będzie miała z tego powodu wyrzuty sumienia, bo wykorzystasz ją tak jak nas i zapewne w nagrodę zwolnisz jako ostatnią. Nawet ciężko coś takiego jak Ty nazwać człowiekiem, nie wiem jak możesz w ogóle rano spojrzeć w lustro. Wiem że to nie był twój pomysł ani twoja decyzja, bo jesteś w tej firmie tak samo nikim jak i my, ale to nie uprawnia cię do bycia zwierzęciem. (usunięte przez administratora) Aktualnemu działowi polecam znaleźć drugą pracę, póki jeszcze nie ma następnego szkolenia, (usunięte przez administratora)

Wanusz
@Ciśniemy!

Uparty jesteś chłopie, daj se siana znajdź lepszą robote.

rzetelniej

(usunięte przez administratora)od początku Tego działu to prawda, ale on ma taką strategię wzbudzać litość. Przez 3 lata wszyscy się nad nim litowaliście i udawaliście, że jest spoko bo czuliście się bezpiecznie ludzie pomagali mu z różnych pobudek od samej chęci pomocy komuś kto nie daje sobie rady ze stanowiskiem do takich jak Wy do czego przyznaliście się powyżej po to by zachować stanowisko, a piszecie i opluwacie dopiero wtedy kiedy tą prace straciliście przedtem Wam nic nie przeszkadzało. Też nie przeszkadzało Wam donoszenie na kolegów, po części winna temleadera, że wykorzystał Wasz charakter do własnych celów, ale to Was nie usprawiedliwia bo każdy ma swój rozum. Ja się tak nisko jak Wy nie zniżyłem może nie mam pracy, ale mam masę przyjaciółek. Wy nie macie ani jednego ani drugiego. To piszę, żebyście sobie zdawali sprawę z waszych błędów i nie popełniali w następnej pracy takich samych. Bez powodu nie byliście nie lubiani i nikt Wam nie ufał. Chyba gorszego temaledera niż pracującego w tej firmie nie było nigdy skłócić ludzi, stworzyć masę problemów na weryfikacji, a rozwiązać je zmianą ekipy. Nie wiem na co liczy (usunięte przez administratora)obojętnie ile zmian kadrowych będzie to sytuacja i tak się nie zmieni (usunięte przez administratora)

TelbridgeToZło

Widzisz jak na podpie***niu się wychodzi ? Hahaha .... Dobrze , ze zrobili z wami porzadek ... Teraz mozesz sobie pisac eseje ....do sadu ???!!! Hahah jesteś nieuleczalnie chora czyt.glupia.

Janusz

Synek, jak mnie teraz zaimponowałeś.

Haha
@rzetelniej

Czyli rozumiem że przyjaciółko cię utrzymują? No woow, jest się czym chwalić :)

AD
@Janusz

Czym on Cię zaimponował. Bo jeśli może imponować zachowanie, które polega na tym gdy szef zespołu boi się podejmować decyzji i zleca innym nagonkę na innych, a osoby które zgodziły się na ten chory układ po utracie pracy wylewają swoje żale, że zostały zwolnione i ze względu tego faktu czują się poszkodowane i oszukane chodź nie są bo są współmiernie winni tak samo jak ten szef zespołu zaistniałej chorej sytuacji. Więc pytam Cię tak z ciekawości co Cię w tym imponuje. Bo ja odczuwam brak szacunku do tych ludzi i zażenowanie.

