logo Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Kraków

Opinie o Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Justynaa 2009-04-27 10:31
myślę, że proces rekrutacji powinien być bardziej przejrzysty. lista kandydatów spełniających wymogi formalne powinna zawierać również informację co dalej. np taka " z wybranymi kandydatami skontaktujemy sie telefonicznie". uchroni to kandydatów przed nerwowym szukaniem takich informacji.
Małgorzata 2015-11-05 20:07
To mój były pracodawca, a styl w jakim zostałam zwolniona, woła o pomstę do nieba. Szkoda tylko, że sąd nie ma odwagi zadzierać z urzędem. Dyrektorka, chroniąc jakąś swoją protegowaną [chyba przed kryminałem], wywaliła mnie, dając do wyboru - albo się zamkniesz w Kobierzynie [na jakiej podstawie? czyjejś fantazji?], albo wynocha. Chyba logiczne, co wybrałam, tylko, że teraz od 1,5 roku szukam pracy, a dalej się mnie próbuje wmanewrować w jakieś hece dziejące się w urzędzie i jego okolicach. Nastawiam się na wyjazd za granicę, jak najdalej od tego rynsztoka.
wika 2016-05-19 17:48
dobrze sie dostać do budżetowki, masz prace juz do emerytury.
Patrycja 2017-07-31 11:11
Czy opisaną sytuację @Małgorzata udało się rozwiązać? Skoro byłaś zwolniona bezpodstawnie, może tutaj zareagować sąd pracy. Warto opisywać dalsze ciągi takich sytuacji dla ludzi, którzy nadal poszukują pracy w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie.
Zostaw swoją opinię o Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie