Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

xxx

ktoś wie jaki autobus jeździ z dworca głównego do firmy i na jakim przystanku sie zatrzymuje?

@xxx

tylko 44 ,przystanek barwna

jak to wygląda z godzinami pracy jest 8 godz i do domu czy np dzisiaj 8h jutro 6/7h i dowiadujesz się w ten sam dzień ? z premii da się coś wyciągnąć w praktyce czy tylko czysto teoretycznie? jeśli chodzi o działy jakie są ?przedłużanie umów z siecią play i jakie jeszcze?

premiusz

czysto teoretycznie. na 1 i 2 premia praktycznie na ta chwile awykonalna

Diabełek

Zawiodłam się na tej firmie bardzo mimo że pracowałam tu przez długi okres czasu. można się starać nie wiadomo jak a i tak nikt Cię nie doceni. Liczą się tylko wyniki a nie ludzie. Zresztą usłyszałam od pewnego 'pseudomotywatora' że jestem tylko numerem sid. W tej firmie nie ma żadnego zorganizowania za dużo osób rządzi i wiadomo do kogo się z czym zwrócić. Ostatnio nie można było nawet rozmawiać ze znajomymi którzy siedzieli obok bo też to przeszkadzało kilku osobom bo liczą się tylko zgłoszenia wyniki doszło do tego że nie można było siadać gdzie się chce tylko w wyznaczonym miejscu... Na infolinii trzeba zapisywać się na przerwy i jeśli jest kolejka to nie można wyjsc czasem przez 2.5 h a jak jest luźno to na siłę do domu... Poza tym nie ma żadnych płatnych szkoleń, timliderzy nie motywuja konsultantów do pracy itp itd. A jeden z najlepszych timliderow został zwolniony...myślę że duzo osób po takich akcjach będzie odradzało wszystkim znajomym pracę w tym miejscu. Widać jak ta firma upada i w jakim tempie zwalniają się stąd ludzie. Niedługo nie będzie miał kto tam pracowac. Nie polecam

sid007
@Diabełek

wszystko to prawda, ale dziewczyno wiesz co to przecinek?

@Diabełek

Nie tylko Ty się zawiodłaś. Po kilku aferach na drugiej linii też się zawiodłem na tej firmie. Ale zrozumiałem jedno. Pompowany balonik na silę w końcu pęknie i bd wielkie KBOOM. Teraz firma liczy na młodych studentów którzy zasilą szeregi ich działalności ratując frekwencje z powodu braków pracowniczych.

Kicia

Z dnia na dzien przekonuje sie co raz bardziej,ze ta firma schodzi na psy.

insoektorhektor
@Kicia

szybko do tego doszlas, zwolnili jednego tl, to teraz po szali szukaja bez rekrutacji bo sa w takiej (usunięte przez administratora) XDDDD plus jeszcze wizja nastepnego (usunięte przez administratora) wieszcze im cudowna przyszlosc XDDS

Telemarketer

krótka rozmowa odnośnie oczekiwań co do pracy

jakie są moje oczekiwania wobec pracy, ile chciałabym zarabiać, wymienić swoje wady i zalety

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Chętny

Jak wygląda sytuacja z umową o pracę i urlopami? Czy jeśli chce wolne to mam za to nie płacone i tydzień wolnego to wypłata na poziomie 1200 zł? I na jakie zarobki mozna realnie liczyć?

@Chętny

Tylko Ci najwyższi mają umowe o prace.Reszta zleceniówki.Za wolne nie masz płacone a realne zarobki to już zależnie od projektu bo jeden drugiemu nierówny.

Chętny
@Ktoś.

Czyli jeśli np jestem chory albo chce jechać na wakacje to wypłata w tym miesiącu będzie tragiczna? CY jest to jakoś proporcjonalnie liczone?

@Chętny

No tak ,przecież tak działa umowa zlecenie.Ile przepracujesz tyle zarobisz.

Somebody
@Ktoś.

A dlaczego nikt jeszcze nie zglosił tego do inspekcji pracy? Przecież na wielu projektach ludzie pracują normalnie na etat i na te setki osób które sie przewinęły nikt nie pomyślał że to już czas najwyższy to zgłosić??

