Amber Gold Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Amber Gold Sp. z o.o.

jack 2010-12-30 14:23:54
Pracował ktoś w tej firmie? Jak wygląda, jakie zarobki?
anonim 2011-04-08 11:57:34
Na czarnej liście KNF i w prokuraturze

\"Działalność Amber Gold przyciągnęła uwagę Komisji Nadzoru Finansowego, która niedawno umieściła firmę na liście ostrzeżeń publicznych (tzw. liście alertów) .
anonim 2011-07-15 18:18:46
przeczytajcie sobie dokładnie czym zajmuje się amber gold. KNF wydaje zezwolenia na działalność bankową, natomiast AG nie prowadzi działalności bankowej. Najlepiej wstukać Amber Gold w wyszukiwarkę i poczytać pierwsze lepsze bzdety.. W prokuraturze gdańskiej jest wzmianka o Amber - owszem.. ale tylko dlatego, że sprawdza umowy z klientami - a czytał ktoś opinie jaką wydała prokuratura- ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ!!! A tak poza Amber.. Czytałam wiele opini o różnych pracodawcach. Jeszcze nigdy nikt nie napisał o żadnym pozytywnej opini!! Po co wogóle ten serwis?? Wiadomo z góry, nie pracujesz u tego czy tamtego to znaczy że jest do [usunięte przez moderatora] i trzeba na nim wieszać psy! Opamiętajcie się ludzie!!
Gall Anonim 2013-06-02 13:35:29
anonim - 2011-07-15 18:18:46

przeczytajcie sobie dokładnie czym zajmuje się amber gold. KNF wydaje zezwolenia na działalność bankową, natomiast AG nie prowadzi działalności bankowej. Najlepiej wstukać Amber Gold w wyszukiwarkę i poczytać pierwsze lepsze bzdety.. W prokuraturze gdańskiej jest wzmianka o Amber - owszem.. ale tylko dlatego, że sprawdza umowy z klientami - a czytał ktoś opinie jaką wydała prokuratura- ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ!!! A tak poza Amber.. Czytałam wiele opini o różnych pracodawcach. Jeszcze nigdy nikt nie napisał o żadnym pozytywnej opini!! Po co wogóle ten serwis?? Wiadomo z góry, nie pracujesz u tego czy tamtego to znaczy że jest do d... i trzeba na nim wieszać psy! Opamiętajcie się ludzie!!
Ha ha i co sprawa się rypła?
ola 2016-05-19 16:27:52
troche sie zastanawiam czy to fakktycznie chodzi o ta firme z ktora bylo duzo zamieszania i wielka afera polityczna oraz bankowa zta firma, az strach chyba plikować do nich i troche to dziwne bo jakis czas temu widzialam ze szukali Asystentow sprzedaży
Zostaw swoją opinię o Amber Gold Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amber Gold Sp. z o.o.