Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Toruń

onuc

Jak się nie szanujesz i chcesz czuć się jak (usunięte przez administratora) to zapraszamy na infolinię, praca dla ciebie idealna.

Hanna
@onuc

Aż tak tragiczne doświadczenia z nimi masz? Może rozwiniesz swoją myśl? ;)

Beka_

Śmieszna firemka która myśli, ze coś znaczy. Kiedyś może była to i praca która można było pogodzic z czymkolwiek, teraz traktują cię tak jakby ta praca była jedynym celem w życiu MIMO UMOWY ZLECENIA. Zachęcają w ogłoszeniach studentów, ale chyba tylko zaocznych albo takich którzy nie musza w ciągu tygodnia uczęszczać na zajęcia. Ogólnie nie polecam, minusów jest wiele ale 4K znakow by nie wystarczyło. Jeśli już tam pójdziecie to szykujcie się na wieczne rycie beretu o większa ilość godzin, ale spokojnie. I tak ich nie zrealizujecie przez redukcje i wylogi.

walka o przetrwanie (usunięte przez administratora) i ekscesy dla ludzi o silnych nerwach i malych bicepsach co by nie sprac po pysku kierownika niskie ceny w automacie i smaczne obiady w barze na pientrze duzo fanow muzyki rap + sprzet i wykladzina z tamtej epoki fajny telewizor w biurze blisko lidl z alkoholem mily i pomocny ziomek od szkolen ogulnie to polecam dla studenta w toalecie jest mydlo i papier toaletowy minus to biuro zamykane na noc fajna atmosfera polecam

Iphone Hamburg Motorola

Odkąd doszło do zwolnienia to pracuje się gorzej) szacunek i wsparcie. Jednolite krokiety

Codoco
@Iphone Hamburg Motorola

Zwolnienia kogo?

Iphone Hamburg Motorola
@Codoco

Marcina i Antona

Telemarketer

krótka rozmowa odnośnie oczekiwań co do pracy

jakie są moje oczekiwania wobec pracy, ile chciałabym zarabiać, wymienić swoje wady i zalety

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
J.K

Praca dla konfidentuw i donosicieli. Im większom szesdziesioną jesteś tym większe szanse na awans J.k do spodu z wami konfidenckie wymiociny

nie powiem

Timlider z ukraińskim rzeńskim imieniem jest bardzo niemiły, a tak to ok

Sosy

Przemyślcie dobrze to, czy warto tu pracować. Przede wszystkim musicie liczyć się z tym, ze będziecie potrzebni tylko wtedy gdy są kolejki. Jeśli nie ma kolejek jesteście całkowicie zbędni. Wiąże się to z tym, jaka wypłatę dostaniecie 10ego, na pewno nie taką jakiej spodziewacie się wraz ze startem miesiąca. Jeśli chodzi o pomoc, bardzo mało chęci ze strony TL. W sumie im się nie dziwie ze im się nie chce skoro w żaden sposób nie są karceni za to, ze tej pomocy nie okazują. Z jednej strony wylogowują Cię, z drugiej strony jak pali im się (usunięte przez administratora) wyłudzają od Ciebie realizacje większej ilosci godzin. To sprawia ze nieświadomie stajesz się pionkiem, którym można sterować jak tylko się chce. Jeśli odmówisz pierwszy, drugi czy trzeci raz patrzą na Ciebie już mniej przychylnym wzrokiem i nagle okazuje się ze wszystko robisz zle. Pionkiem stajecie się również na pracy zdalnej, nawet bardziej. Jesli nie zgodzisz się na realizacje większej ilosci godzin argument ze przecież jesteś na zdalnej staje się największym argumentem. Napraede sa w Toruniu ciekawsze miejsca pracy. Tutaj wyjdziesz ze spranym mózgiem, zjechanym do zera poziomem własnej wartości i niezbyt dużym zarobkiem.

były
@Sosy

A potem cię zwolnią, bo robisz mniej niż 80 godzin, mimo zagrafikowania sie na 130. I juz nikt nie widzi, ze przez pół miesiąca były ciągle wymuszane wylogi i redukcje. Tym bardziej nikogo nie interesuje, ze ppotem twoja wyplata jest trzycyfrowa.

