Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Janusz

za 400m ściany oni się zdecydowali na gładzie, jak ja bym robił u siebie to bym się zdecydował na kartongips.

@Janusz

No ale przy kartongipsie masz ubytki na metrażu.

@Maras

Już wole stracić ten centymetr mieszkania, ale ile szybciej - pyk, pyk, pyk, płytki jako tako i fajerant.

@Janusz

Ty lepiej od razu powiedz że chu*owo gładzie robisz a nie się płytami zasłaniasz.

@Maras

I kto to mówi... Majster co wyschnięty gips siatką szlifuje. Amatorka. Ja to papier pińcetke zakładam i ściana jak szkło wychodzi.

A dobrze robisz?

@Maras

Nie no tego nie powiedziałem, ale równiutko

Janusz

Przekonam ich do płyt, tyle mi jesteś potrzebny.

A łączenia?

@Maras

No tak o tym nie pomyslałem, to co? Zgoda?

@Janusz

Zgoda, ale ręki ci nie podam.

Ktoś.
@Janusz

yyy o.O Przejdzie na jakieś forum dla budowlańców

XD
@Ktoś.

hahahahaa

Kkk

Dzisiaj odeszła ostatnia TL ze starej kadry, Toruń będzie tęsknił za ostatnią ostoją życzliwości w tym (usunięte przez administratora) :(

nico

Tobie widać zaszkodził nadmiar pracy ;)

Kapitan
@nico

Co jest szeregowy nico? Do śmiechu wam? A może by tak dodatkowy patrol WSW? 3 dni i byście się wyleczyli z tego śmiechu debila. Wyjaśniam, WSW- wiadro (usunięte przez administratora) woda. Wstąp.

nico
@Kapitan

Byłeś w ogóle w wojsku i wiesz jak tam jest? chyba że miałeś kat D i z tej rozpaczy piszesz bzdury. Skąd w ogóle takie wnioski. Pracowałem w tej firmie pół roku i powiem tyle. Zero szacunku dla ludzi jak i klientów. Jest to jedyna firma z której jak odchodziłem nie miałem żalu o zakończenie współpracy. A to co piszesz to jest lizanie nie powiem czego. Mam szacunek do języka polskiego i nie stosuje umlautów języka szefowskiego nie wojskowego Panie kapitanie bez majtek ...

słodziakibuziaki

Ktoś musiał bardzo kochać tę firmę :D

słodziakibuziaki

Ktoś bardzo musiał kochać tę firmę :D

Agata
@słodziakibuziaki

Pracowałeś może w firmie Telbridge? Jeżeli tak, to chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? W wątku nie widzę szczegółowych informacji na ten temat, dlatego, jeżeli możesz, to bardzo proszę, abyś podzielił się z nami tym, jak to wygląda.

Gubernator Fistinger
@Agata

Wystarczy poczytać poprzednie wypowiedzi. Sporo pokasowali ale jest co czytać :)

XD
@Gubernator Fistinger

Przeczytane ma już na pewno wszystkie :)

Nico
@Agata

Jak można kochać firmę która ma ludzi nie powiem gdzie. Wy tam w kadrach bardzo się nudzicie i w rzeczywistości szukacie dziury w całym tak by obrót w firmie była z zyskiem dla osób siedzących wyżej na szczeblach drabiny w loży masońskiej.

qwerty

Absurdalne i nielogiczne procedury.Ciągłe błędy i awarie systemów.

Tb
@qwerty

dodam od siebie, że działy są nierówne traktowanie i jedni walczą o 20 zł brutto a inni dostają wszelkie możliwe bonusy i premie

Grażyna
@Tb

20 zł brutto? W tb? xDDDD Tl mają 1 zł więcej niż najniższa krajowa za 1h, za 2 zł to już musisz kombinacje alpejskie w podlizywaniu się szefostwu zastosować... 20 zł. Hahaahha :D Płaczę :D

Tb
@Grażyna

Premie 20 zł a nie godzinówkę mądra agentko

Bk
@Tb

Tak, to właśnie wynikało z treści komentarza. Jeśli tak precyzyjnie wyrażasz się w rozmowach z klientami, to nie dziwi mnie fakt, że nadal siedzisz w tb i... Dostajesz 20 zł premii. :)

Jabłonka
@Bk

Ale poziom :P wyluzujcie laski :P gdyby było tak źle to by tyle ludzi tu nie pracowało :P moim skromnym zdaniem jest to najlepsze call center!