Mała
@Somebody

Pip tam siedzi od tygodnia. Co to zmieni? Umowa o pracę!? Ich na to nie stać!

prekursordobrej zmiany
@Mała

jak ich nie stac to niech nie zatrudniaja pracownikow =)

Mała
@prekursordobrej zmiany

O! Dokładnie. Przez to mądrzy ludzie uciekają z tego bagna

Xas
@prekursordobrej zmiany

to samo chciałem napisac, jak ich nie stać na pracowników to niech pracują sami albo zamkną ten cyrk, a nie robią w wałki setki ludzi

szczeraprawda

na szczescie w Telbridge jest juz Pip bedzie siedziec jakis czas, pozniej dojdzie reszta skarg do rozpatrzenia i wtedy sytuacja się wyklaruje. traca ludzi na potege. robia zebrania o pipie, jak i robili o tym co sie dzieje na goworku. moze zaczna ludzi godnie traktować. korposzczury. nie polecam serdecznie pracy tam ze wzgledu na dojazd, kierownictwo, redukcje ktore są byly i beda, i smieszne premię. ludzie z kierownictwa sa paskudnie falszywi i zmieniaja zdanie z minuty na minutę. jesli mam polecic to tylko na miesiac zeby sprawdzic jak sie zyje w obozie koncentracyjnym, a tak naprawde to jak popracujecie tam miesiac to lepiej docenicie kazda inna prace =) i to jedyny plus, i pozyteczne doswiadczenie ktore z tamtad wyniesiecie, ewentualnie mozecie zobaczyc zywe przypadki rozdwojenia jazni, rozszczepu kregoslupa moralnego, i osobowosci mnogiej. jeśli nie wierzycie wyjdzcie ns przerwe i posłuchajcie co sie dzieje podczas jakiegokolwiek spotkania, to gorsze niz rozmowa z najgorszym klientem. Jaki wniosek kierownictwo jest gorsze niz najgorszy klient, nie warto wspolpracowac.

Aktualny Pracownik

Pracuję w TB, od sierpnia 2017. Co ciekawe nigdy nie miałem nieprzyjemnej sytuacji podczas pracy. Ludzie spoko, atmosfera tym bardziej, TL z I są mega ziomkami. Od pewnego czasu czytam komentarze i nie mogę uwierzyć własnym oczom xd. Tyle historii, o których nie miałem pojęcia... Nie uwarzam, że to co piszecie jest nieprawdą, ale ciężko mi w to wszystko uwierzyć, tym bardziej, że wszyscy wydają się bardzo sympatyczni, no może oprócz niektórych osób z wyższych szczebli (nie mówię o A.R i M.J, bo szczerze mówiąc widziałem je może parę razy, a co za tym idzie nie znam ich na tyle dobrze, aby je oceniać.) Wasze komentarze dostarczają mi codziennej dawki śmiechu. (w dobrym sensie :D. ) Pozdro dla W.D, P.B i Ł.J.

MZK
@Aktualny Pracownik

Oj kochany ort.ort.ort! nie zabieraj głosu.

iksuś

Witam. Ile czasu trwa szkolenie w TELBRIDGE? (z tego co wiem jest bezpłatne)

jaaaa
@iksuś

ja na przedluzaniu dosalem stówke za szkolenie

przeszkolona

płatne

iksuś
@przeszkolona

a mógłbym się dowiedzieć ile trwa?

Piksel

Moje trwało 4 dni :)

cyfr0nlewc
@iksuś

zależy czy są kolejki na jedynce xD

Daria

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową podpowiecie?

Kuk
@Daria

Tam na rozmowie mozesz udawać psychopatke i tak Cie przyjma. Jeszcze dostaniesz jabłko i wafelka xD

@Kuk

Taa jasne :P trzeba coś potrafić by obsługiwać klientów, ludzie są specjalnie szkoleni, może rozmowy przechodzi wiekszosc ale nie kazdy prace dostaje. I ja żadnych wafelków nie dostałem xD a jablka są czesto w glownej recepcji dla wszystkich :) tak poprostu xD dla mnie SZTOS! Pozdro :)

llllllll
@nico

Bredzisz. W tej firmie nie trzeba nic umieć by się tam dostać, a o poziomie świadczy fakt że jedyne co robisz to ciśniesz na wynik czy skuteczność i brak jakości zamykania zgłoszeń. Co z tego że klient to też człowiek. Jedno cenne doświadczenie z tej pracy. Jak gdzieś dzwonie na infolinie to wiem że konsultant ma mnie w du... I żadnej sprawy w ten sposób nie załatwię. Nie pozdrawiam TL i kierownictwa tej firmy

cyfr0n
@llllllll

Nie tyle konsultant ma cie w (usunięte przez administratora) co jest do tego zmuszony. Często ludzie chcą pomóc, no ale wynik sam się nie zrobi ;)