Trolejbus
@były

Bo według ich logiki musisz zagrafikowac się na 200h żeby zrealizować te 80 heh i wtedy się im nic nie zarzuci. pozostałe godziny to ich wymysły w postaci wylogow i redukcji. Zapewniają sobie konsultantów na wypadek kolejki, a jak kolejki nie ma to wypad

Pracowałam w Telbridge na projekcie żabka, nikomu nie polecam pracy na tym projekcie, ponieważ zwalniają za błahe sprawy. Przez pomyłkę w 2-3 zgłoszeniach zaznaczyłam jedną rzecz źle , i to był dla nich powód do zwolnienie. I od dłuższego czasu kierowniczka projektu czepiała się mnie o każdą błahą rzecz(np. o to że w 1 dniu pracy ,poprosiłam to samą kierowniczkę o reset hasła- z wielką niechęcią to zrobiła i to był powód jej dalszego czepiania się mojej osoby.) Nie szanują pracowników , zwalniają pracowników dobrych a zostawiają tych którzy się naprawdę do pracy się nie przykładają. Szkolenie , powiem że też nie były pomocne trwały długo , i nic tak naprawdę nie wnosiły. Plusem jest wspaniała atmosfera i można liczyć na pomoc ze strony współpracowników.

Gabi

Napisze tutaj bo wiem że ludzie to czytają zanim się zatrudnia. Napisze tylko o projekcie jakim jest infolinia bo miałam z nim styczność. Praca jest bardzo trudna bo jest masa rzeczy do ogarnięcia na początku i zostajesz z tym sama. Tl praktycznie nie pomagają bo są albo na fajce albo grają w jakieś gry na konsoli albo są zalogowani i rozmawiają już z klientem. Nikt nie znajduje czasu dla osób nowych tylko działa to na zasadzie ukończyłaś szkolenie to sobie radź. Co to wypłaty to też bardzo słabo bo redukują twoje godziny pracy bo jest za dużo wolnych albo za długo rozmawiasz z klientem. Redukują Cię te same osoby które nie pomagają jak masz problem na linii i nie wiesz co zrobić po czym sami się logują i odbierają połączenia... A co najlepsze proszenie o dodatkowe godziny... Po co mnie wylogowujesz z pracy i prosisz o 10 godzin następnego dnia. Nie polecam pracy w tym miejscu!

Niec
@Gabi

Potwierdzam. Szkolenie to kpina, same podstawy podstaw i uczysz się na klientach. Team Leaderzy prywatnie są spoko, ale często albo ich nie ma, albo są zajęci rozmowa, albo sami nie wiedzą i nie wiadomo co klientom powiedzieć... Pozdrawiam Dawida S. z pierwszego rzędu i Olę w kolorowych włosach, oni jedyni byli najbardziej pomocni. Wylogi to też (usunięte przez administratora) Grafikuje się na 8 godzin a czasami pracuje 5!! Przecież to skandal, pomimo umowy zlecenia, zero szacunku do pracownika. Najlepiej siedź tylko na wylogu i czekaj na kolejkę. Nie polecam, dobrze, że się zwolniłam.

pupa
@Niec

jedyny plus w tej pracy to wspolpracownicy.. praktycznie kazdy pomaga i z kazdym mozna porozmawiac, a kierownictwo telbdridge do wywalenia

Gienek

A ja to zadowolony jestem, bo u mnie w pracy na sortowni makulatury mi podziękowali, a tu mnie przyjęli. Co prawda musiał ja dykcję troszkie poprawić, ale jest dobrze. Wyciągam po miesiącu 1500 do ręki. Na pasztetową chleb i rachunki starczy , a stara moja też zadowolona

J. M.

Praca może i ciężka ale za to też nie zbyt łatwa. W teorii wszystko spoko, szefostwo ogarniete. Zapytacie ile zarabiam, otóż na codziennego pilosa wystarczy. Dużo? Mało? Oceńcie sami, dla mnie wystarczająco aby nie zadawać pytań. Najbardziej mnie irytuje zaś to że współpracownicy nie dadzą ci się rozkoszować twoja przygotowana z sercem rano kanapka bo od razu taki K.S. albo B.C podkabluje cię. Co do reszty nie wypowiem się, nie dlatego ze z nimi nie gadam tylko dlatego ze oni ze mną. I na koniec pamiętajcie, smacznego pilosa z frajerami kosa. Pozdro

Rob
@J. M.

nie ma żarcia podczas pracy. Wypad na przerwę.

CLI

CZ kabluje wszystko RW. i pewnie razem po godzinach przepijają jagodę nowych konsultantów co sprzedają z ich systemu na poczatku swojej kariery w korporacji. sprawdźmy historie chyba ze tak daleko wstecz juz nie da rady :)

Szadołofdejir

To prawda. Dodatkowo widziałem jak CH kopie dziecko na ulicy za brak elastyków

hawał

Czy Telbridge wciąż posiada komputery rodem sprzed 10 lat, które nie potrafią obsłużyć dwóch otwartych kart i wywalają brak pamięci?

kawał
@hawał

Kurza twarz i kaktusy!