Cejrowski
@Jabłonka

Jakby w afryce był głód i AIDS to by tyle osób tam nie żyło co nie? xD

Telemarketer

krótka rozmowa odnośnie oczekiwań co do pracy

jakie są moje oczekiwania wobec pracy, ile chciałabym zarabiać, wymienić swoje wady i zalety

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownik 2014 - 2017

Takie tam bagienko przyozdobione cekinami Praca dla nie wybrednych studentów ktorzy potrzebują kasy i nie będę wiązać przyszłości z tą firma. Dla ludzi ktorzy nie maja już nic do stracenia bądź chących dorobić bez angażowania się w klimat tej firmy. Jako pierwsza praca spoko ale nie na długo. Dla osób podchodzących do tematu zatrudnienia, rozwoju i oczekujacych profesjonalnego podejscia do pracowników firma ta niema nic do zaoferowania. I nic się nie zmieni dopóki derekcja Telbridge Toruń bedzia ta sama. Caly czas mnie zastanawia jak dlugo własciciele Directbrokers będę pozwalac na ten pseudo zarząd ktory psuję opinię i potencjał. Przecież ta degrengolada trwa już latami.

ali

Wiecie coś na temat pracy na czacie albo przy ankietach? zastanawiam się czy student dzienny może tam pracować, mam całe trzy dni wolne w tygodniu + weekendy :) słyszałam dużo o infolinii ale te nowe oferty mnie najbardziej interesują :)

Realista
@ali

Warto rozejrzeć się za podobną pracą, ale w innych firmach. Tutaj jedyne co zyskasz to zszargane nerwy, pracę jak na plantacji, a na koniec o ile sama się nie zwolnisz po krótkim czasie, wyrzucą Cię pod byle pretekstem. Naprawdę szkoda czasu nawet na rozważanie tych opcji.

ciociaklocia
@ali

Dziewczyno trzymaj się jak najdalej, szkoda czasu. Znajdziesz więcej ofert dostosowanych pod studentów dziennych, a gdzie będziesz miała o wiele lepsze warunki i pracodawców.

Zbigniew Hołdys

W damskim kiblu spożywany jest alkohol niskoprocentowy (piwo marki Warka Radler 2%) oraz wafelki teatralne. Poza tym zapchano kibel (pierwszy od lewej) papierem typu szarego wykonanym z celulozy. Natomiast w kiblu dla niepelnosprawnych uprawiany jest seks przedmałżeński. Na plus wymiana dywanu

Cyfr0n
@Zbigniew Hołdys

Czy papier na 100% był szary?

jaaaack!

Pracowałam tutaj jakieś dwa lata temu, z ciekawości weszłam na opinie o firmie, bo byłam ciekawa czy to jeszcze funkcjonuje. Okazało się, że tak...! :o Titanic tonie tyle lat i jakoś zatonąć nie może. Wspominam okropnie! A z tego co widzę i słyszę od znajomych, obecnie jest jeszcze gorzej.

nadgodzinymójból
@jaaaack!

Ty pracowałaś, ja nadal pracuję. Ale mam nadzieję już niedługo. Za chwilę będę chciała odejść z dnia na dzień i zapomnień. Nie będę szczegółowo opisywać dlaczego, ale muszę pracować, a tutaj jest w miarę ok, zwłaszcza, że dojeżdżam spoza Torunia. Ale co chciałabym powiedzieć, serdecznie dość mam sytuacji typu, siedzę w piątek do późnej nocy na nadgodzinach, a potem przychodzę jeszcze w sobotę. Nadgodziny są dość często, a ja udaję: że spoko, że zostanę, że nie mam z tym problemu. A potem co jakiś czas, teamleader powie mi, że z okazji tylu nadgodzin dorzucą mi np. 50 zł. Super świetnie, tylko potem powroty do domu w nocy, szukanie transportu i brak własnego życia + udawanie, że w pracy mam wspaniałe koleżanki i chętnie im pomogę/odpowiem na każde pytanie, a kiedy tylko można to robi się wszystko, żeby tamta nie dostała premii, a zespół na tym tracił, ogólnie. Niby jest miło i spokojnie, a tak naprawdę to tylko pozory i każdy marzy żeby iść już do domu i nie myśleć o niczym. Wrócić do szczerych, serdecznych ludzi, chyba, że już śpią, bo ty tyrasz na nadgodzinach...