Cichy obserwator

Pare słów słów komentarza ode mnie, co do ostatnich zmian na infolinii. Nowy TL sprawia wrażenie miłego i spokojnego, a spokój na tym stanowisku daje gwarancje, że nic jak to mówią, nie poprzestawia się w głowie. Nawet jeśli nie posiada póki co odpowiedniej wiedzy, to wszystko przyjdzie z czasem. Chłopak jest bystry i zaangażowany, więc na pewno będzie dobrym TL. Drugą sprawą są komentarze ludzi poniżej. Aż dziwne, że kartka z konkursem na TL dalej wisi, skoro chowa się w tej firmie tyle orłów zarządzania. Dobrze wiedzieć, że znacie odpowiedź na każdy infolinijny problem. Szkoda tylko, że tak się z tym chowacie. Łatwo jest oceniać innych z kanapy w domu, nie starając się przy tym udowodnić, że jesteście lepszymi kandydatem na TL. Macie takie samo prawo głosu w tej sprawie, jak ludzie nieidący na wybory i narzekający, że w tym kraju nic sie nie zmienia. Przy okazji chciałbym pozdrowić TL M.H. i D. S. bo to złote chłopaki, zawsze pomocni i niewywyższający się, sa co moim zdaniem należy im się konkretna premia. Jeśli przeczyta to ktoś "wyżej" to weźcie ich pod uwagę, bo to pracownicy, których w tej firmie potrzeba i o których trzeba zadbać. Pozdrawiam tez M.CH, bo moim zdaniem jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku i dzięki niej jakoś to wszystko się jeszcze trzyma.

...
@Cichy obserwator

już widzę jak wszyscy biegną awansować żeby dostać złotówkę więcej do godzinówki

Ejc
@Cichy obserwator

Kolego, ale to Toruń a nie kielce. Cichy się pomylił. Tak po inicjałach wnioskuję.

lolek

Przyszedłem na wakacje żeby sobie dorobić i jest git. Większość osób w firmie to osoby młode więc atmosfera jest przyjemna. Szybko załapałem co i jak i teraz to już lajtowo. Spoko praca ;)

keczsw

Pani AW rzeczywiscie chyba powinna sie wstydzic do pracy przychodzic XD

Serio?
@keczsw

Proponuję powiedzieć jej to osobiście. Szkoda, że Ty i Tobie podobni nie macie nawet resztek odwagi.

Takajedna

Moi kochani, skończcie proszę z tym trashtalkiem. Jeżeli coś się Wam nie podoba wystarczy się zwolnić. Jeżeli już nie pracujecie to po co wysilacie się cisnąć firmę? Nie macie już tej swojej lepszej, wymarzonej roboty? Praca sama w sobie jest okej. W większości mili, pomocni i usmiechnieci ludzie. Atmosfera również robi swoje. Grafik tak elastyczny, że pod tym względem z pewnością Telbridge zajmuje miejsce w czołówce firm w Toruniu. Spóźnisz się, chcesz zostać dłużej, zmieniasz grafik na jutro dzień wcześniej? Wszystko spoko. Pod tym względem zero stresu. A przecież głównie chodzi o to żeby nie pracować w miejscu, w którym jesteś skazany na stres, prawda? Co do niepłatnych szkoleń...ok powinno to być zmienione. Czy to do końca zgodne z prawem? Może tak, może nie - natomiast retreningi to w większości mile spędzony czas; w mniejszej grupie chętniej zadajemy pytania jeśli z czymś nie czujemy się pewnie i jesteśmy bardziej otwarci. Z doświadczenia z takiego godzinnego spotkania wynoszę sporo pozytywnych rzeczy. ;) Dla (większości) TL-ów chwała za to, że są po prostu dobrymi znajomymi z pracy i nie udają niewiadomo kogo. O reszcie osób "wyżej" nie będę się wypowiadać, bo chcę zachować jakąś tam kulturę w opinii na temat firmy. Ale takie życie. Fala nowych osób wraz z wakacjami, co za tym idzie przychodzisz do pracy na wczesną popke i nie ma dla Ciebie miejsca.. To faktycznie duży minus, ale podobno coś z tym zrobią. Zobaczymy. Dobra. Nie przedłużając. Jeśli to Twoja pierwsza praca - zdecydowanie polecam. Na początku dużo wiedzy do przyswojenia, ale dzięki pomocy i serdecznym nastawieniu reszty pracowników tworzy się dla Ciebie atmosfera, w której zdecydowanie będziesz czuć się dobrze. Nauczysz się pewności siebie, wiekszej komunikatywności, poznasz ciekawe znajomości i co za tym idzie... Pare fajnych wspomnień i doświadczeń. Nigdy nie może być idealnie, co najwyżej ok. A tu jest bardzo ok. PS. Halo do osób, które nie są zwykłymi pionkami w korpo- zaprzestajcie z tym wpisywaniem się w kolejke na przerwę. Po 2h pracy kazdy powinien mieć prawo wyjść na chwilę. Szanująca się firma nie powinna robić takich rzeczy. Poza tym będzie baja. :)