ty tak serio
@Haha

To jest właśnie różnica między Tobą, a mną. Ja nie rozpatruje przyjaźni w kwestii finansowej lub jako deal polegający na osiągnięciu korzyści stanowisk-owych, lub jako gwarant pozycji społecznej w przynależności w jakieś grupie w firmie. Obawiam się, że większość ludzi taki jak Ty, albo teamlederów pracujących w tej firmie właśnie na takich zasad funkcjonuje. Przyjaźń na pokaz, a przecież to jest tak obłudne i widoczne na pierwszy rzut oka. Ja mam przyjaciółkę w kontekście takim, że jej ufam, mogę na nią liczyć zadzwonić o 3 w nocy i narzekać nad bezsensem istnienia dla mnie ważniejsze niż premia 50 zł i inne korzyści, które mógłbym uzyskać. Wasza postawa tylko gadać z kimś po to by uzyskać jakiś cel jak bez celu to mam kogoś w poważaniu. Efekt znacie. Pomagaliście szukać na ludzi haków, kupowaliście czekoladki po to by udawać wielkich przyjaciół team-lederów, chodź ich nie lubiliście po czym zostaliście zwolnieni i zdziwieni, że na tej obłudzie wam nie wyszło i nie daj boże jeszcze wyjdziecie z wniosku, że nikomu nie można ufać hahaha. Każdy może popełniać błędy, ale trzeba wyciągać racjonalne wnioski. Teraz czujecie się wielce poszkodowani i odczuwacie potrzebę pisania jak to wyglądało za kulis. Wtedy aspekty moralne nie braliście pod uwagę, ale pisząc o kulisach waszej współpracy z szefem zespołu na goworku nagle zauważasz, że to przecież nie było fair, ale że to nie było fair i układ na jaki poszliście wiedzieliście, że jest niemoralny już zanim do niego przystąpiliście. Praca to nie jest rzecz stała tym bardziej w dzisiejszych czasach. Nie warta Tego, aby tracić jakieś wartości moralne. Nie którzy z nas spotkają się może w innym miejscu w jakieś innej pracy lub na imprezie gdzie mamy wspólnych znajomych, mnie przywitają z szacunkiem, a Ciebie i szefa zespołu. Ja też rozumiem, że Ty masz takie aspekty gdzieś o których piszę, ale w późniejszym okresie czasu zrozumiesz, co chciałem CI przekazać. Czasem trzeba popełnić masę błędów by nauczyć się jednej rzeczy, że są rzeczy ważniejsze, niż te którym dajecie w swojej hierarchii wyższą wartość.

Jonasz
@AD

Imponuje mi wyzywanie po wszystkich, lubię zamęt, podnieca mnie to. (usunięte przez administratora)

Haha ironicznie
@ty tak serio

A Ty tak serio? Fajnie że masz przyjaciółkę, dobrze, że cię toleruje, bo jeśli na każdy temat piszesz eseje to musi być święta. Ale fakt jest taki, że za wartości moralne się nie u trzymasz, no chyba że jesteś nadal na garnuszku u rodziców to wtedy ci wybacze twoja ignorancje. Moich wartości nie ocenisz przez jedną wypowiedź, a przyjaciół w pracy się nie szuka. Nie uderzaj tu w patetyczne tony, bo te wypowiedzi są tak niewiele warte jak ten portal, firma i cała reszta... Kto tam jeszcze pozostał to przypuszczam że niedługo go nie będzie, ale nie nam oceniać z jakich pobudek jeszcze wytrzymują to pomiatanie sobą. Być może muszą...

ironie są spoko
@Haha ironicznie

Nie na garnuszku rodziców. Nie nie szukałem na siłę, samo tak wyszło :P. Nie było moim zamiarem ocena moralności Twojej osoby tak jakoś wyszło. Uważam, że każdy ma prawo do swojej wizji świata i ją realizować w taki sposób na jaki ma ochotę, ale za każde decyzje ponosi się konsekwencje i odpowiedzialność. Jak wspomniałem powyżej mam inną wizje niż , Ty ale argumenty można znaleźć za jak w jedną jak i w drugą stronę. Życzę powodzenia w wariancie Twoim, ale pamiętaj, że jak Ci nie wyjdzie to w Twoim wariancie, nie będziesz miał nikogo kto pomoże Ci wstać. Dewiza po trupach do celu sprawdza się tylko jak wychodzi, w razie porażki ludzie Ci dokopią. Dokopią bo na to zasłużysz. :P

MEME

Hehe fajny mem taki nie za normicki https://meme.xyz/uploads/posts/t/l-24606-when-you-show-her-your-knowledge-of-dank-memes-its-so-fucking-vast.jpg

Ko non

W firmie notorycznie obraża się papieża polaka. Proszę kurie o interwencje

NicNieWidzęNicNieWiem

Od dzisiaj w tej firmie została banda dzieciaków bez kręgosłupa moralnego. TLWD, wielka szkoda :( jedyna osoba zasługująca na szacunek

Agentka

(usunięte przez administratora) szefa zespołu to jakieś totalne nieporozumienie! Zwolnienia bez ostrzeżenia i sensownego powodu a święta trójca jest nietykalna i nadal robi co chce! (usunięte przez administratora)

Mużyn z San Andreas
@Agentka

Osoba która go ostatnio zastępowała byłaby bardziej obiecującym szefem, jest bardziej kontaktowa.

@Mużyn z San Andreas

to akurat prawda, ale przypominam że na nią też narzekaliście :P

XYZ
@Agentka

Może jeszcze papieża zawołaj ? Jedyną afeszystką i donosicielką jesteś Ty ,co sama przyznałaś na forum grupy.Oskarżasz ludzi bez żadnych dowdów po czym przepraszasz ich i znowu oskarżasz przy czym podburzasz cały dział.Chore.Teraz boisz sie przyjść do pracy bo narobiłaś syfu a i tak wiesz,że byś wyleciała bo pracujesz bardzo wolno,niesamodzielnie i z błędami. Z wyrazami pogardy , XYZ.

omg
@XYZ

Czy bracia i ruda moglibyście już przestać pisać na tym forum bo to nie jest już zabawne, że oni piszą te posty i sami sobie odpowiadają.

ZYX
@XYZ

Adresatka Twojej wiadomości i tak jej nigdy nie odczyta, ponieważ nie posiada facebooka, messengera instalowali jej ludzie w pracy, a o istnieniu Tego forum nawet nie ma pojęcia. bo ona nie żyje w świecie social media tylko swoją rodziną. Jeżeli poczułaś się w pracy urażona jej oskarżeniami to wiedz, że różnica między Tobą a nią jest taka, że ona powiedziała Ci to w cztery oczy i nie ma potrzeby w przeciwieństwie do Ciebie opluwania kogo kol-wiek w internecie. Też z wyrazami pogardy ZYX

Takie tam
@XYZ

Osoba o której piszesz miała na tyle godności że się sama zwolniła :) w przeciwieństwie do Ciebie...

Ehh
@Takie tam

Najpierw narobiła syfu na całą firmę, potem nie przyszła sobie do pracy i ludzie nawet nie bardzo wiedzieli co powiedzieć na tym zebraniu z Agatą i Moniką, bo zrobili z nas zwierzęta które sobie skaczą do gardeł, a to był problem tylko jednej osoby, która była nieobecna. Potem zrobiła kolejną aferę na całą firmę i nastepnego dnia się zwolniła, co nazwałbym wręcz ucieczką, z resztą zwolniła się bo jak sama wykrzyczała, czuła że będzie następna. Super zachowanie, robić co miesiąc (usunięte przez administratora) w dziale i uciekać od konsekwencji. A na kogo potem to wszystko spada? Na nas. Bohaterka Hania. Jak już w końcu przez te numery rozwiążą nasz dział to będziecie mogły wybudować jej pomnik w podziękowaniach, przynajmniej nie będzie wam się nudziło na zasiłku dla bezrobotnych. ;-; Godność to ona straciła w momencie gdy zaczęła sie drzeć na całą sale że kolegów/koleżanki z jej własnego działu należy zwolnić albo pozabierać premie, kogos tak (usunięte przez administratora) to jeszcze w tym dziale nie było. Bo oszukują xD Hania a masz na to jakieś dowody? Nie, ale widziałam! Potem było że donoszą. Hania, a masz jakieś dowody? Nie, ale widziałam! Przynajmniej nikt nie będzie już pisał na nas anonimowych donosów xd za tą 6 rano też możecie jej podziękować. Ja rozumiem że ludziom sie nie przelewa, ale że kogoś tak w odbyt zapiekło 400 zł brutto to aż cięzko uwierzyć. I fajnie że sie kumplujecie, ale nie szedłbym za nią jak w ogień, bo to ona nie ma racji, ani żadnych dowodów. Chyba że wy macie to gorąco zachęcam do przeglądania moich zgłoszeń i zanoszenia Kamilowi, nie mam nic do ukrycia i na pewno się o to nie obrażę się. A że ona wierzy w to co mówi, to nie znaczy z automatu że to prawda, darcie ryja na całą salę to nie jest sposób na rozwiązywanie konfliktów, jedynie robienie z siebie pośmiewiska. Z ludzką godnościa to to wszystko już dawno przestało mieć cokolwiek wspólnego. Zamiast dalej kręcić gównoburzę, polecam wyciszyć sprawę zanim góra naprawdę straci cierpliwość bo to już trzeci chyba miesiąc z rzędu, gdzie o nas jest głośno, może nie jest idealnie, ale z jakiegoś powodu tu pracujecie i w interesie nas wszystkich jest aby tak pozostało. Dajcie już sobie na wstrzymanie i żyjmy dalej.

AD
@Ehh

Droga koleżanko!. Ja jak i moja przyjaciółka nie jesteśmy zainteresowani polemiką z Twoją osobą na portalu gowork.pl. Pomimo zwolnienia nie odczuwamy, również potrzeby opluwania, hejtowania, rzucania oszczerstw ani w Twoją, ani w jaką inną osobę. Miej też na uwadze z związku z posiadania kultury osobistej nie zwracamy się tutaj z imienia i nazwiska w Twoją stronę. Czy naprawdę droga koleżanko nie uważasz, że istnieją różne sposoby komunikacji i rozwiązywania problemów personalnych od Tego, którego prezentujesz tutaj (np. wiadomości prywatne messenger, w czasie przerw, whatsapp, w cztery oczy itd. Czy naprawdę nie zauważasz, że Twoje problemy z nawiązywaniem kontaktów na weryfikacji umów jak i również Twoich kolegów nie biorą się jak to twierdzisz z nie przychylności jednej osoby w stosunku do Ciebie, ale wielu postaw jakie prezentujesz na co dzień czego przykładem jest Twój wyżej napisany post. Co do Twojej powyżej sekwencji wydarzeń nie odniosę się bo jak to wspomniałem powyżej nie uważam, że jest to odpowiednie miejsce, chodź mam dużo argumentów, które świadczyłyby na Twoją nie korzyść. Pozdrawiam i wbrew pozorom nie piszę Tego po złośliwości, życzę refleksji nad sobą, a potem szukaniu wad u innych.

Takie tam
@Ehh

Zapomniał jeden z braci jak biegał do szefa zespołu płakać że ktoś inny um06 wybrał z kolejki :)? A teraz jego ruda przyjaciółka zapomina że biegała do szefa skarżyć że w zgłoszeniu po kimś innym znalazła błąd...? Szczyt hipokryzji umoralniać innych w takiej sytuacji... I jak już jesteś taki odważny, odważna to przedstaw się z imienia, skoro wywolujesz Hanie do tablicy. Jako jedyna miała odwagę powiedzieć co myśli...

Waran z komodo
@Takie tam

Daj spokój, te dwa stulejarze nie mają odwagi żeby sie odezwać decybel więcej. xD

Xyz

Pracuje już w tej firmie rok. Na początku było trudno. Po pierwszym tygodniu już chciałam zrezygnować. Jednak z czasem stwierdziłam że nie jest aż tak źle. Jest bardzo przyjazna atmosfera itp. Co do zarobków...szału nie ma ale nie narzekam. Kilka razy udało mi się dostać premię a raz na jakiś czas można wygrać długopis czy szklankę z logiem pewnej sieci komórkowej ???? Raczej nie jest to praca na całe życie ale dla studentów idealna.

Ewelina
@Xyz

Ale jesteś miły wpadnij do mojego biura :O

NIE zadowolona
@Xyz

Gdzie można zapłacić tymi gratisami? Mam do zapłacenia rachunki za jedzenie, czynsz, ratę kredytu hipotecznego w banku, czesne za przedszkole, nigdzie nie chcą tego przyjąć w rozliczeniu. Co zrobić, kiedy będzie można wygrać jakieś pieniądze? Rodzina już nie chce słuchać, że jestem zadowolona z atmosfery, nam potrzebne są pieniądze.

Bez nicku
@NIE zadowolona

Zamiast narzekać trzeba szukać innej pracy, pozdrawiam

Jan Ł(rodo)

To uczucie kiedy szef zespołu podburza swoich pracowników żeby kablowali na siebie. Polecam 2137/10

@Jan Ł(rodo)

Oj tam kiedyś oni na kablują na niego i koło się zamknie. Ogólnie to jak będzie chciał zwolnić te osoby kiedyś i oni mu wtedy powiedzą, ale nie pamiętasz jak dla Ciebie pracowaliśmy to co im wtedy powie. I ogólnie to siedź z takim osobami jak jesteś teamlederem. Konflikt murowany.

karol
@Jan Ł(rodo)

Bardziej mnie bawi, że on nie potrafi ich zwolnić i potrzebuje do Tego ludzi by mu donieśli materiał XD

Mkbewe
@aaa

Bardziej śmieszy fakt, że ludzie sie tak upodlają za najniższą krajową i umowę zlecenie xDDD

Odradzam projekt weryfikacji umów .

Abcdefgh

Można wiedzieć czemu? Pojawiło sie ogloszenie na weryfikacje umow i chcialam aplikowac na to, ale chcialabym wiedziec czemu masz takie zdanie

@Abcdefgh

Fatalna atmosfera przez szefa zespołu co dba o swój własny tyłek .

Oszukany

Odradzam projekt weryfikacji umów . Szefowa zespołu Maryla zmusza pracowników do wzajemnego szpiegowania.

Majt45

A jak jest na DHL? Atmosfera,szef?

MB

Słyszałem, że słuchają razem Reggae.

JI
@MB

Potwierdzam

Boss
@JI

Zgadza się, no, jesteśmy dziadami no. Niech pan zapyta Cyfr0na, niech pan zapyta kuzynów, niech pan zapyta tych innych, k****, naszych liderów, co k**** zrobili. Co k****, jak ciśniemy, żeby zrobić wynik– nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie (usunięte przez administratora) zarządzanie, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby k****… I ta premia nam się nie należała, a po tym co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Arvato.

abc

Jaka ta firma jest beznadziejna to czasem aż słów brakuje, smieszny system premiowy, ktory co rok jest jeszcze zanizany, zgloszen pelno, wiec jaka jest reakacja blond pustaków? zmuszanie do przychodzenia do pracy na zleceniu i 25 procent wiecej za nadgodzine XD robilybyscie na naszym miejscu? serio (usunięte przez administratora)to ma kogos zmotywowac? Chyba bezdomnego. Jak was nie stac na pracownikow to w weekendy mamy teraz duzo wolnego miejsca mozecie sie zalogowac i sobie popracowac na takich atrakcyjnych wedlug was warunkach. :D zrobcie jeszcze 10 szkolen, my nie bedziemy miec zgloszen a wy wydacie 5 razy wiecej niz na sesnowne premie. (usunięte przez administratora)

Xxxddjjsjsjsjs
@abc

Żałosne to jest, że dają tylko umowe zlecenie a wymagają od ciebie pracy od pon do niedzieli i nie obchodzi ich,że nie mają prawa.Elastyczny grafik to (usunięte przez administratora).Mi przy 210 godzinach pracy naliczyli 0 nadgodzin bo dla nich nadgodzina to każda godzina powyżej 8 a ja byłam codziennie ale "tylko" na 8.Tragedia ta firma

Taki tam
@abc

A ja, jako osoba która pracuje z Tobą w dziale, powiem Ci jedno - jak Tobie tak źle to się weź i zwolnij, a nie płacz na forum.

Siedem
@Taki tam

a ja jako osoba która pracuje z wami w dziale nie wiem o co się tak trzęsiecie xd godzinowki wam nie zabiorą bo mniej sie zarabiać nie da, umowy gorszej wam nie dadzą bo takowa nie istnieje, przerwy wam nie zabiorą bo to też gwarantuje polskie prawo, co macie do stracenia? premie o ktore i tak sie nie staracie? a moze wam wprowadzą stale godziny pracy, ojoj zaczne sie wysypiac do pracy, jakoś bede musiała nauczyć sie z tym życ. ;) jak ktos nie ma nic do zaoferowania to też niech nie ma żadnych wymagań, proste

Były pracownik bagna
@Siedem

To siedź w tym bagnie dalej jak lubisz się taplac. Uwielbiam ludzi ktorzy zdają sobie sprawę że miejsce pracy i zarobki są beznadziejne mówią to z takim spokojem i jeszcze wymagają od innych żeby cieszyli sie z tego co mają nawet jeśli (usunięte przez administratora) mają.Nie ktorzy daja z siebie wszystko zeby wyjsc na swoje z ta śmieszna premia co mają w zamian? Wychodzenie po 5 godzinach bo akurat w ten dzień nie spisali umowy do 13 a w inny spisali 8 ale kto by to pamiętal. Maja skrócone przerwy bo nie spisali określonej liczby umów ale przecież trzeba się cieszyć że całkowicie nie zabiorą przerwy bo po co tracić czas jak można spędzić go dzwoniąc po bazie gdzie po raz któryś dzwonisz do tych samych osób ale mamy "nowa "baze. Proste to ty masz myślenie na temat zatrudnienia i bardzo niskie standardy dlatego odpowiada ci te bagienko.

@abc

Ja też, jako osoba która pracuje z Tobą na tym samym dziale, uważam, że jak Ci tak źle to się zwolnij, a nie wylewasz swoje pseudo żale o argumentacji poniżej dna. Jeśli uważasz, że jesteś inteligentniejszy od kadry zarządzającej to nic nie stoi na drodze, abyś znalazł sobie pracę lub założył działalność gospodarczą o kwalifikacjach odpowiadającej Twojemu IQ, życzę powodzenia, chodź kariery jakoś Ci nie wróżę.

@Xxxddjjsjsjsjs

Ja też mam ponad 200h w miesiącu w tej firmie jakoś nigdy nikt mnie nie oszukał na wynagrodzeniu, nigdy mnie nikt nie zmuszał co najwyżej natarczywie prosił o pozostanie dłużej w razie odmowy nie spotykały mnie w związku tym jakieś nie miłe konsekwencję. Nadgodziny rozliczane zgodnie z umową w dni których były 25% i 50% prawidłowo rozliczane.

@abc

abc ciekawe czy taki mądry będziesz jak Pani w blondzie odwiedzi Cie przy boksie ...? Czy powiesz jej to prosto w twarz? haha ...czy jak ten skulony piesek będziesz ukrywać bułke (którą w ukryciu żresz)(usunięte przez administratora)mądry jesteś w necie ... Zwolnij się chłopie i idź na produkcje jak Ci stawka nie pasuje . Czego Ty chcesz od pracy która nie wymaga używania ani siły fizycznej , ani przeciętnego IQ ... ? Stać Cie na więcej ? Droga wolna ...siedzisz tam, bo Ci dobrze , a siedzisz długgooooo . I wybacz , ale to Ty jesteś żałosny chłopie ...

loool

jak to pewnie nawet nikt z weryfikacji, bo osoby które piszą te komentarze nie narażałaby się na przypał, chyba że to ktoś kto sie zwolnił albo z innego działu, łapiecie zarzutke jak dzieci, pobijcie się od razu xdd

Jednorożec
@loool

jak tak bardzo chcecie sie dowiedziec kto to, to moge was oswiecic, jechalam po godzinie siodmej autobusem i widzialam kolesia z waszego dzialu ktory chodzi w zoltej kurtce, jak przegladal gowork a potem pisal ten komentarz, jak sprawa wyszla i zrobil sie u was halas to rozmawial z dziewczyną ktora siedziala na miejscu waszego szefa zespolu, smiac mi sie chcialo jak udawal oburzenie, az chcialam wstac i bic brawo, swietnie zagrane ;))

Trolololo
@Jednorożec

Bajki pisz, a nie fejk posty wstrętny trolu :) I uważaj, bo kto dołki kopie, ten sam w nie wpada... I nieładnie jest donosic na innych!

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 22 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telbridge sp. z o.o. sp.k.