hahahahaxd
@nadgodzinymójból

Mnie rozwala jak oni wmawiają pracownikom, że opinie dodają tylko Ci, którzy odeszli, byli leniwi, nie chciało im się pracować, itd. A reszta, która pisze opinie to ich znajomi XD

wspaniałakoleżanka
@nadgodzinymójból

Co Ty od nas chcesz, przecież jesteśmy wspaniałe. PS zawsze można nie pomagać, nikt Cię siłą nie zmusza do uprzejmości. Just saying ????‍♀️

Xddd

Halo kiedy jakas firmowa impreza? Pozdrawiam ukochaną drugą linie.

notoładnie

słodkie masz te piegi Panie oczy jak 5zł c:

Xddd
@notoładnie

widze oczy jak 5 zl juz mysle o znowu jakis hejt a tu cos takiego xD NOTOLADNIE

Aniołek Telbridga

Pracowałem tu prawie rok na obsłudze klienta (połączenia przychodzące), następnie na dziale back office (rozwiązywanie zgłoszeń klientów), więc myślę że mogę śmiało podać plusy i minusy pracy w tej firmie: PLUSY: -w miarę przyjazna atmosfera, uogólniając współpracownicy są naprawdę w porządku -5min przerwy/h pracy (ja często przekraczałem, nie robiono mi szczególnie problemów) -wypłaty na czas (właściwie to powinno być oczywiste) -ps3 i piłkarzyki, które wymienili niestety na gorsze (jeden z powodów dla których się zwolniłem :D) no ale i tak jakiś plus, pozdrawiam kumpli z którymi przekraczałem przerwy na meczykach, jeżeli to czytacie (tak pracownicy tlb lubią sobie czytać opinie na go work) -kuchnia z mikrofalą i nawet ładna toaleta (jeżeli akurat żadna pani sprzątaczka nie ma wolnego i przez dłuższy czas nie panuje tam woń rodem z kibli PKP) MINUSY: -szkolenia nie są płatne! cały system działa tak że wypłaty są naliczane za czas kiedy jesteś zalogowany do komputera. Podczas szkoleń każą się wylogowywać. -nadgodziny nie są płatne -premie na projekcie przychodzącym są nie poważne i lepiej bym się czuł gdyby ich w ogóle nie było niż że robię dobra robotę firmie za np. 50 zł premii miesięcznie :') -szefostwo niskiego i średniego szczebla zasiadające przy biurku i krzyczące tak, że czasami sami klienci się o to upominają "ZAMKNIJCIE SKRYPTYYYYYY!!!" (dla osób które nie wiedzą, każdy konsultant musi zamknąć skrypt żeby wpadło mu kolejne połączenie) -przymusowe redukcje. przyjechałeś z drugiego końca miasta do pracy? wydałeś na dojazd i zagospodarowałeś swój czas, żeby "coś" zarobić? Leć do domu, odpocznij dziś sobie, mamy już komplet :) (oczywiście nic ci nie zapłacimy) ~Telbridge Nie jest to stosowane powszechnie, w mojej karierze zdarzyło się to około 4-5 razy, ale jakże to irytuje. -złe traktowanie pracowników, to co słyszałem od moich znajomych jakie teksty słyszeli od przełożonych, to jest porażka, nie powinno mieć miejsca. Ja o dziwo miałem w tej firmie dobrze, nie wiem czy wynika to z mojej zawsze profesjonalnej obsługi klienta, czy mojego charakteru ale mimo, że daleko mi do pracownika idealnego to nie robiono mi pod górę -postać coacha/pracownika działu jakości, jakże to tajemniczy człowiek, nie do rozgryzienia, zawsze miły, uśmiechnięty, tak naprawdę podejrzliwy i wydaje mi się że z lekka fałszywy, nigdy nie powie ci czegoś bezpośrednio tylko zawsze zawiło i połsłówkami, idealnie wpasowujący się w niejasne dla pracownika standardy i reguły firmy. Nie jest on jakoś mocnym minusem i nie wspominam go tragicznie ale wiem że niektórym dobrym pracownikom przysłużył się do otrzymania "wniosku B" Ogólnie nie polecam tej pracy nikomu na dłużej, to ile ja tam wytrzymałem to absolutne maximum, tak dziwię się niewolnikom Telbridga którzy robią tam już 2 lata z palcem w d. jakby nie było innych call center, czy miejsc pracy, przecież i tak zarabiają tu najniższą. Jeżeli potrzebujesz pilnie kasy i nie masz czasu na regularną pracę, to od biedy można się tu zatrzymać ale na pewno nie będzie to szczególnie miłe wspomnienie, bo nie ma tu na pewno żadnych perspektyw, ani zachodnich standardów pracy jeżeli chodzi o traktowanie pracownika, firma stawia na własną rentowność, nie na utrzymanie fajnego trwałego zespołu. Rotacja jest maksymalna, ogłoszenia o pracę w telbridge widzę wszędzie, w internecie, na fejsie (tak moi byli współpracownicy (ci niewolnicy) udostępniają to na fb, nie wiem jak bardzo można się upodlić), na mojej uczelni w dziale karier wisi piękny plakacik, nie sposób nie zauważyć. Jeżeli chodzi o team leaderów to oni wcale nie mają lepiej, bo zarabiają tyle samo, albo złotówkę więcej (już nie pamiętam) niż konsultanci, co jest komiczne, bo jak osoba która przewodzi jakiemuś zespołowi, jest menadżerem najniższego szczebla ale zawsze menadżerem ma zarabiać tyle samo (ciul z tą złotówką, nie bądźmy śmieszni) co szeregowy pracownik. Komedia. Wymaga się od nich genialnych ocen członków ich grupy, na co nie mają dużego wpływu, są regularnie mieszani z błotem, muszą często siedzieć do północy bo ktoś musi być, nie będzie przecież tego robił szef zespołu. Ale są tacy którym to chyba bardzo pasuje i stali się bardzo "protelbridgowi", a są i tacy w porządku. Pozdro dla osób które zaszły aż tutaj, są lepsze prace w Toruniu, wystarczy że poszukacie ;)