Lulu
@Takajedna

Dokładnie tak jak mówisz..to moja pierwsza praca i jak to sie mowi " od czegos trzeba zaczac" . Praca jest lajtowa a najgorszy jest pierwszy tydzien czy dwa. Pozniej juz idzie z gorki i mozna sie przyzwyczaic. Zdobede jakies doswiadczenie to raz a dwa ze placa calkiem niezle i zawsze na czas.

Niezapominajka
@Takajedna

W godzinę czasami można odebrać 30 połączeń od kl przeważnie roszczeniowych. Tl którzy nie pozwalają wyjść na przerwę po godzinie powinni usiąść na miejsce konsultanta i odbierać połączenia. Niedługo zwłaszcza kobiety będą musiały zakładać pampersy z wiadomych przyczyn... smutne co się dzieje w tej firmie

@Niezapominajka

@Niezapominajka Wyjscie na przerwe (oprócz potrzeb wiadomej natury) po niespełna godzinie uważasz, że jest w porządku? Klienci trafiają się różni, możesz miec nawet przez bite 10 godzin klientów roszczeniowych, ale w takim razie zmień pracę, bo jeśli psychicznie tego nie zniesiesz to nie jest to praca dla Ciebie. I właśnie przez takich ludzi, którzy wychodzą co godzine i zdecydowanie wtedy przekraczają- ci troszeczke bardziej żetelni mają problem z wyjściem na upragnioną przerwę. Stąd wzięły się wpisy w kolejke, ale nasze cudowne szefostwo dzisiaj z tego zrezygnowało... Śliczne dzięki btw!

Jaras
@Takajedna

I tu jest wasz problem, pracujac przy ekranie przysluguje 5 minut odpoczynku co godzine.

@Jaras

@Jaras przysługuje jak najbardziej, ale czy w praktyce wychodzenie co godzine na 5 minut daje Ci wykorzystanie tej przerwy w pelni? Cos zjesc/zapalic/isc do sklepu np? Powinno się wychodzic najszybciej co półtorej.. W te 8/10 minut załatwisz większość potrzeb. Więc co godzine równo bez przesady :)

Korpobełkot
@Takajedna

trashtalk wiadomo że takie słowo może wymyślić tylko korpokaryna XD. Mnie ciekawi kiedy te spam-speluny zwane call center sprzedażowe zostaną zastąpione algorytmem. Co innego jak ktoś sobie życzy kontaktu a co innego jak taki spamer dzwoni i sprzedaje garnki albo nielimitowany 10GB limit na internet za 50zł

Korpobełkot
@Takajedna

"Mile spędzony czas", a czas to pieniądz, ja nie przychodzę do roboty siedzieć z gimbusiarnią w pokoiku przy ciasteczkach tylko zarabiać hajs. Szczerze to jak tam robiłem to nie miałem ochoty patrzeć na nikogo z tej firmy poza nią. Zresztą ci wyżej też nie bardzo chcieli bo np. kiedyś widziałem jedną taką Agnieszkę O. na mieście. to jak wyczaiła że idę nałożyła na swoje czarne kłaki słuchawki odwróciła się i udawała że jej nie ma. Widziałem Cie. mimo że było to rok temu to pamiętam. W robocie fałszywce, każdy do każdego się uśmiecha a po robocie nie chce znać, i jak jest coś czym mogą podpier... to to robią. Niby fajna lokalizacja ale ta praca jest nie fajna. Chociaż trochę żałuję że już nie mam info gdyż ciekawi mnie jak sobie spamerzy z RODO poradzili, i ile kartek A4 z finalizacją doszło. Jesteś młody umiesz języki robisz lub po studiach- jedź stąd w diabły, są inne miasta gdzie są prawdziwe korporacje. Call center to taka podróbka. Outsourcing- jest to działanie mające na celu obniżyć koszty, dlatego nie macie umow o prace, i traktują was jak tabele- czyli system się wywali po 2 godzinach to nie trzymają i nie płacą wam za 8 ale za 2 a szefowa to że ZREDUKOWAŁA KOSZTY traktuje jako swój osobisty sukces.