Xyz

Praca spoko gorzej z łazienką serio pracuję po 9 godzin a w łazience zawsze ktoś jest i słyszę tylko "ej ktoś tu chyba s®a" ludzie kiedy wy s®acie w tej firmie?

CLI

Na sali rozmuw na pozyskaniu rozpyla sie zapach ktory sprawia ze na sali zapach jest taki sam jak w moim kiblu

Jarosław

Kiedyś chciałem dać tu córkę do pracy ale jednak opinie o pewnych „donatach” zniechęciły mnie, nie życzę sobie żeby ktoś podrywał tak nieudolnie moją piękną młodą córkę

Fajen Jest

Czytając opinie przed podjęciem pracy myślałem, że idę co najmniej do Mordoru. Szczęśliwie, bardzo miło się zaskoczyłem. Okazuje się, że praca w tej firmie jest lekka i przyjemna, a każdy (usunięte przez administratora) czy osoba bez najmniejszych kwalifikacji zawodowych może zarobić 3500 netto po wyrobieniu premii, za etatowy wymiar godzin(ze statusem studenta). TL bardzo mili i chętnie służą pomocą, fajna atmosfera i prawdziwie elastyczny grafik. Nie ma problemu, żeby przepracować 50, czy 300 godzin. Pracujesz tyle ile chcesz. Z drobnych minusów to darmowe szkolenie przed podjęciem pracy, kiepski sprzęt(o ile nie znajdziesz swojego wymarzonego spotu w firmie, na którym wszystko działa poprawnie), czasami redukcje i trochę informacji, które nie zgadzały się ze stanem faktycznym, a zostały podane podczas rekrutacji. Podsumowanie: Idealne praca dla młodego człowieka, który nic nie umie i nic nie potrafi lub studenta. A nawet jeśli masz jakieś kwalifikacje to w Toruniu czasem ciężko o bardziej konkurencyjne wynagrodzenie. Jeśli tylko jesteś w stanie wyrobić premię ;)

Xyz
@Fajen Jest

Na którym z działów jest taka dowolność dotycząca przepracowanych godzin? Bo z tego co słyszałam trzeba przepracować te 8h dziennie+ dwa weekendy w miesiącu a nie ukrywam, że w październiku zaczynam studia i taka dowolność byłaby mi bardzo na rękę żeby wszystko ładnie pogodzić z nauką

Byly parac.
@Xyz

Nie wiem gdzie ona pracuje ale napewno nie w telbridge hahaha. Pojdz sam na chociaz miesiac to sam wyrobisz sobie opinie i nie bedziesz musial nikogo pytac jak tam jest. Widzisz same negatywne opinie i nagle 1 pozytywna to cos swiadczy, albo ma z glowa ze takie warunki jej odpowiadaja albo to ktos podstawiony kto ma ratowac wizerunek firmy bo to co napisala nawet w czesci nie jest prawda

qerr
@Xyz

Takie luzy tylko na sprzedażowe POZ/WBT chyba

Giuseppe
@Fajen Jest

Gdybyś nie umiał rozmawiać z klientami to podziękowałaby Ci już dawno. Tutaj sprawdzają się tylko osoby z siłą przebicia w rozmowie. Inni są odsyłani do domu.

szadoł

jednocześnie informuje że ceny pilosika podniosłem wam w lidlu ha tfu

CLI

Gdzie moje 143,28 zł za jagode z lipca 2018?

sobczyka mama

a moj synek jest zadowolony robi po 300 h i zarabia 4000 tys

uj

ciekawe czy koordynator zrobi odprawe mizerota na agencie co awans dostal bo ludzie sie pozwalniali he:P

wzorowy pracownik miesiąca

Nie no, nie jest aż tak źle. Praca ujowa ale za to niestabilna i niedająca satysfakcji

Lider swojej grupy
@wzorowy pracownik miesiąca

Byłem tam, wyszedłem do toalety i już nie wróciłem.

c7
@Lider swojej grupy

asia akurat jest fajna i nie ma co się do niej przyczepić, a r.w jak to jest dobrze jak nie to znajdzie wszedzie winę a nie u siebie, kiedys to chociaz odprawy stare osoby robiły :)

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Toruń

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 22 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telbridge sp. z o.o. sp.k.