@Aniołek Telbridga

Taki plus i minus za razem, o którym zapomniałem wspomnieć, a jest dosyć istotny, że nie ma tu stałych godzin pracy, tylko można grafik dostosować elastycznie, natomiast z grafikiem radzę się bardzo spieszyć, kto pierwszy ten lepszy, bo SZ (zarówno ten na Lini 1 jak i 2) układający grafik ciągle woła o więcej godzin, a gdy ma już komplet na dany dzień oznajmia, że masz wolne wtedy, więc żeby mieć grafik jaki się chce trzeba zawsze chodzić jak najszybciej.

adamiewatelbridge
@Aniołek Telbridga

Jak tak lubią czytać te opinie, to niech w końcu się ogarną :) Bo jak pracownicy głośno mówią co im nie odpowiada to są zakrzyczeni. Teamleaderzy mieszani z błotem? Zależy którzy :) Niektórzy mają tam swój mały raj :) Wystarczy donosić, podlizywać się szefostwu, robić swój głupi uśmieszek i robić wszystko, żeby tylko być lubianym (jakby im kazano zjeść fekalia też by to zrobili). Masz rację to praca na chwilę, ale i to za długo :)

@adamiewatelbridge

Dokładnie, nie chciałem się wdawać w szczegóły odnoście teamleaderów ale to prawda, że niektórzy trzymają palec w telbridgowej pupci i im tam dobrze. Bardziej miałem w pamięci zwolnionych już tl, niestety nie można używać tu imion ale każdy kto pracował na przełomie 2017/18 pamięta kto został zwolniony za pół godzinne spóźnienie do pracy i poinformowanie o tym oddziału w Kielcach (które zadbały żeby nie było kolejek i żeby panował porządek na projektach), a nie szefostwa oddziału w Toruniu oraz zrobienie korekty czasu pracy na jakieś "potężne" 50-70 zł, bo z czystej matematyki jeżeli na 7 przychodziło max jakieś 10 osób to przy najniższej stawce tyle by wychodziło. Ta teamleaderka była najlepszą jaką pamiętam, miała ogromną wiedzę której nie posiadały osoby będące wyżej od niej (między innymi ona robiła szkolenia z programów do których inni tl pewnie do teraz nawet hasła nie znają) i była zawsze serdeczna dla każdego konsultanta, no ale takie cechy się w tej firmie nie liczą, tylko te o których wspomniałeś ;)