Punisher
@Takajedna

Dobra pierwsza praca? Pewnie chętnie zatrudnisz weterana telbridge - jak zaśpi to zadzwoni zapytać, na którą / kiedy wpaść do pracy, zje obiad z lodówki koledze z pracy, rozłączy się z klientem trudnym do ogarnięcia - przecież leader mu powie - 'rozłączyło się? to bierz następnego' .. Przykłady można mnożyć, pytanie czy Ty kiedykolwiek komuś będziesz dawać zatrudnienie? 'Mili, uśmiechnięci ludzie' - się uśmiechają na widok taniej siły roboczej, mają płakać? Ciebie pewnie też stać na więcej, spuść wodę na tlb i powodzenia w dalszym rozwoju. Pozdrawiam

XD

100 spoconych osób siedzi w upał w sali bez klimatyzacji z zamkniętym oknem na rozpadających się krzesełkach i pracują na komputerach, gdzie nic nie działa (jeśli akurat jest wolne miejsce i skompletujemy sobie słuchawki i myszkę). Rzeczywiście, (usunięte przez administratora) warunki pracy

Darek

Telbridge ma opinię dobrego pracodawcy więc już tak nie narzekajcie!!!

Opopop
@Darek

Komputery napraw Darek, bo dramat... Ciasteczka to nie wszystko!

Juras
@Darek

A jak jest dobry to sorry, że się spinaliśmy ;)

Ruski agent
@Darek

Darek informatyk, a Ty tam dalej siedzisz? XD Jest Wrocław, Warszawa, Kraków, gdzie to samo można robić za wyższą stawkę.

iii
@Darek

Zgadza sie, jak pracowac sie nie chce to i taka praca nie pasuje..wole pracowac w Telbridge niz siedziec na kasie..lekka praca , warunki dobre ale przeciez znajda sie tacy ktorym i tak cos nie pasuje..

work
@iii

no super warunki, szczegolnie te darmowe retreningi i szukanie na sile jak tu obciac godziny zeby zaoszczedzic

Wtf

Gównoburza na poziomie. Lubię poziom ale wasz jest niżej niż winda na parterze na Gdańskiej. Kochani to, że jesteście anonimowi nieoznacza,że macie prawo wypowiadać się tak o ludziach pracujących w tej firmie, szacunek wynika z kultury a wy swoją zostawiliście w macicy waszych matek. Macie prawo być niezadowoleni z tego jakie warunki panują w firmie ale nieupoważnia was do tego aby w obraźliwy sposób wypowiadać się o kierownictwie. Zaszliście już tak daleko w swoimi prostactwie, ze oceniacie kogoś po orientacji seksualnej albo jego życiu prywatnym. Każde odstępstwo od normy waszym zdaniem jest patologią, może to czas zajrzeć w swoje albumy z przeszłości i zastanowić się nad sobą? Powyższa platforma służy do wyrażania opinii na temat warunków w pracy a nie do wylewania brudów życia prywatnego kierownictwa czy przełożonych. Jak wspomniałem wyżej świadczy to o was jako ludziach a teraz to możemy jednanie nazwać was parapetami. Kończąc moją wypowiedź powiem, że nikt nie trzyma was tam na siłe i nikt nie karze wam tam pracować... wiec oddajcie identyfikatory następnie udajcie się w stronę Wisły i skończcie ten swój marny żywot i zróbcie przysługę dla tego świata. Czasami myśle, że dla takich jak wy właśnie powinni odpalić piece w Auschwitz i raz na zawsze sprzątnąć ten brud z tego świata.

Lol
@Wtf

Szkoda że zawsze szukacie problemu wszędzie tylko nie w was samych. Gdybyście zasługiwali chociaż na szczątkowe resztki szacunku to byście go dostawali, wam się wydaje że jesteście idealni a ludzie tak was nienawidzą dla beczki? Nie potraficie zarządzać ludźmi i widac to nawet w tym komentarzu, każda rozsądna osoba ktora zarządza ludźmi starałaby sie jakoś rozwiązać i zażegnać ten konflikt ale nie takie gwiazdy jak wy, lepiej włożyć kij w mrowisko zeby ludzie nienawidzili was jeszcze bardziej. Czekacie aż ludzie przejdą do rękoczynów, czy co?

zniesmaczona
@Wtf

Jak to miło, gdy krytukuje się argumentacje ad persona. Szkoda, że osoba która to robi, sama również z niej korzysta. Ot, cała hipokryzja góry w Tlb.

Kleks
@Wtf

Pedi wyluzuj wszyscy cie jadą nie dlatego, że lubisz chłopców, tylko dlatego, że jesteś dwulicowy ;)

@Kleks

Bardzo niecelny strzał curiereczku, jestem agentem i do tego heteroseksualnym ;)

Inga pinga
@Wtf

Założę się ze pisała ten post karyna albo stara alkoholiczka lub urażony ped..

Capitan bomba
@Wtf

Sprzątać to ty możesz w (usunięte przez administratora) bo na dawanie (usunięte przez administratora) Jesteś za paskudna :)

Spanchbob
@Wtf

Raz na zawsze powinni zlikwidować obrzydliwe ped.... Pedro gonzales przestań zlizywac ta cole gracjanowi z 2 linii bo widzę ze za bardzo swirujesz :)

@Wtf

A po pracy odbiera Cię kuzyn? Tak, to już znamy :) Wiesz jaka jest jedna z grup, której nie szanuję najbardziej (zaraz po kierownictwie w TB) geje udający, że gejami nie są. Tfu! Zamiast pokazywać po raz kolejny jak bardzo macie swoich pracowników za (usunięte przez administratora) i odstraszać potencjalnych nowych, to weź się za coś pożytecznego, nie wiem, krzesła skręć, albo kurze wytrzyj? Na pewno się coś znajdzie, syfu tam nie brakuje. Lub też weź się za szkolenie, ale zacznij od siebie, bo czego wymagać od biednego konsultanta skoro jego przełożony posiada wiedzę znikomą. Informator jest także dla Was. :) Cyfron jest teraz zbyt dumny, żeby pomagać jakimś ludziom z jedynki (akurat braku wiedzy nie można mu zarzucić), a Pawełek wszytkich nie ogarnie... Na 2 nie został niestety już nikt z wiedzą i poziomem jakimkolwiek, więc szkoda ruszać temat.

WiedzaSowa
@Grzech

Na moje większą wiedze ma LJ niż PB. A cyfr0n szkoda gadac ale stolek jest

@WiedzaSowa

Masz rację, na Twoje. To tylko wrażenie.

@Grzech

Na dwójce największą wiedzę mają konsultanci, więc ktoś kompetentny pozostał ;)

kasztankaaa

Wszyscy tak narzekacie a mi sie tu pracuje przyjemnie. Jak na poczatek to nie mam co narzekac. Nie mam doswiadczenia i zdecydowanie wole to niz siedziec na kasie..

@kasztankaaa

Błądzisz kobieto. O tej pracy w Toruniu już krążą miedzy firmami i osobami które udają się na rekrutację do innych firm rożne złe historie. Jak ktoś idzie na rozmowę i mówi że pracuje lub pracował w TLB to wszyscy już wiedzą o co chodzi. O warunki, kasę i szacunek. AMEN

żółwik
@nico

Ja to widzę tak, że ciągle te same wpisy krążą na tym forum a zero konkretów i prawdziwych informacji :) jestem od tygodnia w firmie i bardzo mi się podoba - przede wszystkim ludzie i atmosfera! dla młodych osób praca naprawdę spoko! P.s. śledzę ten wątek bo wypisujecie zabawne teksty xD

@żółwik

Osoba, która pracuje tydzień naprawdę może dużo powiedzieć o firmie. W porównaniu do ludzi, którzy pisali, że pracowali tu po kilka lat - nadal kierownictwo/rekrutacja nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Konkretów również było całe mnóstwo! Kto tu nie pisze prawdy? Ale tak jak mówiłam już wcześniej, prawda, to słowo najbardziej Wam obce.

