Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Obecny pracownik

@Taka prawda Telbridge to firma zatrudniająca ponad 1000 osób więc jeśli zwalnia się kilka osób to nie jest alarm. Rotacje zawsze były i będą i tego nikt nie zatrzyma ani nie zmieni. Oskarżanie firmy bez podstaw jest nieuczciwe. Przecież zawsze można odejść.

@Obecny pracownik

I tak właśnie zrobiłem, odszedlem i polecam wszystkim taki ruch. Mówisz o 1000 pracowników, natomiast ja się wypowiadam tylko o infolinii w Toruniu. Nie wiem jak jest w innych oddziałach. Rotacje były zawsze i w call center to się nie zmieni. Ale zazwyczaj to były osoby z małym stażem, a teraz o zmianie pracy myślą Ci starzy wyjadacze. Zresztą w krótkim czasie przestało pracować dwóch Team Leaderow. Ja sobie nie przypominam wcześniej takiej sytuacji :)

Obecny pracownik

Nie rozumiem takie wróżenia . Jeśli szefostwo zatrudnia nowych ludzi to może mieć ku temu wiele powodów a wcale nie muszą to być problemy. Pracownik powinien pracować w pełni zaangażowany a w firmie będzie dobrze.

@Obecny pracownik

Tak i dlatego ludzie szukają innej pracy :) Parę osób już się zwolniło i myślę, że będzie ich więcej. Szefostwo chyba też tak uważa, bo nie ma już gdzie posadzić ludzi, a tutaj nowe szkolenia.

Niki

Telbridge jest fajną firmą , jeśli ktoś lubi taka pracę będzie zadowolony.

@Niki

Kiedyś to faktycznie była fajna firma, teraz trochę się tam robi syf. Przynajmniej na infolinii.

pablito
@Taka prawda

Coś w tym musi być, bo już szefowie szukją pracowników :d :d :d

Magda

Pracowałam w 5 call center to jest najlepsze według mnie.

Telemarketer

krótka rozmowa odnośnie oczekiwań co do pracy

jakie są moje oczekiwania wobec pracy, ile chciałabym zarabiać, wymienić swoje wady i zalety

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
Iza

Praca w Telbridge jest ok. ale wymaga od ludzi umiejętności sprzedażowych.

Pablo

Ooo proszę jak szybko niewygodna prawda znika, śmieszni jesteście bo się tak zachowujecie jakby nikt tam nie pracował (usunięte przez administratora)!!! Żenująca i najgorsze firma cc w Toruniu, gdzie dzieci bawią się w jej prowadzenie !!!!

Agata

Konsultant ds. ubezpieczeń - jak przebiega proces rekrutacyjny? Z ilu etapów się składa?

@Agata

A co, chcesz zmienić pracę? :) U mnie była tylko rozmowa rekrutacyjna

Agata

DZIKI, dlaczego tak uważasz?

byly pracownik
@Agata

ze cyrk na kolkach? nie do konca. obskoczylem troche call center zanim znalazlem "stala" prace, telbridge nie jest najgorszy. atmosfere maja fajna, TL tez spoko do pogadania. zarobki.... jak sie pracuje to mozna zarobic ale w premie 1000 zl to bym nie wierzyl ;) jakos trzeba przyciagnac kandydatow......... a co do miejsca pracy to boksy maja slabe krzeslom tez kolek brakuje. prace tam polecam raczej studentom ktorzy chca sobie zarobic na wakacje

Nowachętna

Bardzo bym chciała pracować tutaj ale po lekturze wpisów nie wiem co myśleć. Słyszałam o nich dobre opinie.

maleńka

Co powiedzieć szkoda słów...

Normalna firma, ma taki zakres działalności i ludzie którzy przychodzą tu wiedzą jaki rodzaj pracy mają wykonywać. Za leżenie nikt nie płaci więc po co to narzekanie?

DZIKI

Strata czasu na ten cyrk na kółkach !!!!!! Szkoda, że na pseudo szkoleniach nie mówią prawdy jak się konkretnie o coś pyta !!!!!

luukasz

jakies opinie o dziale back office ?

onix
@luukasz

nie ma sensu pisac tu prawdy bo i tak skasuja wiec sory

xxx

Zarobki około 1000 zł miesięcznie, wielka korporacja :D

xxx

Uwielbiam patrzeć jak negatywne komentarze na temat firmy znikają :D Skoro moderatorzy akceptują komentarze przed dodaniem, to dlaczego potem znikają? Odpowiednia zawartość zmienia sie razem z porą dnia, czy mała dotacje na działanie serwerów? :3

Gabi

Cześć, dzisiaj zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko Konsultanta Infolinii Przychodzące Play oto co oferuja: -stabilne zatrudnienie -elastyczny grafik - stawkę godzinową 10 - 15 zł - premie przekraczające średnio 500 zł oraz dodatkowe bonusy - benefity pozapłacowe: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie - ciekawe konkursy z nagrodami - możliwosć awansu - przyjazną atmosferę, czeste spotkania integracyjne czy ktoś mógłby napisać jak to wygląda w rzeczywistośći?

Obecny pracownik

Ja pracuję w Telbridge już długo i jestem bardzo zadowolony. Mam fajnych współpracowników i stworzyliśmy super zespół a wiadomo że dobra aura w pracy to połowa sukcesu. Polecam zniesmaczonym aby zmienili pracę na innym rodzaj bo pewnie to nie jest dla nich

mra

Widzę, że jest wiele ofert pracy "na słuchawce"... Stawki są w porządku. Ile godzin można wypracować?

R
@mra

Do oporu ;) 160h na spokojnie

Tub

No cóż, kiedyś było zdecydowanie lepiej. teraz sie wszystko pozmieniało, ogólnie nie polecam, slaba robota, lepiej szukać czegoś innego za lepszą stawkę.

Pracownica

Taki jaki dasz przelozonym. Deklarujesz na rozmowie rekrutacyjnej jak mozesz przychodzic do pracy, a potem kwestia dogadania z szefem.

Noname

Powiem tak jeśli chcesz odnosić sukces musisz się przyłożyć, będziesz miał nawet dobrą wypłatę. Starać się musisz ale możesz wyrobić sobie normalnie wypłatę za godziny. Wymagane są dwa weekedny pracy i dwie popołudniówki w tygodniu. Atmosfera jest fajna. Teamlederzy są w porządku, czasami jest lekki nacisk ale to jak w każdej pracy. Na pewno jest tu elastyczny grafik taki jak w żadnej innej firmie. I nie robią problemu o wiele rzeczy :) Pozdrawiam ekipę z torunia :D

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 22 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telbridge sp. z o.o. sp.k.