dex

z plusów to moze to, ze placa na czas. z minusow to cala reszta. nie polecam

jprdl

tb to porazka :O redukcje, ciecia, bez sensu polityka firmy, mam najgorsze zdanie na temat tego czegos

odradzam

najgorsze miejsce pracy na swiecie. juz praca w kopalni jest przyjemniejsza niz to (usunięte przez administratora) tb to jakaś porażka, nic nie działa, kadra, tl i kierownicy szmacą ludzi bez umiaru. słowem: dno Moje sugestie dla Telbridge: nie mam. tego g****a nie da się uratować Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie da się

szambiara

gorszego szamba w życiu nie widziałam. wszyscy na ciebie srają, zero szacunku! wolałabym utopić się w gównie niż tam wrócić Moje sugestie dla Telbridge: spuścić teamleaderów w kanał

wujciodobrarada

Tylu już się wypowiedziało. To ja dodam tylko od siebie -nawet wrogowi nie poleciłbym pracy w tej firmie. Moje sugestie dla Telbridge: Zamknąć działalność Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zostawić zwykłych szarych pracowników, a całą resztę zmienić -teamleaderów, kierowników, kadry...

kriss57

wyzysk jest teraz wszedzie ale telbridge to jest jego szczyt. tb oferuje śmieciowe umowy i atkie same traktowanie, wynagrodzenie i kierownictwo . nie polecam 0/10

lllllll

Pracowałam w TLB rok czasu. Wydawało mi się że z dnia na dzień atmosfera jest co raz gorsza. podjęcie decyzji że zmieniam prace było dobre by zrozumieć że wiele osób nie wie co to świat korporacji. Wyjechałem do dużego miasta gdzie zacząłem prace na infolinii bankowej i powiem tak. Osoby które krytykują TLB nie do końca macie racje. TLB to nawet nie jest korporacja bo w korporacji po kilku dniach bez wyniku Cię zwalniają a tu siedzisz niczym Pan swojego los i nabijasz wynik firmie. Co do uczciwości firmy wobec pracowników to wszędzie dobrze gdzie NAS nie ma. TLB to chociaż atmosfera jako taka była a nie człowiek wlepiony w ekran monitora. Toruń to zbyt małe miasto na prawdziwe korpo.

Ktoś.
@lllllll

Rok.Pracowałaś tam rok.Nie "czasu".Nauczcie sie w końcu ludzie mówić w swoim języku.

Ralf
@Ktoś.

Mocne słowa jak na kogoś, kto nie robi spacji po kropce.

omg

Najgorsza firma wszechczasów. Lepiej się zabić niż tam pracować. Nie polecam. W tej "firmie" jedynie szmaci się ludzi. Pseudokorpo w którym wszyscy chleją energię zeby pokazać światu jak cieżko pracują a (usunięte przez administratora) robią. Odradzam

rozczarowany

najgorsza firma w jakiej pracowałem. straszne warunki pracy, straszne traktowanie pracowników, ogólnie tragedia. pracownika oszukuje się tu słownie, na hajs, na urlop, na godziny pracy, na warunki pracy i co sobie wyobrazicie. obecnych pracowników zmusza się do pisania tu pozytywnych opinii pod groźbą wyrzucenia z pracy jak już coś wam odbije i pójdziecie tam pracować to ostrzegam szczególnie przed grubymi babami udającymi, że są miłe. nie są. wyruchają was tak, że nie będziecie wiedzieć jak się nazywacie. ostrzegam też przed blond kierowniczkami. (usunięte przez administratora) pracowników na hajs bardziej niż starożytni egipcjanie niewolników NIE POLECAM TEJ FIRMY I OD SERCA ODRADZAM PODJĘCIE W NIEJ PRACY Moje sugestie dla Telbridge: zakończyć działalność firmy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zakończyć działalność firmy

zamożny B-)
@rozczarowany

Oni chyba myślą, że jak Ci biedni ludzie pracują za najniższą krajową to można z nimi robić co się chce i traktować jak niewolników. A tak nie jest, młodzi ludzie chwytają się czegokolwiek żeby sobie dorobić te marne grosze, ale na pewno nie pozwolą się tak traktować.

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 22 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telbridge sp. z o.o. sp.k.