Wtf

Myśle, że Tobie nie ma nawet kto zlizać. Z takim ryjem jak twój to powinieś biegać kanałami

Dot. Spanchbob

Spanchbob
@Wtf

Nawet tutaj czuć jak ci je.. z ryja star.. ped..:)

darekwojtek

Nie chce mi się przewijać całości więc piszę osobno do @Rafal i jego kolegów/koleżanek. Jedna prośba jeśli jest tak super to proszę powiedzieć wszystkim, że w firmie Telbridge nie ma: -Uszkodzone komputery -Brudne boksy -brudny dywan -brak elastycznego grafiku -mobbingu -uszkodzonych krzeseł -braku wystarczającej liczby stanowisk -dobrych szkoleń -płatnych szkoleń, wstępnych oraz tych w trakcie godzin pracy -obcinania premii -obgadywanie za plecami (np. całego działu weryfikacji i wszystkich TL, jaki to CL jest zły i wszystkich sprzedaje zamiast mu to powiedzieć w twarz :), pozdrawiam)

?
@darekwojtek

Miałeś płatne szkolenie wstępne i w godzinach pracy?

sprzataczka
@darekwojtek

A brudne boksy to brudzi kierownictwo?

sprzatanie
@sprzataczka

"A brudne boksy to brudzi kierownictwo?" Same się brudzą, w wyniku tak zwanego "użytkowania".

Sprzęt
@sprzataczka

Tego typu sprzęt ma swoją żywotność. Każdy. A ten kupiony za marny grosz tym bardziej. Pomijając, że te krzesła skracają wam konsultanci, sam skręcałem, bo zajęła się tym kobieta w czasie kiedy koledzy TL i kierownik siedzieli w najlepsze. Warto zainwestować w coś lepszego to posłuży dłużej, za te premie obcięte ludziom chyba was stać.

@Sprzęt

Ale macie ból (usunięte przez administratora) macie tak czy siak premie z kosmosu u nas mimo że też zamykamy zgłoszenia mamy może 1/4 tego co wy, a to wy rozpetaliscie wojne. Cwaniakowaliscie na kazym kroku chodzac przez firme metr ponad ziemia, obcieli wam premie o polowe czy niektorzy dostali pewnie tylko marne 600zl.. TRAGEDIA! Nie mowiac juz o wychodzeniu na przerwe bez jakiegokolwiek jej zaznaczania. Jedna sala wiele mowi, zdarzało się mieszać rzędami i wtedy można było się nasłuchać o waszym pilnym podejściu do pracy. Wy byliście idealni, wszyscy inni do (usunięte przez administratora)

possros
@POS

Ja nadal nie widzę opinii na temat firmy i warunków pracy. Atakujesz jedynie pracowników. Książki o tym jakie wały na BO robicie można pisać ale po co to komu?

@possros

Opinie na temat firmy? Ok masz racje moze moja wypowiedz miala malo wspolnego ale co obchodzi nowych pracownikow kto jakie akcje urządza z gwiazdkami itd? Spoko kompy zamulaja, krzesla moze nie pierwszej mlodosci ale atmosfera (usunięte przez administratora) w kuchni zawsze sie mozna posmiac czy na pilkarzykach a wy piszecie ze po prostu lagry i auschwitz.. nie polecili bys tej pracy jako pierwsza prace? uwazasz ze np mcdonald jest lepszy? o to mi chodzi.. pokaz mi druga prace w ktorej mozna w nieskonczonosc przesuwac godziny pracy, spozniac sie i nie wyleciec za to.. No właśnie, po co to komu? Po co komu wasze gorzkie żale dotyczące powoli zycia prywatnego innych osob?

PatrzęZbokuIśmiecham
@possros

Przepraszam może się mylę, ale czy to nie Wasz ulubiony TL zachował się tak samo jak znienawidzeni przez Was osobnicy? Wylewacie fale hejtu, wyciągając każde brudy... A czy to nie on też dał Wam na to przyzwolenie i słowem się nie odezwał jak Was oskarżali i zabierali Wam premie? Nie wyłamał się. Okazał się tak samo bezwartościowy jak inni:) Skoro chciałeś się zwolnić to nie mogłeś się wtedy odezwać? Co miałeś do stracenia? NIC. Po prostu jesteś typowym internetowym hejterem, który nie ma odwagi się odezwać w obronie ludzi:) Miłęgo:) a teraz czekam na kolejną falę hejtu.

kokoko
@PatrzęZbokuIśmiecham

Poza tym czemu nikt z was nie byl w stanie podczas zwalniania sie powiedziec wszystkiego kierownictwu w ryj? kozak w necie **** w swiecie.. PS no chyba ze powiedzieliscie, to szacun :D

@POS

,,co obchodzi nowych pracownikow kto jakie akcje urządza z gwiazdkami" - to akurat cenna informacja. Przekłamywanie rzeczywistości i budowanie wizerunku firmy na podstawie opinii ludzi, którzy nie mieli/nie mają z nią nic wspólnego. To daje bardzo dużo do myślenia. ,,nie polecili bys tej pracy jako pierwsza prace? uwazasz ze np mcdonald jest lepszy?" - dlaczego podajesz taki przykład? Miałeś/aś jakikolwiek styczność z tą firmą (nie jako Klient)? Mam znajomych, którzy pracują i bardzo chwalą. Nie, nie poleciłabym. Tego konkretnego CC z czystym sercem nie, jeśli oczywiście chcesz być szanowany jako pracownik i jako człowiek, jeśli jest Ci wszytko jedno, to spoko. ,,pokaz mi druga prace w ktorej mozna w nieskonczonosc przesuwac godziny pracy, spozniac sie i nie wyleciec za to.." - to jest według Ciebie wyznacznik dobrej pracy? Wiesz dlaczego możesz wydłużać godziny w nieskończoność? Bo nikomu nie zależy, żebyś do tej pracy przyszła/przyszedł, tyle jesteś wart na swoim projekcie. Jak nie ma zgłoszeń/połączeń to wszystkim leży czy przyjdziesz, nie będą musieli Cię wywalać do domu. Ale poczekaj aż będzie gorszy dzień na kampanii! I to nie znaczy, że nie pamiętają tego wszystkiego. Jak trzeba będzie ludzi zwalniać, to taka osoba jest pierwsza do odstrzału, bo ,,już coś na nią jest", a uwierz mi, każdy argument jest dobry. I znam całe mnóstwo ludzi, które właśnie w ten sposób zakończyły swoją współpracę. ,,Po co komu wasze gorzkie żale dotyczące powoli zycia prywatnego innych osob?" - Wasze? Twoja Pani Kierownik sypie kur**mi i obraża ludzi imiennie, a Ty tutaj rzucasz takim czymś? Naprawdę jesteś niepoważna/y chociaż na siłę starasz się być.

@MariuszMaxKolonko

"to taka osoba jest pierwsza do odstrzału" ile osób zostało zwolnionych za takie cos z pracy?? rly myslisz ze blondi siedzi tutaj i wam odpisuje? hahahaha

@PatrzęZbokuIśmiecham

A czy jemu też przypadkiem nie zabrano za to połowy premii? A czy przypadkiem pozostali, ktorzy przymykali oko, czyli TL i Pani KO nie zgadywali się za plecami, żeby wybielić się jego kosztem? Przestań przekłamywać rzeczywistość i wybielać się czyimś kosztem. Nigdy nie będziesz takim TL jak on i to jest ten ból, być zupełnie bezwartościowym mimo posiadanego stanowiska.

@POS

Jak widać nie pracujesz zbyt długo i bardzo mało wiesz, i widziałeś/aś. Nie patrz proszę przez pryzmat swojego projektu, popatrz troszkę szerzej. Mam Ci z imienia i nazwiska wymienić? Naprawdę? A myślisz, że hehehe nie? Otóż tak, jest tak tępa, że to robi. Pozdrawiam.

@MariuszMaxKolonko

:)... Dobranoc :)

Rafał kiedyś pracownik.
@POS

W firmach z umowami o pracę wylatuję się za spóźnienie ale to i tak musisz się nieźle napracować aby zasłożyć , a zresztą nawet i w takich wszystko zależy od życzliwe porozumienia się z przełożonym.

@Rafał kiedyś pracownik.

Nic nie rozumiem z Twojego komentarza. Serio stary, albo naucz się pisać, albo daj sobie spokój z wypowiedziami gdziekolwiek.

Wtf

A po drugiej stronie siędzi brzydka gruba locha, która bez bolca dostaje pierdolca bo jej wibruś nie daje już rady

Dot.Inga pinga

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 22 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telbridge sp. z o.o. sp.k.